Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Ahoj palusko, díky, práce je na domě spoustu, ale věřím ,že to zvládneme :-))).
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kristý, jak se máš?
Odpovědět
ahooooj ;-) . Tož jde to a TY???
Odpovědět
Profilova fotka
Ale, venku nádherně a já sedím zavřená v rachotě - takže nic moc:-(
Odpovědět
tak to jsme na tom stejně :-) navíc mám práce jak na kostele :-D . ale hlavně že je pohoda a venku hezky, už se těším domů ;-) . A co přípravy???
Odpovědět
Profilova fotka
já se taky těším domů, strašně. Ještě zítra a pak 4 dny volna, hurá!!!!! Kristý, přípravy na mrtvém bodě, je teď takové hluczhé období, ale v květnus e to zase rozjede
Odpovědět
jojo už se to blíží, se těším na svatební fotky!!! To počasí máš objednaný, tak snad to vyjde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kristý, no, počasí je na Tobě :-D , jak bude škaredě, si mě nepřej :-D no, začínám mít nervičky.... :-.
Odpovědět
jéje, to neměj, užívej si to krásný období, budeš na něj moc moc vzpomínat. jasně, nervy vždycky budou, přece jen se chystáš k důležitému životnímu kroku a chceš aby všechno vyšlo, ale hlavně si moc nepřipouštěj, že by se mohlo něco pokazit, ať neco nepřivoláš a zbytečně se nestresuješ. Prostě to bude o.k., tak relaxuj a šetři se na bujarou oslavu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já se strašně těším, ale víš jak, pořád tam ten červík hlodá, ale snad bude vše v pořádku!
Odpovědět
Stoprocentně bude. A víš co? Nejdůležitejší ve svatební den je to, abyste se vzali. To ostatní je vedlejší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kristý, tk teď jsi na to kápla :-D . Loučím se, valím domů, papapa zítra
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky :-) zezuli - to je nádherný to těhotenství :-) jo pokud ho mamča celý prozvrací,tak to je chuderka :-( ale dost holkám není vůbec nic ;-) akorát rosteš a pak jak začnou první pohyby - to je nááááááááááááádhera,to se i rozbrečíš,jak je to krásný ;-) já mám problémy jen s nízkým tlakem,už přes dva měsíce mám furt motáky,jinak mi je suprově ;-) akorát teď už se to blíží ke konci,tak mi hodně natýkají ruce a nohy,ale to se dá vydržet :-) a to bříško krásný :-) :-) :-) a když ti tancuje,..... no to ty holky měly asi blbý,vždyť se říká že těhotenství je krásný období ;-) a plno lidí kolem tebe se těší s tebou,takže se těš a nedej na jiný ;-) každá ho má úplně jiný ;-) jsem se rozkecala co ;-) na nevěstách :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahojky holky, řadím se také mezi olomoucké nevěsty, svatbu budu mít v arboretu v Bílé Lhotě,šaty už mám vybrané, jsou byrvy šampanˇze salonu Váš den v litovli, jsou tam velmi milí a ochotní, mají luxusní kousky za přijatelné ceny ;-)
Odpovědět
Ahoj nastavajici, chválím super výběr místa obřadu! Založíš albíčko??
Odpovědět
:-) založím..jen jak se tady tím vším prokopu a také, až budou fotky hotové.. :-N
Odpovědět
to nějakou dobu potrvá :-D , tady je toho totiž tolik, že se občas sama ztrácím :-D
Odpovědět
V těhotenství prý tělo produkuje nějaké hormony, že se ženská cítí většinou velmi šťastná :-) Aspoň holky, co z nám si bříško taky užívaly :-))) Ahoj nastavajici, už to máš taky za chvílu ;-)
Odpovědět
Ahoj Kristi! Moje kamaradka mela loni na svatbe tytez saty, co ty, taky z Ariany a rikala, ze chtela uplne neco jineho,ale pak je oblikla a jiny nechtela :-)))) Jsou náááádherný :-)))
Odpovědět
rosi: přesně to bylo i u mě. Na figuríně nic moc, Hanka řekla že je prstě musím vyzkoušet a bylo to :-). Moje původní představa byla jednoduché dlouhé šaty s vlečkou, nijak zdobené, z úzkou spodnicí a bez volánů :-D Nemá zde kámoška fotky? Ráda bych je viděla i na někom jiným....
Odpovědět
Jéé fotky jsem viděla jen v papírové podobě! Ted statnicuje :-) Tak ji napiusu pak at mi jednu posle elektronickou, ju? Ona chtela taky jednodychy, pak vybrala tyhle a celou dobu mela obavy, jestli nejsou "moc mega" , ale byla v nich uplne uzasna :-)))))
Odpovědět
a nechodila sem taky na stranky a nejmenuje se Jana? prosim prosim vypros fotku ;-)
Odpovědět
nene, jmenuje se Jarca a na stranky nevim jestli chodila :-) Fotku vyprosim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nastávající - já taky měla šatečky z Litovle - Váš den :-D no ale byla to páka :-D :-D :-D :-D mě stálo pujčení 6 000,-
Odpovědět
me stoji pujceni v Caxe 5900
Odpovědět
Kristy, toto sice neni ma kamoska, ale nahodou jsem na to narazila :-)))))) http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holkíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí ( to měkké i je schválně :-) ), přeji hezký den, i když je zataženoa krásně asi moc nebude :-(
Odpovědět
tosi: děkujííí :-) m,arkét: proč jsme holki s měkkým???? :-D :-D :-D ..."bejby ty jsi vážně senzační......tralalala" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno holky :-) no dnes už je škaredě,ale zase pro mě je to lepší :-) cítím se líp :-) jinak už jen dnešek a máte padla,že :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zezulicka - tak taky drahé pujčovné ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?