Nevěsty z okresu Ústí nad Orlicí. Najdou se nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, chtěla bych se poradit o dodavatelích a poklábosit. Jsem zvědavá, jestli se nějaka nevěstinka z mého kraje najde :)
Odpovědět
Profilova fotka
zatím ho má jen přítel v počítači. My plyn nechceme, koukáme na elektrické vytápění do podlahy, ale ještě uvidíme, na jaře se do chystáme do Brna na stavební veletr, tak třeba nás tam něco oslní. Jediný, co víme je, že nechceme plyn
Odpovědět
no plyn je strašně drahý..My budeme topit uhlím a dřevem a v obýváku budeme mít krbový kamna takže když nebude moc mrznout tak třeba bude stačit když si zatopíme jen v obýváku v kamnech.A v kuchyni jsem si vyprosila podlahový vytápění ale jen takový pruh u linky aby mi nezábly nožky..A co jsem si ještě přála tak bude myčka a přítel slíbil že mi jí koupí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, taky budeme mít krb a uděláme rozvod, že nám to bude vytápět i obyvák i ložnici. Myčka rozhodně, zatím v bytě není, protože je tady jen malá kuchyňka a to jsme si ji ještě museli udělat sami. Ale v domě rozhodně. Jsme sami dva a i tak toho nádobí je strašně moc, natož až budou děti.
Odpovědět
No já se zatím o domácnost starat nemusím,ale na jaře nebo v létě po svatbě mi to začne. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo.. to já bych si asi netroufla se vdát dřív, než si vyzkouším, jaký to je, bydlet jen sami dva... Ale protože jsem zjistila, že si s přítelem tak strašně vyhovujeme, že to prostě jinak než svatbou pokračovat nemůže :-)
Odpovědět
No však přítel mi říká že se těší až budem bydlet sami a já mu budu vařit dobrý jídla :-) No my jsme se chtěli vzít už před dvouma rokama ale já jsem řekla že ne že až odmaturuju že to bude takovej dáreček snubní prstýnek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsme se těšili na společný vaření, přítel se hodně těšil, až začne vařit sám :-) Jak dlouho jste vlastně spolu?
Odpovědět
Hm tak to máš dobrý..to přítel nevaří a neumívá nádobí.Ale uklízí,vysává atd.V lednu jsme měli výročí 5 let spolu
Odpovědět
Profilova fotka
AAA:D Přítel vaří rád, ale toho nádobí, co po něm zbyde!!! On to taky nikdy neumyje, ale zase když myju já, tak to utře. Protože to zase nemusím já, utírání. Ale až bude myčka, joo, to bude ráj :-D Jinak se docela děsím, co na to řekne tchýně, až jim to o víkendu oznámíme. Vlastně ani nevím, co mám čekat. Budoucí švagr říkal, že už se to tak nějak očekává, ale přeci jen je to něco jiného, když už to řekneš nahlas
Odpovědět
No to přítel taky utře nádobí ale neumyje...No taky se těšim na myčku :-) No přítelovi rodiče to věděli,protože mě přítel požádal o ruku na oslavě mých 20tin..Svatbu plánujeme už od září a přítel mě požádal o ruku 5.prosince když jsem slavila u nich 20tiny.Já jsem si furt z něho dělala srandu a říkala jsem mu že si ho nemůžu vzít když mě nepožádal o ruku a nemám zásnubní prstýnek :-) Samozdřejmě jsem si dělala srandu.No a když proběhli zásnuby,kde mi ukápla i slzička, tak jsem se ho ptala co tak najednou.A on mi říkal že už to plánoval dýl, že mě požádá na oslavě a že to dostanu k 20tinám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je hezký:) já ho "požádala" o ruku po třech měsících:) a pak jsme to nějak zamluvili a když mě přítel na konci semestru stěhoval z brna, den předtím mi řekl, že bychom se v brně mohli podívat po zásnubním prstýnku :-D takže jsme vybrali prstýnky a deset minut po tom, co jsme je koupili, mě požádal o ruku v restauraci v nákupním centru, když jsme čekali na jídlo. Takže sice ne romantické, ale rozhodně netradiční :-D
Odpovědět
Hm tak to je taky dobrý..Na kolik vás přijdou prstýnky?? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Na moc ne, jen kolem dvou tisíc, ocel je levná.
Odpovědět
JJ vlastně vy máte ocel,já zapomněla.Tak to budete mít levné no.My budeme mít ze žlutýho zlata a výjdou nás na 7500.
Odpovědět
Máš icq??Že bysme si mohli psát třeba na icq co?
Odpovědět
Profilova fotka
V IP máš moje číslo icq
Odpovědět
Tak jo uložim si tě :-)
Odpovědět
Zdravím Vás milé nevěstinky, ani se mi nechce věřit, že nejsem sama, kdo se bude vdávat v Okrese Ústí nad Orlicí, ba přímo v Letohradě. Ještě jsem si nestihla přečíst celou Vaši komunikaci, ale až se příště mrknu na net, hned to napravím. Jen pro pořádek - jsem LETOHRAĎAČKA JAK POLENO. I když teď žiji jinde. Příště napíšu víc. Jdu chrnět. Těším se.... ;-)
Odpovědět
brepta:A jak se jmenuješ??Já jsem jsem taky Letohraďačka.Sice jsem se narodila v Náchodě ale už 16 let bydlím v Letohradě.Já se budu vdávat v Českých Petrovicích v kostele a pak hostinu budeme mít v Nekoři na myslivecké chatě. :-) Kdy máte svatbu??
Odpovědět
budulinci:Jmenuji se Lenka a jak jsem si tak pročítala Vaši konverzaci, patřím již mezi poněkud starší ročník. Asi tak o 10 let :-. Termín svatby máme 21. 8., takže také srpen!!! Obřad v Letohradě na zámku a hostina v Mistrovicích. O Nekoři jsme také uvažovali, ale nakonec z toho sešlo. Je nás vážně moc :-( a moje vůle to rozhodně nebyla. Koukali jsme ale na chatu u hráze a to myslím myslivecká není. Kolik budete mít lidí? Už máš vybranou kyti? Já ji byla zamlouvat tuhle sobotu a květinářka mě dost šokovala, když se nejdřív zeptala na termín s dovětkem, že září už má plné...
Odpovědět
brepta:No my budeme mít kolem 55-60 lidí.Kyti zatím vybranou nemám.Kde si ji budeš zamlouvat kyti?? :-)
Odpovědět
brepta:Kolik budete mít lidí?Hostinu budete mít v Mistrovicích u Novotnů??Tam jsme taky uvažovali..ale chceme to na myslivecké chatě,neni tam obluha a vyjde to laciněji si myslim.Alkohol,jídlo atd si nakoupíme sami... :-)
Odpovědět
budulinci: Pozváno máme 7+5 dětí. Já stále doufám, že tolik se jich nesejde a nikdy jsem tak velkou svatbu nechtěla. Je to kvůli klidu v rodině. Budou tam sestřenice, které jsem 5 let neviděla a ani nemám potřebu je vidět. Nic proti nim nemám, ale nejsme si blízké... Kytku jsem si nechala zamluvit u paní Hovádkové ve dvoře. Určitě znáš. Přinesla jsem ji obrázek, ona si ho nechala a domluvily jsme se. Doporučuji zařídit co nejdříve!!! Mistrovice jsi odhadla přesně. Přečetla jsem si o tom hostinci tady na stránkách a protože se tam vejde i tolik lidí a byl velice ochotný pan majitel, rozhodli jsme se pro ně. Určitě Vás to vyjde levněji, když to budete pořádat sami. Na alkoholu i na jídle to bude o dost. Já bych ani nevěděla, kde to pro takový kopec lidí uspořádat. Kde je budete mít ubytovaný? My v těch Mistrovicích a část v Letohradě na průmce na intru. ;-)
Odpovědět
brepta:No já budu mít kytku asi ze Žamberka.No my máme zamluvenou na spaní faru,a na té myslivecké chatě je taky pár míst na spaní.Vy budete mít jen 7 lidí a 5 dětí?? :-)
Odpovědět
budulincu: Vypadla mi jedna nula :-) I mistr tesař... Odkud máš půjčené šaty? Také jsem se byla dívat v letohradském salonu a jedny se mi tam moc líbily. V Lanškrouně je ale nesrovnatelně větší množství šatů. Jen mi vadilo, že paní nenechala fotit. Těžko se potom rozhodovat. ;-(
Odpovědět
brepta:Šaty mám půjčené tady z Letohradu ze svatebního domu.Jsou strašně krásný a moc se těšim až je budu mít celý den na sobě. :-) A jak se jmenuješ?Jsi přímo z Letohradu?? :-)
Odpovědět
Už máte vybrané oznámení? Já si nad ním zatím marně lámu hlavu. Nechce se mi za to utratit hromadu peněz a tak zvažuji vlastní výrobu. Že bych ale byla extra zručná na ruční práce, to tedy nejsem... :-N
Odpovědět
Oznámení ještě nemáme,musíme ho jít teprve vybrat. :-)
Odpovědět
Tak co je nového holky??Jak probíhají přípravy?? :-)
Odpovědět
Teda tady je nějako mrtvo... :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?