Nevěsty z okresu Ústí nad Orlicí. Najdou se nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, chtěla bych se poradit o dodavatelích a poklábosit. Jsem zvědavá, jestli se nějaka nevěstinka z mého kraje najde :)
Odpovědět
Kasparci, Janule: Moc Vám děkuju za přáníčka!!! Všechno dopadlo výborně, jsme fakt šťastní. Vyšlo počasí, všichni hosti byli výborní a bavili se, udělali nám v čele s panem farářem ze svatby nádhernej a nezapomenutelnej zážitek!!! :-) Kapela i obsluha na hostině neměli chybu i účes se podařil přímo princeznovskej. Jinak do dobré kapely se fakt vyplatí zainvestovat, myslím, že úspěch svatby záleží na 80 % právě na nich!!! Jani, přeju vám, ať máte na svou svatbu stejně krásný vzpomínky, jako my!!! ;-) Teď si jen horko těžko zvykám na nový jméno :-|
Odpovědět
jůůů, to je krásný!! :-D Eliško, moc Vám přeju, aby Vám všechno vycházelo ve společném životě tak nádherně, jak popisuješ u svatby! Blahopřeju!!! :-) Koukám, že nás svobodných tady pěkně ubývá...už se také moc těším, až to bude za námi, jen doufám, že ten den moc rychle neuteče..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Jani, neodolala jsem a musela jsem se jít na vás mrknout. Moc vám to slušelo. Ty šatečky co jsi měla byly moc krásný. Když jste vycházeli vypadala jsi moc spokojeně. Od rána jsem na tebe myslela, bylo škaredě ale naštěstí pak přestalo pršet. Už se těším na fotky.
Odpovědět
Profilova fotka
Eli, a teď už i Janule - moc Vám gratuluju a přeju krásný společný život!!!! Ať Vám i nadále všechno vychází!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Když jsem vás Jani viděla, hrozně se mi zastesklo. Chtěla bych prožít svatbu ještě jednou, jen bych asi některý věci pozměnila.
Odpovědět
hoj holky! Moc Vám všem děkuju za gratulace! Celý den byl úplně úžasný! Vše klaplo na jedničku, tak jak jsme si představovali...jen to uteklo moc rychle... :-( klidně bysme si to ještě zopákli :-D Fotečky předám později...teď ani moc nestíhám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mirca84:Ahoj, moc vám to slušelo. Měla jsi moc krásně učesané vlasy, bylo to originální. Něco takového by se mi taky líbilo. Přišla na tebe ráno nervozita? Michalovi jsi nakonec rozmluvila ten bílý oblek? Ten tmavý mu moc slušel. K tomu ta zelená košile byla pěkná. Těším se na fotky. Mamka se m i zmínila že jst e tu koupili byt na podměstí, to je fajn. Můžeme chodit na kafčo častěji. ahoj, novomanželko
Odpovědět
hojda, tak jsem přidala zatím pár foteček z naší svatby... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mirca84:Ahoj, tak jak dopadly fotky. Budeš zas někdy v UO, že bys přišla k nám na kafčo? Pořád koukám jestli máš hotové album a ono nic. Holky, nějak to ústecké fórum upadá.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem tu nová :) Jsme oba dva původně z okresu UO - já z ČT a přítel z Letohradu. Budeme se brát příští rok v létě, termín ještě nemáme, protože se pořád rozhodujeme o místě obřadu i hostiny. Nejprve jsme chtěli Nové Hrady, ale je to tam docela dost drahé...takže uvažujeme nad Litomyšlí - zámecká kaple. Poradí někdo s místem obřadu a hostinou? Plus sháním někoho kdo by mě učesal, udělal nehtíky a namaloval :)
Odpovědět
Ahoj nevěstinky, koukám, že v našem okrese se po nevěstách zem slehla. Pokud je v současné době někdo, kdo se chystá vdávat v létě roku 2010, budu ráda, když se ozve. Kreoberko: :-N Jsme tu samy a Ty jsi psala v listopadu, chodíš sem? my se budeme brát v Letohradě na zámku, tedy doufám. Zatím nemáme zajištěné místo na hostinu. Bude nás poněkud více... :-.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
Ahoj holky,já se taky budu vdávat v létě..Máme termín 17.7.2010.Já jsem z Letohradu a přítel z Českých Petrovic ale máme postavený baráček v Letohradě - Kunčice.Budu ráda když si tu budem písat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
brepta: Ahojky.. my se s přítelem budeme brát 7.8.2010, oba jsme z Lanškrouna a brát se budeme taky tam. Svatbičku máme naplánovanou venkovní, ve stanu na zahradě. Spíš než hostina je v plánu grilovačka, prostě gardenparty:) :-D
Odpovědět
brepta:ty jsi z Letohradu?
Odpovědět
Teda tady to žiješ... ;-( ;-(
Odpovědět
brepta:A kdy se budeš vdávat?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, kolik toho máte zařizeno? My se napevno rozhodli až letos v lednu, ačkoliv to plánujeme už asi rok. Ale zamluvený máme jen termín, jinak všechno v mlze. Docela jsem se vyděsila, když jsem četla diskuze tady, jak má někdo šaty třeba už rok doma apod. Ale na druhou stranu, na co spěchat? Alespoň u nás, kdy nemusíme zamlouvat restauraci a tak... není potřeba rok dopředu plašit. Jak jste na tom vy?
Odpovědět
kajovaevicka:a kdy máte termín??
Odpovědět
Profilova fotka
7.8. 2010... už se na to těším :-)
Odpovědět
tak to máte chvíli po nás :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Chtěli jsme se brát v srpnu a mně se strašně líbilo to číslo- 7.8. , tak nějak spoléhám na to, že si to přítel třeba zapamatuje :-D Jak dlouho jste spolu?
Odpovědět
V lednu jsme měli výročí 5 let spolu..a vy??
Odpovědět
Profilova fotka
No, my jsme oproti vám mlaďáci :-) Dva týdny po svatbě spolu budeme teprve dva roky :-D Ale na druhou stranu, proč čekat.. Stejně letos žádáme o hypotéku a pak se budeme pachtit na baráčku, mimi už vlastně taky máme (zatím jen psího chlapáka, má osm měsíců :-D ), tak proč to odkládat...
Odpovědět
Tak to my už hypotéku máme(teda přítel ji má na sebe) a baráček máme postavený,akorát na jaře nás čekají ještě dlažby a obklady a kuchyň.No a po svatbě chceme mimčo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je hezké :-) U nás ji taky bude mít přítel, já pořád ještě studuju na VŠ, tak to zatím nejde... Uvidíme, za jak dlouho postavíme, chceme stavět svépomocí, budoucí tchán je zedník, přítel truhlář, tak to snad bude hračka. S mimčem to je složitější, taky bych už chtěla, ale nejdřív dodělat školu a pak uvidíme, asi podle baráčku :-)
Odpovědět
No já taky ještě studuju(letos v květnu maturuju)..my jsme taky stavěli svépomocí,budoucí tchán tam byl od jara do podzima skoro každý den od rána do večera a ještě jeden známý také.Přítelův bratránek je truhlář tak nám dělal okna,dělá nám dveře a bude nám dělat i kuchyň.No my si mimčo přejeme už dlouho ale já musím aspon odmaturovat.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, mám obavy, že přítele při stavbě domu ani neuvidím. Chceme stavět vedle domu jeho rodičů, kde má dílnu, takže z dílny bude rovnou na stavbě, teď bydlíme v podnájmu ve vesničce vedle. Tak kdo ví, jestli se nerozvedeme :-D Já jsem zase, co se šikovnosti týká, strašný poleno a tchán je nervák. Tak v rámci bezpečnosti se tam moc cpát nebudu :-) Koukala jsem, že budeme cca stejně staré, podle popisku u tvého alba. Jsem listopad 88.
Odpovědět
No já jsem ze začátku vždycky rencala když šel přítrl na stavbu,že nejsem spolu..Ale říkala jsem si že to staví pro nás a že se budeme mít pak dobře,až to bude postavený.Ted bydlíme u našich a je to na nervy.Už se těšíme až se nastěhujemdo baráčku a budem sami a pak děti.Já jsem taky strašný poleno,zatím jsem na stavbě moc neudělala.Spíš pak budu upravovat terén okolo atd.No přítelovi je 23let a já jsem prosinec 89, takže mi bylo 20. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) My si řekli, že ty nervy u rodičů za to nestojí, já bych s tchýní doma asi nevydržela, tak jsme se loni v květnu přestěhovali do toho podnájmu. Taky si říkám, že to chce dělat kvůli nám, ale kdo ví, jak to se mnou bude, já jsem totiž strašná držka :-D Já měla 21, přítelovi bude 28 v červnu.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?