Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
no ja vam budu holky verit :-D ale zatim z toho mam rozpoluplny pocity, z prace na uceni a porad dokola a hlavne mam pocit, ze toho je nejak mooooooc :-( a jeste k tomu v praci jsem ted sama, kolegyne je nomocna tak si dokazete predstvit co se poucim, kdyz jsem v praci od 6 do 17 jsem az doma a to pak do hlavy neleze ani za boha, no jeste ze jsou vikendy, o tech to vzdycky dohanim ]-( :-N strasne bych se za sebe stydela kdybych to musela vzdat takze bojuju jak muzu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) zdravím moc Jaňuli ;-) dík,že si za náma přišla ;-) ale jak je vidět máš toho hodně,práce,škola,manžel,... :-) přeju vám pěkný víkend holky :-)
Odpovědět
Moni VŠ jsem vystudovala. Many díky, tak přeji krásný víkend!!! Jani neboj, to bude o.k....a hodně relaxuj, někdy si učení odpusť, vydechni a pak to zas půjde líp.
Odpovědět
Profilova fotka
Hmm Jani to ti nezavidim,máš docela hektické období,ale určitě stojí za to bojovat,když už ses tam dostala... x-) x-) já doufám,že mi to příští rok vyjde a dostanu se... Jinak přeji pěknej víkend :-)
Odpovědět
ahoj holky, jo jo obdobi je hekticke, ale asi nejdivnejsi na tom je, ze se s manzelem snazime o miminko a ze si myslim, ze se to s mimcem da zvladnout lip nez s praci, jsem asi divna ze????ja vim, vsichni mi to vymlouvaji(teda krome manzela a holek co s mimcem studuji ;-) ) jinak many co ty?vsechno s mimcem v poradku? x-) moni, to je dobre, ze jsi zustala v olomouci uz jen kvuli manzelovi, ze? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo Jani super :-D příští pátek jedu s manželem do Olomouce na vyšetření a možná nám řeknou co budeme mít,jsem zvědavá,těším se :-D a co ty ;-) jak dlouho nebereš antikoncepci ;-) tak honem honem ať jdeš na koníka :-D a vy holky taky :-D
Odpovědět
no tak to je many bezva ze je vsechno v poradku ;-) no ja neberu od zacatku zari, no tak uvidime :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo Jani no nevím,já bych asi patřila k těm,co by ti to vymlouvali...ale pokud se na to cítíš,tak proč ne,je to jen na vás x-) Jinak vám to určitě přeju,at se vám mimčo podaří!! Určitě jsem udělala dobře,že jsem zůstala v Olomouci,to už bysme se s manželem vůbec neviděli :-| a to bych nechtěla...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,taky jste dnes doma a nikam nejdete :-( to je hnus,hrozně mi chybí zábavy :-( doufám,že mi později bude líp a na nějakou ještě do konce roku půjdu ;-) jako je mi dobře,ale dělají mi zle cigarety a jsem brzo unavená :-| to jsem se rychle odnaučila kouřit :-D manžel hraje celý víkend a já kysnu doma,už aby to mimi aspoň bylo na světě ;-) pak mě ty chutě na zábavu snad přejdou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) no to je dobře,žes přestala,mimču by kouření určitě neprospívala.... :-) Mě už třeba zábavy,dávno omrzely,spíš zajdem jen někam sednout...ale jinak mi to už skoro nic neříká...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,to mě to snad nepřejde ;-) dnes zase sama a v telce prd ;-) tak budu asi furt na netu a pak zas půjdu spát :-| to je nuda ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo to ti věřím....jak ve vězení co?a vycházky jsi nedostala,že?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky :-) Mončo vycházky už mám od 7.00 do 20.00 ale problém je,že jsem večer brzo unavená,takže nevydržím sedět v hospodě,vadí mi smrad z cigaret a nechutná mi nic k pití ]-( tak se těším,že to snad brzo pomine a budu moct jít na tu zábavku,je to hnus sama doma,ještě že mám aspoň net ;-) ale teď má manžílek volný víkend,tak bude semnou,tak se těším :-) kdyby bylo aspoň léto,mohla bych se vyvalit a opalovat :-D ale teď v zimě se mi moc ven nechce,protože kdybych se nachladila,tak do sebe nemůžu hodit žádný prášek a hůř bych to léčila :-) ale chodím aspoň na chvíli prý je to dobrý na tlak :-) jinak moje sestřenka taky otěhotněla,tak jsem ráda,je o měsíc pozadu,ale můžeme spolu pak jezdit do Olomouce učit mimi plavat,já nemám řidíčák,tak bych nejezdila a teď,když do toho vpadla,tak mám ským jedzdit :-D a budu mít i ským vozit :-D No a co jinak vy v práci ;-) já se kolikrát těšila,až budu doma,že si odpočinu,ale doma je dobrý být chvíli,pak už je nuda,no mohla bych se učit na flétnu,v loni jsem začala a nic moc neumím,ale nechce se mi do toho,ale tak nějakou koledu bych do vánoc měla zvládnout :-D možná by bodl i pejsek,máš s kým jít ven :-D ale to chce domeček :-) to jsem se rozepsala,že :-D román :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tééda Many,takovej dlouhej příspěvek už tu dlouho nebyl x-) No já jsem právě myslela,že Ti vycházky ještě nedali,ale vidím,že jo,tak je to dobrý...Však do hospody chodit nemusíš,zajdi třeba s kamarádkama někam na čaj do cukrárny....pokecáte a hned ti to rychleji uteče.... :-) Nebo se přihlas někam do kurzu pro maminky...o tom si neuvažovala?Já myslím,že to není špatný,něčemu se tam aspon přiučíš...? ;-) Jinak holky,kde jste?Kristy co??aspon ty se ukaž... :-) co Annie,už si asi na novej domov zvykla,že?
Odpovědět
Ahoj Moni. no Annie je miláček. Manžel trochu žárlí, protože si pravděpodobně bere mě jako páníčka. No ono se ani není čemu divit, když s ní blbnu, krmím ji a venčím. Ale včera jsem do manži hučela celou hodinu, že musí být trpělivej a věnovat se jí, jinak ať se nediví, že ho má na háku. Taky že pes dobře vycítí v jakým je rozpoložení, zvlášť když je furt ve stresu a netrpělivej. No tak si to vzal k srdci a včera večer s ní blbnul. Ona mu pak usnula v klíně a to se manža tetelil blahem. ;-) a já taky, že to vyšlo a že se jí věnoval a že si k němu Annie taky našla cestu. jen musí taky vytrvat a být trpělivý. To manža moc není :-( . NA domov si zvykla podle mě, už se projevuje jako velký raubíř a neposeda, včera taťka odešel a zapomněl zavřít dveře do obýváku a papuče na zemi a mamka měla všechny kvitka co měla na podlaze v květináči totálně zdevastovaný a taťka papuče. No já jsem jim říkala ať zavírají dveře :-).
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D to je čertik malej.... :-D já si myslím,že všeobecně feny víc tíhnou k paničkám než pánečkům...Mě má naše Annie určitě taky radši :-) Ale náš pes tíhne zase víc k manželovi,ale jen o trošku ;-) Kristy jestli máš nějaký fotečky,tak zase pošly... :-) Jinak holky já bych spala... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) tady někoho stahnout do cukrárny je problém větší jak do hospody :-D ale tento víkend manžílek nehraje tak se bude věnovat hezky nám :-) a jestli ne,tak uvidí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinak pátek už se pomalu blíží :-D a ve čtvrtek jedem s manžílkem do Brna,tak vytahnu i mamku a pujdem mrknout do Vaňkovky,chci sehnat těhumandžestry ;-)
Odpovědět
Moni já bych taky spala až bych brečela. teď vstávám hodně brzy, Annie je ráno v půl šesté vyspaná a to není moje hodina. Já běžně vstávala do práce v sedm, takže je to celkem rozdíl. No a odpoledne mám AJ, takže tam asi usnu dneska :-) snad to nebude nuda :-). Moni tak mi pošli do IP mail a ráda Ti ještě nějakou fotku pošlu. Nechci to furt v albu měnit, už mi přicházejí maily, že jako proč to dělám.... 8-( dneska už musím běžet, už se těším za pejskem :-) tak pa a taky pozdravuj tu svoji Annie :-) a i psíka
Odpovědět
Many jé, já bych taky někam jela. Teď mám utrum, musíme makat na domku, ať se stihnem přestěhovat do Vánoc. Už aby to bylo. A manšestráky jsou super, to se mi na Těhulkách děsně líbí :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo Kristy a jsou teplejší jak rifle :-) tak snad nějaké seženu ;-) takže tu zítra v pátek asi nebudu,no v pátek možná odpoledne,záleží jak to vše dopadne a jestli budeme vůbec doma,manžílek jedu semnou,takže se vracet do práce nebude,tak si zatím nechte dařit :-D pa pa a držte mi pěstičky ať je mimi v pořádku :-D
Odpovědět
tak držím palce! Určitě bude všechno o.k. A manžel Ať koká se ti celej víkend věnovat. tentokrát bude pečovat o Tebe, to je fajn. Tak pa
Odpovědět
teda ať KOUKÁ jsem chtěla napsat....
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky x-) jste tu?? :-)
Odpovědět
Ahoj Moni, už se moc těším na ty fotečky Vaší Annie. Ta naše potvůrka roste jako z vody. Vzala jsem si půl dne dovču, tak končím už v poledne, hurá. Zítra máme firemní večírek a taky jedeme na narozeniy neteří přes den, tak bude náročná sobota. Holky přeji krásný víkend, užijte si volno a Many, ať se o Tebe manžel dobře stará tento víkend a na genetice ať všechno dopadne výborně!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kristy,promin,že jsem Ti ty fotečky ještě neposlala,ale já jsem to uplně zazdila,v pondělí to napravím,snad nezapomenu :-D Jinak o víkendu jdeme se známýma na bowling a pak posedět,takže mi to taky rychle uteče... ;-) Tak přeji hezký víkend :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,tak screening - negativní :-D vše je v pořádku :-) akorát jsme se zapomněli zeptat na pohlaví,ale tak to se dozvíme příště,hlavně,že je mimi dobrý :-)
Odpovědět
Ahoj holky, přeji krásné pondělí. Many to je super, že je vše v pořádku, jste byli tak rozčílení z toho, že jste zapomněli na pohlaví minika :-) že? Ale to je jasný, no tak holt ještě budete chvíli v napěí :-) (a my taky) :-D . a budete to potom ostatním říkat nebo si pohlaví necháte pro sebe? Moni, my měli firemní večírek, taky s bowlingem, takže za tu noc jsem se tak naházela koulí, že mě ještě dnes dost drsně bolí zadek a noha. Jsem si to nějak namohla nebo co :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) jo Kristy,já měla furt strach,aby to dobře dopadlo a sledovala jsem mimi,jak mu buší srdce a jak ho pan doktor měří a na pohlaví jsem si vůbec nezvpomněla,až manžel mi to připomněl na chodbě :-) že mu to bylo blbý před doktrorem ;-) ale myslím,že podle fotky jak jsme dostali je ten Drobeček na břiíšku,že to nešlo vidět,jinak by nám to řekl,nebo byl v šoku z mýho muže :-D že si na to pohlaví taky nezvpomněl a nezeptal se nás :-D ale to se dozvíme později,to neva ;-) pak vám to všem tady napíšu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek holky, zrovna včera jsem se vrátila z Egypta- ze svatební cesty. Řeknu Vám ten návrat do tohodle počasí a taky do pracovního procesu je teda krutej!!! :-( Já chci zpátky :-D Tak co je u vás novýho? Koukám many všechny v pořádku, to je super, držím palec!! Kristi, tak vy máte novýho mazlíka?? Jééé, to ti závidím. To budete mít krásný Vánoce.. Jani, vydrž, ono to nějak půjde..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?