Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
jo, to je, sem s adresou ;-)
Odpovědět
AHoj holky,obzvláště janulevrtule :-)
Odpovědět
zase mi to nechce pridat odpoved 8-( 8-( 8-(
Odpovědět
ha, uz to jde, takze asi poctvrte Ahoj :-)
Odpovědět
:-D jak se máte holky, co je nového? Já už mám vybrané šatky. Nakonec stejně budou šité ;-)
Odpovědět
u nas noveho nic, nejak porad nemuzu pohnout s tim spodnim pradlem, porad nevim jestli bile nebo telove puncochy :-S
Odpovědět
a nebude ti v nich teplo? Proč nejdeš na boso...
Odpovědět
mame nocni obrad na hrade, takze tam nejspis bude chladno a hlavne nesnasim ten pocit jit s holyma nohama...
Odpovědět
ahaaaaaaaaaaaaaa, ty jo. a v kolik to máte? A kdy bude hostina? :-)
Odpovědět
jidlo bude predem a obrad zacina ve 21:00. Kdyz jsme rozdavali oznameni, tak nekolik lidi reklo, ze tam mame preklep, ze tam urcite melo byt 12:00 :-D :-D :-D
Odpovědět
a já se nedivím :-) To je super nápad, já to slyším poprve, abych pravdu řekla! Já bych si vzala silonky asi bílé...
Odpovědět
Profilova fotka
zezuli, punčiošky musí být, je to hezkoučký a podle etikety i nezbytný! A bílý jsou na fotkách hezčí, pokud ukazuješ podvazek!Já měla bílé siloonky, dvoje:-)Pro jistotuČíslo mna manikérku Ti pisnu do IP, musíš se tam ale obj. 3 týdny dopředu, takže bych tam brnkla asi hned.Holky jsou super, tak toho mají moc
Odpovědět
Článek se načítá
no ja prave nevim, protoze kdyz maji nektere holky tu podvazkovou fotku, tak ta jejich noha v tech bilych silonkach zaprve vypada jak noha od mrtvoly a za druhe siroka... (ne u vsech, ale u vetsiny, u maloktere to vypada pekne...). Tak jsem se priklanela k tem telovym, ale pak mi zas sestra rekla, ze kdyz budu mit otevrene bile boty, tak je blbe vzit telove... Asi si koupim oboje a vyzkousim co bude lepsi...
Odpovědět
Profilova fotka
Zezuli, zkus no, mě se teda bílé zdají hezčí!
Odpovědět
Market ty jsi mela dvoje silonky na sobe??? jej, nebylo ti vedro? Ja jsem si prave objednala podvazek cely modry, aby tam nebyla zadna bila krajka, prave proto, kdybych se rozhodla pro telove, at se to netriska ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zezul, ne, měla jsme 2 pro jistotu, kdybych jedny škubla a po focení jsme si je sundala (byly tak špinavý, že nešly ani vyprat, ale mám je schovaný) a přezula se:-)
Odpovědět
aha :-D :-D :-D A kdes je tak zaspinila? Pri normalnim pouziti nebo jsi chodila na boso bez bot :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zezuli, jak jsme se byli fotit, jak jsme chodili po tom městě a na věž atd....
Odpovědět
:-D :-D zrusila jsem kaly, rozhodla jsem se pro ruze... :-) Doufam, ze uz definitivne x-)
Odpovědět
Zezul, já taky hodně často měním názor :-) Teď, když se to blíží je moje představa úplně jiná jak na začátku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zezul, já bych si teď nechala zase udělat kyti jen z frézií:-)
Odpovědět
Ahojky všem Zezuli: zrušila jsi ty kaly jen proto, že se ti přestaly líbít nebo tam byl jiný problém? Já totiž přemýšlím o liliích nebo právě kaly, že budu mít jako kytici.
Odpovědět
Profilova fotka
sarcca, já měla kaly a super, akorát moc dlouho pak ńevydrží, max. 14 dní!
Odpovědět
sarcca - kaly jsem zrusila proto, ze 1. pry v kvetinarstvi nezaruci barvu - takze ti misto oranzovych muzou prijit zlute... protoze oni to proste neovlivni, pry zalezi na pestiteli... Stejne tak s velikosti, muzes si objednat velke a do kvetinarstvi jim prijdou male... takovych pripadu tu uz pry bylo vic, kytka se neveste smrskla na polovinu, protoze ji mela z malych kal misto velkych... a 2. ruze jsou o polovinu levnejsi a nehrozi s nimi tyto problemy ;-) Lilie se mi taky libi, ale hodne lidi me od nich zrazovalo, protoze hrozne barvi, jedna nevesta tady dokonce psala, ze mela na satech zlute fleky hned jak si prevzala kyticku, pry to bylo dost videt....
Odpovědět
Profilova fotka
Zezul, můj případ. měl ajsme objednané velké kaly a přišly malé :-(
Odpovědět
Já budu mít asi kytku z různých druhů...něco na tento způsob...jestli budou schopni to někde udělat :-) Kde si objednáváte kytky? http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
jo děkuji za upozornění!
Odpovědět
Profilova fotka
Standici, ta je krásná! Mě se to moc líbí takový různý druhy abarevný kytice, jen se to k naší zelenobílé svatbě nehodilo! pak se mi ještě líbily zelené orchideje, ale už bylo pozdě....
Odpovědět
ja jsem uvazovala, ze obejdu kvetinarstvi s obrazkem a zeptam se, kde to kolik bude stat, at mam srovnani. A pak se zeptam v salonu, ale tam se bojim, ze si neco prirazi... A kde to vyjde nejlip tam to objednam ;-)
Odpovědět
dostala jsem na Bouzově kontakt na p. Beranovou, tak se prvně kouknu u ní co dělá za kytky a doufám,že se s ní domluvím. Pokud ne, tak oběhám nějaké květinářství!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?