Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Standici klidne se vmesuj ;-) Prave proto ze my si tady povidame asi 4, tak uz moc neni o cem, vsichni vsechno vime ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, jak se máte?
Odpovědět
no to je pravda :-), ale mě se to celý nechce číst :-) Ty jsi jediná, kdo se tady ještě bude vdávat?
Odpovědět
Profilova fotka
jojo,standici, ahoj, od toh tady to téma je, aby sem přišly nevěsty z OL. Zezulí, to přece neva, že jsme vdané. Já se vdala před necelýma 3 týdnama :-)
Odpovědět
Marketas, co jsem se dívala na tvoje stránky, tak si myslím, že svatba byla podle tvých přestav, ře? vypadá to všechno nádherně, moc ti gratuluju! Hrozně bych si přála, aby moje svatba taky dopadla tak dobře!
Odpovědět
market to jo, ale uz to tolik neresis :-D :-D Standi je nas tady vic, ale nektere sem zavitaji jen obcas ;-)
Odpovědět
Myslím, že každá chceme, aby ten náš den dopadl, tak jak si přejem, ale bohužel vše nemůžem ovlivnit (třeb a počasí či některé vztahy mezi svatebčany). Standici, nic nám zatím nezbývá než věřit, že to klapne
Odpovědět
Profilova fotka
zezulí, já to řeším furt, protože s emi vdávají kámošky tady z beremka, tak se stejně "radíme", co a jak :-D Standici, jak píše Zezul, prostě sem zavítá jen pár holek :-(Nechápu, vždyť Olomouc je velká! A jinak moc děkuju za pochvalu svatby, já byla spokojená moc, oba jsme byli. Bylo to přesně tak, jak jsme si představovali. Pár nedostatků bylo, ale nic tragickýho a když na to koukám s odstupem......
Odpovědět
Zezul, a už máš vybrany šaty? Odkud?
Odpovědět
Profilova fotka
Standici, bude krásně, neboj!
Odpovědět
Standi z Caxy ;-) Jo Marketko jak jsi teda byla spokojena se satickama? Bylo vsechno v poradku? Ja jen ze uz jsi nenapsala do te diskuze, jak se tam resily ty fleky... Tak ja jestli se mam bat :-D :-D Standi ty uz mas? pocasi neovlivnime, ja bych chtela teplo, ale jestli bude takove vedro jak je dnes, tak se asi upecu...
Odpovědět
Profilova fotka
Zezuli, šaty byly nádherné, voněly ještě v úterý, když jsme je vracela. Byly nádherně bílé a i mi je zkrátili, jak jsme potřebovala. Udělala tam paní Kaksová sklad a bylo to :-) my měli ideální počasí. Bylo sice dot horko, ale žádná hrůza, bylo pod mrakem, takže i na focení super, chvilkama svítilo sluníčko :-)
Odpovědět
Článek se načítá
No, já to mám až 20.9., tak je to riskantnější, ale věřím, že to dopadne :-) Na focení jsem si objednala Pavola Bigoše, taky tady o něm holky psaly v diskuzích, tak jsem zvědavá :-) tys měla, Market, úplně úžasné fotky, takové jsem ještě neviděla...ale o panu Vokurkovi jsem slyšela :-) Jinak holky, šaty ještě nemám. Byla jsem v Arianě, ale tam byla úplně hrozná prodavačka. odcházela jsem s depresema. Pak jsem šla do Caxy, tam už to bylo v pohodě. Dokonce jedny šaty se mi docela líbily, a kdybych nesehnala jiné, tak si je asi půjčím. Zatím jsem ještě jinde nebyla, chystám se zase příští týden. A taky dost uvažuju nechat si ty šaty ušít, jak se řeší v diskuzi Asap...ještě nevím, ale do konce července už to musím rozlousknout! Naštěstí šatů je dost, tak si myslím, že vždycky si nějaké vyberu...
Odpovědět
Profilova fotka
Standici, v Arianě byla hrozná?Blond nebo hnědovlasá? Pavel Bigoš, to mi něco říká? Máš jeho webovky? Když tak pošli do IP, mrknu. Vokurek je třída, o tom žádná, akorát mu to nějak trvá:-( Album bude snad prej do 14 dnů:-( já už ho chci teď :-( Caxa je v pohodě, mají tam lepší výběr, než v Arianě. Ale my jinak měly z Ariany dost věcí a spokojenost!
Odpovědět
Jestli můžu, tak já mám šaty ze salonu Inspirace v Prioru a jsem tam moc spokojená, poradí, pomlžou a vyhoví
Odpovědět
Profilova fotka
Cuma, jejda, já Tě zapomněla pozdravit. I moje kolegyně má šaty z Prioru a je spokojená!
Odpovědět
já jsem právě slyšela, že je to tam super, tak jako první jsem šla tam a myslela jsem, že už ani jinam nepůjdu. Ale ta koza na mě nasoukala šaty, o kterých jsem jí řekla, že se mi přesně tento typ nelíbí a pak, když jsem jí řekla, že mě rozšířují řekla,že mám komplex, a že ty šaty za mě nezhubnou! Kamarádka z ní byla taky v šoku. Nutila mě, abych svému budoucímu manželovi zamluvila bílý oblek, přestože se mi vůbec nelíbil. Prý, když je tam vedoucí Hanka, že to je úplně jiná. Byla to dlouhovlasá hnědovlasá mladá hrozně hubená holka.
Odpovědět
Standi ja v Ariane taky moc spokojena nebyla. Slecna sice hrozne ochotna, ale vkus priserny... a Asapa uz asi nestihnes, nektere holky tam na saty cekaji od dubna a porad nic... cuma - v inspiraci jsem byla taky a bylo to tam super ;-) kdybych si nevybrala v Caxe tak bych mela saty taky odtud.
Odpovědět
Profilova fotka
Standici, jojo, ona se nechala přebarvit. Móňa, ona je takový střevo, neber ji vážně. Škoda, že jsi tam nebyla, když tam byla Hanka:-(
Odpovědět
Tak to hledím, já vždy jednala buď s Luckou, ale ta je teď na mateřské nebo s její mámou, paní majitelkou a naopak mi ve všem vyhověly, nejsem žádná křehule, ale pomohli mi vybrat šaty, ve kterých si připadám jak princezna
Odpovědět
Market, já jsem si říkala, že tam půjdu ještě jednou, až tam bude Hanka :-), ono totiž i vkus té Moniky byl děsnej! Ani jedny šaty z těch, co mi zkoušela mi neslušely a nelíbily se mi. V Caxe byl výběr fakt lepší. Ale mě to tak nebaví zkoušet...vždycky maximálně čtvery a konec :-)
Odpovědět
Cuma: jestli reaguješ na můj příspěvek, tak ten se týká Ariany :-) Zezulicka: já jsem právě teď několik dní sledovala ty diskuze a právě začátkem června, co vím, všem holkám šaty objednané v průběhu dubna přišly...
Odpovědět
tak ja jsem spolehala na Caxu, tak jsem si ji nechala nakonec a dobre jsem udelala :-) Cuma - ty budes mit tyhle saty? http://www.beremese.cz/album/view.php... Ty jsem chtela taky!!! :-) :-)
Odpovědět
Standi ja bych se dost bala, ale jestli mas odvahu, tak do toho!
Odpovědět
Profilova fotka
Standici, zkus to, ale hanka je pořád někde pryč,chtělo by to jí zavolat a domluvit se! Ale Hanka je taky ranařka, ale je v pohodě. Ona nám zařídila skoro všechno!A o Monice jí když tak řekni, jak se hovala, stěžuje si na ni dost lidí,my s ní měli taky nedorozumnění, ale ve finále byla fajn. Oblíkala mě do šatů:-) Cuma, Ty jis psala o Caxe?
Odpovědět
Zezul, já právě taky nevím... Čeho by ses bála? Že nedorazí?
Odpovědět
Zezuůllicka - ano, tyhle jsme zkusila jako první a hned jsem si řekla, že jiné nechci
Odpovědět
Standi - zaprve ze nedorazi a zadruhe te kvality. Ja vim, ze nektere holky jsou spokojene, ale uz jsem tady videla dost velke hruzy a ubrecene nevesty, ktere bezely na posledni chvili shanet saty do salonu :-(
Odpovědět
Cuma - kdybych si nakonec nevybrala v Caxe, tak bych tyhle mela taky ;-) :-) Hrozne se mi libi a ten vrch perfektne sedi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holk, já Vám na jednu stranu závidím,ale na druhou jsme ráda, že mám některé ty stresy za sebou. I když zkioušení šatů jsme si užívala a ty mé vybrané byly fakt x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?