Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Bezva many, to mám radost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dííííííííííííky,dííííííííííííky :-) :-) :-)
Odpovědět
zezulicko! predstav si, ze tady ve Svyc. maji more podobnych bot na jakys davala odkaz! vsechny stoji cca 29-39 CHF, kurz je ted stejny jako dolar. Maji je v obchode Dosenbach, kterej by mel byt i ve Vidni...
Odpovědět
Profilova fotka
mizím do sprchy a do hajan,jsem už hodně unavená,tak se mějte pěkně nevěsty :-) dobrou a sladké sny
Odpovědět
rosi - ja chci do svycarska!!!!!!!!
Odpovědět
many: Doktori nekdy zbytecne stresujou. Tady se konečně spravilo počasí, tak jsem byla nakupovat a koupila si spoustu obleceni, ktery je tady mnohem levnejsi nez u nas!!
Odpovědět
Dobrou Many ;-)
Odpovědět
tak prijed :-)))))) ne vazne, v kvetnu mozna bude u student agency tzv. WatAkce, kdy studenti muzou jet trasu Brno-Bern zpatecni za 200!!! Toz kdybys na to narazila tak klidne prijed :-)
Odpovědět
tak to zjistim. Skoda ze neco takoveho neni i tady... :-(
Odpovědět
Tady jsou celkove hadry, boty, kabelky atd. levnejsi nez u nas. Ale jidlo a služby - to jsou cifry, že člověk valí oči.
Odpovědět
a nevis kde se da najit neco o te watakci? na strankach studentagency nic neni :-(
Odpovědět
to se musis zeptat primo ve student agency, ale neni ani tak jisty, jestli ti to reknou dopredu. ja to koupila uplne haluzove, nestihla jsm vyzvednout jizdenku za 1500 a druhy den stala tataz 100. Nikde dopredu nic nebylo inzerovane a najednou ze dne na den jizdenky po cele Evrope za 1OO. Údajne by to zas melo byt v kvenu, trva to vzdycky mesic az dva, ale kdo vi...
Odpovědět
Článek se načítá
aha, diky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek holky, po delší době zase zdravím.. ;-) To je super s tou Pavlínou, akorát se divím, že nezkrachovala s tím svým přístupem mnohem dřív :-D Baba jedna!! Koukám, že jste tu mluvili o Ivě Kohoutkové, i já připojuji pozitivní zkušenosti. Nedělala mi sice svatební účes, ale chodím k ní na střih a melír a musím pochválit, že je fakt šikulka!! Akorát se k ní musíte objednat docela s předstihem, teď mě objednala až na červen :-D Many, super!! Bude to kluk jak buk, zdravej jak má být!! Už se ti to krátí!! Borůvce se prý teď někdy narodila holčička.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) sun - cože ;-) boruvečka nám už porodila :-) jéééééééééé já mám velkou absenci teď na netu a na květnovkách jsem dlouho nebyla,tak tam musím teda teď rychle letět vše vyzvědět :-D :-D :-D :-D no to je super :-) :-) :-) :-) no já už zítra začínám 36.t tak bych to taky brala za ty dva nebo tři týdny :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teeeda,to strašně utíká!! Si pamatuju, many, jak jsi řešila, že se vám zezačátku nedařilo, pak jsi byla těhule a teď už pomalu rodíš. Uteklo ti to taky tak rychle nebo se to zdá jenom mně?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky! Many, jsme moc ráda, že jste oba v pořádku, super! Holky, vůbec nestíhám, mazec:-( Práce jak na kostele :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no trvalo to necelý tři měsíce a byla jsem v tom :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a teď pár týdnů a budu máma :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Markétko neboj,vše stihneš,ale už se ti to taky krátí :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
chybí ti toho ještě hodně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Many, zařízený všechno, kromě toho dortu, pořád nevím, kolik těch kilo ]-( . Ale už začínám mít nervičky :-.
Odpovědět
Profilova fotka
nebuj x-) to bude dobrý ;-) jinak s kilama ti neporadím,to by ti měli poradit třeba v cukrárně,nějaký odhad by měli mít :-|
Odpovědět
Profilova fotka
a necháte dělat i dorty pro maminky ;-) my jsme nechali,no domlouvala to vše moje mamka,nechali jsme jim udělat každé menší a bylo tam napsaný děkování za dceru a za syna :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no je to vprčicí,ale prostě se nám stratilo cd kde fotila moje sestra dorty a nemáme ani náš svatební ;-( ;-( ;-( protože jsme dostali jeden od babičky nečekaně a tak ten jsme rozkrojili a ten svatební jsme rozdělali až doma ;-( ;-( ;-( ale večer se tam fotil a prostě se fotky nemůžou najít,no furt doufáme,že se jednou u mojí segry někde objeví :-(
Odpovědět
Profilova fotka
to nám dovezli až z Brna a byl menší - třípatrovej,chtěla jsem úplně hladkej a politej žlutou polevou a na něm slunečnice ;-) jako byl fakt krásný,ale mamka byla naštvaná,že za ty prachy ani cukrářka nebyla schopná tam dát marcipánový slunečnice,byly tam napícháný všude velký umělý,ale jako byl krásnej a hlavně dobrej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Many, necháváme to dělat v Chomoutově a tam nějak nejsou schopní mi poradit podle počtu lidí :-(, ale bude 6 kilovej, už jsme se rozhodla! Pro mamky nenecháváme, stejně to nikdo nejí, škoda peněz! Jo a s tím cd - snad se najde!
Odpovědět
Ahoj holky, hlásím se po dlouhé době. Koukám, že stálice jsou tu pořád :-D Zdravím Many a Sun :-) Many, byla jsem v Uničově a viděla tvou fotku ve výloze, tak mě napadlo, že se sem kouknu. Už se ti to pěkně krátí, že. Nečetla jsem celou diskuzi, ale chápu dobře, že salon Pavlína zkrachoval?? Já mám také negativní zkušenost s majitelkou.... :-| Byla jsem u Ivy Kohoutkové na účes na svatbu a letos i na ples a byla jsem naximálně spokojená, na ten ples mi za půl hoďky vytvořila super účes x-)
Odpovědět
A Kristi tebe taky zdravím samozřejmě, už jsem se koukla o stránku zpět a vidím, že jsi tu stále....
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj jancka :-) jo,jo zatím nám tu fotečku tam nechali :-) co jsi dělala v Uničově ;-) kde vůbec bydlíš přímo ;-) jo máš tu velkou absenci teda :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?