Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky nevěděla, že se dají koupit!
Odpovědět
Ano, měli by se dát i koupit. vím, že jsem se tam i ptala kolik stojí a nebyly ty ceny až tak hrozné tak kolem 10 000 KČ
Odpovědět
proc nam to nikdo nerekl?
Odpovědět
půjčování je zkrátka lukrativnější
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak na těch mýš šatech bylo ve smlouvě napsaný, že cena je přes 30.000, tak to bych asi nekoupila! Ale vracet se mi je nechtělo :-D
Odpovědět
sarcco fakt?? myslim, ze napisu mail pani Kaksove...
Odpovědět
Zezul: jedna mi tam psala, že takový akorát termín by byl konec července, tak uvidím, ale rozhodnutá nejsem... Holky, ale co jsem se dívala v Caxe na ty štítky, tak tam měly taky hodně Dovoz Čína a hodně těch šatů je i na Ebay...
Odpovědět
Nicméně ta cukrářka na dort mě taky zajímá :-)
Odpovědět
Ono asi záleží zda máš šaty šité od nich nebo z dovozu. Já jsem si vybrala šaty, které oni šijí.
Odpovědět
Jo, tak to jo. To vím, že mají i svoje. ale ty z dovozu jsem opravdu viděla na Ebay...
Odpovědět
standi presne ;-) Nektere ty fotky mi prijdou primo stazene z Ebay... Ale aspon si to tam clovek muze prohlidnout, za tu jistotu mi to stoji.... Cukrarku nevim, my kolacky budeme pect vlastni a dort asi nebude, ale vim, ze nekdo tady chvalil tu cukrarnu Mamka... Ale osobne nevim, nebyla jsem tam.
Odpovědět
Tak do Mamky se skočím mrknout, díky za radu!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Standici, sháních sukrářku? Vřele doporučuju naši cukrářskou výrobu v Chomoutově, lepší dort a zákusky jsme nejedla!
Odpovědět
Profilova fotka
pádím domů, pa
Odpovědět
v Chomoutově, kde tam?
Odpovědět
Fakt? dort jsi měla pěkný, a jestli i dobře chutnal...a kolik stál? Zákusky máme objednané tady od nás kousek dál z vesnice,ale dort bych jim asi nesvěřila :-)
Odpovědět
cukrárnu Mamku jsem našla i na webu, tak se půjdu mrknout co nabízí
Odpovědět
v Chomoutově je výrobna Katrin, taky jsem o ní slyšela. Mamka na stránkách nic nemá, že?
Odpovědět
ano na stránkách nic nemá
Odpovědět
ja jsem to tady cetla akorat od jedne nevesty, ze tu Mamku doporucovala. Ale osobne jsem tam fakt nebyla, takze nic blizsiho nevim ;-) jedine ze by se vam chtelo precist si tech 188 stran zpet, tak to nejde najdete :-D
Odpovědět
a to se mi právě nechce :-D
Odpovědět
ja vim :-D :-D :-D
Odpovědět
když něco zjistím dám vám vědět. Musím končit, tak se mějte sluníčkově
Odpovědět
mej se krasne ;-)
Odpovědět
Taky dneska holky končím, jinak nic doma neudělám :-)) Ahoooj
Odpovědět
Tak se taky mej krasne a nekdy zase prijd :-)
Odpovědět
http://www.beremese.cz/bazar/show_ent... tahle slecna mela taky saty z ebay a myslim, ze je to ona, ktera si v diskuzi stezovala, ze ta nasivka je hrozne nekvalitni a krive prisita... Hlavne ze saty prodava za 8 000 :-S :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Standicim,jojo, je to Katrin, dosrt m´ěl 6 kilo a stál 2100,-. Byl úžasnej, my moc dortoví nejsme, ale tenhle byl úžasně lehoučký, byl vanilkový. Ten marcipán byl výbornej! Opravdu moc doporučuju. Jinak 350/1kg dortu. Dělají je na kila
Odpovědět
ha :-o ahoj standici :-D :-D :-D :-D :-D ;-) jak jdou pripravi? x-)
Odpovědět
Ahoj Jani ;-) tak co mimi? :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?