Nevěsty z okresu Ústí nad Orlicí. Najdou se nějaké?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, chtěla bych se poradit o dodavatelích a poklábosit. Jsem zvědavá, jestli se nějaka nevěstinka z mého kraje najde :)
Odpovědět
Že by už žádný nevěsty v okrese Ústí nad Orlicí nebyly??????? :-) :-)
Odpovědět
Ahoj holky......už od ledna sháním co se dá...jen jsem chtěla vychválit svatební studio Elisabeth v České Třebové, paní mi moc pomohla....šaty pěkné, čisté, výběr co se počtu týče spíše střední, ale všechny nositelné a střihově různé.....jinak to máme v Litomyšli v kostele a hostinu na Habřince, začátkem července.....Kozlov je o.k, byla jsem tam kamarádce, ale měli to jen v takovém tom přístřešku a byla zima, takže na tohle nic moc.....držím palce, ať to dobře zvládáte
Odpovědět
Ahoj holky,tak už jsem koupila vývazky a koupila jsem si punčochy samodržky. :-)
Odpovědět
Ahojky holky tak jak jste na tom s přípravama?? :-)
Odpovědět
Holky kde jste všechny?To tak chystáte svatbu?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, nam uz se to blizi :) uz jen dva mesice...tak snad to vsechno zvladneme :) Bereme se v Javorce v Ceske Trebove a pak hostinu a vecerni grilovacku mame na Kozlove. Saty mam taky od pani Honlove ze salonu Elizabeth, je fakt moc prijemna a mila :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já se sice vdávala už v roce 2009 v dubnu, ale šaty a skoro všechno jsme měli od Katky Honlové z Elizabethu a já si ji fakt nemůžu vynáchválit. Je moc fajn.
Odpovědět
Ahoj jsem tu poprvé. Zanedlouho se bereme a nemůžu nikde sehnat kapelu na svatbu. Pošlete mi prosím někdo nějaké kontakty pokud znáte. Budu moc rád. Díky
Odpovědět
Profilova fotka
Tak koukám, že už se tu nějakou dobu nic neděje, to už tu teď žádná nevěsta není? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ja tu jsem :) ale asi nikdo jinej. vdavam se tuto sobotu :)
Odpovědět
Profilova fotka
jéé, no tak to už finišujete, co? My teprve začínáme :-) Svatbu chystáme na příští rok 18.6., ale zatím nic nemáme, jen fotografku Lucku Šedovou 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj uz finisujeme, tedkon dodelavame cukrovi. A odkud jsi a kde budes mit svatbu?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jsme oba z Chocně, kde chceme mít někde i hostinu, ale obřad bude na Nových Hradech. Tak ať se vám to povede ;-) A kde to máte vy?
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme taky puvodne chteli Nove Hrady, ale kdyz jsme si to vsechno spocetli, rekli jsme si, ze nam ty penize za to nestoji. Takze to mame v Ceske Trebove v parku...jen doufam teda ze nebude prset, zatim jsou ty predpovedi docela vachrlaty
Odpovědět
Profilova fotka
No já vím, že to tam není zrovna levný, ale já to tam vždycky chtěla, přítel ještě navrhoval Litomyšl, ale to se zase nechce moc mě... No tak to vám přeju ať vám to počasí vyjde, já jsem na to srab a asi bych se bála to plánovat takhle ven...
Odpovědět
Profilova fotka
Litomyšl jsme taky nakonec zavrhli, když mi pak říkal fotograf, jak v tom zámeckým parku na sebe narážejí nevěsty a pomalu se neví kdo ke komu patří.... Nastesti v CT maji jak mokrou tak i suchou variantu. Tedy kdyz bude prset, tak pul hodiny pred obradem zavolaji a ptaji se zda nechceme na radnici :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je dobrý, nevím, jak to na Nových Hradech přesně funguje, ale vím, že tam svatby taky dělají i venku, ale přítel řekl, že když už tam, tak vevnitř a má vlastně pravdu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jo, vevnitr je to nadherny...byli jsme se tam podivat, ale jak rikam, rozhodla cena. Chtela jsem kvalitniho fotografa, ale zase mit nove hrady a fotografa uz se nam zdalo moc :)
Odpovědět
Profilova fotka
No to určitě jo, a kdo vám teda nakonec fotí? Jsou to palby, když to člověk postupně počítá a zjišťuje, co je všechno potřeba.. a odkud máš šaty?
Odpovědět
Profilova fotka
Chtela jsem Petra Wagenknechta, ale bohuzel uz v lednu mel na srpen plno, takze jsme zvlolili pana Jansu. Ma krasne fotky, tak myslim, ze to bude v pohode, teda aspon doufam. Saty mam ze svatebniho salonu Elizabeth v Ceske Trebove. Pani Honlova je moc hodna, poradi a pomuze
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, tak už jsem nestihla včera na pc, ale dneska na vás myslím, tak snad se vám vše daří, počasí nic moc, ale jak jsem tady už někde četla, vdávat se za krásnýho počasí umí každý :-) Tak hodně štěstí! Jinak na P. Wagenknechta jsem taky myslela, dokonce jsme i zkoušeli mu psát, když jsme chtěli toho 11.6., ale už měl obsazeno. Je opravdu výbornej, o salonu v ČT se tady hodně mluví, určitě tam taky zkusím zajet :-)
Odpovědět
Zdravím bývalé i budoucí nevěsty. Já jsem si to odbyla také v srpnu v Letohradě. Obřad byl opravdu nádherný. Oddávající pan starosta měl brilantní řeč, živý zpěv krásný a k tomu ještě recitující holčička... Nádhera. Pokud by někdo chtěl tip na super fotografa - mám jeden a dám za něj ruku do ohně. Je to Jiří Šípek z Lanškrouna. Fotky naprosto profi, každý je z nich unešený. Přizpůsobí se jakémukoli přání, je jako kamarád. Mladý, příjemný a hlavně výsledek mluví za vše. Cena je podle mě slušná, ale nevím, jaké má kdo představy. Jdu dát nějaké fotky do albumu, abyste mohli posoudit. Hodně štěstí všem. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem konecna sem dala fotky a zacinam zase nejak normalne fungovat :)) Svatba nam krasne vysla, nakonec prselo jen chvilinku. Jako prekvapeni jsme dostali od manzelovych rodicu jizdu kocarem, takze romantika :) Kouknete na fotky = jsou od Jansy, byl skvelej!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se přidávám mezi vás :-) 11.6.2011 budeme mít svatbu na zámku v Potštejně a fotografku máme Lucku Šedovou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Andy Potštejn je krásný..my tam byli loni na výletě :-D . My budeme mít 4.6. v Litomyšli. Teda aspoň doufm, že nám vyjde tento termín :-N
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
@budulinci
Odpovědět
@a.n.d.y ahoj, můžeš mi pak dát kontakt na fotografku? díky
Odpovědět
@brepta Ahoj , můžu poprosit kontakt na fotografa? diky
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
Je tu vůbec někdo kdo plánuje svatbu v našem okrese?????
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 7 měsících
Profilova fotka
Hmm, koukám že je tady úplně mrtvo... Žádná nevěsta v okolí???
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?