Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak kde jste holky?
Odpovědět
ja jsem tady :-D :-D
Odpovědět
a kde jsi ty? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já byla s tím naším pejsánkem na vycházce abych tak trochu přemýšlela o životě, tam se mi totiž přemýšlí nejlíp, ale fouká tam větr... no fůůůůj 8-(
Odpovědět
ja jsem taky byla s pejskem, ale on se jen vycural a hned chtel domu :-D :-D :-D a co jsi vymyslela? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No to právě nevím, co jsem vymyslela :-D Teď půjdu něco uvařit, přítel jezdí o půl 5 z práce, tak vždy vařím až když má přijet. Dneska asi budou zapečený těstoviny.
Odpovědět
my budeme mit kvetak :-) teda ja, manzel by rad kure ze vcerejska :-D
Odpovědět
Já jdu zrovna na bramborovej guláš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak doufám, že jídla byla dobrý ;-) U nás teda těstoviny chutnaly. Jinak jsem si tady přes madonu2008 objednávala botičky, tak mi teď psala, že je zítra bude posílat, tak doufám že bude vše o.k. Až dorazí, předpokládám v pondělí, tak dám vědět jak dopadly :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, já zas na skok a tak pozdě, my jsme dneska nevařili, stávkovala jsem, jelo se jen nakoupit a byly rohlíky se šunkou a salámem a teď večer byla pizza 8-) ale hlavně že hubnu :-D já si teď domlouvám koupi kytičky na krk a ruku a korunky, jenže majitelky asi moc na beremese nechodí, protože jim trvá dlouho než odepíší, ale já mám času dost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marketas: jj četla jsem to o Fortu, ale paní mi napsala milí e-mail, tak jsem z toho celkem nadšená, ale ještě se chceme s paní sejít a pořádně se na vše zeptat, ono s tím odříkáním, si myslím, že to bude všude stejný, známý měl svatbu v hotelu Flora a 14dní před svatbou ho přestěhovali úplně do jinýho patra, který bylo nakonec lepší tak to vzali, jenže pak se ta akce nekonala, tak jich 1týden před svatbou zase stěhovali dolů, už je nechtěli nechat v tom lepším, všude jsou stejní mrzáci, kde pro kšeft udělají první a poslední a na lidi nehledí, ale jsem zvědavá co mi ta paní řekne a ž budu chtít jistotu, že mě to neodvolají, však uvidíme času dost a v rezervě mám 2místa který vyjdou na 100%, jen jsou málo romantický, tak ještě hledám, kdyby náhodou něco 8-)
Odpovědět
zuzabra - klidne si to nech podepsat, ze to tam mate rezervovane a presny cas od kdy do kdy.... uz jsem tady i cetla, ze nejakou svatbu vypakovali z restaurace o pulnoci prave v nejlepsim, protoze cisnici chteli jit spat :-p :-p takze kdyz se na necem dohodnete, hned si to nech od nekoho podepsat, aby se ti nestalo totez ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobrý ranko holky. Teda spíš už dopoledne, jen já jsem dnes ochrapa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý ráno 8-) sluníčko svítí, to vypadá na dobrej den, já jdu dnes trošku utrácet, ještě nevím za co, ale stejně půjdu bloncat po městě 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já už utrácet radši nechodím, neumím si říct to už stačí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To já taky, jenže potřebuju kalhoty asi kapsáče, mám jen jedny rifle :-( a miláček bude mít v listopadu narozeniny 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, my jsme včera koupili novou telku za 20.000, takže já mám s utrácením utrum.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nová telka by se nám taky hodila..... Ale ty peníze chybí. Veškerý finance jdou teď na svatbičku, ale nelituju toho, vždyť to bude ten nejkrásnější den v mém životě, teda jestli mi ho někdo nezkazí. V naší rodině jsou na tohle přeborníci ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevěsty a mladé paní :-) konečně mám po delší době chvilku času na vás mrknout ;-) tak mrkám a mizím :-) mějte se pěkně a nevěstám přeju pěkný přípravy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To nakonec jsem si koupila krásný rifličky a top na společenský večer (ples) který máme 22.11. většina z nás tam půjdem v kalhotách, tak tam teda nemusím být za princeznu v půjčených šatech, ale i tak budu svítit vršek je stříbrný 8-) no porstě jsem si po půl roce udělala radost a mrkla do města, jen miláčkovi jsem nic nestihla vybrat, jen jsem si něco vytipovala ;-) Jinak jdu na 12hod dneska do práce, co se chystáte dělat vy holky?
Odpovědět
Já pořád dodělávám seminárku. V pondělí ji musím odevzdat... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky ráda bych se k Vám přidala. Jsem z Olomouce. Svatbu budeme mít 4.4.2009.
Odpovědět
Ahojky, já ji budu mít 4.7 :-D A kde budete mít obřad?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Tak se zas na konci víkendu hlasím. Byla jsemo víkendu u mojí máti a jejího přítele a myslím, že jsem si to klidně mohla odpustit, bylo to tam hrozný :-( ;-( Zuza: Tak to budeš určitě na plese za kočku ;-) verunka8: Vítám tě mezi náma. My budem mít svatbu 11.4.2009. Tak nám sem o sobě něco písni, jsme zvědavý ženský :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj svatbu budeme mít v Přerově na zámku, je to tam moc pěkný. V lednu si půjdu vybírat šaty, podle mě stačí 3 měsíce dopředu. Nejlepší je asi ta půjčovna Caxa co?
Odpovědět
Profilova fotka
To mi budem mít svatbu v Olomouci na radnici. Jestli je caxa nejlepší je těžko říct, ale určitě tam mají největší výběr. Jinak já osobně jsem tam byla spokojená, jen slečna byla mozna trochu zaujatá na jedny šaty, ale to je jen drobnost. Jinak jsem byla ještě a Arianě, tam mají podle mě také krásné šatičky a milou obsluhu. A poslední navštívený salón byla inspirace v prioru, šaty čistý a pěkný, ale mají malý výběr a spíš takové klasičtější střihy, nic moc zdobenýho a vlečky tam také nenajdeš. A jestli stačí 3 měsíce...to je individuální, podle toho jaké šaty chceš a jakou máš velikost. Klasické velikosti 36-38 jsou brzo přebrané.
Odpovědět
Profilova fotka
Já půjdu na zkoušení s mamkou a kamarádkou ty mi snad poradí. Ta Ariana je prosím kde? bydlím v Olomouci teprve rok, tak se moc nevyznám. Mě se víc líbí zdobené tipy,zhruba takové jak máš v albu. Velikost mam zrovna tu od 36-38 ;-( Když si ty šaty vyberu, musím je hned zaplatit? nebo stačí záloha?
Odpovědět
Profilova fotka
Já tu bydlím taky teprv rok, vlastně asni né celej. Ariana je ve ztracená ulici, je to jedna z těch ulic, co vedou z Horního náměstí. Podívej se na jejich stránky, mají tam i mapku. Jinak, když si zamlouváš šatičky, tak nevím kolik se platí v arianě, to mi nějak uniklo, ale v caxe se platí 1 000 záloha, zbytek doplácíš až při převzetí šatů. Ale nemusíš se rozhodnout hned. Já byla v salónech asi před 2-3 týdny, vyfotila se v těch šatečkách a teď se teprv rozhoduju. Jinak v Arianě mají mít tenhle měsíc šatičky nové. Potom je také možnost je tu přes holky objednat přes e-bay, na to jsou tu diskuze, kde si šaty koupíš a cena je stejná jako půjčovné. Já o tom teď také přemýšlím. Mohla bych mít šaty za 5 999 Kč vlastní, v caxe je půjčují za 5 500Kč. A s tou velikostí nesmutni, je v ní zas největší výběr, ael má jí spousta holek, tak že bych to šla radši okouknout dříve. Mě slečna v caxe říkala, že už mají zamluvené i šaty na podzim příštího roku.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky! verunko8: ahoj!!!! Já ti moc nedoporučuju nechat to takhle na poslední chvíli, moje budoucí švagrová, tak musela vzít první co našla a mezi nama se svou hodně štíhlou postavou měla na lepší, ale je pravda, že si je vybírala podle toho, že byly lehké a vydržela v nich celý den, já jsem ale spíš na ty princeznovský a do prosince je chci mít zarezervovaný. ruru: a co se stalo u mamky?
Odpovědět
verunka8 - ve vsech salonech chteji polovinu ceny jako zalohu, zbytek pri prevzeti, s vyjimkou caxy, tam chteji 1000kc jako zalohu. Ja bych saty nenechavala na posledni chvili, cim driv tim lip ;-) a s tema kupovanyma satama s ebay... ja nevim, ale vetsina holek si pak stezovala, ze jim prisly smejdy, ktere s obrazkem nemely nic spolecneho.... jen maloktera nevesta si to tady chvalila a to nektere jen proto, ze je pak mely tady v bazaru :-S
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?