Nevěsty z Olomouce. Přidejte se.

Zobraz úvodní příspěvek
Zdravím všechny nevěsty v okrese Olomouc :-)
Odpovědět
Ahoj holky! Sun, v pátek mi kadeřnice zrovna zkoušela účes a ty ses tam přišla objednat na stříhání :-) Holky byla jsem na tom samoopalovacím nástřiku a řeknu vám teda, že sama bych si to rozetřela líp, jsem zklamaná. Naštěstí se to rychle vymývá, takže do svatby to snad bude ok. To radši fakt budu bílá než tohle :-( My máme zamluveného fotografa Lukáše Navaru, je prý taky dost dobrý, odkaz na webovky nebo telefon můžu zaslat. Tak pěkné pondělí a velké pracovní nasazení všem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,mě čeká odpolední ]-( ale snad nám ten týden rychle uteče ;-) nechte si tady dařit
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte při pondělku :-) Jéé, Jani, tak to je náhoda s tou kadeřnicí :-D A nedělala ti zrovna melír?? Já jsem ani nekoukala kolem sebe, ještě jsem tam ve finále zapomněla klientský spis, co jsem si nesla z práce.. :-N Na Lukáše Navaru jsem slyšela taky chválu. Kde jsi byla na tom nástřiku, Jani, a kolik tě to stálo?? Kristi, a co bylo v Brně za akci?? Jsem objednaná na stříhání k paní Kohoutkové, tak se těším na změnu image :-) Ačkoliv se to manželovi nebude líbit, půjdu do kratšího střihu, už se těším. Many, musí, už teď se těším na víkend!! ;-)
Odpovědět
tak koukám, že slečna Kohoutková je populární :-) no konečně jsem i já natrefila na fajn kadeřnici.... Leni a kdy jdeš????
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, jsem objednaná až na 30.8., ale už se nemůžu dočkat.. :-)
Odpovědět
Ano, nechala jsem si blond melír. Říkala jsem si, že bch tě oslovila, ale přišlo mi komické říct ahoj Leni, já jsem ta Jana z beremese :-)) No ten nástřik jsem si nechala dělat u té slečny nad kadeřnictvím, co dělá nehty. Ona to jinak dělá tam vedle prioru, ale protože tam probíhá rekonstrukce, tak to dočasně dělá ve Ztracené. Já nevím, připadne mi, že mám bďto smůlu, nebo to na mě špatně chytá, protže jsem zatím slyšela samou chválu a když mě viděla vizážistka z ariany tak z toho byla taky vedle, že ještě neviděla že by to někomu tak zkazila. Je fakt, že mi ta slečna říkala, že tam má jen malou pistoli, že jinak to dělá větší, tak si myslím, že ta větší má lepší rozptyl a neudělá tolik fleků, nebo nevím...jako obličej, dekolt, záda v pohodě, ale ruce a nohy katastrofa. Byla jsem tam druhý den ještě na dodělání, měla jsem na každé ruce úplně bílý pruh.
Odpovědět
A stálo to 300! Někteří mě nabádali, ať si nechám vrátit peníze, ale už to nechám tak. Zkusila jsem to a už vím, že nikdy více..
Odpovědět
Profilova fotka
No to by z nás asi Kohoutková byla na mrtvici :-D Tři stovky zas není tak moc, solárko je teda podstatně dražší, ale aspoň člověk není flekatej :-N Slyšela jsem, že je dobrý si předtím udělat tělovej peeling. Taky jsem to chtěla zkusit, ale teď jsi mě úplně odradila. Je fakt, že i samoopalovák mi chytá flekatě, takže ten nástřik by byl asi katastrofa. No každopádně buď ráda, že nemáš dva dny před svatbou.. Opaluju se výborně, jenže letos vůbec nemám čas se válet na sluníčku, tak jsem to chtěla dohnat jinde. Asi si nechám zajít chuť. Holky, my už dnes v práci plánovali zimní hory, jezdíme každoročně s kanceláří v lednu na týden na hory.. Úplně mě to chytlo, zjistila jsem, že potřebuju dovolenou jak sůl..
Odpovědět
holky díky za tipy, dívala jsem se na vaše fotky a jsou fakt pěkný, vlastně mě napadá jak vypadají fotky od špatného fotografa. s lukášem navarou jsem už mluvila, tak ještě potřebuji srovnat ostatní nabídky a možnosti a pak něco vybrat. termín máme 31.května, takže asi ještě čas, ale právě lukáš říkal že už teď má zamluvený nějaký termíny na červen a tak takže se musíme rychle rozhodnout. díky, mějte se papa
Odpovědět
ahoj cherry, osobně jsem viděla dvoje dost zkažený svatební fotky, bohužel žádnou nevlastním, abych je naskenovala a poslala. Jeden fotograf byl z prostějova, což se Tě asi týkat nebude, ale ten další byl ze Samotišek nebo z Kopečka. A na fotce nejen že na několika měla nevěsta zavřené oči (tedy zrovna mrkla), tak svatba byla v Dómě a na spoustě fotek byl jakoby odlesk jak prosvítalo slunce vytrážemi. A rozhodně to nebyl účel, půl ženicha vidět, půl ve tmě, prostě asi mu chyběla nějaká sluneční clona tomu fotografovi. Mrzí mě že neznám jména....
Odpovědět
Profilova fotka
Fotky jsou opravdu důležitý, protože je to jediný, co zůstane. Sama si sice budeš pamatovat, jaké jsi měla šaty, ale není nad to, za deset vytáhnout fotky a kochat se..
Odpovědět
Ahoj Leni, tak tu máme v práci zase toho pražáka generálního.......je tu v poslední době nějak často...... konečně zase jedna pětiminutová pauza.....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jejda, Kristi, tak to ti nezávidím :-N U nás je dnes relativně klid, kromě jednoho šéfa jsou všichni na dovolené, i když zrovna tenhle vydá za deset, takže práce je víc než dost. Ale aspoň mě nikdo neprudí a nejsou soudy.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krisťule, vydrž to, však on zase odjede ;-) My čekáme netrpělivě na novou televizi, už dva týdny je objednaná a pořád nepřišla.. Dnes má přijít zboží, takže jestli nebude dnes, tak bude až za týden s dalším zbožím :-( Držte palec. Jinak s dovolenou to u nás vypadá bídně, manžel potřebuje penízky do podnikání, takže to vypadá, že budem zase obracet každou korunu a svatební cesta nebude :-( A to jsem se tak těšila, už potřebuju vypadnout z práce, mám toho po krk za celý léto, kdy pořád dělám něco za někoho, kdo je na dovolené.. ]-(
Odpovědět
Jejda Leni, tak to vypadá, že zvítězila nová TV nad klimatizací... Ale třeba příští rok se to povede, ne? S tou dovčou je to asi ubíjející, ale vydrž, přece jen máte celý společný život před sebou a jsem přesvědčená, že až skončí to nejtěžší období, tak si to společně vynahradíte! moc Vám to přeju! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) Leni - vydržať :-D tak pojedete na svatební cestu trochu později ;-) ale věřim,že tě to mrzí,ale hlavní je,že se máte rádi a že jste šťastni,tak i kdyby něco,tak se obejdete bez dovči ;-) a pojedete na pořádnou příští rok ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky už jste mrkly na ty stránky Modrý koník :-) já jsem se tam dívala a taky jsou to dost dobrý stránky
Odpovědět
many: ted si nejsem jista, to je o miminkach??? tak to jsem nekoukala, to se me zatim netyka a ani tykat nebude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo, na koníka jsem koukala už několikrát, jsou tam zajímavý věci. Když jsem četla zážitky z porodů, tak jsem u toho kolikrát brečela,jsem holt měkota :-N ALe taky se mě to ještě dlouho týkat nebude :-) Jestli vyjde manželovi to, do čeho chce teď investovat, tak na dovolenou nepojedem v nejbližších 4 letech ]-( Ale jsem optimista, uvidíme ;-) Jo jo, Kristi, televize zvítězila nad klimou. Už není takový horko, takže jakmile přestala být klimoška aktuální, tak jsem se nechala přemluvit. A je pravda, že na novou telku se těším.
Odpovědět
Leni tak to držím palce, aby už jste ji měli doma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hmm, tak to vypadá, že telka bude až příští týden :-( Chlapík, co nám to zařizuje pořád nevolá a nevolá..
Odpovědět
AHojte holky, potřebuji poradit, kde v Olmiku je nějaký dobrý květinářství na svatební kytku + kytky pro maminky..?? díky moc carlino
Odpovědět
Profilova fotka
Carlino, zkus se podívat do květinářství naproti Prioru Salon květin..
Odpovědět
Carlino taky doporučuju podle posledních informací :-) květinářství Strelicia, je to ulice u Botanické zahrady....
Odpovědět
Profilova fotka
Holkýýýý, zítra páááátéééék... :-)
Odpovědět
huráááááá :-) zas to utíká, že??
Odpovědět
Profilova fotka
Díky bohu :-) Akorát se má zhoršit počasí :-( Tak mám pocit, že tohle léto je hezky přes pracovní týden a weekendech se počasí vždycky nějak po... :-S
Odpovědět
ahoj Leni, konečně ten pátek. Jdu z práce dřív a asi zajdu kouknout na floru, že bych koupila nějakou plodinu či rostlinu na zahradu. No asi spíš tentokrát ne, žně spíš budu mít až na podzimní etapě Flory :-). S tím počasím je to fakt na nic, ale zatím to dnes nevypadá tak špatně. I když ráno hlásili většinou oblačno a déšť, tak snad to sem nepřijde.... Leni vydrž pátek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, tak to se možná na Floře potkáme, taky se tam chystám s kolegyní z práce.. :-) Počasí je super, zatím to na žádný ochlazení nevypadá, tak mám pocit, že jim předpověď zase moc nevyšla :-D Večer nám přijedou známí z Práááhy, tak už se těším.. Pátek už přežiju, v kanceláři zavíráme v jednu, takže pohoda :-)
Odpovědět
Jéje to se máte ;-) Manža taky pracuje v pátek jen do jedné. No já mám pátky zkrácenou pracovní dobu jen o půl hodiny, takže končím ve čtyři, no naštěstí jdu dnes v jednu taky. Leni tak to přeju krásnej víkend, snad se vydařil i ten minulý s kamarády, co jste tak dlouho neviděli. Ta Flora snad klapne, snad nezačne pršet. Ale těším se, možná nakouknem z nostalgie do skleníku, i když jsme si s mužem slíbili, že půjdem až na první výročí a že vždycky budem skleník navštěvovat na výročí. Tak uvidíme. Možná to svedu na to, že dnes máme taky výročí 4 měsíce a deset dní hihi (jsem se teď nějak nemohla dopočítat), to děsně letí. Jéje, taky jsem ještě při té příležitosti zjistila, že jsem ještě nevymyslela žádný dárek mužovi k narozeninám. Ach jo, vždycky jsem věděla, ale letos fakt ne. No uvidíme. Ještě mám týden :Taky už spíš začínám přemýšlet co pro něj vymyslím za dva roky k třicetinám. To by chtělo něco spešl, tak snad na něco za ty dva roky narazím :-D . Odpoledne po floře a návštěvě babičky v nemocnici se chystáme zajít na pizzu a večer taky se známýma, tak se těším! Takže Ti Leni přeju ať vše vyjde a ať rozhodně víkend neutíká tak rychle jak pracovní dny ;-) .
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?