Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
tý jo, a kde? A hlavně podle čeho jsi vybírala? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Maja: ty čekáš miminko? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kata: jeste ne :-D ale doufam, ze se po svatbe zadari :) ty chces rodit v Olomouci? ja jsem byla v Prostejove, muzu jen doporucit x-) ali: v Havl. Brode...meli bysme blizko hlidani pro malyho a jsou na ni prevazne kladny ohlasy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooooj holky, my jsme teď pořád na stavbě, já sem za Vámi vůbec nestíhám chodit:-(((gratuluji katus, ze je vše v pořádku a píšu sice stejně jako holky, ale více pozitivních názorů se hodí - uvidíš, jak se mu budeš líbit, až tam budeš načančaná stát, prostě dokonalá - padne na zadek:-)u MĚ jediná novinka - vymysleli jsem účes, v červnu mě trošku ostříhá - chci ofinu - už jsem ji snad deset let něměla a do účesu se bude super hodit a sháníme příčesek.A oznámení a prstýnky už jsou také doma, ale ty už měsíc, nevím, jestli jsem psala. Já teď mám akorát strach, že se nevejdu do šatů, pořád jsme na baráku a já večer hoodně jím))a rostou mi svaly na rukou - sice žádný rambo, ale špíčky doufám se mění ve svalečky:-))))))))))))))tak si musím večer dát několik km na rotopedu:))a už mám doma i nějaké svatební dary (hrnce, talíře atd..)a také jsem vyslovila přání mí dvojpeřinu a už ji mám ušitou, v pátek jsem ji přivezla a chci ji dnes vyzkoušet, jak se pod ní bude spát:-)))mějte se moc krásně a budťe v pohodě, všechno to zvládneme holky..pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
maja: nene,chtěla bych rodit ve Šternberku soni: děkuji :-)
Odpovědět
katuska, sternberk doporucuju :-D mozna te bude rodit muj bracha ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Holky, prosím Vás je tu některá z Vás, která má svatbu až příští rok jako já? :-D
Odpovědět
ahoj misko, myslim ze jsme prevazne letni a podzimni , ale to neva, neboj ony poslupne pribidou :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, to vy už to máte za pár, já jsem úplně na začátku... :-D teprve si zvykám, že budu nevěsta
Odpovědět
ahoj misko, mas suprovy datum :-D
Odpovědět
taky jsem si vsimla :-D aspon mas dost casu vsechno poradne naplanovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
moc děkuji Rosina :-) koukám, že i ty jsi tady byla celkem dopředu tak nejsem jedinný blázen :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
miska: ja planuju uz skoro rok, neboj i takovy exemplar se tu najde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky kde to máte v Olomouci? Já jsem v Olomouci žila 20 let, ted už 5 let žiju v Praze a svatbu chceme v Náměšti na Hané
Odpovědět
Profilova fotka
katus ja chtela puvodne taky do sternberku :-D miska, vitej mezi nama, ja uz sem chodim kukat asi 2,5 roku, takze neboj, nejses zadna vyjimka :-D
Odpovědět
miska: maja byla vzdycky vdavkuchtiva :-D :-D :-D :-D my mame obrad na bouzove a hostinu v konviktu.
Odpovědět
Profilova fotka
´bou, vsak ty taky, akorat nebylo s kym.... :-D :-D :-D
Odpovědět
vsak jak rychle ho vlecu k oltaru, aby si to nemohl rozmyslet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
majatob moc děkuji za přivítání, to je moc milé! :-D Ty už taky musíš mít svatební horečku, máš to za pár :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bou mě ten Bouzov docela odradil těmi miliony zákazy při obřadu a hlavně to mají dražší než na Karlštejně =-)
Odpovědět
Profilova fotka
miska, my puvodne taky o Bouzove premysleli a odradil me presne jak rikas ten seznam zakazu :-N nakonec se budeme teda brat na druhym koncu republiky... :-D bou, vsak aspon udelame tatkovi radost, ze se nas zbavi obou, ne? :-D jo a s tou svatebni horeckou...zatim to moc neprozivam, mam ted docela nervy ze skol a pripravy na svatbu musely jit trochu kolem...udrzuju se ve forme jenom tay na beremku :-D
Odpovědět
hehe, my sme totiz meli mit svatbu loni, tak jsem se aktivne zaregistrovala, ale pak sme dostali stypko a presunulli to nateď, ale jsou tu holky, ktery tu byly zaregistrovany milion let pred svatbou :-D :-D y my mame obrad v tom kostele na namesti republiky a hostinu jeste nevime :-)
Odpovědět
miska: to me taky stve :-| ale zase jsou tam hrozne mili, no zas aby ne za ty prachy co, skasnou te uplne za vsechno, ale treba me tam nechaji prijet dopredu a i s tatkou a druzickamam me schovaji, aby nas nikdo nevidel, mame to na dve hodiny tak snad to bude volnejsi, fotit se tam ani nechceme. a pro decka zaridim asi nekoho na hlidani at mi to tam nejakej malej pavian neprorve. ryzu nebo co to bude nechame az pred branu. ten harmonogram je docela zkostnatelej ale snad se nejak domluvime.
Odpovědět
rosi: studujete v zahranici?
Odpovědět
bouncing - ted uz nastesti ne, ale jsete pred nedavnem joooo
Odpovědět
rosi: kde ste byli? zvedava co?
Odpovědět
svycarsko, francie (Bern, Grenoble, ženeva) :-D a jak ses ty dostala do anglie :-D
Odpovědět
rosi: to ste si pocestovali co? co studujete? na ja puvodne sl jen na rok :-D jako au-pair a na anglinu, pak sem se rozhodla zustat, zacala vysku v Glasgow a potkala Leaho a ted tu uz asi zustanu, nema sanci se naucit cesky, neni zrovna jazykovy talent :-D jen doufam ze se pristi rok budem stehovat trochu jizneji, pryc ze zimi a desta.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,vitam miska.24 a přeji všem hezký den.Holky, vy jste mi ale cestovatelky- to já vytáhla paty vždy jen na dovolenou, nějak mě ta cizina nelákala, mám moc ráda rodinu a tu jistotu domova:-)Ale jazyky studuju pořád,němčina, fránina, angličtina - vesele si při práci užívám jazykových škol..ale někam odjet na rok nebo tak, to mě nikdy nelákalo.A teď už to asi nehrozí - domeček krásně roste, už máme hotovou hrubou stavbu a o víkendu se budou dělat věnce a chystat stropy.Na to, že se poprvé koplo do země 28.3. je to naprostá bomba.A už si tak maluju, co kde bude a vymýšlím a zdokonaluji...a doufám, že už se brzy vrátím zase k plánování svatby:-))už mi to chybí a vy jste mi taky moc chyběly...hezky den
Odpovědět
ahoj soni, to je dobre ze sena nas chodis mrknout casteji. :-D no ja planovala necelej rok, uz to bude 5 rok co tady jsem, a musim rict ze uz se chci taky usadit, je mi jedno ze to bude tady, ale uz to taky zacinam pocitovat. jeste nam chybi rok a pak uz snad nekde zakotvime, ten muj ted zacal vymyslet ze by chtel nekam na par let vyjet 8-( doufam ze ho to upusti pac to je to posledni co me laka. jinak mi dnes prisly satinky x-) jsem nadcena x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?