Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
svozilka: My také pořád řešíme bydlení, teď jsme v pronájmu, ale říkáme si, že kdyby místo do nájmu jsme peníze strkali do hypotéky, tak jsme na to sice stejně, ale líp. Jenže já teď nemám práci, tak bude zatím aspoň ta svatba a pak se uvidí.
Odpovědět
Tak vidím, že jsme na tom podobně:)) My si chceme koupit na jaře byt, fakt je asi lepší mít něco vlastního.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, my měli malou svatbu o 25 lidech, ale vyšlo nás to na 100.000 i tak....Málem mě omývali, ale je to jednou za život..... Ruru, Hanka Ti udělá výzdobu nádhernou, jen se domluvíte, co a jka tam chceš a bude to určo super!
Odpovědět
Profilova fotka
My přemýšleli o dřevostavbě, přítel je projektant, tak o tom má docela přehled. Je to pěkné, stejné jako barák, ale náklady jsou tak kolem 3/4 normalního domku, někdy i levnější. Nebo jsme také přemýšleli o koupi bytečku, kde teď bydlíme, ale je to jen 2+1 a to nechceme, až přijdou děti.... Být to 3+1, tak do toho jdeme hned.
Odpovědět
Nas bylo 14 a i s ubytovanim pro vsechny to vyslo na cca 60.000 ;-) priblizne s takovou castkou castkou jsme pocitali, takze to nebylo zadne prekvapeni... i kdyz mozna bylo, ale v tom lepsim smyslu, za nektere veci jsme mysleli ze dame vic....
Odpovědět
Byt 1+1 jsme si predelali na 2+kk a hned tak se odtud nehnem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj..je to o tom přemýšlení, co je důležitější. my kupovali 3+1 před rokem s tím, že budeme vysmátí...jenže co si člověk předem neošéfuje jsou sousedi:-(...navíc já mám dva psy, celý život na vesnici...prostě a jednoduše, myslela jsem si, že si zvyknu, ale nestalo se :-( Léto jsem přetrpěla s tím, že přítel je tu spokojený, ale momentálně to dolehlo i na něj, tak se snažíme převést zástavu z našeho bytu na našich domek a uvidíme co dál. Tu svatbu mezi to ale vsunout musíme...už tak je dost problémů s hypotékou na dvě jména a se stavbou to už řešit nechci.
Odpovědět
a kde mate byt? na nejakem sidlisti? co mas za pejsky?
Odpovědět
Profilova fotka
ruru: dřevostavba by se mi taky líbila...nejhorší na Olomoucku jsou ale pozemky...to je mazec :-(
Odpovědět
Profilova fotka
byt máme kousínek od Flory...právě, že v zeleni ve vnitrobloku starých činžáků stojí náš paneláček a ještě jeden...odpoledne klid...centrum se vylidní, barák krom zateplení 4 roky po rekonstrukci, byty jak ze škatulky, ale blbouni vedle nás i nad náma:-( pesany? dva stafbulíky...koukněte se tady, kdo má zájem:-) www.ronnik.estranky.cz
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, pozemky jsou drahé no fuj ]-( Ale jinak by to za to stálo. Market: A jmenovky jste měli vlastní? Já už je mám totiž skoro hotové, jen ještě nevím na 100% kdo dorazí a kdo ne. Ono to ještě moc lidí neví. A kdy jste jí davali zasedací pořádek nebo tak něco aby věděli kde kdo a kolik lidí?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, zezul a market, vy jste měli šaty z caxy že? Nevíte jak je to s tím, jak na netu píší, že máte na stejný den slevu 50% na dvoje společ. šaty?
Odpovědět
Článek se načítá
v den rezervace dostanes poukazku na slevu na dvoje saty. ale musis to uplatnit nejpozdeji do data svatby.... tzn. ze si treba mamka a sestra muzou pujcit saty na tvou svatbu.... ale pozdeji to uz neplati.
Odpovědět
to je fajn s tou poukázkou, bych si půjčila svatební a pak dvoje na plesy.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak vidím, že se rozrůstáme 8-) My budeme mít svatbu o 60lidí, jenže je to spíš přítelova rodina a moji kamarádi, oni se v rodině pořád strašně stýkají, takže je právě blbí je nepozvat a navíc všichni Tomovi bratranci Toma pozvali atd... :-D Mě se zatím v caxe líbili šaty nejvíc, ale už se těším, že se mrknu do Ariany na novou kolekci a pak ještě pochodím pár půjčoven, kde jsem ještě nebyla....moje svědkyně říká, že má známou v popelce, ale co jsem slyšela, tak na popelku tu zrovna ódy nikdo nepěje a já se dívala na net a nic moc. Byl jste tam někdo teď? Mě jde spíš o výběr šatů, protože obsluha předpokládám bude dobrá, když to bude kamarádka ]-( 8-) Moje budoucí švagrová, měla svatbu ze stejnýho důvodu takhle velikou a říká, že se ti to stejně všechno vrátí, když si všem řeknu jen o peníze, takže když budeme mít 60lidí u stolu, tak 60lidí dá průměrně 1000kč, takže si můžu dovolit udělat hostinu, která na jednoho vyjde kolem 1000kč, protože se to vrátí. ruru: ta fotka je živější, super kstablova:to není špatný nápad, takže jestli tomu dobře rozumým, tak když si stihnu do 22listopadu(to máme ples)zaplatit zálohu za svatební šaty, dostanu slevu na 1šaty na ples a pak máme ještě v březnu ples a to si můžu vzít šaty taky na tu 50%slevu :-) to se mi líbí!
Odpovědět
Profilova fotka
To jsem ale spisovatelka, co? Teď to po sobě čtu, jsem samozřejmě myslela, že z těch 60lidí, dá průměrně KAŽDÝ kolem1000Kč :-D Tak dobrou noc holky!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Zuzabra, ne, tak to není. Dostaneš ke svatebním šatům poukázku na 2 svatební šaty, ale jen na svůj den D. Teda, aspoň já jsme to tak měla. Prostě si na Tvou svatbu může půjčit šaty třeba maminka a tchýně s 50% slevou, jinak se to využít, myslím, nedá. Ale raděj si to zjisti ještě...A četla jsi ten můj příspěvek o té restauraci FORT ze včerejška nebo předvčerejška? bacha na ně! Ruru, my měli i jmenovky od Hanky. Já jsme to chtěla spojit s dárkama pro svatebčany, takže jsme se s hankou dohodla, že chci nechat udělat takové ty balíčky s 5 mandličkama v bílé čokoládě pro svatebčany a na ty se připevnily jmenovky - hodím Ti sem odkaz. A pak jsme svatebčanů, k tomu dala jen čínskou minci štěstí....
Odpovědět
Profilova fotka
Ruru, kuk x-) http://picasaweb.google.cz/markysakad... http://picasaweb.google.cz/markysakad... http://picasaweb.google.cz/markysakad...
Odpovědět
Profilova fotka
ještě jedna fotečka.... http://picasaweb.google.cz/markysakad...
Odpovědět
Profilova fotka
jo a Rurur, zasedací pořádek jsme Hance dávali den předem
Odpovědět
Market ja jsem to mela tak, ze jsem ty poukazky mohla vyuzit kdykoliv do svatby, ne jen v den svatby =-) ale mamka se tam na ty spolecenske saty divala a pry nic moc :-S ja jsem je ale nevidela, takze nevim.... a ta Popela.... tam je to hruza!!! obe prodavacky protivne, znudene a neochotne!!! a saty nic moc pekneho, vypadaji dost stare.....
Odpovědět
zuzi: mě v Popelce vadilo, že mi nechtěli upravit šaty, byly mi malé přes prsa a šlo o to je to trochu povolit :-| . taky mi moc nebyli ochotni půjčit ani závoj ani pelerínu, když jsem si od nich nebrala šaty a pokud by někdo chtěl se v salonu obléci třeba v sobotu a jet rovnou na obřad jak je to v Arianě neboi Caxe, tak to neexistovalo. 8-(
Odpovědět
me tam vadilo, ze jsem si nejdriv mela zalozit saty v katalogu a zenska pak prisla a vsechny zalozky vytahala.... takze si stejne nepamatovala ktere saty to byly.... u spoustu mi rekla, ze to ani nema cenu zkouset.... nakonec mi dala zkusit troje a z toho dvoje ani nebyly ty, co jsem mela zalozene prave v tom katalogu.... :-S na ten salon nadava uplne kazdy, takze jsem tam sla s tim, ze to takhle dopadne, takze zadne prekvapko :-D :-D spis se divim, ze jeste nekrachli....
Odpovědět
jo a jako v jedinem salonu v cele Ol. se tam nesmi fotit... jako kdyby jim nekdo ty stare modely chtel kopirovat.... zvlast kdyz maji fotky na netu.... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Zezul, no vidíš, už si to ani nepamatuju, jak to bylo s těma poukázkama.... Já byla zkoušet jen u Caxy šaty,a le už bych tam nevlezla - z principu. I když s šatama jsem byla max. spokojená....
Odpovědět
jo zezul, s tím focením mi ženská řekla, že se tak chtějí vyhnout, aby tam lidi chodili jen tak.... jsem jí opáčila, že si tady objednávám šaty, tak že tady asi nejsem jen tak.... no stejně to krachlo na těch úpravách.... podle mě když se chce, tak jde téměř všechno....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Tak jsem dnes ráno byly navštívit pana doktora s G na začátku a žádnej zázrak to teda se mnou není :-( Market: No já doufám, že se s ní nějak dohodnu a že nebude vadit, když něco budu mít vlastního, se jmenovkama jsem si dala tááááááákovou práci :-D Jinak já v popelce nebyla a ani se tam nechystám. Chi si ještě jednou zajít do caxy a pak už se asi rozhodnu. A když bych tam náhodou nakonec nevybrala, což se ale myslím nestane, tak mám v záloze jedny šatky z ariany.
Odpovědět
Profilova fotka
rur, a co Ti je, že to s Tebou není žádný zázrak? Nějaký problémy? :-( A určitě se s Hankou domluvíš. Když si doneseš něco svojeho, určo Ti to tam dá!
Odpovědět
Profilova fotka
Market: Jo mám nějaký problémky :-( Napsala jsem ti to do IP.
Odpovědět
Profilova fotka
ruru, jj, četla jsem :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?