Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to mi snad nehrozí....
Odpovědět
:-D :-D
Odpovědět
A že držel basu až do poslední chvíle, co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak to je drsnej blbec, se měl nechat potaji rozvíst nebo něco, tak to nechat zajít daleko, to je jak z amerických zamotaných romanťáků, lže se tak dlouho až to praskne :-D ruru: a ty tady v Olomouci nemáš kamarádky? Ani z práce nebo ze školy? ali: To já taky půjdu ještě v listopadu omrknout ty nový modely
Odpovědět
Holky, tak už máme zamluvenou radnici, tedy oficiálně 4.7.2009 v 11:30 hod :-)
Odpovědět
zuzi: tak jak dopadl ten Křelov???
Odpovědět
Profilova fotka
zuza: Já tu bydlím teprv od ledna, dřív jsem bydlela na vysočině. Tak že škola padá a v práci jsem byla jen se svou vedoucí a ta teď dělá dálkově vejšku, tak nemá čas a kvůli financím mi musela dát v létě výpověď a teď jsem nezaměstananá, tak nemám moc příležitost se s někým seznámit :-( Jinak jak ses ptala na ty svat. noviny, tak já je mám ve wordu, takm je do alba dát nemůžu. ali: a máte to teda tady v Olmiku?
Odpovědět
rurunka: Jojo:). Už to vidím, to budou ještě nervy. Z Ostravy a Bruntálu zařizovat Olomouc :-D Jsem ráda, že už máme něco "hotovýho". Teď budou na řadě šatičky a pak hostina..., nebo naopak :-)
Odpovědět
Chudák ta nevěsesta :-( .Ale má i štěsti že si ho nevzalla když je takovej! ;-)
Odpovědět
martina: jojo,ten to fakt vyhrotil :-D tomu říkám řešení :-D hihi
Odpovědět
Profilova fotka
Ten Křelov se nám zatím líbí, jenže tam nikdo nebyl z vedoucích, takže jsme nemohli jít do prvního patra, kde by to bylo, protože dole mají tak max.místo pro 30lidí, mrkněte na stránky www.forty.cz Jinak jsou schopní zajistit opravdu všechno od fotografa, přes hudbu, výzdobu stolů a i dokonce obřad na místě, ale to není ončo, buď stojí odávající tak že má za zády dálnici, nebo tu budovu Fort a nebo na kopci, což je sice pěkný, ale už vidím naše svatebčany, jak se tam škrábou, zvlášť naše 70tileté babičky. Psala jsem jim mail, aby upřesnili pro kolik hostů mají patro a přibližné ceny, tak uvidíme.
Odpovědět
Ty jo, podle fotek to vypadá, že se tam lidí vejde až až.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky, tak na ten Křelov bacha, kolegyně tam měla dohodnutou svatbu a měsíc před jí to zrušili, protože dostali lukrativnější nabídku ( někdo tam chctěl větší oslavu a svatba by jim tolik nevynesla), takže opatrně,ať nedopadnete stejně. Jednali s něma, jako by byli prašiví!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ruru, ta výzdoba z Ariany stojí nějakou kačku, ale zase na druhou stranu, když si to objednáš z netu, tak z ato taky dáš dost peněz jak píšeš, kdy to cheš chystat a zdobit....Takhle víš, že Hanka Ti to nachystá opravdu nádherně. Aspoň z naší výzdoby byli všichni naprosto unešení!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Market: No však se tam s přítelem už chystáme, že se s ní zajdem domluvit, ať nám to vyzdobí, protože vím, že na 100 % na to nebudu mít čas a ani bych to naměla tak pěkné. A je to jen jednou za život ne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, kde jste???? :-(
Odpovědět
Ahojky holky! Co se týče výzdoby mojí svatby - respektive hostiny, tak doufám, že budu mít nějaký ten čas, abych si to vyzdobila podle svých představ, nebo na to mohla aspoň dohlížet. Chtěla bych si ten den fakt užít se vším všudy.
Odpovědět
Profilova fotka
ali: Ahojky. No to já chtěla taky, ale v restauračce, kde to budem mít, mají každý den otevřeno do 24:00, tak že bych to musela zdobit po té 24. hodině v noci, vlastně ráno před svatbou a to bych se pak nechtěla ráno moc vidět. Místo odpočaté nevěsty by byla spíš taková malá zombie :-D Tak že to přenechám profesionálům, ale samozřejmě jim řeknu jak to chci.
Odpovědět
Profilova fotka
Nějak nám to tu umírá né :-( :-( :-(
Odpovědět
No, já to vidím tak, že jestli to bude s tou otevírací dobou jako u tebe, tak jim nakreslím přesný plánek, jak má co vypadat a kde má co být umístěné :-D
Odpovědět
my jsme vyzdobu vubec neresili, akorat jsme si v restauraci rekli barvu a udelali to krasne ;-) akorat jsme si prinesli jeste vlastni svicky, cajove ve tvaru srdicka, ze si je vecer zapalime, tak je tam pani pridala, ale pak jsme je ani nezapalili a nakonec jsme je tam i zapomneli :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a budete mít nebo jste měli šatička na převlečení?
Odpovědět
Jeee, ruru ma nove foto :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Konečně jsem našla nějaké lepší, na tom minulém jsem si přišla jak blbka :-D
Odpovědět
tady na te vypadas velice vesele :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem, tak když totu umírá, tak já se přidám:-) plánujeme někdy na příští rok...asi přelom léta a podzimu. nic zatím není zařízeno...ale je ještě spousta času. hlavně nemáme ani představu o formě...přiznám se, že je nám líto peněz:-/ Celé to nějak spěje k minisvatbě:-)
Odpovědět
svozilka - ahoj ;-) my jsme taky meli minisvatbu, ale ne kvuli financim (i kdyz jsme samozrejme byli radi, ze jsme usetrili :-D :-D ), ale chteli jsme ji takovou od zacatku ;-) a i mala svatba je super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tahle fotka je z Itálie, sice 3 roky stará, ale byla to naše první společná dovča a naprosto úžasná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zezulicka: to je super, že bych eventálně nebyla sama :-) my se totiž momentálně rozhodli i pro únik z bytu zpět na vesnici - takže peněz bude potřeba spíš na stavbu. zároveň se nám ale nechce do stavby, když nejsme svoji...no začarovaný kruh. nejdřív jsem snila o svatbě, ale ve srovnání se sny o krásném bydlení, mi to přijde takové zbytečné...představení za zbytečně moc peněz :-| No uvidíme :-)
Odpovědět
ja nejsem priznivcem velkych svateb za kazdou cenu, tj. zvat i sestrenice a teticky z 15 kolene jen proto, ze jsou to pribuzni, prestoze snoubence nevideli xy let a minimalne stejnou dobu je zase neuvidi.... my jsme taky do rekonstrukce bytu vrazili dost penez a kdybych se mela rozmyslet, jestli dat prachy na svatbu nebo na domecek, tak by domecek zvitezil.... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?