Nevěsty z okresu Ústí nad Orlicí. Najdou se nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, chtěla bych se poradit o dodavatelích a poklábosit. Jsem zvědavá, jestli se nějaka nevěstinka z mého kraje najde :)
Odpovědět
Profilova fotka
jááá :)
Odpovědět
Profilova fotka
To víš že jo, ale zbytek se nehlásí :D
Odpovědět
Já se taky hlásím a sháním dobrou kadeřnici a kosmetičku, máte nějaký tip?
Odpovědět
Profilova fotka
@janiikaa Muzu doporucit sikovnou vizazistku z Ceske Trebove - jmenuje se Katerina Martincova (je na Facebooku pod Make-up artist Salon Katka) nebo Tajemstvi krasy - take Ceska Trebova.
Odpovědět
Profilova fotka
I když vím, že to máme ještě za dlouho, ale mám otázku. Kde budete mít hostinu??? Ted jsem o tom mluvila s kamarádkou a prý je docela problém najít v Ústí něco pro 70 lidí :-( Jak to vidíte vy???
Odpovědět
Ahoj přidávám se k nevěstám ve východních čechách. Obřad budeme mít v kapli v Chocni a hostinu asi na Jangelci u Vysokého Mýta. Jsem z Mejta. Ale ještě hledáme nějaké místo na hostinu jinde. Nevíte o něčem? Plánujeme 50-60 lidí a chceme trsat a na Jangelec se podle mne nevejdeme. I když pani říkala, že nás nacpe i 75. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@luho2012 My máme hostinu na Kozlově u České Třebové bude nás na hostině 30 a na rautu 50 ale paní říkala že tam bývají svatby i o 80 lidech. Zatím super přístup.
Odpovědět
Už máme zamluvenou hospodu v Oucmanicích a Tisovou u Mýta. V Tisové máme trošku strach aby jsme se v tom velkém sále neztratili :-) Zase v Oucmanicích je super, že by nám zajistili nocleh pro svatebčany Chocni v Pelinách. Prostě všechno má něco. Teď máme akci kapela a šaty :-) Betl bend z Mejta budoucí manžel odmítá s tím, že jsme na nich vyrostli a že a svatbě je mít nemusí.:-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
@smisek.ivca Ahoj, musí to být v Ústí? Co třeba zámek v Potštejně?
Odpovědět
Profilova fotka
@patricie78 Ahoj, tak Bohu dík ta otázka už je vyřešená :-) S vatba bude v Kostelci na zámku a hostina v Němčí. Už to máme i zamluvené. Potštejn jsme měli na prvním místě (už i matrika byla hotová), ale nakonec nám termín zrušili kvůli nějakému festivalu a datum měnit nechceme - takže jsme změnili místo :-) Máš zkušenosti s Potštejnem???
Odpovědět
@smisek.ivca Byli jsme se kouknout v Kostelci a teď se musíme rozhodnout mezi Potštejnem a Kostelcem. Už jsi řešila fotografa a svatební dorty? Nevím, kde objednat dorty aby byly dobrý a ne jen hezký.
Odpovědět
Profilova fotka
@patricie78 My jsme chtěli Potštejn, ale tam to nedopadlo. Líbí se mi tam ten jejich servis - prohlídky v době focení, vlastní občerstvení a ty prostory :-) Ale je to dost drahý. V Kostelci je krásné místo a je to o 4000,- levnější. Fotografa jsem chtěla Wagenknechta, ale ten se mi zdál drahý (na naše poměry) a teď už je obsazený. Nakonec máme Radka štěpána z Mýta - je to moc fajn člověk. A dorty nám bude dělat moje švagrová. Je moc šikovná a dělá i dobrý a lehký dorty (nějaké fotky mám v albu). A jak jsi na tom ty??? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@smisek.ivca Já se kloním k Potštejnu, je to dražší, ale my máme svatbu na konci ledna a v Kostelci mají přes zimu zavřenou cukrárnu (v Potštejně ne). Potřebujeme někam nahnat lidi než se vyfotíme a v Kostelci mně ty prostory přisly malé, a aby stáli s kafem v ruce ve vestibulu, to mi přišlo divný. Hostinu asi v Penzionu Pod rozhlednou(Vrbice). Jsem z HK a nic jiného jsem v okolí nemohla najít. Toho Wagenknechta jsem si taky myslela, ale ještě jsem ho neoslovila. Jaký má ceny?
Odpovědět
Profilova fotka
A v Potštejně chcete Mramorový sál, nebo kapli??? My chtěli mramorák. Wag. má pro letošek cenu 12.000,- a fotí celý den (my chtěli jenom 5 hodin). A můžu se zeptat pro z Hradce do tohodle kraje???
Odpovědět
Chceme Mramorový sál. Přítel je z Ústí a měl mít původně víc lidí, takže by bylo potřeba víc pokojů při ubytování. Proto jsme volili spíše jeho stranu, pro moji stranu potřebujeme asi jen 5 pokojů. Řešíme problém, zda ty pokoje budeme platit my, nebo by si je měli zaplatit hosté sami. Kloníme se k tomu, že platit budeme my. Ted to sice vypadá, že nakonec budeme mít lidí zhruba stejně, takže ten HK ještě není úplně out.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, nemáte náhodou někdo doporučení na dobrou kapelu na svatbu, nejlépe z východních Čech. Díky.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Ahoj holky, nemáte tip na nějakou kadeřnici a kosmetičku v okolí Ústí nebo Žamberk? Děkuju moc :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Diskuse pokračuje po 10 měsících
Ahoj, nemáte prosím holky tip na kadeřnici a kosmetičku (ideálně v jedné osobě) Lanškroun a okolí...spíše přírodnější jednoduché líčení? Díky moc!
Odpovědět
Ahoj, nevíte prosím o nějaké opravdu šikovné švadleně, která by zvládla ušít korzetové šaty? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím :-) Taktéž plánujeme svatbu. Zatím uvažujeme o Vraclavi a barokní areál sv. Mikuláš..nemáte některá zkušenosti? Hostinu bychom rádi na Jangelci.
Odpovědět
Holky, kdo jste měli hostinu na Kozlově, mohli byste mi třeba do SZ poslat nějaký info? Docela o tom uvažujeme ale ráda bych měla info od někoho, kdo tam svatbu zažil. Kují :-)
Odpovědět
Zdravím přítomné krajanky. Příští týden jdeme na schůzku ohledně svatební hostiny do Una (chtěli bychom od nich oběd + raut, výzdobu i ubytování - prostě pro nás minimum starostí). chci se zeptat, jestli jste to náhodou tak nějaká taky neměla (alespoň bez toho ubytování), chtěla bych alespoň předběžně vědět, s jakou pálkou mám počítat :) Případně jestli máte nějaké tipy na výborné místo pro svatební hostinu (35 iidí) a ubytování (10-15lidí) v září, kde nenechám roční plat, budu moc ráda za tipy. Díky
Odpovědět
@ehrenbergerova_lucia My si zamluvili Kolibu v Hrádku u Ústí - s paní byla výborná domluva, budeme tam mít venku i obřad, v podstatě skoro vše zařídí za nás a odhad ceny byl 1000 Kč na osobu vč. ubytování. Ale mám obavy, že tam mají na září už plno...Jinak mne napadá ještě Jangelec u Vysokého Mýta a taky si teď lidi moc chválí ten nově otevřený pivovar v Ústí v Hylvátech, ale tam nevím, jak je to s cenami a s tím ubytováním...
Odpovědět
Profilova fotka
@ehrenbergerova_lucia Ahoj, jak jsi v Unu dopadla? Já tam na střední škole chodila na brigádu a svatby tam byly vždy úžasné! Ale od těch dob se změnil jak prostor, tak pan provozní, na fotkách to vypadá, že restauraci pěkně předělali :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky taky se hlásím...obřad i hostinu budeme mít na Jangelci u Vys.Mýta a tam je bude zajištěné ubytování pro hosty...potřebovala bych tip na nějakou šikovnou kosmetičky z Vys. Mýta nebo Chocně nevíte o nějaké? ;-)
Odpovědět
Zdravím, nevíte někdo o kosmetičce, která líčí a je ochotná dojet mne nalíčit do Tatenic? Moc děkuju.
Odpovědět
Profilova fotka
@vemaya Jé, tak to máme stejné místo :) My teda máme jenom hostinu na Jangelci a obřad na Potštejně. Zvažovali jsme i obřad tam, ale kdyby nedejbože pršelo, tak se tam nevejdeme :/ Už máte menu? :) Bohužel já mám kadeřnici i kosmetičku z Pce.
Odpovědět
@clara25 Ahoj, promiň, nějak jsem nečekala, že se to tu zase rozproudí :-D Zatím nijak, měli jsme schůzku, manažer nám slíbil, že do týdne pošle kalkulaci, je to skoro 14 dní a nic :-( přiznám se, že tenhle přístup se mi úplně moc nezamlouvá. Ale jinak, co mám zatím za info, je vidět, že to opravdu mají zmáknuté, hned s námi vyplňoval dotazník, co budeme a nebudeme chtít. Nabízí dokonce i grilování na terase (celý večer tam bude stát kuchař a bude nám k dispozici), mají možnost vlastní výzdoby (to stojí jednorázový poplatek 2000,-). No, a víc se snad dozvím, až mi to nacení (jestli se teda ozvou).
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?