Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
zezul: hm, taky mám trochu obavy...zas, když by to vyšlo kolem 3-4tisíc, tak to není až taková hrůza v celkovém rozpočtu svatby...ony holky právě doporučují jen toho Asapa nebo ještě jednoho prodejce, že už ho mají vyzkoušeného...ale fakt ještě nejsem rozhodnutá. Chtěla bych jetě do Belly a do Popelky. Byla jste tam některá? Ještě bývala nějaká Vila, ve Vídeňské, ale ta už je prý zavřená...
Odpovědět
Profilova fotka
No, v popelce jsme byla a nic se mi nelíbilo a do Belly jsme byla objednaná, ale nakonec jsme to zrušila. Stejně jsme neměla v úmyslu dát 12-18 tisíc za půjčení!
Odpovědět
Standi Bella je priserne draha, za saty rok i dva stare chteji 12 000... :-S V popele jsem byla a byla to hruza, uz nikdy vic...
Odpovědět
jo ta vila na Videnske uz neni, zavreli ji hned den po tom, co jsem byla zkouset saty v ostatnich salonech. Ale ja myslim, ze se mozna spojili s tou Pavlinou a vznikl ten novy salon Chantal... mozna se pletu, ale sedi to...
Odpovědět
Mě říkala kamarádka, co má zítra svatbu a šaty od tamtud, že byly dvě majitelky, druhá v Novém Jičíně, a že se to všechno odvezlo tam...ale taky nevím, jestli je to pravda...
Odpovědět
aha, tak to je mozne. Ja myslela, ze kdyz to zavreli chvili predtim, nez otevreli ten CHantal, tak ze se to spojilo, protoze v tech novych letaccich bylo, ze salon Pavlina bude mit nove jmeno a budou i nove saty... A jak teda bude mit saty odtamtud? to ji to privezou?
Odpovědět
jo, prý má do konce srpna nasmlouvané šaty, které vždycky dodá, a už žádné nové zakázky nebere... Holky a kolikatery šaty jste si zkoušely?
Odpovědět
Jinak od toho Asapa se mi libi asi jen dvoje saty, ktere tady holky ukazovaly... jinak se mi to nejak nezda... prijde mi to prilis riskantni. A pak se nestacim divit, kdyz koukam tady do bazarku a tam ty holky saty prodavaji jako "zahranicni" a jeste za vyssi cenu, nez je vubec koupily... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Standici, a co ten salon Chantal? Je novej, třeba se budou snažit!
Odpovědět
že? to mě taky překvapuje, jak to potom prodávají draho...přitom ty šaty mají cenu od 3 do 5tisíc maximálně si myslím...a ony je prodávají za 6tisíc vždycky! mě se nejdřív líbily tady ty v bílé barvě: http://cgi.ebay.co.uk/NEW-Wedding-Gow... Ale teď jsem si vybrala něco tady v tom stylu: http://www.rembo.de/newlook/aida/inde... takový bych chtěla vršek-rovný výstřih a z toho ty ramínka z tylu nebo co to je http://www.rembo.de/chic/anais/index.... a takový střih šatů (ale s tím rovným výstřihem)
Odpovědět
Market Chantal je jen prejmenovana Pavlina, skoda casu... :-S Me tam nenechali ani na nic podivat a ne tak vyzkouset.... 8-( Standi ja spousty, pocitala jsem to podle fotek a kolem triceti to bylo :-D :-D :-D presne cislo uz nevim, ale muzu ti to prepocitat :-D
Odpovědět
Jojo, taky se tam asi půjdu mrknout. Když jsem byla ve městě, měli i v Prioru, i v Chantal polední pauzu a hodinu se mi čekat nechtělo, tak jsem tenkrát jela do té Caxy. Ale asi se tam taky půjdu mrknout. A v Litovli se mi taky jedny líbí podle fotek...tam jste některá byla?
Odpovědět
Článek se načítá
pro Háječek: My se budem brát na Bouzově
Odpovědět
Standi Artichoke rikala, ze holkam objednava ty saty ve vyssi kvalite, takze ta cena je pry okolo 5 000. Ale v bazarku jsou tady vzdycky minimalne za tech 5 a mnohdy i vic... A na to, ze uz ty saty pouzily, by je mely spis slevnit nez si na tom jeste privydelat... :-S :-S ten prvni odkaz nic nenajde a saty podobne tem druhym dvou v Caxe urcite najdes ;-)
Odpovědět
Standi z Litovle mela saty Many - krasne ;-)
Odpovědět
mě to funguje :-(...a tento? http://cgi.ebay.co.uk/NEW-Wedding-Gow... No právě. Místo aby byly rády, že mají šaty podle svých představ a po prodeji je můžou mít skoro zadarmo, tak na tom chtějí vydělat, to taky nechápu!
Odpovědět
Sarcca - my se taky budeme brat na bouzove :-)
Odpovědět
Standi jo, to uz slo ;-) Jsou krasne ;-)
Odpovědět
Vidím, že tu je diskuze o šatech byly jste v salonu Caxa?
Odpovědět
Sarcca - ja jo, mam odtud saty ;-)
Odpovědět
Zezul, právě jedna, se kterou se bavím si je objednala, mají ji v polovině července přijít, tak si počkám, jak to dopadne :-)
Odpovědět
Standi a stihnes je pak objednat?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já zase nestíhám, ale jsem moc moc ráda, že se tady ta diskuze zase triochu rozjela! Super, olomoučandy! zezuli, ale Chantal už není pavlína a má to i jiná majitelka, tak proč to nezkusit? Standici, ty šaty na ebay jsou krásné, ale co jsem viděla fotky, jaký jsou ve skutečnosti, tak teda nic moc:-(
Odpovědět
Zezulicko - koupené nebo půjčené?
Odpovědět
Market ta zenska co jsem tam s ni mluvila mi rekla, ze se to akorat prejmenuje, nic vic, nic min..... :-S majitelka je mozna jina, ale prodavacka zustava... a kdyz se nemuzes ani na nic podivat, natozpak neco dokonce oblict... ja jsem o tom neslysela nic dobreho, ale sla jsem to zkusit, kdyby nahodou... ale zadne prekvapeni...
Odpovědět
vím, že jsou tu hlevním tématem šaty, ale ráda bych se vás zeptala, zda nemáte nějaký dobrý typ na cukrářku v Olomouci. Zkrátka potřebuji upéct cukroví a dort!
Odpovědět
Profilova fotka
sarcca, já měla taky od caxy - půjčené
Odpovědět
sarcca - pujcene, tam se daji i koupit????
Odpovědět
ja je chciiiii!!!
Odpovědět
ale asi by staly hodne a nevim, kam bych je pak dala :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?