Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky. No já teď také čekám na pá objednaných věciček, ale na vízdobu toho moc objednávat nebudem, protože si ji budem nechávat dělat z ariany, sice to stojí pár penízků :-( , Ale na vlastní bych neměla čas. Svatební noviny mít budem, už je mám celé skoro hotové, chybí mi už jen pár fotek dodat a myslím, že se celkem povedly.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky! Holky já mám taky fotečky, byla jsem v Caxe a zkoušela jsem si mooc šatiček, ale ty poslední 2 už jsem zkoušela před týdnem.Mrkněte na to do alba a napište mi číslo šatů co se vám líbí, dík moooc 8-) ruru:Máš ty noviny v albu, já bych se chtěla podívat, chci je taky dělat. Jo vidíš to kolik to stojí v Arianě si to nechat dělat, tu výzdobu? Já na to celkem čas mám, a nechci to mít tak přeplácaný jako to ty salony dělají, mi chce vážně jen pár těch lístku a kamínků a potom kytky nic víc, sakryš to mi připomnělo, že jsem se chtěla zeptat v Caxe kolik stojí půjčit si ty misky skleněný na plovoucí svíčky, sakryš! :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Zuza: mě se líbí 3 a 5. Ty 3 jsem taky zkoušela, ale mě moc nesedly, přišlo mi, že v nich mám moc malý prsa :-D To tobě sluší o dost víc. Mě nepřijde, že by to dělaly z ariany přeplácaný, na těch fotkách co maj na netu se mi to celkem líbí. Já se tu ptala Markéty, ona od nich měla vízdobu a včetně veškerýho materiálu a dsoplňků je to vyšlo na 5 tis. No neni to zrovna levný, ale nedokážu si představit si to v restauraci zdobit v noci den před svatbou.
Odpovědět
zuzabra - nevic se mi na tobei libi saty c. 5 ;-) fakt ti slusi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak teď tu v bazaru nabízí z lenei sklínky na přípitek tak jsem na ně koukla, protože je máme objednaný a normálka tam mají vyfocený ty naše (ty v modré krabičce).
Odpovědět
Profilova fotka
Já vím, že když nechci tak to přeplácaný neudělají, ale mě je líto za to dávat tolik peněz když mě materiál vyjde jen na 1000 až 1500kč, co jsem slyšela od budoucí švagrové že přijela pár dnů před svatbou do restaurace a zavezla jim tam dekoraci a ukázala jak to chce a oni ji to vyzdobili, když to chci jednoduše, tak si myslím, že to není problém. 8-)
Odpovědět
ahoj ženy, jak jste tu některá chtěla ty jazykový kurzy, já vyzkoušela Linguu, Amadea a teď chodím na Státní jazykovku a ta je podle mě nejlepší. vyučující je super, žádná nuda, svižná hodina... zuzi: gratuluju k míst svazby!!! to je super!
Odpovědět
a ten aquaaerobic.....sama jsem v Balneu ve Floře cvičila aqua asi tři roky.... fajn výška vody i teplota, jen už moc nevím, kdo tam teď cvičí, na tom záleží totiž nejvíc. Pak ještě doporučuju aqua na Nedvědce, ale jsou tam 2 různý "firmy" =-) nebo jak to nazvat, tak berte cvičení s Aquaticem... jinak nevýhodou chladnější voda a voda je tam nižší.... pááá
Odpovědět
zuzabra: mě se nejvíc líbily 2 a 5! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, pomoc, já už nevím, mě zvyklali na radnici a pořád o tom přemýšlím, že ten altánek je blbej nápad!!!!! bude 12hod sobota poledne, všichni tam budou jezdit na kolečkových bruslí, na kole, venčit psi, achjo co když během ano tam budou běhat děcka a řvát 8-( prostě začínám mít pocit, že jsem to trochu nedomyslela, jediná šance, je že ta paní Krejčí, z Flory, bude rozumná a třeba to na půl hodinky uzavře okolí toho altanku, čemuž moc nevěřím, tak začínám mít strach!!!!!!Co myslíte?
Odpovědět
Já bych asi teda zavolala té paní a zeptala se jí, jestli by to šlo. Jinak jsme se včera bavili s mým nastávajícím o obřadu. Já jsem chtěla fakt něco krásného, zamilovala jsem se do Náměště na Hané, ale Lukáš mi to vymlouvá, že je to daleko ... i když já myslím, že 18 km není moc. Mě jde hlavně o krásné prostředí. Já vím, že Olomouc je krásné město, ale chci u focení taky nějakou přírodu.
Odpovědět
zuzabra - my jsme se tam kolem poledne byli fotit a moc lidi tam teda nebylo, o prazdninach jsou vsichni studenti pryc, takze Ol. je uplne vylidnena, nikde ani noha, na vikend jezdi stejne vetsina lidi pryc.... toho bych se nebala ;-) K.stablova - diky za info! ;-) a na Nedvedce je kde? =-) to vubec neznam....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak díky holky, trochu jste mě uklidnili 8-) aliciznicka: a kolik lidí budete mít u obřadu?
Odpovědět
zuzi a tolik by to vadilo? když netradičně, tak se vším všudy.... ;-) co ty na to? my byli rádi, že nám ve skleníku jsou slyšet ptáčci a papoušci, ať tam není ticho jak v kostele...... a budete tam mít hudbu? ta hodně pomůže a pohltí ruchy a když tam bude hrát hudba, většinou člověku instinkt zavelí zmlknout a řvoucí děcka zpacifikují snad jejich matky. navíc stejně mi věř, že nebudeš nějaký okolí vnímat... ;-)
Odpovědět
zezul: základní škola Nedvědova.... ulïci nevím, je to na Nových Sadech.... mrkni na net.... zuzi: my měli vlastně obřad taky v poledne, bylo krásně teplo a kromě našich známých nezvaných hostů (čumilů), byl park vylidněnej. taky všichni obědvaj a matky vaří v sobotu oběd i pro otce, tak budou děcka doma. horší by bylo mít to třeba ve dvě ve tři, to už tam bude děcek hodně 8-)
Odpovědět
zuzabra: tyjo, šatky krásný! mě se moc líbí trojky a pětky :-)
Odpovědět
zuzabra: Lidí budeme mít právěže asi hooooodně. Lukáš chce na obřad pozvat své kamarády a známé, takže jen jeho zvaní vycházejí tak na 70 lidí (to je zatím jeho seznam, určitě ne všichni dorazí)!!! :-| Na hostinu nás pak má být něco málo přes 30.
Odpovědět
Profilova fotka
kstablová, asi máš pravdu nebude to tak hrozný! Mě to nevadí, já si spíš představovala hororový scény, to radši ani nechtěj vědět :-D jo to půjde, už jsem klidná, ještě se teda jedeme v neděli podívat do Křelova na pevnost Ford, že prý se tam dá udělat i obřad a hsotina a tak to jedem omrknout. alicicnicka, jestli bude na obřadu třeba jen 50lidí, tak ti Náměšť nedoporučuju, jen tak 20-30si jich sedne a většina musí stát, my to tam právě nechceme, kvůli tomu, že tam měla svatbu Tomova ségra a bylo to tak. A pokud by jste se pro ten obřad na zámku rozhodli, tak ti doporučím, v Náměšťi hospodu u Muců, mají vzadu obrovský sál a jeden menší max.60lidí a tam to měla Tomova ségra a bylo to tam super i obsluha, výzdoba, kterou si s něma domluvila, pěknej bar a flek na tančení se zdá malej a v poho a hlavně to tam vyjde levně 500 na osobu, my se zatím díváme po jiných možnostech, ale možná tam skončíme, nechtěli jsme to mít stejný, ale dá se na tom dobře ušetřit.Kdyžtak ti pošlu fotky jestli chceš na mail.
Odpovědět
kristy nasla jsem si www te skoly, ale akorat se chlubi, ze maji bazen, o tom aquaerobicu tam nic neni :-(
Odpovědět
mrkni na aquatic tečka cz v do rozvrhu hodin.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak co jakej jste měli pátek?Já takovej že bych ještě spala 8-) jenže musím udělat papů :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Holký, tož kde jste?
Odpovědět
Ahojky, tak jsme dnes vyplnili lejstro pro matriku a zítra to tam můj nastávající odnese. Dohodli jsme se teda na té radnici, já jsem usmlouvala světlý oblek ;-) , tak snad ještě necouvnu. Jinak se teda už těším na listopad, že se konečně vydám na šaty. Ohledně toho jsem se chtěla zeptat - musí se všude dopředu zavolat, že si chcete přijít vyzkoušet/vybrat šaty?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ali. Já jsem ani do jednoho salónu nevolala, ale je pravda, že pokud chceš jít v sobotu dopoledne, tak v arianě a především v caxe se oblíkají nevěsty, tak že třeba nemají hned na tebe čas. Ale já díky tomu, že slečna odbíhala, mohla být v těch šatičkách dýl a né je jen navléknout a zas svléknout. V týdnu by to ale mělo být v poho a hlavně teď přes zimu je většina šatů v salónech, protože je málo svateb, tak nemusíš mít strachz, že ty co se ti líbí tam nebudou, ale taky si to můžeš ověřit, když víš přesně kvůli kterým jdeš. Teda já jsem ale ukecaná :-D
Odpovědět
to je dobře, aspoň jsem v obraze:) Nejradši bych vyrazila už zítra, ale musím dodělat věci do školy :-p
Odpovědět
Ali ja jsem nevolala nikde ;-) :-) ve vsech salonech jsem byla v patek a v Caxe v sobotu, ale ta sobota se tam pry moc nedoporucuje, protoze rano chystaji nevesty.... ale ja jsem tam byla a nemela jsem problem, asi je to tim, ze v dubnu jeste nebylo tolik svateb... jo a holky pry je nejlepsi jit ve stredu dopoledne ;-) uz jsou zpet saty z vikendu a ve ct uz se zase chystaji na dalsi vikend, takze ve stredu je nejvetsi vyber ;-) i kdyz nevim o kolik, ale urcite se to vyplati, ja jsem v Inspiraci chtela vyzkouset jedny konkretni, co sjem tam videla ve vyloze a ty byly zrovna pripravene pro nevestu.... :-(
Odpovědět
Já to musím naplánovat tak nějak, aby se mnou mohly i ségry a mamka. Je to přece jen něco výjimečného :-)
Odpovědět
Ali ja jsem taky mela mamku a sestru a bylo to uplne super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vy se máte holky, že tam s Váma jde (šlo) tolik lidí. Já tam byla je se skorotchýní a nic moc to teda nebylo. Sice spolu máme celkem dobrý vztah, ale člověk si to tak neužije, jako tam jít s někým ke komu má fakt důvěru a zasmějou se spolu všemu.
Odpovědět
koukejte :-D http://www.novinky.cz/clanek/152865-j...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?