Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) kuk ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
co provádíte ;-)
Odpovědět
Tak Many co mimi? Vsechno v poradku? Uz se tesite vid? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo,jo,vše Ok ;-) teď je vzhůru,mi tam zase řádí,by se chtěl chudák narovnat a nemůže :-D :-D :-D jinak už se těšíme moc moc moc,už jen 4 týdny ;-) no kéž by to bylo jen dva,no uvidíme,jak se mu bude chtít jít ven ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty jsi v práci nebo ne ;-) já už vtom mám guláš,tak si nepamatuju,kdo studuje,pracuje,..... :-D
Odpovědět
ja jsem studujici, momentalne mam zkouskove obdobi, ale ucit se mi vuuuubec nechce 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Many, v sobotu jsme byla navštívit kamarádku, co má termín 11.5., strašně špatně chodí, hrozně ji bolí záda a už se nemůže dočkat prcka :-)
Odpovědět
Ahoj holky. Many já jsem z Drahlova, což je cca 10 km od Olomouce Pracuju tady v Olomouci,ale v Uničově jsem byla na služební cestě a šli jsme kolem toho foťáku a hnedka jste mi padli do oka ;-) Jejda, 4 týdny, to už musí být hrůza! My se zatím na mimčo nechystáme, zatím stavíme domek a taky ještě při práci studuju, tak teď ani nemám na mimi myšlenky.
Odpovědět
Profilova fotka
zezulicka - to ti věřím ;-) Markétko - tak u mě zatím dobrý,kačení chůzi ještě nemám a na záda taky netrpím :-D já mám problémy jen s nízkým tlakem,že mám furt motáky,jinak se cítím fine,akorát už teda bývám hodně unavená,vycucává ze mě energii,Kozlík jeden malej :-D :-D :-D ahoj jancka - tak tys byla na služebce,aha ;-) to ti věřím,že na mimi nemáš ještě myšlenky,když stavíte ;-) tak jak dostavíte ,tak tatin zasadí strom a ........... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marky a nechodí ta tvoje kamarádka třeba na koníka ;-) jestli ji třeba neznám ;-) jako z koníka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Míšo, na koníka nechodí, ani na beremko nechodí, asi ji neznáš. Jinak opravdu chodí jak kačenka a je vidět, jak jí to dělá problémy, bylo mi jí fakt líto, ale snad už se brzy dočká!Jseš unavená? Ach jo, už aby to bylo, co?!
Odpovědět
Market a dali ti v Caxe ty vizitky na kadernici a kosmeticku? Chteli mi je dat, ale zrovna dosly. Nechas se tam taky nalicit a ucesat?
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj vsichni! Zezulicka: Gratuluju k satum :-)))) Krach Popele a Pavline preju :-) My jsme v Popele fotily a nikoho se neptaly. Mely tam na me jen jedny saty a hrooooozne se divily, ze chcu jeste nekam jinam :-)))))) Opravdu empaticke zeny :-))))
Odpovědět
ahoj rosi :-) No kdyz me oblikli, tak jsem se podivala do zrcadla a ukazala jsem se mamce a sestre. No a ta pani rekla, ze teda zkusime dalsi a ja rikam mamce, ze chci jeste vyfotit nez to sundam a ony hned - ne, fotit ne, to se tady nesmi. a na nase otravene ksichty dodaly, ze si to pani majitelka nepreje... no nechapu to, uz jsem to psala nekolikrat. Maji tam par satu, zkusi ti nekolik malo, fotit nemuzes a jeste se mas rozhodnout hned... :-S A ten katalog jsem taky nepochopila. Vytaha zalozky, u kazdych satu rekne, ze je vyzkousime a pak mi zkusi troje a konec... V caxe to delali taky podle katalogu, ale dost jinym stylem, takze nam to nevadilo.
Odpovědět
Jo ty zalozky me taky fascinovaly a jeste vic to, ze tam ty saty stejne nemaji, chachacha :-) :-D . Hlavn ze mas saticky podle tveho gusta :-) ;-) S tim focenim podle me kecaj, jsou to trubky. Jako zajimalo by me, ja by ty fotky moh clovek zneuzit nebo co z toho maji :-)))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky! Zezuli: MOOOC ti gratuluji k výběru šatů a taky k zajímavému výletu po svatebních salónech v Olomouci :-) Many: Tak to už máš za pár ;-) Už máš nachystané věci do porodnice? A co tatínek - už se těší, až bude mimi na světě? Rosi: Jak je ve Švýcarsku? Markét: Jak pokračuješ v přípravách? Už máte všechno zařízeno? Kristy: Dívala jsem se, že máš albumy na modré střeše - máte moc pěkný domeček, určitě to dává dost zabrat, že? Holky, neznáte někoho kdo peče dobré svatební koláčky?
Odpovědět
paluska - dekuji ;-) A kdybys sehnala nekoho na ty kolacky, tak mi taky posli tip ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jednu výbornou paní znám, ale ta v ten náš termín jede pryč :-( Takže nic... ach jo, docela jsem na to spoléhala.
Odpovědět
Profilova fotka
Zezul: Jestli chceš, poslala bych ti kontakt do IP.
Odpovědět
chci chci chci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Už to tam máš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky jdu vám popřát dobrou noc a sladké sny :-) :-) :-) :-) :-) paluska - už se to krátí :-) už mám takšku zbalenou,chybí mi tam jen jídlo a drogérka :-D a tatin už se taky moc moc těší :-) akorát se budu těžko loučit s bříškem :-( ale tak jednou ho ještě určo budu mít :-) jinak tobě se to taky blíží ;-) dobrou :-) :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky! Zezuli, vizitky mi dali na kosmetičku i kadeřnici, ale já se budu líčit i česat a oblíkat v Arianě. Hanka Dušková nám všechno zařizuje, tak mě i obleče ( i když do cizích šatů), učeše mě Iva Kohoutková a nalíčí ta kosmetička, jak si četla ten časopis :-D a pak si mě tam David vyzvedne, víš :-). Jinak koláčky nám budou péct v Chomoutově, jeden za 4,10 kč, kdybys chtěla kontakt, napiš Paluska, zařízený máme všechno, teď už jen dolaďujeme detaily a budeme platit a platit :-D Many, Míšo, bude Ti chybět bříško? Fakt?
Odpovědět
Ahoj :-) Many fakt ti bude chybet brisko? Znala jsem par tehotnych a ty rikaly, ze tehotenstvi se musi proste prezit, pokud chce clovek mimi. Ze by se jim ten stav nejak extra libil, to se teda rict nedalo... Market - muzes mi poslat ty cisla na kosmeticku a kadernici? Jim zrovna ty vizitky dosly...
Odpovědět
Profilova fotka
Zezuli, jno, já se musím podívat doma, jestli je ještě mám, jestli jsem je nevyhodila, když je nepotřebuju
Odpovědět
kdybys je nasla, tak mi pak prosim posli cisla do IP ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
O.K., doma mrknu, dnes toho mám strašně moc, tak snad nezapomenu!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak koukám, že tady je pořád živo. žežul:koukala jsem co jsi psala o tech salonech, no mohla by si o nich napsat román :-D Ale aspoň mám info až ho budu potřebovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj rurunko :-)
Odpovědět
ruru - presne to byl umysl ;-) Ja jsem taky byla vdecna za kazdou informaci o tech salonech, i kdyz jsem si pak obrazek udelala sama. Ony se totiz ty salony v pristupu moc nezmeni, akorat muzes mit zrovna stesti nebo smulu na obsluhujici pani... Ve vetsine salonu jsou ale porad ty stejne... nejlepsi taktika je vzit to od nejhorsiho po nejlepsi (seradit si to podle informaci co tady najdes). Nam to tak uplne presne nevyslo, ale jsem rada, ze jsem si Caxu nechala nakonec a treba do te Pavliny zasla co nejdriv...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?