Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Luci, květinářství doporučuji naproti Prioru Salon květin. Já jsem tak sice příliš spokojená nebyla, ale všem známým uvázali kytičky moc hezky. I moje kytička byla sice hezká, ale zapomněli udělat kytku pro svědkyni, nechali si ji zaplatit a pak se mnou hádali, že jsme si ji sami ztratili. Takže si to pohlídat, jinak kytičky vážou hezký. Na manikůru chodím na Schweitzerku - Studio Gabriela, ale nechávám si dělat gelovky, takže s klasickou francií ti neporadím. Samozřejmě tam klasickou francouzskou dělají, ale nevím za kolik.. Holky, přeju slunečný weekend!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, jak je po víkendu?? Tady to nějak vázne.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,mně je super,akorát mě zase čeká odpolední,tak už mě ta radost z víkendu už pomalu přestáváj,takže už mi vlastně není moc super :-D jinak já víkend propařila v pátek jsem byla v Troubelicích na fesťáku a na bečce a v sobotu v Šumvaldě na zábavě :-) parááááááááááááda
Odpovědět
Ahoj holky, ten víkend je zas fuč? to je děs, jsem se ani nenadála a je to zas tady to hdrozný pondělí :-( Leni, jak dopadla voda?????a kde jste vlastně raftovali?????
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, voda byla super, manžel byl nadšenej!! V září jedem na celej víkend za známýma do Čech sjíždět Sázavu. Pro mě to byla trochu nuda, protože jsme jeli Mlýnskej potok z Horky do Olomouce, takže líná řeka, zvlášť na raftu.. Ale užili jsme si to. Víkend byl celkově akční, kromě vody jsme byli na Hefaistonu na Helfštýně, v jeskyních v Teplicích, koupat se na Výklekách a v Bělkovicích.. Ani mi nemluv, já pondělí fakt nedávám. Nejhorší den v týdnu ]-(
Odpovědět
Tééda super, tak to jsem ráda, že se to manželovi líbilo! I když chápu že pro zkušenýho vodáka byl Mlýnskej potok o ničem....to si dokážu živě představit :-). No ale aspoň mu tu divočinu dávkuješ postupně a po troškách, aby si napřed zvykl a pak šup do vln :-). My budovali na domku, úspěšně kutíme dolní koupelnu, včera jsme po práci asi do desíti montovali zástěnu na sprcháč. No manža u toho trochu nervil, měli tam brutální návod, napřed psali jak to složit a až na konec celýho návodu napsali, že si máme předvrtat díry úplně do prvního dílu celé konstrukce. Takže všechno rozdělat, předvrtat a znovu smontovat. No děs. Ještěže jsme si přeložili anglickej návod, ten českej byl jak kdyby to překládal nějakej hotntot :-). Teď už jenom úpravy na podlaze, zasilikonovat celej sprcháč a hurá do sprchy :-D hihi
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) taky to fakt nějak upadá,už tady zase dlouho nebyla ani Janulevrtule ;-) honzikovaboruvka ;-)..........jde vidět,že se holky vdaly a už není moc času,ale vlastně honzikovaboruvka se vdává 29.9 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem tadýýýý ;-) Kristi, mě čeká pracovní weekend teď.. Návody na cokoliv občas bývají naprosto podivný, na to jsem si už zvykla :-) Zkoušela jsem číst návod na tu novou televizi, ale rozumím tam každýmu třetímu slovu, takže jsem to vzdala :-D Domácí kino jsem sestavila nějak intuitivně a ono to dokonce funguje!! :-) Ale s tím koupelnovým paravanem to muselo být na naštvání. Celý to smontovat a pak zjistit, že se to musí rozdělat. To bych zuřila.. Zítra jdu k paní Kohoutkové na stříhání, tak se těším.
Odpovědět
Leni já si říkala, že už teď někdy jdeš k té kadeřncii, jsem zvědavá, jestli budeš taky tak spokojená. Držím palce, určitě budeš! Tak už máte telku doma??? Vypadalo to, že to ješt dlouho potrvá, než Vám ji dovezou. A neboj, ono se to s tím návodem nějak vyřeší, přece jen ono to stejně všechno pracuje na podobným základu, tak jistě se v tom zorientuješ ;-) ahoj many, máš pravdu, nové nevěsty se tu sem tam objeví, ale dlouhá diskuse moc ne, je to škoda. Jednu dobu jsem chodila do diskuse nevěst z Ústí nad Orlicí, tak to taky vypadalo, že se to zastaví, ale teď se to zase rozjelo a super. Ale už nepřispívám, spíš jenom čtu příspěvky :-). Vdané paní sem už taky moc nechodí, no já osobně sem ještě chodím ráda, io když mám po svatbě, člověk tak nějak pořád na tu svatbu myslí a dá se říct, že si tím i udržuju v paměti zážitky ;-) Zrovna dnes jsem viděla na vývěsce reklamu na salon Iris v Olomouci, nevíte jestli je nový nebo jen mají nově reklamu??? Ani nevím zda mají webovky....ještě jsem o něm vůbec neslyšela...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Kristýnko! ;-) :-) Náhodou jsem zabrousila do vaší diskuze a přečetla si, že chodíš do naší diskuze. Tak to jsem ráda, že tě bavíme. ;-) :-) A divím se, že nás už dávno nesmazali, když neprobíráme věci týkající se svatby, ale spíš, co děláme a tak. :-D Tak se zas někdy zastav a klidně se můžeš přidat a něco pěkného nám napsat, ju? ;-) :-D x-)
Odpovědět
jééje ahooj Ilonko, já taky doufám, že Vás nesmažou, kdyžtak by to jistilo nový téma Novomanželky v Ústí nad Orlicí ;-). tak to děkuju, to já se ráda sem tam přidám :-) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahooooooj, holkyy!!! Tak jsem po sto letech zase tady :-D . Skoro jste všechny vdané paní, co? My to máme dneska přesně za měsíc. Udělala jsem konečně rozhodnutí s botama a vezmu si nakonec bílý balerínky a hotovson. Akorát jsem se chtěla zeptat, jestli mi někdo neporadíte kolik mám nechat udělat cukroví (na kg) pro 25 lidí? Já to absolutně nedokážu odhadnout. A bude jeden dort..
Odpovědět
Škoda, že už tady dlouho nebyla ani Janulevrtule, zajímalo by mě, jak to u nich vypadá. Páč tady psala něco jako, že se budou snažit o mimi o prázdninách.... Noooo, protože u nás to vypadá na miminko!!! Zítra si to jdeme nechat říct od p. doktorky. Vyšlo to napoprvé, jako Pája (...z večerníčku :-D ). Ale žádná radost před verdiktem odborníka! :-D x-)
Odpovědět
ahoj boruvko, tak to gratuluju, i dkyž zítra Ti pogratuluju radši ještě víc, až to bdue potvrzené. Už se určitě moc těšíš na svatbu, že?? A co přípravy, všechno o.k.??? s tím cukrosím nevím, my to počítali na kusy od každýho druhu, ne na kg a měli jsme to na svatbu pro 15 lidí a pak ještě asi 50 výslužek, pro svatebčany a i pro ty, co jsme nezvali. Takže cukroví pro 25 lidí bych odhadla tak na 25ks od každýho druhu, když bych počítala, že každý třeba ochutná všechno...... týjo, to je děs, já bych to na kila fakt neodhadla.... a zase napiš borůvko, ať nám tu není smutno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, Borůvko, tak to je super!! Zítra dej určitě vědět, jak dopadly výsledky u odborníka ;-) Janulevrtule sem chodí, ale ne na Olomouckou diskuzi, sem tam jsem ji potkala třeba v diskuzi o kontaktních čočkách.. S cukrovím to na kg taky nedokážu odhadnout, ale přestě jak Kristýnka bych si poradila pro 25 lidí zhruba 25 -30 kusů od každýho druhu do výslužek a pak něco na hostinu. Kristi, jo jo, telka už se doma, návod zatím neřeším, jde to i bez něj ;-) Na nový páčo se těším, dám vědět, jak to dopadlo..
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) jéééééééé honzikovaboruvka se tady ukázala :-) tak moc blahopřeji k miminku :-) :-) :-) já neberu 3 měsice a zatím nic,ale až to příjde tak to příjde ;-) ale mohlo by to být taky brzo :-) jinak jsme si s manželem vzali dovču odedneška a jedeme pod stan někam do kempu,tak se tu mějte pěkně,pa pa
Odpovědět
many přeji super dovolenou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já chci taky na dovolenouuuuuu !!!! :-) Many, užijte si to a hlavně ať se vám trochu oteplí, jinak v noci ve stanu zmrznete :-N Ale na druhou stranu, se zahřejete spolu :-) Koukám, že tady všichni usilují o miminka. Jenom my, Kristi se do toho nějak nehrnem, že?? :-D
Odpovědět
Leni asi tak nějak, nehrnem :-) zrovna dopoledne byla v práci naše kolegyně, která je teď na mateřské, mimčo má dva měsíce a tentokrát jsem si odmítla i pochovat.... prostě nějak zatím mi to nic neříká :-D Minule mi vřeštělo v náručí asi 10 minut, všichni na něho šišlali, mimino řvalo a já se ho chtěla zbavit. No nikdo ho nechtěl, tak jsem ho vlepila zpatky matce, at si toho krikouna chova sama :-D ježiš, to je hrůza, jestli já někdy vůbec budu chtít děti :-D hihi
Odpovědět
Many- my jsme byli pod stanem z pondělka na úterý v tatrách - v Popradu. Byla jsem tak promrzlá, že jsem se musela pak máčet dvě hodiny v termálním bazénu, který měl 38 st. Ostatní se mi zdály studený. Tak jsme jeli v úterý domů...navíc nám začali dělat konečně tu kuchyň, takže jsme to měli i na co svést. TAkže si myslím, že je na stan kosa...Ale třeba je Many odolnější ;-) U nás je všechno na prcka připravený. Už i ta kuchyň, tatínek slíbil vymalovat pokojíček a dát novou podlahu, takže to vyšlo přesně jak jsem chtěla. Ovšem paní doktorka říkala, že to vypadá teprve na 14ti denní těh.a ještě není mrška zahnízděná v děloze, tak mám přijít za týden. Ale je tam, to je důležitý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem Vás přišla taky pozdravit. Pomalu, ale jistě začínám nestíhat :) a pak jsem zbytečně nervózní. Borůvko, já Ti tak závidím...mimi bych brala hned, ale ještě si musím pár let počkat :( (kvůli škole). Kristi, chtěla jsem se Tě zeptat, jestli máš nějaké zkušenosti s vizážistkou p.Handlovou ze svat.salonu Ariana? Na zkoušce účesu už jsem byla a byla jsem nadšená!!! Snad to bude tak pěkné i na svatbu. Teď se rozmýšlím, zda zkusit i líčení, či se nalíčit sama.
Odpovědět
ahoj holky, ja na vas nezanevrela, obcas vas i stu, jen jaksi uz se bojim sem psat nejaky veci, bo me teda tehda pekne odradila urcita majitelka salonu, ktera mi paak psala dlouhosahly zpravy o tom, jak je smutna z toho, co tu o ni pisem a tak a tak me nejak presla chut sem neco psat, protoze nikdy nevim kdo to cte :-| ale jinak se mam jeste porad nemiminkovsky, protoze jsem se dostala na vysokou a tak jsem nechtela rodit behem roku a tak cekam az na podzim a pak na to hupsnem :-D jinak boruvko moc gratuluju k miminku :-N a many neboj, kdyz se chce vsechno jde, jen na to nesmite tak myslet ;-)
Odpovědět
didi21 ahoooj holka :-) jsem ráda, že jsi s kadeřnicí spokojená, chodím tam už i teď a celkem ráda jsem vyměnila tu svoji původní za tuhle :-). Já tam byla i na zkoušce líčení, ale ne u paní Handlové, ta spolupracuje s paní Duškovou až teď (teda asi od zač. roku). Já ještě byla u té původní a s tou jsem nebyla spokojená vůbec, právě naopak, ale prý tahle nová je skvělá, tak bych do toho šla. Aspoň to zkusit! A co ještě zbývá připravit???? Držím palce a dáš sem potom fotky?????
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, díky za odpověď. Tak já to zkusím a uvidím, třeba to nebude nejhorší když jo, tak se nalíčím sama :-) Už máme skoro vše domluvené, ale pouze přes telefon, takže se teď musíme sejít s kapelou, s kameramanem, domluvit menu, koupit ještě nějakou výzdobu a tak. Ale snad to stihnu v pohodě. Jinak už se docela těším. Jestli sem dám fotky zatím nevím....nic neslibuji, ale když se budu nudit, tak třeba jo :-) Jani, klidně sem piš - každý přeci může mít svůj názor! Tak si z toho nic nedělej.
Odpovědět
Profilova fotka
Borůvko, tak nás průběžně informuj ;-) Ale snad to bude v poho.. Jééé, nazdááár Jani, tak už se neboj, už se tu probírá taková klasická holčičí drbárna, kadeřnice, bydlení a táák.. Takže se honem rychle přidej. A Jani, gratulace ke škole!! Takže teď je z tebe studentka.. nebo pracuješ a školu děláš dálkově?? Jééé, já bych se tak vrátila do školy.. Ještě bysmě měli sehnat monalisu, karkul a hamar, ať jsme v původní sestavě :-)
Odpovědět
Jani tak to je jasný, že pak už se sem člověku psát nechce, já jsem si taky dřív rozházela jednu majitelku díky svýmu názoru, nicméně jsme si to pak ústně vyjasnili při další návštěvě salonu a v pohodě. Holt se člověk všem nezavděčí a každý by mě počítat s tím, že co hlava to názor a kdo blbě snáší kritiku, tak by asi neměl podnikat, protože právě z kritiky a zvlášť je-li konstruktivní, lze dosáhnout úspěchu a zlepšení. Snad jsem si zase já Vás nerozházela díky svým nechutím k miminkám :-D
Odpovědět
didi21 a fotky dej prosíííím :-) docela mě mrzí že tu nejsou fotky i od janagl, smazala si už taky album příprav... :-(
Odpovědět
no ja se prave od te doby jaksi zdzuju hlasovani :-D a navic vim, ze to tu cte i spousta lidi, o kterych bych to ani necekala, takze jsem zpet, ale odmitam se vyjadrovat ke svatebnim salonum :-D i skyz v ariane jsme byli s manzelem moc spokojeni ;-) sun studentka to jo, ale pracujici zaroven, takze velka sranda jestli to zvladnu, ale to by v tom byl cert kdyby ne, je to takovej muj sen, mit vysokou(i kdyz si asi ani platove nepolepsim), stastnou rodinu, mit kde bydlet atd...jinak kristi, to ze ted nechces mit deti neni nic zvlastniho, mam okolo sebe spoustu holek, zen co to jeste dlouho nemaji v planu ;-) my jen, ze uz vlastne vsechno mame a tak neni na co cekat :-N a havne teda chceme...jo a o holkach moc nevim, monca zkoncila v praci a tak nema pristup na net, karkul nevim a hanca asi nestiha
Odpovědět
Ahojky holky, já to stíhám tak akorát pročítat, akorát už nevím co sem psát. Jinak, já s mimi taky nespěchám. Dělám tetu 4leté,2leté a půlročnímu a to je účinná antikoncepce. Půjčit si na pár hodin, ale pak je zase pěkně vrátit mamince. Mimi ještě ne. Jinak, za týden pojedu s miláčkem na 3 týdny do zahraničí (pojedu s ním kamionem), takže si ještě o týden prodloužím prázdniny a nastoupím až v září. Jo, abych nezapomněla, chci moc a moc pogratulovat boruvce k mimišku. Kámoška čeká taky, teď v říjnu má termín a hrozně se těší. Ale musíš na sebe dávat pozor. Když vím ty hrůzy, jak rychle se dá potratit z blbých nervů atd. No radši ani nemyslet. Takže ať tě budoucí manžílek hezky opečovává a stará se o VÁS!!! ;-) Jinak jsem hrozně ráda, že se vás tu dnes slezlo tak moc, to je super, zase ve staré sestavě, akorát většina už jako paní. Jo, musím se smát, dnes jsem v bance řešila ještě bankomatní karty atd. a paní mi pořád říkala paní Zapletalová. Přišlo mi to hrozně legrační a na to jsem se málem místo nového předlohového podpisu podepsala opět svým rodným příjmením. Asi si nezvyknu. V práci tradičně píšu nazačátku V místo Z atd. Ale jinak pořád sedím u fotek a koukám.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?