Nevěsty z okresu Ústí nad Orlicí. Najdou se nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, chtěla bych se poradit o dodavatelích a poklábosit. Jsem zvědavá, jestli se nějaka nevěstinka z mého kraje najde :)
Odpovědět
No tak to jsme natom stejně..Já jsem taky držka :-D To já s tchýní vycházim dobře a s tchánem taky.Přítelovi rodiče jsou super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ha:D tak to my se pravděpodobně respektujeme.. tchán je docela nemluva, ale poslední dobou se se mnou sám od sebe i začne bavit, usmívá se a tak, to nikdy nedělal. Tchýně byla suprová, dokud jsme s přítelem nezačali bydlet. To začala radit, snažila se přesvědčovat, že ona věci rozhodně dělá lépe a tak... Jednou jsem jí odsekla a od té doby to nepřehání, jen sem a tam. Ale už to není jako dřív, je to chladnější, asi se srovnává s tím, že syn odešel za jinou ženskou.. Uvidíme, co nám řeknou na svatbu... Zatím to nevědí, asi to půjdeme říct tenhle víkend
Odpovědět
Tak to u nás už o svatbě vědí skoro všichni,akorát budeme muset ještě příbuzenstvo objet a pozvat je na obřad a na hostinu.Babičce se moc nechce že na takový věci moc neni.Ale my ji přemluvíme... :-) Jak dlouho spolu bydlíte??My necelý rok(u našich) a moc se těšim do baráčku :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
U nás to vědí naši, protože jsem se nechala načapat, když jsem si u našich brala rodný list :-D Zapomněla jsem si ho přestěhovat, no a takhle blbě se na to přišlo :-D Takže už jen příjde přítel s kytičkou pro mamku, jestli mě mu teda dají nebo si mě má ukrást, když už to stejně máme zamluvené :-D Příbuzenstvo objíždět nebudeme, přijde mi to ne hloupé, ale zbytečné. Ale tady jde o to, že přítelovi příbuzní jsou všichni v jednom městě, tak to stejně budou vědět dřív, než jim přijdou pozvánky a z mojí rodiny zvu zase jen rodiče a brášku. Vlastně ještě babičku, ale ta zas bydlí daleko, tak jí to budu telefonovat. V tom podnájmu jsme od konce loňského května, ale je to takové nijaké. Bydlení spolu je fajn, ale ten byt je jeden z těch narychlo udělaných, kdy majitel chtěl honem rychle penízky za nájem, tak se v tom bytě pořád něco kazí. Už abychom byli v domečku, fakt :-) :-) :-) Kolik plánujete na svatbu hostů?
Odpovědět
No od přítele půjde celé příbuzenstvo a ode mě asi taky.Akorá babička s dědou jsou daleko a děda neni moc zvyklej jezdit(nemá jednu nohu a má protézu) takže ti přijedou asi jen na obřad a na oběd.Naši se před měsícem rozváděli takže to moc růžový u nás neni.Včera jsem se ptala otce jestli mě odvede k oltáři a jestli s ním máme počítat na svatbu a pozvání přijmul,za což jsem rádaJ.inak kamarády na svatbě mít nebudem.Řekli jsme že na obřad se přijít můžou ale že na hostinu ne,ať se nezlobí ale že na hostině chceme jen příbuzné.Ale budeme mít okolo 50-60 lidí.A vy??A pláujete rozlučku se svobodou??
Odpovědět
Profilova fotka
O rozlučce jsme se zatím nebavili, ale kdo ví, co na nás kamarádi naplánují :-D U nás jsme cca na 40 lidech. Já tam budu mít jen blízkou rodinu a pak kamarády, tzn spolužáky a spolužačky z gymplu a z vysoký plus jejich partneři, vídáme se s nimi, takže to není takové to zvaní ze slušnosti. A pak přítel tam bude mít rodinu, tzn sourozenci s partnery a rodiče, takže už jen to máš šest lidí. A pak tetičky a strýčkové, se kterými se stýkáme a sestřenky s bratránky, se kterými se stýkáme. A pak asi dva nebo tři kamarády s rodinou. Jde o to, že přítel je z hodně velké rodiny, jak tchýně, tak tchán jsou z hodně sourozenců. Sice máme strach, že nás pomluví ti, co nebudeme zvát, ale já nechci na svatbě lidi, se kterými se nevídáme. Spoustu z nich jsem za dobu, co jsme spolu, ani neviděla, takže jsme se od toho úplně odprostili a zveme jen ty, které tam opravdu chceme. I tak to bude docela pálka. Ale chceme to ne zrovna tradičně, nechceme svatbu na úřadě a oběd v restauraci. Objednali jsme si ohromný partystan, obřad bude taky tam a pak prostě jen zábava. Já osobně ani moc nemusím zvyky typu zamést střepy, unést nevěstu, nakrmit se a tak.. Nic mi to neříká. Takže místo knedlíčkové polévky budeme grilovat prasátko a kuřata a zbytek bude forma rautových stolů, ať si každý dá, na co má chuť. Nejspíš ani dort mít nebudeme, nikdo to u nás nejí a pak to mít rok v mrazáku.. :-D
Odpovědět
No přítel má taky velkou rodinu a často se vídáme.Zase když přítelův bratránek se ženil tak ho tak pozvali tak je blbé je nepozvat.Jj bude to pálka,my počítáme tak 50-60 tisíc komplet všechno.To my budeme mít obřad v kostelea hostinu jsme původně chtěli v restauraci,ale bylo by to hrozně drahé,tak jsme si zamluvili mysliveckou chatu a jídlo a lidi na roznášení atd máme domluvené.Ta chata je mimo obec takže si tam budeme moct dělat co chceme.Jídlo a pití si nakoupíme sami.To mě se strašně líbí obřad v kostele,když jde ženich s maminkou jako první a nevěsta s tatínkem jako poslední.Řeknou manželský slib a pak když vycházejí z kostela tak zametají střepy.Únos nevěsty se mi taky nelíbí,to je pak ještě o nějaký průšvih.Ale knedlíčkovou polívku kterou se nakrmíme budeme mít a jako hlavní jídlo chceme mít svíčkovou.A jinak budeme mít švédské stoly,ať si každý dá kdy chce na co bude mít chuť.Dorty budeme mít určitě,už máme od příbuzné slíbený že nám udělá velkou otevřenou knihu..My rozlučku mít asi nebudem,akorát přítel že dá klukům ve vesnici a v práci sud piva.A já si půjdu třeba s kámoškama někde sednout do hospody,ještě uvidim.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Uf, u nás je problém v tom, že jen pronájem toho stanu je skoro 40tisíc.. to je šílená pálka, ale myslím, že to ještě dopadne jinak, známý by nám chtěl dohodit podobný stan, prý ho mají jeho kamarádi jako dobrovolní hasiči na akce. Obřad v kostele má rozhodně svoje kouzlo, ale já nejsem věřící a přišlo by mi ode mě samotné jako ohromné pokrytectví, kdybych půl roku chodila na ta setkání jen proto, abych se mohla vdát v kostele. Tak jsme radši zvolili romantiku venku. Bude to na našem pozemku, kde chceme stavět a to je úplně na konci města, takže nebudeme nikoho rušit. A přítel snil celý život o tom grilovaném prasátku, často si ho dobírám, že si mě bere jen pro to prase :-D :-D :-D A co se cukroví týká, zakážu všem ve svém příbuzenstvu, aby něco pekli. Hrozně nerada bych, aby se ke mě pak donesly řeči, že nám MUSELY péct cukroví. A vím, že někdo takový by se určitě našel, i kdyby to pečení byl jeho nápad. Tak to radši všechno objednám, obložené talíře si udělám sama den dopředu, chlebíčky nechám udělat stejně jako minizákusky. A pak k prasátku udělám horu zeleninového salátu. Myslím, že by se to lidem mohlo líbit, přeci jen žiju v představě, že lidi na svatbu nechodí kvůli nobl jídlu, ale proto, že chtějí se snoubenci oslavit jejich slib.
Odpovědět
No přítelova rodina je věřící(občas jdeme do kostela) a já chodim na přípravy ke křtu.Do svatby budu ještě pokřtěná,chodim s přítelem do kostela.My ještě na žádné přípravy nechodíme,začneme asi nějako v březnu.No já jsem taky přemýšlela o grilování prasete,ale nakonec ne.Koláče nám budou péct v místní pekárně(od kamaráda maminka tam pracuje)takže si budeme moct jít k tomu až je budou píct a zrovna si to budeme balíčkovat.A cukroví nám bude píct jedná známá z paneláku a přítelova babička a tchýně,už se moc těší protože je to baví píct.My si také budeme obložené talíře,chlebíčky atd dělat sami a známí co nám budou obsluhovat.Strašně moc se těšim.Už máte prstýnky a oznámení???My prstýnky už máme objednané a víme cenu.Oznámení ještě ne ale chystáme se jít s přítelem do místního svatebního salonu a objednat oznámení i pozvánky ke svatebnímu stolu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prstýnky už jsme si vybrali, ale zatím neobjednali. Budou z chirurgické oceli. Přitel obyčejný hladký a já tam budu mít dva kamínky. Žluté zlato mi nesluší, veškeré šperky mám z bílého zlata nebo stříbra. A přítel si v práci jednou skřípnul prstýnek se stříbra, když přidělával dveře a není to kruh, ale čtvereček. Zásnubní máme taky z oceli a za tři čtvrtě roku si ho ani nepoškrábal a to ho kolikrát taky někde přirazí, ta jsme si říkali, že i snubní budou z oceli. Navrhoval mi, ať si nechám udělat ze zlata, že on to bude mít z oceli. Ale já si myslím, že snubní jsou od toho, aby byli stejné. Navíc ocel nežloutně. Zkusím dát do alba jejich fotku. A oznámení si budeme dělat sami. Našli jsme na netu nějaké obrázky, tak je doma upravíme a vytiskneme, vyjde nás to tak na 3koruny za kus. My totiž nechtěli tradiční. Přítel viděl holubičky a srdíčka a opupínkoval se. Já bych hlasovala pro něco tradičnějšího, třeba ty srdíčka, ale neprošlo to :-)
Odpovědět
My máme prstýnky ze žlutého zlata.Od přítele mám jeden prstýnek z bílýho zlata,jeden prstýnek ze žlutého zlata a zásnubní mám taky ze žlutýho.No my chceme oznámení nějakou klasiku,nic moderního.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Někomu to sluší. Já prostě moc žlutý nemusím, na pravačce nosím z bílého zlata od rodičů, tak jsem si říkala, že je hloupost odložit všechny svoje šperky kvůli snubnímu. A navíc ještě trnout, jestli si ten svůj přítel nezničí.. a řešení, že by ho nenosil vůbec, se mi nelíbí. Jednou ho má, tak nač ho mít doma. A co šatičky? Už máš vybráno?
Odpovědět
Článek se načítá
No přítel je policista takže ho bude taky nosit furt.Šaty mám zamluvené a zaplacenou zálohu..Když jsem si vybírala v říjnu tak jsem si jedny zamluvila a zaplatila zálohu.A minulý týden jsem šla obhlídnout jesli mají nějaký nový a tak jsem si zamluvila jiný,krásnější a mají krátkou vlečku.Na obřad a na focení si ji nechám rozpuštěnou a na tancování si ji připnu na knoflíček kterej mi tam přidělají... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Policista? To je můj hodně dobrý kamarád, dělá v Ústí. Já zatím na šatky jen koukám. Mám malou postavu a jsem docela kulatá, takže pořád hodně rozmýšlím. Už jsem se i bavila se švadlenou a doporučila mi něco ala šlehačka, tak jsem objevila jedny nádherný dlouhý, mám je v albu. Ale pak jsem nad tím přemýšlela, když to bude venku, že je škoda si ty šaty urousat o trávu, navíc může pršet... tak jsem přemýšlela, že bych si nechala ušít šaty do půl lýtek. Ale nerada bych vypadala jako Míša Kulička.. fakt docela dilema :-(
Odpovědět
Jak se jmenuje??Můj dělá taky v Ústí.No já jsem taky menší postavy a kulatější :-) a v pohodě.Já jsem zkoušela asi troje nebo čtvery a dvoje se mi líbí.Paní v salonu mi řekla že můžu ještě vybírat a kdykoliv to změnit na jiný.No já doufám že bude hezky svítit sluníčko a bude teplíčko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Michal Jentschke. Je tam myslím zhruba rok :-) ten na té naší svatbě bude taky... A tos vybírala v Letohradě? Já se asi vypravím do salonu tady v Lanškrouně, ale fakt se hrozně bojím, že na moji velikost nic mít nebudou...
Odpovědět
A kde přesně dělá?Na dopravce,na nehodovce nebo kde??Jj vybírala jsem v Letohradě.Mají velký výběr i na kulatější postavy.Neboj určitě si vybereš krásný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a jeej, tak to je na mě moc složitý dotaz :-) zkusím to od něj nějak vyzjistit. Já doufám, každá z nás chce být krásná, i když to nebude přesně podle tradic, je to nás velký den. Kdyžtak to objedu i do Letohradu. Problém je v tom, že si chci šaty nechat ušít, tak je mi hloupé jít do salonu a zkoušet, když vím, že si nic nepůjčím.
Odpovědět
No tak když se je necháš ušít tak do salonu chodit nemusíš. :-) Já jsem zase říkala že si raději půjčim,že nechci za ně dát kolik tisíc aby mi pak ležely ve skříni zbytečně.Máš nějakou fotku jak jste spolu s přítelem??
Odpovědět
Profilova fotka
No, já jsem našla stránku, kde mě ušití šatů vyjde stejně nebo levněji než půjčení v salonu. Navíc mi jde o to, že si nechci objednat šaty a pak zjistit, že mi nesluší, proto jsem chtěla do salonu, abych viděla, jestli mi ten styl vůbec bude sedět. Fotku mám určitě, dám si ji do alba
Odpovědět
Já když jsem šla poprvý do salonu tak jsem vzala sebou svojí mamku a budoucí tchýní aby mi řekli popravdě co mi sluší a co ne.Tchýně mi řekla že jelikož jsem kulatější tak nesmím mít šaty hodně nabírané,že mě ještě udělá tlusčí :-) A měla pravdu..Dám do albumu fotku jaký budu mít(teda myslim že to jsou oni)
Odpovědět
Profilova fotka
To jsou ty poslední šaty v albu? Moc jednoduché, pěkné. Styl se mi líbí.. Jen jak už jsem psala, u sebe bych měla problém s tou vlečkou na trávě. Jinak koukám, že postavou to máme podobné:) můžu se zeptat na tvou velikost? já jsem strašně nekonfekční- přes prsa i 48, v pase 42 a zadek 44-46. Docela tragédie :-D
Odpovědět
JJ ty poslední v albu..No šaty to jsou velikost myslim 44-46.Ona ta vlečka půjde připnout.Já jsem původně taky s vlečkou nechtěla kvůli tancování ale paní mi řekla že to neni problém.Že tam udělají nějaký knoflíček a budu si jí moct přidělat. :-) Jinak já mám malý prsa,v pase by to ještě šlo ale mám velkej zadek a silný stehna. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
njn, já zas prsa mám velký, kolikrát bych je fakt vyměnila, pak výraznej pas, ale pod pasem zase pneumatiku. No a zadek s nohama, to je kapitola sama pro sebe.. Já spoléhám na to, že ty šaty, co jsem si vybrala, mají korzet, takže břicho stáhnou, prsa vyniknou a hlavně sukně je kolová, takže boky a stehna to schová. A když budou vyšší podpatky, tak i ty lýtka by to mohlo pěkně vytvarovat... Ještě uvidíme, začala jsem cvičit, tak třeba ještě do svatby s tím něco provedu :-)
Odpovědět
No já jsem zase korzetový nechtěla protože mám korzetový plesový a ten korzet když se stáhne tak furt se vytahuje nahoru.No já mám taky trošku pod pasem pneumatiku :-) Já bych chtěla taky do svatby něco zhubnout,ale uvidim.Ty šaty co mám zamluvené a zaplacenou zálohu tak se dají stáhnout a nebo povolit.Takže když náhodou otěhotnim :-) nebo zhubnu tak mi budou.
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám, že se na mimi fakt těšíš, viď? :-) To je super... Uvidíme, za jak dlouho to dopadne u nás, každopádně v současné době by to asi byla menší komplikace.. ale nebudu čekat déle jak dva roky.. Původně jsem ho měla slíbené do bříška letos do Vánoc.. Ale když jsem viděla, kolik bude stát svatba a návrh domu a tak.. sama jsem řekla, že počkáme.
Odpovědět
JJ strašně moc se těšim.A kolik si budete brát hypotéku?A kde máte baráček vybraný??My když jsme se rozhodli stavět tak jsme si objednali tři katalogy rodinných domů a pak jsme vybírali :-) No přítel říká že se těší až začnu taky vydělávat že budou dva příjmy.Ted splácí hypotéku,ještě splácíme co jsme si půjčili od jeho rodičů a ještě musíme šetřit na svatbu.Zatím šetřim já,co dostávám od otce alimenty ale to neni žádná sláva ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
No, kolik hypotéka nevím. Nejspíš ji budeme brát až příští rok, takže její výše se odvine od toho, co do té doby stihneme postavit za své. Jinak domeček jsme si navrhli sami, inspirovali jsme se v pár časopisech, ale představu jsme měli svoji. Snad najdeme nějakého architekta, který bude ochotný nám ten návrh udělat podle našich představ. Každopádně chceme bungalov, líbí se mi víc, než patrové a hlavně až jednou budu chodit o berlích, nebudu muset do patra.
Odpovědět
Máš někde ten domeček??No my máme sklep(jelikož tam neni plyn tak budeme mít kotel na uhlí a na dřevo) a dvě patra.Dám do albumu baráček co už máme postavený. :-)
Odpovědět
Mám v albu domeček tak můžeš mrknout :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?