Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky... vidím, že tu komunikace celkem frčí.... ;-) Soni, my jsme teď ve fázi "před nastěhováním" a můžu Ti říct, že nevím....kde mi hlava stojí - zda přípravy na stěhování či na svatbu + teď zápočty a zkoušky a do toho všeho práce :-| Opravdu nevím, co dříve.. :-D Dnes mi přišly 2 vzory svatebka, tak se rozmýšlíme, které vybrat - ale to je zatím tak jediné. Říkám si, že to nejdůležitější máme zařízené....takže v červnu budeme nějak "v klidu" pokračovat... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
bou a maja: Holky co vy spolu máte :-D vy jste ségry nebo tak něco? :-D
Odpovědět
bouncing - satiska uz sem ti chvalila, ale jeste jednou, zavist nejvetsi, si mega kočka!!
Odpovědět
katus: sme segry :-D pekne nam to vyslo co?
Odpovědět
rosi; diky x-) jsem nadsena, zas po tak dloue dobe cekani by se my aji pytel libil :-D maji dobrej strih vypadam v nich hubeneji nez ve skutecnosti:) tak ted je nechat upravit a zkratit a uz budou nachystany. Uz mas vyhlidnuty kam pujdes zkouset?
Odpovědět
bouncing - joo, jen salony v centru, jinac na to nemam cas a necekam ze by jinde meli neco zavratnyho :-D vy ste fakt segry???? :-D
Odpovědět
rosi: jo jo :-D no ani v tom centru to neni nic zavratnyho, bella byla dobra moc prijemna obsluha , jen se musis objednat dopredu , mozna ariana, hlavne bacha na prior! jestli se ti aspon trochu libi maggie sottero v litovli je salon , prej dobrej, ale zase je to trochu z ruky, maji www, tak to muzes projet esi to stoji za tu cestu.
Odpovědět
Profilova fotka
rosina:doporučuju salon Inspirace v centru. paní moc milá a pěkný šatky!!!ale musíš se objednat! a pak ten v Litovli, tam sem si vybrala šatky já.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky, přeju krásnou středu... Bou šaty máš nádherné, moc ti sluší!!! Můžu se zeptat jaktože jsi na ně čekala 8 měsíců?? A celkově holky máte nějakou zkušenost s kupováním šatů na ebay ? Moc díky za radu. Začínám se tak nějak rozhlížet abych pak měla všechny informace..
Odpovědět
miska: dodaci lhuta byla 5 mesicu, pak nabraly zpozdeni kdyz cekali na krajku, ale cekani stalo za to x-) s ebayem ti maja poradi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
misko: a kde budes mit svatbu???
Odpovědět
Profilova fotka
haf haf: v Náměšti na Hané a oslava v Olmiku :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
miska, ja mam saticky z ebaya :-) a su spokojena (jeste mi je totiz nezkritizovala bou :-N ) :-D :-D :-D
Odpovědět
me se taky libijou :-D majo buditi silne konkurovat s delkou vlecky, pac jak sem mala tak se to jeste vic natahne.
Odpovědět
Profilova fotka
bou, to ja az nazuju ty svoje chudy, nebudu mit skoro zadnou :-D
Odpovědět
uz vic co chces s vlasama? ja ted premyslim o rozpustenych a pricesek a korunku :-N nemuzu se rozhodnout
Odpovědět
Profilova fotka
proooosim te...ted zrovna premyslim, co vsechno jeste musim vyrobit na vysku...na vlasy casu dost :-N
Odpovědět
mas uz aspon kadernicu?
Odpovědět
Profilova fotka
neee... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
je a majo mohla bys mi o tom prosím říct více? Třeba za jak dlouho jsi šaty dostala, jak to bylo se clem a ze které země sis objednávala? Mockrát díky!!
Odpovědět
Profilova fotka
miska: objednavala jsem z ciny, trvalo to kolem dvou mesicu..se clem nevim :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tys je neproclila? to se musí ne? A splnily tvoje očekávání? Byly stejné jako na obrázku? A konečná cena a kvalita jakou slibovali? Moc díky
Odpovědět
holky, clo vyrizujou oni, pac normalne vyvazijou, maji byli od landyrbridal.com, ze? s tim bych si hlavu nelamala, kdybys to objednala a pak se starala o prevoz sama, tak pak by te zkasly, ale vetsina techle normalne importuje.
Odpovědět
Profilova fotka
bou: tzn. že zaplatíš cenu (vč.cla), neclíš to?? ...takže Ti to zašlou nějakou přepravní službou s tím, že všechny poplatky jsou v jejich režii....i doprava až k Tobě domů..??? :-. bou & maja: také jsem si všimla /dle komunikace/ že jste asi ségry... To máte SUPER ;-)
Odpovědět
zdeni: maje to prislo normalne balikem , zaplatila za saty a pak dvakrat tolik za dodavkovou sluzbu, ale to organizujou oni, vzhledem k tomu ze uz nic jinyho neplatila a uz je to vic jak 5 tydnu a dopis ji neprisel tak bych rekla ze je to vyrizeny. kdyz se podivate do diskuze asapu, tak vam urcite poradijou vic.... zhanis satinky? sme segry :-D pekne nam to vyslo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D to jo....máte to super!! Ale pracuji v obch.firmě a zabývám se dovozem zboží do ČR - ale ve velkém množství, tak mě to jen tak zajímalo....jak to dělají při takových "troškách" Nee...já už šatky mám x-) x-) Na první pohled to byly ty PRAVÉ a jsem s nima MAX spokojená. Mám je z půjčovny z Přerova. Proletěla jsem salony v OL, ale měla jsem jasno 8-)
Odpovědět
no ja ted taky obednala saty ale od jinud, musela jsem si zorganizovat dhl sama, takze jsem zodpovedna za vyvoz tim padem by mi mel prijit do 5 tydnu dopis z celnice. Asi to funguje jinak kdyz oni vyvazijou a asi je to aji jiny kdyz kseftujou firmy. ale o tom budes vedet vic ty :-) ja sem rada ze hlavne dosli, pac s tim byl docela stres.
Odpovědět
Profilova fotka
to věřím :-D Hlavní je, že máš šatky doma a nemusíš mít už stresy, kdy přijdou, zda jsou to ty, které sis objednala, zda Ti budou sedět.... 8-) Prostě už klííííídek
Odpovědět
Profilova fotka
holky já si fakt myslím, že tak jednoduché to s tím clem není, mám kamaráda celníka, tak se s ním dnes spojím a dám vám vědět.
Odpovědět
zdar olomoučandy, s clem vam neporadim, ale kdyby se nekomu pokazila lednice nebo mražák tak mám super kontakt na super opraváře :-D bouncing - s tema satiskama ti to zavidim kudy chodim :-D :-D ja jdu pristi tejden a nejak z toho mam sociofobii, z tech bab v salonech :-) byl jsete uz nekdo zkouset? beru sebou airbag mamku :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?