Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
.... a v pátek zase do práce....
Odpovědět
Profilova fotka
nebo jdete někdo v pátek do práce co :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jééééééééé Kristy ty musíš :-|
Odpovědět
Profilova fotka
byly jste někdo v kině na těch Bobulích ;-) dnes se chystáme,slyšeli jsme,že je to pěkný
Odpovědět
no musím no. je to blbé, účetní počítá v pátek výplaty a já to musím ještě v pátek odreportovat na ústředí do Anglie, v pondělí by asi bylo pozdě nebo co. Blbci jedni, potřebujou holt nutně vědět na kolik to účetní spočítá.... 8-( . Ale příští pátek dovču mám, jedeme ještě se 4 známýma na jižní Moravu, pamatáky a sklípky :-) hurá, se těším.
Odpovědět
Profilova fotka
jéééééééééééé takový super výlet :-) závidím :-) to jsme měli my vloni ty líbánky v Pasohlávkách a byli jsme se podívat do vinných skllípků :-) tam je dobře a krásně :-) to jsem byli poprvé v žiotě a musíme to teda taky někdy zopáknout :-D
Odpovědět
já nebyla na Bobulích, ale taky slyšela kladné ohlasy, tak snad jo. Pak povyprávěj, ať vím zda mám jít do kina nebo počkat až do šéfka dovalí z netu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jéééééééééé no to se fakt máte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ok Kristy ;-)
Odpovědět
many - zas tak drahe mi to neprislo, okolo tech 5000 to tady stoji vsude ;-) v cene uz mam i zavoj a kabatek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha,tak já slyšela,že třeba v Uničově stojí šaty kolem těch 2000,- ;-) ono asi záleží od jakýho výrobce mají :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já měla třeba model z Ameriky a tady stály 6000,- a jedna holčina psala,že v Praze stojí jejich půjčení 10 000,- =-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jinak v Litovli mají i z Francie a ty jsou prý levnější a bývají akce i půjčení zdarma,když si tam nevěsta pořídí ještě nějaké věci,.....
Odpovědět
Profilova fotka
jéje zase bych si je ráda oblíkla :-) :-) :-) :-) že Kristy ;-) ty taky určo ;-)
Odpovědět
no hnedka! to je jasný.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Já už se taky těším do šatiček,ale ještě to musím rok vydržet :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj ruru - neboj,to uteče jako voda ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,ahoj,ahoj :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, musela jsme něco dodělat, takovou debilní práci, navíc misem pořád někdo chodil a něco chtěl a ještě jsme se pekelně v práci naštvala ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Co tě tak pekelně naštvalo?
Odpovědět
Profilova fotka
tak nenech si ten poslední den rozházet ;-) ať tě nes.... ;-)
Odpovědět
pujceni zdarma bych taky brala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, je to na dýl. my od min. července máme přestěhovanou firmu do Šternberka a od zítřka se začínáme stěhovat zpět do Ol. Nejdřív výroba, pak kanceláře. Měli jsme od července zajištěný firemní bus, který nás vozil tam a zpět, slíbili, že bude do té doby, než se přestěhujeme, ale dnes řekli, že od pondělka ( výroba už bude přestěhovaná) už bus jezdit nebude a my z kanclu se máme dopravit do práce hromadnou dopravou. Jenomže na 6 nic nejede a busy jezdí úplně debilně a vlak je 30 minut daleko :-( Navíc nám to ani nikdo nezaplatí ]-( . Jsem nasraná jako prase. Já vím, že je to jen týden,a le stejně!!!!!!!!!!!Hajzlíci, oni si vozí prdele firemníma autama a my se máme dopravit jak chceme ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
TAk to bych jim asi neco rekla. Se ti vubec nedivim,že tě to tak naštvalo... Ale stejně ti bohužel nezbude nic jinýho,než to nějak překousnout.
Odpovědět
Profilova fotka
Ruru a taky mě fakt štve, že všichni nadávají, ale nikdo nic nikdy neřekně, protože vždycky řvu já a oni se svezou! Ale mě už to fakt nebaví!
Odpovědět
dala jsem do alba fotky ze zkouseni, teda jen tech vybranych satu. nejsou vyzehlene a vlecka je prichycena jen tak provizorne, takhle to nezustane. Fleku na obliceji se nedivte, nechci se tak verejne vystavovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marki - vem si na ten týden dovču ;-) a ser na ně :-D
Odpovědět
Chtela jsem ti Market poradit to same co many, tak si vem dovolenou a kasli na ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zezulicka - krásný :-) akorát já bych to brala bez závoje,ale to je tvoje věc ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?