Menu Forum

Nevěsty z okresu Ústí nad Orlicí. Najdou se nějaké?

8. bře 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
ehrenbergerova_lucia
1
Registrovala se 21. května 2014 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Ústí nad Orlicí.
  • Svatba byla 6. září 2014
fotoportrét
fotoportrét
ehrenbergerova_lucia
1
Registrovala se 21. května 2014 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Region Ústí nad Orlicí.
  • Svatba byla 6. září 2014
 @clara25 Ahoj, promiň, nějak jsem nečekala, že se to tu zase rozproudí emoticon Zatím nijak, měli jsme schůzku, manažer nám slíbil, že do týdne pošle kalkulaci, je to skoro 14 dní a nic emoticon přiznám se, že tenhle přístup se mi úplně moc nezamlouvá. Ale jinak, co mám zatím za info, je vidět, že to opravdu mají zmáknuté, hned s námi vyplňoval dotazník, co budeme a nebudeme chtít. Nabízí dokonce i grilování na terase (celý večer tam bude stát kuchař a bude nám k dispozici), mají možnost vlastní výzdoby (to stojí jednorázový poplatek 2000,-). No, a víc se snad dozvím, až mi to nacení (jestli se teda ozvou).
11. čer 2014 v 16:09  •  Svatba byla v září 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bastian12
Registroval se 9. června 2014 na beremese.cz. Přidal 3 příspěvky. Region Ústí nad Orlicí.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
bastian12
Registroval se 9. června 2014 na beremese.cz. Přidal 3 příspěvky. Region Ústí nad Orlicí.
  • Neví, kdy bude svatba
 @pstorek ahoj, vidím, že jste si vybrali jako místo pro svatební hostinu Kolibu Hrádek...místo v hezké přírodě, daleko od silnice, možnost ubytování pro hosty, atd. Nicméně my tam měli svatbu před 2 týdny a ze servisu a vůbec ochoty personálu a i paní vedoucí jsme byli hodně nespokojení. Domluva předtím byla výborná, na oběd jsme měli objednanou svíčkovou, kde jsme 2x paní potvrdili počet obědů, které chceme mít, bohužel někdo to asi špatně spočítal a přinesli o 4 obědy méně a ty zbylé 4 přinesli, až po cca. 30 minutách s tím, že bylo jasné, že kuchař musel omáčku dodělávat...barevně se lišila od té naší. Dále, s jakýmkoliv požadavkem na personál jsme se spíše setkali s kyselými výrazy a s pocitem, že asi obtěžujeme. Vůbec neběhali mezi hosty s požadavky, jestli něco nepotřebujeme, stále jsme museli spíše my připomínat, že něco někde chybí..prázdné talíře zůstávali na stole i 30 minut...a největší gól byl večerní raut. Přinesli guláš s 2 mísami salátů a 30 min nic, pak zase nějaký ovocný salát. Když jsme je upozornili, že by tam toho mohli doplnit více, tak sice přidali, ale stále mimo naší představu. V 11 hodin tam zbyl tatarák, ale nebyly žádné topinky. Zašli jsme za obsluhou a bylo nám řečeno, že kuchyň je už zavřená, ale že nám to dodělají emoticon Vůbec s námi nikdo nekomunikoval o problémech, resp. o tom, že kuchař odchází atd...Chci se s vámi o naší zkušenosti podělit a rozhodně nedoporučuji svatební hostinu na tomto místě, radši si vyberte cokoliv jiného v okolí. My jsme měli jenom jediné štěstí, že jsme měli výbornou skupinu (paní Frymlovou z Libchav), která dělala zábavu a náladu všem a vykompenzovala alespoň negativní stránku ohledně jídla a servisu od obsluhy a paní vedoucí.
21. čer 2014 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
venaya
Registrovala se 17. dubna 2014 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků. Má 1 přítele. Region Pardubice.
fotoportrét
fotoportrét
venaya
Registrovala se 17. dubna 2014 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků. Má 1 přítele. Region Pardubice.
 @sistersss my jsme nechtěli nikde moc cestovat takže obřad a hostina na jednom místě je pro nás ideál a bude nás +/- 35 takže se tam doufám nějak vejdeme v případě že bude pršet ;) menu ještě nemáme to jsem s paní domluvená že stačí dohodnout měsíc předem... emoticon a já právě kosmetičku a kadeřnici z Pardubic nechci jednak si za to řeknou jednou tolik co na malým městě a druhak je to pro mě v ten den daleko vzhledem k tomu že oblíkat se budu u rodičů a ne doma...i šaty mám z půjčovny v nemším městě a vyjdou mě na polovinu co bych dala v Pardubicích či Hradci....
23. čer 2014 ve 03:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sistersss
5
Registrovala se 10. března 2014 na beremese.cz. Přidala 19 příspěvků. Má 7 přátel. Sezemice, Region Pardubice.
fotoportrét
fotoportrét
sistersss
5
Registrovala se 10. března 2014 na beremese.cz. Přidala 19 příspěvků. Má 7 přátel. Sezemice, Region Pardubice.
 @venaya Nás je 60, takže kapacita restaurace je úplně až po strop zaplněna :D Já mám kadeřnici kamarádku, která jde taky na svatbu a kosmetičku jsem sehnala cenově ok. Co se týče šatů, tak ty mám z České Třebové, ale jsem spokojená emoticon Právě na Jangelci hodně chválí omáčky...takovou tu klasiku. Tak půjdeme normálně do svíčkové apod.
23. čer 2014 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
venaya
fotoportrét
fotoportrét
venaya
 @sistersss přesně to mám v plánu taky...klasiku knedlíčkovou polévku, svíčkovou s knedlíkem jen předkrm ještě úplně nevím...;)
23. čer 2014 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sistersss
5
fotoportrét
fotoportrét
sistersss
5
 @venaya my předkrm asi nedáme...pokud ano, tak to bude paštika emoticon
23. čer 2014 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sunflower_ps
8
Registrovala se 5. srpna 2014 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Má 5 přátel. Pardubice, Region Pardubice.
fotoportrét
fotoportrét
sunflower_ps
8
Registrovala se 5. srpna 2014 na beremese.cz. Přidala 4 příspěvky. Má 5 přátel. Pardubice, Region Pardubice.
 Ahoj holky. Já pomáhám s přípravami svatby mé kamarádky. Svatba bude v Ústí nad Orlicí, já jsem z Pardubic a Ústí už tak dobře neznám.Už je skoro všechno naplánováno a zařízeno, vdává se 4.10.2014. Jediný problém je, že hledáme salon, kde by ji na jednom místě nalíčili i učesali nebo aby za ní přišli domů. Nevíte v Ústí o něčem?
Podobný salon je prý v České Třebové....v Ústí fakt nic? ..jak to máte naplánované vy?
5. srp 2014 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarkasaj
Registrovala se 12. srpna 2014 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Vysoké Mýto, Region Ústí nad Orlicí.
  • Svatba byla 27. června 2015
    Vysoké Mýto, Region Ústí nad Orlicí
fotoportrét
fotoportrét
sarkasaj
Registrovala se 12. srpna 2014 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky. Vysoké Mýto, Region Ústí nad Orlicí.
  • Svatba byla 27. června 2015
    Vysoké Mýto, Region Ústí nad Orlicí
 Ahoj holky, nemáte některá zkušenosti s Penzionem Mítkov u Chocně? Prostory jsou to pěkné. Je mi divné, že jsem tady na toto místo v diskuzích nenarazila. Díky za každou reakci emoticon
2. zář 2014 v 07:54  •  Svatba byla v červnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
roxelli
3
Registrovala se 6. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 43 příspěvků. Má 1 přítele. Region Pardubice.
fotoportrét
fotoportrét
roxelli
3
Registrovala se 6. ledna 2014 na beremese.cz. Přidala 43 příspěvků. Má 1 přítele. Region Pardubice.
 @sunflower_ps Zkus napsat Markétě Havlíkové. Najdeš jí na FB pod MAKE UP ART Markéta Havlíková. Je to vizážistka a má to v ruce. Je skvělá a dojede kamkoliv. Do Ústí to z Moravské Třebové tak daleko nemá.
2. zář 2014 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veruskaha
6
Registrovala se 21. června 2014 na beremese.cz. Přidala 52 příspěvků. Má 3 přátele.
  • Svatba byla 11. července 2015
fotoportrét
fotoportrét
veruskaha
6
Registrovala se 21. června 2014 na beremese.cz. Přidala 52 příspěvků. Má 3 přátele.
 Ahoj, poradili byste mi šikovnou kadeřnici+kosmetičku+květinářku v okolí Králík, Žamberku, Letohradu? Díky moc emoticon
27. zář 2014 ve 21:39  •  Svatba byla v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veruskaha
6
fotoportrét
fotoportrét
veruskaha
6
 Ahoj, nemá někdo zkušenost s půjčením šatů v Polsku? (Mezilesi, Klodzko) Díky moc! emoticon
12. únor 2015 v 19:34  •  Svatba byla v červenci 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
coullie
1
Registrovala se 31. ledna 2016 na beremese.cz. Přidala 69 příspěvků. Má 1 přítele. Region Ústí nad Orlicí.
  • Svatba bude 20. května 2017
    Opočno, Region Rychnov nad Kněžnou
fotoportrét
fotoportrét
coullie
1
Registrovala se 31. ledna 2016 na beremese.cz. Přidala 69 příspěvků. Má 1 přítele. Region Ústí nad Orlicí.
 Ahoj, ozivuju stare vlakno. Planujeme svatbu na leto 2016, pravdepodobne v Ceske Trebove nebo okoli. Snad to dopadne, protoze nemame zarizene skoro jeste nic (paradoxne krome prstynku emoticon. Nevite o dobrem miste na obrad? Strasne se mi libi park Javorka (super na foceni), ale trohu me vydesila kapacita. Mist na sezeni je jen 15 a jeste jsou uplne pri stene, takze kdybych posadila babicky, uz by pred nimi nemohl nikdo stat. Ma s tim nekdo zlusenost?

Jinak uvitam tipy na uplne cokoliv v okoli (kvetinarky, dorty, liceni), protoze jsem se pristehovala teprve pred chvilickou a jak rikam, nemame opravdu skoro nic emoticon
31. led ve 13:39  •  Svatba bude v květnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aarriel
16
Registrovala se 28. února 2014 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 44 příspěvků a 3 inzeráty. Má 26 přátel. Region Ústí nad Orlicí.
fotoportrét
fotoportrét
aarriel
16
Registrovala se 28. února 2014 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 44 příspěvků a 3 inzeráty. Má 26 přátel. Region Ústí nad Orlicí.
 @coullie Ahojky. Jéé, já vždycky chtěla obřad v Javorce, jako malá jsem okolo chodila skoro denně emoticon Teď už to mám trochu z ruky emoticon Já bych zase uvítala tip na vizážistu a kadeřnici v jedné osobě emoticon Odkud jsi se přestěhovala?
6. bře ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
coullie
1
fotoportrét
fotoportrét
coullie
1
 @aarriel Bydlela jsem u Opocna (RK) a vlastne i to je ve hre, kdyby moji rodice hodne trvali na tom, ze svatba je v bydlisti nevesty emoticon jinak Javorka je super, je to snad nejpeknejsi kousek Trebove emoticon jen ten mrnavy altanek mi lehce zkrizil plany.

S kadernici a vizazistkou moc nepomuxu, tak daleko jeste nejsem emoticon ale divala jsem na tajkrasy.cz v Trebove a vypadaji docela dobre.
8. bře v 19:31  •  Svatba bude v květnu 2017  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš