Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no moje váha byla 54 a dnes je 75 :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
až porodíš, tak to zas budeš mít všechno dole, neboj.
Odpovědět
Profilova fotka
já si taky myslím :-) a doufám teda :-D
Odpovědět
many, vsechno to shodis ani nebudes vedet jak :-) No on vypada jak kluk, to mozna byl on :-D :-D :-D jaks ukazovala v albu fotku briska, tak jsi byla uplny hubeňour :-))))
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Odpovědět
Profilova fotka
rosi - nemáš jeho fotečku,že bys ho dala na chvíli do alba,já ho mám takhle v hlavě,tak bych ti řekla,ale byl jak kluk a hrozně příjemný,jen sice projížděli s tou postelí s maminkou nějakou a pozravil a usmál se :-) doufám,že kolem mě budou samý takový příjemní lidé
Odpovědět
Profilova fotka
prohlížíte fotečky :-D
Odpovědět
fotečku dám :-) momentik :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no a co přípravy,jak pokračují ;-) musím vám proletět albíčka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
rosi - super :-)
Odpovědět
už tam je :-) ale podle toho co řiká, tak by tam měli být hodní všeci - jeho kolegove jsou většinou mladí kluci.
Odpovědět
Profilova fotka
rosi -to je nastopéro on ;-) určo ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jééééé to tam je tolik mladých chlapů :-) já se budu stydět :-D
Odpovědět
:-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jedině,že by mu byl nějakej podobnej,ale mám za to,že je to on ;-)
Odpovědět
no ty ostatni sem viděla tak jednou :-) Ale ještě tam je jeden hezkej :-))) Každopádně v sobotu bujaře slaví narozky tak tam o víkendu není :-)
Odpovědět
Profilova fotka
neva,kdyby náhodou,tak já jedu na prohlídku v úterý a to se rozhodne,jestli pojedu zase domů nebo si mě tam nechají :-D :-D :-D :-D a on bývá i přímo u porodu nebo ne
Odpovědět
Profilova fotka
valím se natáhnout na gauč,tak se tu holky mějte a kdybych se tu neukázala,tak pěkný víkend :-)
Odpovědět
byvá u porodu :-) Ale myslím, že když to jde dobře, tak je často na sále jen sestra a doktoři někde operujou, i když u maminek, co rodí poprvé myslím jsou :-)
Odpovědět
jeee, rosi, ja prosvihla tveho hezkeho a hodneho brachu :-D :-D
Odpovědět
On moc hezkej neni :-)))) a hodnej jak kdy :-))))
Odpovědět
many psala ze je hezkej :-D :-)
Odpovědět
Mně se nelibi :-D Jeho manželka je hozči :-D :-D :-D
Odpovědět
Many, bříško už máš pořádný :-) Fotečky moc pěkný :-)
Odpovědět
:-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) rosi - díky :-) taky budeš mít jednou takový :-) zezulicko - je pěknej ;-) ale tak naši chlapi taky :-) :-) :-)
Odpovědět
mně se nelibi pač se nechce oholit :-))) Můj přítel je mu ale hodně podobne, jen mu chybí pivas 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) teda to je počasí,že ;-) a pak že nezaprší a nezaprší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Many, já chci taky vidět Tvoje bříško! Moje kámoška jde v úterý vyvolávat porod a kámošky kámoška byly na vyvoání v sobotu a má chlapečka 4,6kg a 54cm. Mazec! Jsem na kole, Kde je Kristý? Aby ve 14 hod nepršelo potřebuju zařídit :-D
Odpovědět
Ahoj holky, zdravím po víkendu, jsem nabitá pozitivní energií, takže mi ani nevadí že venku chč..je a chč..je, jak by řekl klasik :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?