Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo, víkendy vždycky hrozně rychle utíkají. Vždycky mám pocit, že v pátek večer se nadechnu a najednou je tu neděle večer a zase už přemýšlím, co budu dělat ráno v práci.. :-S Kurňa, ty máš tak mladýho manžu?? Moje polovička už má nějakej pátek po třicítce.. Mě to naštěstí ještě dlouho nečeká. Mám spíš opačnej problém, vypadám pořád mladě, takže na soudě už se mě několikrát soudce ptal, jestli jsem studentka na náslech :-D Dárek? Hmm, to znám, já taky vždycky nemůžu nic kloudnýho vymyslet. Na třicetiny jsem mu koupila holící strojek, takovej vymakanej od Braunu, má i malej LCD displej, kterej ukazuje, jak dlouho se holil, jak dlouho ještě vydrží baterka, jestli potřebuje vyčistit.. Na pizzu?? Doufám, že do Opery? ;-)
Odpovědět
:-) jasně že do Opery, i když...naposled tam bylo plno, takže jsme byli u Caesara..... No my oba vypadáme mladě, furt mi říkají slečno, ještě na VŠ (to jsem ještě kouřila, teď už ne), jsem ukazovala občanku při koupi cigaret. Mirek je o rok starší, teď mu bude 28 za týden. My se seznámili na základce a to díky tomu, že šel o rok později, takže za to můžu být vděčná :-). Teď mě to sice občas dost obtěžuje, že vypadám mladě a sem tam dokonce dědci v autobusu prudí, proč nevystupuju do školy s ostatníma, jistě jdu zase za školu (to se mi fakt několikrát stalo!).....jednou jsem jednoho sprdla co si myslí, že už mám po vysoké a jsem vdaná, tak ať dá pokoj. Čučel jak tele. Pracuju na Slavonínské a děcka jezdí do školy na učňák na Střední Novosadskou stejným busem, tak by mě tam důchodci nejraději šoupli taky. No ale myslím, že pokud mi to vydrží, tak až mi bude 40-50, tak budu ráda, že vypadám mladě :-)
Odpovědět
Ahojte holky, díky za rady. Dneska jsem byla ve Florcentru a přístup úplně otřesnej.. A taky ještě přemýšlím nad výzdobou, budu si to dělat sama, tak kdybyste měly nějaký nápad tak sem s ním ( nic předraženýho, sice se na svavbu moc těšíme, ale penízek moc není...) Mějte se hezky a pěkný víkend :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Hahaha, Kristi, tak to je dobrý, s těma dědkama a školou :-D To si říkám taky, že jestli mi to vydrží, tak budu v padesáti vypadat na 35.. ;-) A slečno mi říká taky hodně lidí, dokonce někdy i manžel, pořád si na to nemůže zvyknout :-D Ale víš, co je výhoda. Skoro všude chodím na studentský vstupný!! Minulej týden jsme to zkoušeli v Javořičských jeskyních a paní mi v klidu prodala studentskej lístek, ale manželovi řekla: "Ale vy na studenta zrovna nevypadáte" :-D V Opeře bývá v pátek nátřask, to je pravda, však uvidíte. My máme večer rezervačku v HC na zimáku, tak jsem zvědavá, ještě jsem tam nejedla..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky devcata, muzete prosim mrknout do albicka a rict mi nazor na prvni zkousku ucesu? Nejak citim, ze to neni ono. Uces ma byt vycesany jeste vice nahoru, korunka vice zasazena a samozrejme tam nebudou pinetky. Zavoj mit nakonec nebudu, k satickam moc nejde. Popripade poradite mi dobreho kadernika/kadernici v Olomouci, ktera by zvladla i trosku extravagantnejsi uces? diky moc za uprimnost :)
Odpovědět
Profilova fotka
Myslim za uprimnost pri hodnoceni ucesu :) Uz mi to dnes nemysli :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Veru, účes Ti moc sluší! Taky jsem si něco podobného představovala.
Odpovědět
Ahojky holčeny, tak vás zase po dlouhé době zdravím. Chtěla jsem vám sem dát pár foteček, ale nejde mi to zmenšit. Nervím u toho a prostě mi to nejde. Takže asi budete bez foteček. Ale já vám je chci strašně ukázat. Jsou nádherný. Paní v práci mi řekla, že to nejsem já. Teda začalo to tím, že se přede mnou blbě zeptala, kdo to je. To mě potěšilo ;-) No, tak snad na to přijdu a těch fotek se někdy dočkáte. Jinak Verčo, ten účes ti fakt sluší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Veri, ten účes je bezvadnej!! Nahoru už bych ho víc nevyčesávala, přesně něco takovýho jsme zkoušela na první zkoušce a když je to vyčesaný moc nahoru, tak to vypadá hrozně :-N Fakt mi věř, taky jsem si představovala víc nahoře a když jsem to viděla, málem jsem utekla od zrcadla :-D Tohle máš OK. Závoj byvch k tomu už nedávala, možná pod to, jak to máš na jedné fotce, ale jenom krátkej. Vyfoť se nám i v šatech, pak se bude radit líp. Dobrou kadeřnici na účesy ti můžu doporučit paní Kohoutkovou naproti Ariany, je to šikulka, vyděla jsem od ní spoustu účesů a všechny se moc povedly. Kde jsi byla na zkoušce ty?? Hamar, no konečně! ;-) Kde se flákáš?? :-) Na fotky se nemůžem dočkat, tak honem honem.. Kristýnka už to tu kdysi psala, jak se zmenšují. Kristi, zopákni jí to nebo se těch fotek nedočkáme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Na zkousce jsem byla v Zabreze (bydliste mych rodicu), odtud totiz budu vyjizdet, ale premyslela jsem, ze se ucesat mohu i v rano v Olomouci a pak jet do Zabreha. Pokud bude uces hezci, tak mi to za to stoji :) Jinak chci zkusit jeste jeden, hodim si ho do albicka pro srovnani. Je trosku modernejsi, ale myslim, ze si ho stylem k satickam mohu dovolit. Ten bych mela bez zavoje i korunky, hodila bych tam jen nejakou kyticku. Dnes se u Ariany zkusim poptat, jinak jsem jeste premyslela o kadernictvi v usatem dome. A saticky uz vyfocene mam, ale nejak mi nejde zmensit format fotky :(
Odpovědět
Ahoj holky, Leni, tak jak se Ti líbilo v HC? Já jsem tam kdysi chodila na brigádu, ještě na škole, asi tak před 5 lety...Teď tam občas zajdeme, ale jen na kávičku, naučila jsem se ji tam pít a nikde jinde mi už tak nechutná :-) Veri ten účes se mi taky moc líbí, já vám se zkusím dát taky moji zkoušku, pokud se mi to podaří.
Odpovědět
Holky můžete omrknout můj účes? Závoj si asi nechám, korunku chci taky (ještě ji nemám ale koupenou) jen jsme říkaly, že ji trochu posuneme dopředu, když byla tak vzadu, dělalo mi to zvláštní tvar hlavy :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ježiš Jani, tys v tom HC byla taky???!! :-N Vím, že tam byl Jarda.. My jsme se tam strašně opili, dělali jsme si pořád srandu z té servírky, musela z nás být úplně hotová :-N V HC to bylo bezva, měli jsme výbornou večeři a skvělý mochita.. Přijeli nám známí z Prahy, tak jsme vzpomínali na svatbu.. Potom jsme ještě pokračovali do Meexu a tam mám bezva zážitek, to Vám musím napsat! Tančili jsme s Honzou na baru a pozorovali nás dvě holky. Ta jedna úplně znechuceně ukázala na Honzu prstem se slovy: "Podívej se na toho hajzla, je ženatej, (měl na ruce prstýnek) a ošahává nějakou holku!!" Můj prtýnek už slečna asi neviděla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, účes bezva, korunka do toho bude super!!! :-) Ta, co ji máš na fotce je taky dobrá, tu ti půjčila paní Dušková?? Veru, mně se víc líbí ten účes, co jsi zkoušela než ten, co máš na fotce modelky.. Ušák ti příliš nedoporučuju, byla jsem se tam kdysi stříhat, stálo to strašný peníze a výsledek teda nic moc. Byla tam se mnou kamarádka a té vyloženě zkazili barvu, takže se tam málem rozbrečela.. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
A co zkusenosti s kadernictvim naproti paní Duškové? Mají tam ted ale dovolenou, tudiz bych mela zkousku 5 dni pred svatbou...?:( Mozna si necham uces, co mam v albicku, jen ho trosku doupravime (posuneme trosku vyse, bez zavoje, korunku posunout dozadu a celou zasadit a ofinku nechat vice spadnout do obliceje). Neni spatny, jen nejak citim, ze to neni ten pravy.... Jancka: Hezky uces i liceni :)
Odpovědět
Leni né nebyla, jen jsi tu psala, že se tam chystáš....to bych se přihlásila, tím spíš, že tam byl Jarda :-) Už jsem ho tam taky několikrát potkala. Jj, půjčila. Ještě jsem ji právě nekupovala, omrknu co tam ještě má, i když tahle byla taky pěkná, taková jemná... Tak to vás holky v meexu musely pobavit, to věřím :-)
Odpovědět
Ahoj holky, moc Vás zdravím přip ondělku:-) Leni, jsem ráda, že se víkend vydařil, ten zážitek z Meexu je tedy výbornej. Docela si dokážu představit jak holčiny čučely, to je přesně to, jak jsme si psaly, že vypadáme moc mladě :-). Do meexu se chystám příští středu, akorát asi ve čtvrtek v práci umřu.... Verčo a jancko, mě osobně se účesy líbí. A věřte mi, že bych to jen tak nepsala, protože osobně nemám "velké" účesy moc ráda a samotnou pro mě byl ze svatby největší stres to, že budu muset najít kadeřnici, která mne učeše, říct jí co nechci (protože co chci jsem ani nevěděla) a hned jí oznámit, že natáčky a kulmování a velké fénování jsou tabu.... :-D Verčo, výš už bych účes moc nedávala, maximálně jen kousíček. korunka je božská, dala bych ji víc k drdolu (možná je, jen to na fotce není tak vidět). A závoj bych k tomu už nedávala.Ten mi k tomu moc nesedí. zdá se mi moc nízko a dlouhej. Kdyby šel dát trošku výš, možná by byl chic i nějaký kratší závojík, ne klasický závoj.... Ale moc moc se mi to líbí! Taky jsi přesně ten typ, kterému sluší výraznější líčení, takže budeš okouzlující! Slečnu Kohoutkovou z Ariany taky doporučuji, už jsem tam byla i po svatbě na barvu a stříhání a super.... jancko: Ty jsi přesně ten typ, který by si mohl dát na hlavu cokoliv a stejně bude vypadat skvěle ;-) . Každopádně Ti účes moc sluší a hlavně teda ta korunka je moc hezká, myslím, že k Tobě se hodí přesně taková jemná. Výraznější už by možná kazila celkový parádní dojem....
Odpovědět
hamar: ;-) téééda, paráda!!!! konečně tu máš fotky, už jsem si myslela, že se ani nedočkáme. Vypadáte s ženichem úžasně!!! Taky bych Tě skoro nepoznala, ale já Tě viděla před tím jen na pár fotkách :-). Máš úžasný účes a super kytku!! kdybych se znovu vdávala, taky bych chtěla kaly ;-). Nechala ses těsně před svatbou obarvit nebo máš takovou barvu vlasů stále??? Je to super a moc ti sluší! Pristě byla jsi jako princezna!!! ;-)
Odpovědět
jé kde je můj příspěvek =-) Jsem se rozepsala a mezitím asi čas vypršel, takže znovu....Holky díky moc za pochvalu. Při té zkošce účesu jsem měla dobrý pocit, tak jsem ráda, že se účes líbí. Akorát nebudu tak opálená, na těch fotkách jsem den po nástřiku, na který se už neodvažuju jít. Zkusla jsem i solárko, jenže po 4. návštěvě jsem si přivodila alergii (ve snaze urychlit opálení jsem šla na silnější stroj a to byla ta chyba!) Holky nevíte co by mi kromě prášků na alergii mohlo pomoct? Mám pupínky na krku, teď je to 5 dní a ony ne a ne zmizet :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Hanča má krásnýýý fotky, vážně bych ji nepoznala!!! :-o Jani, na alergii ze solárka je nejlepší solárko na pár dní vynechat. Taky jsem měla pupínky na krku, přesně jak píšeš, ale na druhý den byly vždycky dole.. Jestli je máš už 5 dní, tak si zajdi na kožní a třeba ti dají něco za zklidnění kůže, ať ti to do soboty znizí. Na fotkách ten nástřik nevypadá tak zle. Kristi, já bych asi práci po tom pátku nedala :-D Přišli jsme o půl šesté ráno a spali jsme do odpoledne :-D Bohužel jsme to lehce přehnali s alkoholem, takže je mi blbě ještě teď :-N
Odpovědět
Už jsem od té doby taky na solárko nešla, mažu se jen garnierem s kapkou samoopavlovacího krému :-) Ten nástřik nevypadá tak zle, protože nejsou vidět nohy a ruce. :-) Obličej, dekolt i záda byly v poho... No ty stavy znám Leni...Holky a opili jste se vy nebo manželé na vaší svatbě?
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme na svatbě teda pili dost, v podstatě od rána do večera. Hned ráno, když jsme odjížděli na Bouzov, jsem si lupla dva panáky na lačno, na kuráž :-D .. Jenže jak se pořád tančilo a jedlo a tančilo.., tak jsme vůbec nebyli opilí.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, můžete mi poradit nějakou dobrou vizážistku v Olomouci? Moc dík:-)
Odpovědět
Ahoj holkýý, přeji krásné ráno, konečně čtvrtek. Zítra mám dovču, tak už se nemůžu dočkat až udeří dnešní pátá a pofrčím domů :-).
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, Kristi ty se máš!! Vyrážíte někam na prodloužený víkend nebo budete úderničit na domečku?? Nás čeká náročnej víkend se známýma, kteří jsou strašně akční. Už máme domluvený rafty a vyrážíme na vodu. Jsem zvědavá, co na to bude říkat manžel, ten na vodě pořádně nikdy nebyl, tak doufám, že se mu to bude líbit :-) Minnie, já se na svatbu líčila sama, aspoň jsem měla jistotu, že to bude líčení, na které jsem zvyklá a nebudu jak indián :-) Ale holky ti určitě poradí.. A nebo ti poradí paní Dušková v Arianě, ta je takovej Ferda Mravenec, práce všeho druhu, všechno ví, všechno zná ;-)
Odpovědět
Leni, já vodu miluju, dělala jsem kanoistiku jako dítě a jezdili jsme taky na vodu ceký dětství a pubertu s našima a partou :-). Jé to ti fakt závidím, taky bych vyjela. Manžela jsem jednou posadila do kanoe na Vranovské přehradě, takže žádný velký nebezpečí, voda tam stojí, ale nebyl z toho dvakrát nadšenej :-D . Na vodu by asi se mnou nejel :-D Jinak budem úderničit na domku, Manža pozval na 8.9. tchánovce se švagrama na návštěvu na grilování, tak chceme zas nšco stohnout za těch 14 dní dodělat, ať už tam máme něco hotový a začít s obývákem, ať máme kde spát a tím pádem se konečně nastěhovat :-D . teď děláme koupelnu, teprve teď nám došly bodovky a tak musíme dodělat podhled a snad už potom budu umývat kachličky a manža přimontuje zástěnu od sprcháče :-). Už aby to bylo :-( . No a zítra mám tu dovču halvně proto, protože zveme známý na grilování, že slaví manžel ty narozeniny a voni že přijedou už asi ve dvě hodiny (no končím ve čtyři v práci) tak abych stihla ještě uklidit ten binec, tak jsem si vzala dovču :-) Leni teda Váš víkendový plán vypadá dost dobře, držím palce, aby byl manžel nadšený!! minnie: nechala jsem se líčit vlastní kosmetičkou ,ale jinak nelíčí, takže Ti taky bohužel neporadím. Zkus projít svatební alba holek z Olomouce, jistě bude v některém zmínka, kde se nechaly holky líčit.
Odpovědět
Ahojte holky Nechci být otravná, ale žádnej nápad s tou výzdobou? To jste měly všechny všechno připravený od agentur a podobně?? Sice je to krásný, ale já bych si to chtěla udělat sama a nějaký nápady samozřejmě mám, ale myslela jsem, že kdybyste tady některá měla nějakou ideu tak se nechám ráda inspirovat. tak se mějte hezky Dva panáky na lačno a na kuráž-dobrý, taky budu potřebovat, jsem strašnej nervák a i když je svatba až 15.září, tak už nervičky pracují trošku i teď :o)
Odpovědět
carlino: vše jsem si dělala sama, v internetových obchodech, které jsem našla v googlu jsem objednala nejrůznější kamínky, plátky růží, srdíčka, svíčky, jmenovky, kytky, prostírání a objednala. potom dodala do restaurace a oni to přichystali. Stejně tak ozdoby na auta jsem objednala, udělala úpravy a připravila a muž nazdobil......spousta inspirace je myslím tady v albech příprav a taky zkus omrknout diskusi, tam se neustále něco řeší ohledně výzdoby.... a panáka si dej, to pomáhá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo, Kristi, já jsem taky vodák. Tajně doufám, že manželovi se to bude líbit, je totiž stejnýho ražení jako já. Děláme všechny sporty spolu (teda kromě vody :-) Teď jedeme na rafty, takže to bysme se museli snažit, abysme se převrátili. Ale až ho jednou vytáhnem na pálavy nebo kánoe... :-D Jééé, ten baráček Vám závidím!! Bydlení v centru je super, zatím nám strašně vyhovuje, ale čas od času hrozně závidím lidem, co si můžou v klídku na zahradě přečíst noviny, ugrilovat si rybku, skočit si do vlastního bazénu.. hmmmmm, doufám, že se toho někdy dočkám i já :-D
Odpovědět
Ahoj holky, svatba se mi kvapem blíží a já ještě nevím, kde si nechat uvázat kytičku! Můžete mi prosím poradit? Bydlím přímo v centru, takže by bylo fajn někdě poblíž, ale pokud by bylo nějaké bezva květinářství i dál, tak se nebráním:) Taky jsem se chtěla zeptat, kam zajít na manikuru. Vždycky jsem to zvládala sama, ale na tu svatební:) bych si někam zašla. Mám docela dlouhé a pevné nehty, tak by mi stačila francouzská - jen nalakovat. Žádné lepení. Bojím se, že bych o nějaký ten nehtík přišla hned ráno ve svatební den a co pak. Nevíte náhodou, jak se pohybují ceny za obyčejnou francouzskou? Moc děkuji předem za vaše rady. Mějte se.Lucka
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?