Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
jezisi pripravy s y :-D ahoj zezul, jeste mam mesic do terminu a nemuzu se dockat a taaaaaaaaaak moc zaviidim mise(many)ze uz ma ladika u sebe x-) jsem se zacetla par stranek zpatky a docela me prekvapilo, ze jste nespokojene s arianou :-o no, to je skoda, dokud tam byla jen majitelka tak to bylo fajn, ale to je tak vzdycky, ty prodavacky to proste flakaj a je to skoda :-|
Odpovědět
neboj, taky se dockas ;-) Bude to holcicka nebo chlapecek? A jmeno uz mate?
Odpovědět
bude to adelka, coz o to , ja si i rada pockam, ale uz nikdy vic nechci rodit v lete, je to umorny :-p pristi mimco bude urcite zimni :-N
Odpovědět
to si asi nevyberes, zase navlikat se do spousty obleceni v zime taky neni zrovna super, moje kamaradka rodila v lednu a rikala, ze priste chce radeji v lete :-D :-D
Odpovědět
no, ja uz vim, ze ja v lete uz nee :-D zezul, uz mas vsechno zarizeny na svatbu?neo vam jeste neco chybi?ja vam holky stejne zavidim, bylo to super ty pripravy a hlavne ten svatebni den x-)
Odpovědět
vsechno jeste ne, dnes jsem chtela jit koupit zenichovi kosili, ale venku je hnusne, tak se mi nikam nechce 8-( zenich je krome kosile uz komplet, ja skoro taky, chybi mi doresit uz jen ty puncochy. Musim jeste na zkousku ucesu a liceni, objednat kytky a je to ;-) Jo a jeste nehty, protoze moje moc nevydrzi, tak at to aspon na tech fotkach vypada pekne, ale zatim nevim kam mam jit :-(
Odpovědět
teda tak to mate opravdu skoro vsechno ;-) no, ja byla na nehtech u jedne moc fajn pani, ale ja uz na ni nemam cislo, byla jsem u ni jen na svatbe, ale jeste jsem ho tu davala holkam monalize a hamar, ale uz sem nechodi, tak neporadim :-( ale urcite ti tu da nekdo fajn typ ;-) chces gelovky nebo jen upravit?
Odpovědět
no asi gelovky nebo cokoliv, co se nejakym zpusobem pridela na me nehty. Protoze moje moc nevydrzi, jakmile mi trochu povyrostou, tak uz se lamou, hlavne ukazovacky a prostrednicky, ostatni jeste vydrzi, ale tyhle 4 ne a pak mam kazdy jinak dlouhy, tak to striham vsechno na kratko. Ja prave chci jit taky jen jednou, nemohla bych s tim normalne fungovat... Ale zatim nevim kam mam zajit, dostala jsem tady jeden tip, ale za 700kc a to se mi zda za jeden den hodne... Vis aspon kde to bylo?
Odpovědět
tim kde myslim aspon pribliznou cast olomouce ;-)
Odpovědět
jojo, vim kde to bylo, ale pani uz pred rokem rikala, ze si zarizuje ty nehty u ni doma, ze se ji nechce platit pronajem.vis co?ja napisu IP hamar, treba to cislo jeste ma ;-)
Odpovědět
tak uz jsem ji napsala, tak uvidime kdy odepise, treba bude nekde na dovolene =-) no uvidime, jinak predtim ten salon byl kosek od nadrazi smerem do mesta k prioru je cukrarna malicka nalevo a vchod vedle ni, je tam i kadernictvi a myslim i kosmetika...pani je takova malicka a ma skaredy zuby :-D vic si nepamatuju, ani jmeno :-p uz je to pres rok no =-)
Odpovědět
:-D :-D :-D to je super popis ;-) Zkusim se tam podivat, diky :-)
Odpovědět
Článek se načítá
no, ja neumim moc popisovat :-D ale myslim si, ze uz tam neni, ale treba by ti na ni dali cislo a pozor, mozna tam je misto ni jina a min schopna, tady ta pani mam tak 40 let, je mala, skaredy zuby, nic moc upravena a dlouhatansky nehty,a le dela je moc hezky, fakt ;-)
Odpovědět
Ahojky, mám na Vás otázečku - nevíte, kde by se daly koupit v Olomouci svatební sklenice? Myslím takévé ty na přípitek.
Odpovědět
sarcca, tak v tom ti ja neporadim, ale holky treba jo ;-)
Odpovědět
sarcca - podivej se do inzerce, je tady v Ol. nejaky svatebni e-obchod a tam to delaji, maji tady inzerat ;-)
Odpovědět
díky kouknu se
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevěsty a mladé paní :-) tak se tu po delší době zase ukazuju ;-) je pěkně,takže bývám hodně s Ladíkem venku a nebo s ním ležím v posteli s prsem ven :-D je to chlap,takže je to jasný že ;-) :-D Otesánek :-D :-D jinak je moc moc hodňoučký a večer mi spí až 6 hodin v kuse,včera dokonce 7 :-) paráda,takže žádný buzení jak říkali v porodnici,každý dvě hoďky ;-) bych se nevyspala a když spinká,tak proč ho budit,že a přibírá taky pěkně,takže co nenají večer to stihne odpoledne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani tobě se to už taky pěkně krátí ;-) mrknu na koníka pokud se mí Ladík neprobudí,teď mám chvíli čas ;-) a nevěsty - jak pokračují přípravy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
už tu dlouho nebyla Rosi,že :-(
Odpovědět
Profilova fotka
asi taky nemá čas na net
Odpovědět
Rosi se asi pilne uci na statnice ;-)
Odpovědět
775323245 to je to cislo zezulicko ;-) tak zkus zavolat a uvidis ;-) many ahoj x-) jojo krati, za mesic je to tu, ani ne :-o :-N
Odpovědět
Jani moc dekuju ;-)
Odpovědět
jo a nepamatujes si kolik te to stalo? Aspon priblizne ;-)
Odpovědět
zezuli, já platila 800Kč za gelovky a před svatbou za francouzkou jsem dávala, jestli si dobře pamatuju, tak 900kč. Ale paní Hrdličkovou můžu jen doporučit, byla zlatá, jednak jsme si vždycky úžasně povykládaly a bylo to super odreagování. Prostě 3hodinky času sama pro sebe ;-)
Odpovědět
hani diky moc :-D ja uz totiz vazne nevim, je to pro me dlouha doba :-( jsem desna, ze? zezul, pak dej vedet, jestli k ni pujdes nebo nee, ale musim rict,, ze odvadi skvelou praci a z okoli od holek vim, ze je malo kvalitnich nehtarek, udelaji si jen kurz a pak delaji nehty a ty stoji za prd a u pani hrdlickove(jsem si nemohla vzpomenout ani na to jmeno nebyt hanci) muzu zarucit 100% sokojenost ;-)
Odpovědět
jaňulko, souhlasím, já potom musela kvůli brigádě gelovky dát pryč a začala jsem chodit na P-shine manikúru. No dopadlo to tak, že jsem si ji objednala přes net a dělám si ji sama a zadarmo. Sice si ji dělm častěji, ale lepší než u manikérky, která mě odbyla a stálo to za starou bačkoru. Ale kdybych znovu potřebovala krásný nehtíky (teď stavíme, tak nevm, jak dlouho by přežily), tak bych volala paní Hrdličkové. Doporučila nám ji tu Jaňulka a fakt se osvědčila. Loni o prázdninách nám, asi čtyřem nevěstinkám, dělala nehtíky a ani jedna si nestěžovala. Žežuli, fakt ji zkus ;-) Navíc, když se ti stane něco s nehtíkama noc před svatbou, je ochotná i v noci vstát a nehtíky ti spravit, což každá neudělá :-D
Odpovědět
teď to ještě pročítám, žežuli, ten alón má od minulý zimy u sebe dom a je to na Nových sadech, jestli jsem pochopila, tak někde v těch panelákách, myslím u penny marketu. Ale ona ti to do telefonu přesně popíše ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, Zezul, já Ti můžu doporučit fajn manikérky. Nehty se mi od nich NIKDY nezlomily ani neupadly, jsou to fajn holky, dobře se s něma kecá a cena je 500 za nový a 350 za doplnění, což je super, ne?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?