Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Kristi, to určitě nemáš nechuť k miminkům. Prostě Ti zatím vadí, že řvooou :-D Včera u doktorky byla paní a ta s sebou měla 5 dětí, dejme tomu od 12ti let do jednoho roku (nebo naopak.. :-N ). Byl se tam se mnou nedočkavý tatínek, ale když jsme viděli ty spratky, tak jsem říkala, jestli vůbec vím, do čeho jdu...Ale slíbil, že v případě, že by se takhle mělo chovat naše dítě, tak by ho vzal minimálně zprava, zleva a hotovo =-) Tak jsem klidný. Teď jsem četla v knížce, že v když není mimi zahnízděný, tak to je jakoby nic, že je tam ještě velký riziko, že uteče pryč :-) A Hamar, moc mi nepřidáváš s těma nervama. Bojím se umýt i okno, abych něco nezpůsobila a když si představím ty nervy v práci, tak teda nevím nevím... Ale každý ráno a večer tomu domlouvám, aby už sedlo :-D Jani, super! Gratulace! Já s vysokou dálkově koketuju už dlouho. Ale nevím, jestli bych to ještě zvládla.. Máme tady dokonce nově otevřenou fakultu Vys. školy Báňské, že by znamení...? Zatím jsem nedostalal odvahu. Držím pěsti, určitě to všechno zvládneš a budeš mít mimi a navíc budeš Mgr. nebo...Ing?? x-)
Odpovědět
boruvka: ano ano přesně tak. Jak je mimčo hodný, tak si ho ještě i pochovám a dokonce (!) jsem na něj schopná i šišlat :-D , jak spustí řev, tak honem pryč. Ještě navíc když jsou miminka pěkně vypiplaný a milovaný a mají všechno na co si vzpomenou, prostě rozmalzlený, toj e teprve chuťovka :-)). Ja se teď taky tiše přimlouvám tomu VAšemu malýmu nezahnízděnýmu, aby už si konečně "sedlo" a mohli jste mít jistotu. Já totož všem ostatním ty miminka upřímně přejia je to vlastně zázraz s těma miminkama ;-) Jani, já dělala VŠ dálkově poslední dva roky při práci a teda byl to zápřah. Moc Ti držím palce ať to všechno pěkně jde. Mezi mýma spolužačkama byli převážně maminky od rodin s malými dvěma i více dětmi, takže zvládat se to dá, ale chce to chápajícího a podporujícího manžela, který holt děti zabaví, když potřebuješ studovat. Věřím tomu, že ale Tvůj manžel přesně takový je, takže pohoda. Nejhorší je zvyknout si na ten režim, že nejde o víkendu vyrazit pryč na celý víkend, že ten čas budeš trávit i studiem. Ale dá se to zvládnout! Držím palce!
Odpovědět
Ahoj holky, ja mam jeste nejakou dobu cas, ale chtela jsem se zeptat, v jakem salonu v Olomouci (pripadne v blizkem okoli) jste si vybraly saty a jak jste byly spokojene s pristupem? A hlavne, mohly jste se ve zkousenych satech fotit, abyste se podivaly jak to bude vypadat na fotkach a porovnat pak treba s fotkama z jinych salonu? Cetla jsem ted v jinem tematu, ze nekde je to docela problem (coz jsem teda necekala....). Diky
Odpovědět
ahoj zezulicko, vítám Tě. byla jsem jen ve dvou salonech a to v Popelce, kde jsem spokojená nebyla, nejen že jsem nemohla fotit, ale šaty, ktré se mi líbily mi nechtěli ani upravit, byli mi malé přes prsa a šlo jen o to trochu to povolit. No a šaty jsem vybrala v Arianě, byla jsem moc moc spokojená, přístup super a myslím, že majitelka umí bezvadně poradit. Já jí teda jsem vděčná, vlastně díky ní jsem si vybrala šaty, ze kterých jsem byla na větvi (a jsem ještě i teď), protože samotné se mi zdály na ramínku nijaké, ale majitelka umí dobře dohadnout typ člověka doporučit co sluší a co ne. A taky si všimne věcí, čeho si nevěsta ani nevšimne když má šaty oblečené. Ale holky tu mají zkušenosti i z jiných salonů, takže Ti jistě poradí. Někdo je ze salonem spokojený, jiný vůbec. je to hodně subjektivní. když ale tuto diskusi projdeš téměř až na začátek, je tam napsáno spousta o zkušenostech se salony ;-)
Odpovědět
kstablova: diky moc! Na popelku jsem se divala na internetu, maji tam krasne saty, ale jeste jsem o tom neslysela nic pekneho, navic tve dojmy jsou stejne jako mnoha jinych... tak jo podivam se na zacatek. Jeste jednou diky. P.S. bylas krasna! ;-)
Odpovědět
dekuju :-) a udelas si album?? My tady taky rady koukame na jine nevesty a rozplyvame se nad tim jak jsou nadherne :-) jeste nas to holt ani po svatbe nepustilo :-)
Odpovědět
Leníííí, huráá zase pátek :-D zas to uteklo, že???
Odpovědět
Udelam, ale svatba je az za rok :-) Uvazovala jsem o takovem tom z priprav, ale zatim to jeste moc neresim. Spis shanim info co kde jak .... ;-) Datum mame vybrane, ale jeste ne zamluvene, poradne nevime kde to chceme (vzhledem k tomu ze kazda cast rodiny bydli jinde) ;-) Hrozne se mi libi ty svatby v Horizontu, jenze potom co jsem tady cetla... :-p Je to sice krasne, ale kdyz bude prset je to v haji, navic hostina za 70 000 i kdyz tam tolik neutratis... no des. Napada me treba jeste Bouzov, ale to je tak vsechno. Tak nejak bych to moc nechtela na radnici, jde to tam jak na bezicim pase....
Odpovědět
A me to taky po svatbe asi nepusti :-) Pomalu se zacinam bat o sve dusevni zdravi, jelikoz poslednich par dnu nedelam temer nic jineho nez ze tady procitam starsi diskuze a prohlizim si obrazky :-D . A to mam do svatby jeste rok! a mozna jeste vic, pokud si vybereme misto kde uz bude tenhle termin obsazeny....
Odpovědět
Vítám zezulicku mezi námi. A chci ti říct, že se nemusíš bát, že blbneš, takhle tu seděla každá z nás, když jsme byly žhavé do příprav. A jestli můžu poradit, tak Bouzov je nádherný a Jaňulavrtula měla svatbu v Náměšti a tam to je taky kouzelný. Však uvidíš. Jinak moje rada o salónech. Musíš si je sama projít, protože s každým jednají úplně jinak. Neříkám, že ve všech salónech, někde jsou profesionální, ale v některých záleží, jak se jim kdo líbí. Jedné se tam líbí, druhé ne. A na to album z příprav budeme čekat, já jsem taky zvědavá. Jo, musím se pochlubit. Dnes jsem ukončila svoji kariéru v tvarůžkárnách, takže superdělnice ze mě asi nikdy nebude :-( :-D Honzikovaboruvko, já nechtěla strašit tebe, ale tvýho skoromanžílka. A nebylo to strašení, ale holá realita. Ale držím Vám oboum-třem ;-) moc a moc pěstičky a budu taky přemlouvat. Hlavně nám zase dej vědět. Jo a víš co, večer mimi říkej pohádky nebo zpívej ukolébavky a třeba se usadí ;-) Když to platí na miminka před porodem, že jsou klidnější, třeba to bude platit i v ranném stadiu :-| ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jóóóo, Kristi, uteklo to zas jak voda!!! Ale já jsem takový pako, že už jsem dneska byla doma (končila jsem v jednu) a před půl hodinou mě nahlodal červíček nejistoty, že mi končí lhůta na odvolání v jedné věci, že jsem se normálně sebrala a utíkala zpátky do kanclu.. Naštestí nekončí, takže můžu v klidu domů :-D Jinak, s těma miminkama máme stejnej přístup, koukám. Taky ty řvoucí paviány nemusím :-S Ahoj zezu, taky tě vítám. Stejně jako Krista doporučuju salon Ariana ve Ztracené ulici a pak salon Inspirace v Prioru. Tam můžeš šaty fotit jak chceš. V Popelce a Pavlíně (vedle Prioru) ti to nedovolí. Do Pavlíny snad ani nechoď, je tam strašná paní majitelka. My jsme měli obřad na Bouzově, je to moc krásný místo, svatby jsou tam nádherný. A máš pravdu, radnice je jak na běžícím pásu. Horizont je nádhera, ale 70 litrů bych nedala. ALe můžeš mi tam udělat jenom obřad a hostinu mít jinde. Hani, a nebude se ti po tvarůžkách stýskat?? ;-) Borůvko, všichni ti držíme palce! Hlavně nám dávej vědět.
Odpovědět
dekuju vsem za privitani. Na salon Ariana jsem slysela jen samou chvalu. Asi je to hodne individualni, to je fakt. Uz tu bylo i tema kdy vybirat saticky, a driv nez v unoru mam asi smulu, pry to s dalekym terminem ani nenechaji vyzkouset :-p Nejdriv potrebuju zjistit, jaky typ satu mi vubec slusi a pak vybirat podle toho, jenze mi to nejak zkazilo plany... 8-( Nekde jsem dokonce slysela, ze vas obslouzi podle toho nakolik "majetne" vypadate... :-p Kdyz jako bohata panicka, teda spis slecinka, tak mate dvere dokoran a obskakuji vas 3 zenske najednou, zatimco kdyz z vas penize doslova netecou, tak se sotva dockate pozdravu... Dokonce pry nekde (nevim jestli to bylo v Olomouci, uz si to nepamatuju) nejsou ani stanoveny pevne ceny pucovneho, proste nakolik vypadate tolik si reknou... U vietnamcu tohle neni vyjimka, ale ze by se to dostalo tak daleko, to jsem cumela... A s tim Horizontem, to vim ze tam muze byt jen obrad. Ale co kdyz bude prset? Nejak jsem na jejich www nevidela ze by meli i "mokrou" variantu...
Odpovědět
Článek se načítá
Holky, moc díky za podporu, samo, dám vědět! :-) Musím reagovat na tu radnici. My máme svatbu na olomoucké radnici. Jednak s myslím, že je to krásná radnice, navíc se tam dají udělat krásný fotky a taky se mi nezdá, že by to šlo jak na běžíčím páse! Joo, svateb je tam hodně, byli jsme tam na dvou svatbách a min. týden domlouvat hudbu k obřadu (chtěli jsme skladby, co neměli v repertoáru) a to tam byly 2 svatby. Nikdy jsem ani na vteřinu nezažila, že by obřad odflákli, i když měla svatba půl hodiny zpoždění a taky, i když v podstatě tam byly 3 svatby (jedni se dofocovali, druzí se začínali fotit a třetí měli obřad), tak se nestalo, že by se svatby pomíchaly nebo se nějak "tváří v tvář" :-D potkali. Myslím, že i svatba na radnici může být krásná a má svoje kouzlo. Toť k tématu ;-) Sun, přesně chápu tyhle stresy v práci. Já jsem jednou přišla domů a nemohla jsem si vybavit, jestli jsem ověřila podpis na jednom dokumentu za mega!!! Nespala jsem celou noc a ráno o půl sedmé naběhla....a všechno bylo v pořádku. Člověkovi už z toho hrabe x-)
Odpovědět
Jo a ještě jsem chtěla...když se chtěla moje kamarádka vdávat v Horizontu, tak jí řekli, že tam musí mít i hostinu. Prostě rezerve na celej den a když to spočítala, tak by to vyšlo cirka na 90tis.svatba se vším všudy. A není padlá na hlavu, že! :-| Ale to je 4 roky zpět, tak nevím.
Odpovědět
¨nazdárek devčata, tak co je novýho???? Zas nám to tu nějak stojí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky!Vdavam se 21.9.07 v Prerove, tak se hlasim ;-) Je tu jeste nekdo tak streleny?
Odpovědět
ahooj, vítám Tě, já už to mám za sebou sice, ale furt mě to drží :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahóóój, já jsem taky tady.. Nového nic, jsem neskutečně fádní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky devcata, vitam tu zezulicku a chantal :-) dlouho jsem tu nebyla a jak tak koukam zase to tu malinko ozilo ;-) Je fak ze casy stuzek uz jsou v nenavratnu ..... :-( Ja mam ted fofry v praci a taky se zajistovanim uveru na pozeme a domecek. Tak jaksi nestiham. Je to silena fuska a to jsme teprve na zacatku :-| Jinak ve svatebnich pripravach vubec nezahalim, minuly tyden uz jsem nakoupila stuzky a byla domluvit svatebni menu. A uz se nemuzu dockat ctvrtku - jedeme se kouknout na nase prstynky. Nas dvorni zlatnik uz je ma skoro hotove, tak je pojedeme omrknout a schvalit ...... ja se tak desne tesiiiiiiiiim :-D Boruvko blahopreji k mimi :-)
Odpovědět
Leni, u mě se taky nic neděje ;-) nuni: Tak to opravdu nezahálíš. Držímpalce, ať jsou prstýnky přesně podle představ. A jaké bude menu??? Drž se s tím zařizováním okolo domku, je to občas fakt na bednu, ale jistě to zvládnete!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak uz jsem vdana pani :))))) !!!!!! Bylo to uzasne od zacatku az do konce!!!!Tak muzete mrknout na par fotecek, co mam v albicku :)
Odpovědět
No ahoooj Veru, gratuluju a jdu hned kouknout! Leni a jak u kadeřnice??????
Odpovědět
Jééééé Věru, to je parání, jste nádherní, skvělé fotky a vůbec vypadá to, že jste všehcno měli krásně sladěné a přichystané! Šaty Ti moc sluší a šaty družiček se mi takiy moc líbí. Ženich je fešák, no co víc si člověk v tak důležitý den může přát? A měli jste skvělý svatební dort a účes se nakonec taky moc hezky podařil! Moc Vám gratuli a přeji mnoho štěstí! Prostě Vám to moc sluší! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Veru moc Vam to sluselo! Porad si rika odkud te znam a uz mi to doslo - potkaly jsme se v Ariane ;-) Kristi: na obed bude nejaky prirodni plate s br. a oblohou a odpoledne bude raut (takova ta klasika)
Odpovědět
Ahoj holky! V první řadě gratuluju Verče ke svatbě! Moc krásný fotky, krásní novomanželé a úžasnej dort!!! ;-) Podávám zprávy od paní doktorky :-) . 5. týden a měří celých 15 mm!!! :-D To už je pěkná frajerka (určitě je to holka...! :-N ). A máme první fotku, takže je to hotovka. Akorát průkazku dostanu až za 14 dní ]-( :-D Jinak si holky představte, že ženichův taťka nemůže na svatbu. Má týden před svatbou datum na operaci - výměnu druhé kyčle. Dobrý, ne? Hlavně, aby to všechno dobře dopadlo a my byli v klidu. Nějak se to všechno komplikuje.. Ještě mi napište, do čeho jste se převlíkly ze svat. šatů a kdy zhruba?
Odpovědět
honzi: gratuluju k miminku amoc! s tchánem mě to mrzí, to je děs, že tam nemůže být :-( Já se s šatů nepřevlíkala, až po hostině v hotelu a pak se šlo na disco v džínách a tričkách s nápisem ženich a nevěsta
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, svatbu mám už za pár - 15.9.2007 na Bouzově, tak se na poslední chvíli hlásím :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Mysurko, tak Tě mezi námi zdravím. Taky mám datum svatby 15.9., ale na radnici. A kde máte hostiinu? Doufám, že se nám trošku oteplí :-( Ještě jedeme kupovat tchánovi oblek, tak zatím pá
Odpovědět
Profilova fotka
Didi21, my máme hostinu v Arigone a vy? Trošku oteplit by se mohlo ;-) to je fakt.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všichni, no my máme hostinu v hotelu Zámek ve Velké Bystřici. Už máš vše nachystané? My už snad jo, ještě uklidit, napéct koláčky, udělat výslužky a bude to :) Už se těším...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?