Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) teda konečně jde beremese a koník :-) Markétko - na stránce 177 mám odkaz na ty moje stránky,tam si můžeš prohlédnout nějaké fotečky ;-) jinak já jdu zítra na vyšetření,tak jsem zvědavá jak dopadnu ;-) jestli mě pošlou domů nebo ne ;-) jinak teda ten chlapeček od tvojí kamarádky,no to je nářez,pěkný macíček :-)
Odpovědět
Many tak hodne stesticka! ;-) :-)
Odpovědět
Ahoj holky, kde jste trávili svatební noc? Je v Olomouci nebo okolí nějaké super novomanželské apartmá? dík za tipy:)
Odpovědět
mě včera ta pozitivní energie rychle přešla, jak nefungovalo beremko ani střecha :-D . Jestli chcete, tak se mrkněte, jak jsme v sobotu byli na čtyřhodinové procházces pejskama, bylo jich celkem 8, všechno bojová plemena a přitom jeden větší mazlík jak druhej :-) http://puzzle.rajce.idnes.cz/ (5 ridgebacků, 1 bulteriér a 2 stafordi) misk: my byli v hotelu Lafayette, mají hezký apartmán. Many: držím palce!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Kristý,kde jste byli na výletě?Já se takových psů strašně bojím :-( Many, držím pěsti, dej vědět, jak jsi dopadla. Kamarádka jde dnes vyvolávat porod :-( Jdu mrknout na fotky Misk, my budeme v hotelu Arigone, ale o Lafayettu jsem slyšela, že je to tam krásný!
Odpovědět
jeee, Kristy ti jsou krasni :-) ale ridgeback prece neni bojove plemeno ;-)
Odpovědět
ahoj MArkét, byli jsme u chovatelky RR v Krakovci (to je za Drahanovicema). Neboj se, já z nich taky měla respekt, dokud jsem si jedno neořídila anechápu jak můžou být RR mezi bojovými plemeny. V žádné statistice není, že by někoho napadl, je tam jen proto, že mají sílu, jinak to jsou děsní společenští pejsci a hrozní mazlíci. Paráda. zezulicko: RR je bojové plemeno. V ČR je zapsán mezi bojovými.
Odpovědět
Profilova fotka
No, Kristý, stejně Tě obdivuju, já bych se bála jako prase! To počasí na 7.6. mám objednaný teda?????????
Odpovědět
Kristy fakt? Tak ti uz nevi co by, vzdyt je to takovy mily pejsek :-) Stejne si myslim, ze je to dano hlavne vychovou, dobre vedeny bojovy pes snad nikomu neublizi, pokud mu teda nerupne v bedne, ale to se muze stat u kazdeho psa.
Odpovědět
....a pokud mu dítě nebude strkat pracky kam nemá...prostě dítě by samo nemělo být s žádným psem, ani s agresivníma malýma yorkšírama. Zajímavý je, jak vždycky lidi říkaj, že zrovna u toku nikdo nebyl, že nechápou, co se stalo. Prostě dítě nikdy samo, několikrát jsme vlastní neteře seřvali, co mají co strkat Annie prsty do ucha a do očí. no a v dokonalost to uvedli v Německu ( pravděpodobně i jinde v Evropě), tam se platí za "bojová" plemena několika násobně vyšší poplatky než za nornální psi 8-( . Zezul, jasně že jde o výchovu. Jezevčíci už pokousali tolik lidí a bojoví nejsou, ovčáci vedou statsitiky v útoku na lidi a taky nejsou v bojových. Holt nejde jen o útoky, ale o stavbu těla. I když je to na prd. Ale s tím nic nenaděláme :-D A co Tvoje přípravy? mArkét: jasně že je objednaný. Se to teďka vyprší a pak bude teplíčko! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak to doufám, Kristý! Včera jsme byli podepsat smlouvu na pronájem kaple,platit ji budeme prej až po svatbě, taky dobře!
Odpovědět
Jo, presne, nechaji decko samotne a pak se divi, ze je pokousane. Ja byt tim psem, tak je taky pokousu, vzdyt co si ti spratci nekteri k tem zviratum dovoluji je na zabiti... 8-( A kdyz nekoho kousne jezevcik, tak to nic, ale kdyz pitbul, tak je z toho poprask ze je to zly pes... :-p Pripravy ted stoji, ve skole mam zkouskove, takze se na to zase vrhnu o prazdninach. To nejdulezitejsi uz mame, tak uz nic nespecha. Na zacatku cervence se chystam jit na zkousku ucesu a liceni, tak jsem zvedava, driv na to cas mit nebudu.
Odpovědět
Článek se načítá
a hned ho chtějí utratit a přitom za to třeba ani nemohl. Děcko i rodiče by měli dostat pár facek, aby se vzpamatovali. Kuřnik, jsem se zase rozhohnila :-D No není žádný tajemství, že tíhnu spíš ke psům než k dětem :-D Měla bych se zase objednat ke kadeřncici, teď jsi mi to připomněšla. Ta zas ale bude mít čas až tak na konci června. Teď byla 14 dní na dovolené, možná ještě je, tak uvidím, třeba se dovolám :-). Ty zkoušky jsou děsný, to znám, zbovu bych studovat nešla ani za nic. Stačilo mi to. Tak s Tebou soucítím ;-)
Odpovědět
presne, s tvym prvnim odstavcem bezvyhradne souhlasim! Decko otravuje psa, pes se jen brani aby nemel detske pracky v ocich a pak to jeste schyta, chudak. No nic, loucim se (doufam, ze to vydrzim) :-D :-D :-D Fakt se musim jit ucit.
Odpovědět
Profilova fotka
Kristý,Už je doma, pracuje a prej je nechutně opálená - moc,že to není vůbec hezký. Říkala kámoška, tak nevím
Odpovědět
hmm, tak to já zas vedle Ivky budu jak ředitelka vápenky. No nic, jak říkám, kde není pigment ani solárko nebere, tak se asi zamažu samoopalovákem než k ní půjdu ......a budu flekatá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kristý, možná už vybledla. Ale kamarádka ji viděla hned, jka se vrátila aříkala, že byla opálená fakt moc, že to bylo ošklivé!
Odpovědět
Holky s těma psama je to složitější, táta dělá na cvičáku s pittbulama, dobrmanama, vlčákama a rotvajlerama a nevěří jim teda ani ťuk, nedávno se stalo, že pitbull, kterýho jeho majitelka od malička cvičila a naprosto ho milovala, jí "při hře" z ničeho nic napadl a jí ukousl kus obličeje. Měli jsme jezevčíka, kterej taky nesnášel děcka a když ho nějaký otravovalo, tak okamžitě hryz :-) Teď máme bišóna, sice řve jak najatej, ale nikdy nikoho nekousl. (Ale co není může být, takže bacha dáváme i ne něho) Přitom výchova je tatáž. Vlčáci sice bojoví nejsou, ale nebezpeční dost. Jo a největší sranda je, když jde táta nějakýho psa očkovat a majitel má čokla bez košíku s tím, že "nekouše". Jenže ti lidi nechápou, že asi tomu čoklovi nevysvětlí, že tu injekci potřebuje. Tatin už byl pohryzanej kolikrát, tak když pes nemá košík, tak prostě neočkuje.
Odpovědět
Psy miluju, ale přece jen si dávám bacha. Přítelův čau čau taky pohryzal všechny členy rodiny - jednou hryz i mě, spal u postele a když jsem šla v noci na záchod, asi jsem mu možná šlápla na ocas, ale vůbec si to neuvědomuju a hned jsem měla v noze díru jak od vlkodlaka. Někteří psi prostě fakt koušou a nic moc se s tím nenadělá :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Teda, já se začínám psů bát čím dál víc :-(
Odpovědět
Market - tak to ti nezavidim, protoze dnes ma psa kazdy druhy clovek a to bys za chvili nemohla vylezt z domu...
Odpovědět
Profilova fotka
jo a navíc jsou všichni bez vodítka a košíku, to mě čerti berou!
Odpovědět
muj chodi na voditku, jen obcas jde bez :-) to vetsinou v noci, kdyz vim, ze nikoho nepotkam. Ber to tak, ze maloktery clovek si troufne mit psa na volno, kdyz vi, ze by mohl ublizit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jenomže jak psala Rosi, nikdy nevíš, co se tomu psovi pomate v hlavě.....
Odpovědět
no jo, ale totez bys musela predpokladat u lidi... Vzdyt ocividne dnes neni vyjimkou, ze prijde zak ZS do skoly s pistoli a postrili spoluzaky... Nebo kdyz silenci strili v nakupnich centrech. je to asi stejna pravdepodobnost. Nemuzes myslet na takove veci pokazde co vidis psa, to bys fakt prisla do blazince. Jinak do urcite velikosti muze pes chodit bez nahubku i voditka, je to povolene vyhlaskou.
Odpovědět
Profilova fotka
]-(
Odpovědět
Můj přítel se po neblahé zkušenosti s jejich domácím mazlíčkem taky psů docela bojí. Na krku má dva stehy :-| :-o Podle mě lidi to často neodhadnou, jestli pes ublíží nebo ne, třeba zlatej retrívr je sice velikej ale je to takový hodný telátko a sice nehryzne, ale kdyz mě nějakej začně oňuchávat a majitel se tomu chechtá a nic nedělá, tak mě taky berou všichni čerti. Pak ale zas jdu někam s naším psem a to je zas jak torpédo, občas se mi urve z vodítka a běhá za lidma a psama a štěká, to je pak ostuda jak blázen, přitom vychovávali jsme ju dost důsledně, ale prostě je to trochu psychotický pako. Moje kámoška má na obličeji velkou jizvu, pač ji pohryzal sousedův vlčák, která majiteli utekl, když byla děcko. Takže pejsci jsou super, ale nemůžem od nich čekat, že budou chytří jako my a odhadnou situaci, kdy můžou a kdy nemůžou kousnout. Že jim občas v hlavě přeskočí, o tom by otec mohl psát romány.
Odpovědět
Profilova fotka
:-(
Odpovědět
u nas v dome bydli takova trochu divna rodina. Maji velkeho psa, ale je to jeste stene. Vubec se mu nevenuji, takze se ten pes chova jak urvany z retezu, ale chudak za to opravdu nemuze, proste neni k nicemu jinemu vedeny. Chodi s nahubkem a na voditku, jenze ho vodi asi 6lete deti, ten pes je vetsi nez oni. A ten pes je opravdu hrozny, kazdeho psa se snazi i pres nahubek napadnout :-( a ty decka s tim nic neudelaji, protoze pes trhne a dite leti za nim ani nevi jak, vubec ho neudrzi. A rodice - skoda mluvit. Toho psa mlati uplne nesmyslne, mame pred barakem hriste a u nej je tycka se zakazem psu. a on u ni byl jednou privazany a ty decka ho mlatily nejakym klackem. tak jsem na ne zarvala z balkonu a nechaly ho byt. Nebo kdyz jsem sla jednou do skoly, tak toho psa vencila matka (naprosto vyjimecny ukaz) a ten pes cmuchal neco u dveri, tak do nej surove kopla at uz jde... :-( ale tihle pejsci za to fakt nemuze, je mi jich lito a tem lidem bych dala par facek, naparila bych jim kazdou chvili pokutu za takove chovani a pak by si to treba s tim psem rozmysleli.
Odpovědět
aspoň tam, kde bydlím já se čoklové obřích velikostí bohužel bez náhubků pohybujou a taky z nich mám bobky, pač se učím často u řeky a chodím tam i běhat a když za mnou utíká nějaké telisko a majitel na něho řve a tejně to nepomůže, tak mě taky může chytnout šlak :-o :-o :-o Jinak tady ve Švyjcu spíš frčí kočky! Psy tu mají spíš na farmách aby hlídali, ale že by si je lidi chovali v bytech, to tu moc nefrčí.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?