Nevěsty z Mostu 2009. Kdo se hlásí?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky:) Tak kdo se hlásí na rok 2009?
Odpovědět
lien a korzet jako že body a nebo jen klasický korzet??? A kolikpak bych si asi měla připravit??? Do Triumphu chodím moc ráda...tam mají i na nás "kozaté" a to dokonce tam nemám největší velikost!!!! Chystáme se tam příští týden tak uvidíme.... Díky za tip ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
janicka: za ten korzetek jsem dala 990 a je to ten korzet pod šaty, jako spodní prádlo, kvalitní, pevnej a pěkně tě stáhne.
Odpovědět
Jéé,tak to je super.I cena mne potěšila..bála jsem se,že mi řekneš 2000 a tak....Myslím,že je to věc,kterou budu nosit asi opravdu výjmečně,takže do toho zase nechci dávat moc peněz.... Jinak jsem pořád byla tak nějak v klidu..ale už se snad začínám i těšit ;-) Zrovna jsme s holkama zářijovkama rozvinuly téma nové příjmení...tak jak si na něj budete zvykat vy???Já si teda polepším,budu mít srozumitelnější a víc české příjmení...mám německé předky,takže všude musím říkat měkké i a š...jinak mi každý mé příjmení poplete...ale jsem na něj zvyklá,už mám i takovou natrénovanou muří nožku a teď se učit něco jiného...a i třeba do telefon najednou říkat něco jiného....
Odpovědět
Holky, jak jste to máte s myrtama pro svatebčany??? To jste také obejdnávali v květinářství?? Nebo dáváte jen "načančané" vývazky???
Odpovědět
Profilova fotka
Jani: šaty v Deltě jsou pěkné, neměla jsem s nimi problém. Netuším, co se budoucí ženě tvého šéfa nelíbilo na šatech :-( tak ať si jede pro šaty do prahy(kde to bude mít i jinak cenově),kde má větší sortiment,když se jí to v Mostě nezamlouvá. Jitul: my budeme mít vývazky, mám je myslím v albu. Budou zeleno-bílé. Koupili jsme je na veletrhu,ale ty myrty nám normálně nabízeli v květince, to se objednává spolu s květinami. Ohledně příjmení budu mít teď slovenské příjmení. Jmenuji se teď Karmazínová a budu se jmenovat Ilavská. Tak nevím,co z toho je lepší ? Nikdo tomu Ilavská nerozumí - všichni píšou tchýni Jihlavská. Jediná výhoda teď bude,že to budu mít konečně kratší :-)
Odpovědět
Jani, já s Deltou maximální spokojenost, jen by mohli mít lepší světlé obleky pro ženichy k zapůjčení, ale to už je zase přes půl roku co jsme tam byli a možná mají ted už lepší....jinak co se týká šatů a všeho okolo, já nemůžu říct ani ň, dokonce jsem vracela šaty dost špinavé,chyběl knoflíček nazádech a byli od krve, řízla jsem se o střep při zametání a vyskočila mi obruč ze spodnice....Zd to tam vezl dokonce bez obalu a kamarádka měla ještě dodat obal....neřekli nic, bylo to v pohodě.... Jani, možná je to ten typ ženský co neuzná něčí rady a na všem něco hledá...nic si z toho nedělej.... Holkyýýý a my zítra letíme na líbánky, už se těšíííííím.
Odpovědět
Jani, vývazky jsme měli bez myrt, je to to poslední co v den svatby řešíš a já si vlastně ani nevšimla jak to měli svatebčané přišpendlené a to jsem si s nima dala takovou práci!
Odpovědět
Holky, mám na prodej jedny nové nenošené smetanové pánské boty vel 43 nemáte někdo zájem, samo že se slevou, Zd by je v životě neunosil, původní cena 1500kč.....
Odpovědět
....jen to píšu zatím vám, až se vrátím z líbánek, tak všechno nafotím a hodím na bazárek....
Odpovědět
Dobré ranko, no díky za přispění do mé "anketky" jak jste spokojené s Deltou.....mě se to totiž hned nezdálo. I holky z jiné diskuse mi říkaly,že šaty,které jsem si já vybrala za 5900 Kč mají v Praze okolo 10000 Kč. A navíc na mne kozatku :-D ,tak měli dva plné stojany šatů..to se mi nikde nestalo.... Jinak náš šéf chodí do práce věčně v roztrhaných ponožkách a tak..takže jsem si o tom jejím názoru už tak nějak od začátku myslela své,jen jsem si to chtěla díky vám potvrdit. Andru balíček včera nedorazil,tak snad už dneska!! Holky a když už se bavíme o Deltě,kdy jste tam byly na poslední zkoušce,kolikrát jste tam vlastně byly na zkoušce???Máme to 26.9.,takže mi paní doporučila,abych tam dorazila ještě jednou tak v polovině srpna...
Odpovědět
Jani, nedorazil jooo! Jani, já byla v říjní, pak v listopadu ještě se ségrou a svědkyní, pak až v červnu 10dní před svatbou...ale určo si tam zajdi kdykoliv a kolikrát chceš, hlavně aby sis byla jistá!
Odpovědět
No pokuším se teď shodit nějaké to kilo..i proto,aby se mi líp otěhotnělo..takže bych se tam ráda vydala tak nějak za ten měsíc..to myslím bude optimální.. Protože holčinky!! ;-) ...už jsem 2 cykly od revize a jdeme do toho znovu...snad jsme si tu smůlu už vybrali,a brzo se nám podaří znovu otěhotnět. Andru užij si hezky líbánky,hlavně teda jeden druhého a budeš nám pak vyprávět,ju?? ;-) Musím jít zase trochu pracovat...i když dneska mám nějak nemakavou nebo co..chichi ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Jani, držím palečky, hlavně pohodu, určitě se to povede znova ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No holky, zrovna jsme se včera bavili s kadeřnicí,která se vdává příští týden,že na zkoušku šatů máš jít cca 10 dní před svatbou, že je to prý napsané v tom rezervačním listu na šaty, tak jsem to dnes ráno procházela a tam nic se zkouškou napsané není. Tak do Asasu budu muset asi zavolat. Prý tam měla kadeřnice tučně napsané boty sebou. Ta kadeřnice je z Prahy a šaty a svatbu má v praze,ale podmínky si myslím budou stejné. Mě už to docela láká šaty po půl roce znovu vyzkoušet. Měla jsem je na sobě pouze jednou a to jak jsem je vybírala. Andru: užij si líbánky, hrozně ti závidím a zároveň se těším, až se také budu válet po těch přípravách na pláži. A vy plánujete ještě jedno mimčo v brzké době nebo chcete,aby byla Adrianka jedináček? Jani: to víš,že se v brzké době zadaří. Kolegyni se stalo to samé - v září otěhotněla, v prosinci o miminko přišla, také musela být v klidu cca 3 měsíce a no a teď už je v 9 týdnu těhotenství :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Slavkap: Gratuluji, tak to je skvělé :-D Z Asasu naštěstí vím, že mi řikala,že mám přijít na zkoušku, ale na stránkách tuto informaci kdy tam přijít nemají, ve smlouvě to také není. Tak zkusím paní zavolat.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Karminka, plánujem druhé, už se chcem pokoušet na dovče ;-) Slavkap, tak super, gratulace největší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jsem dnes volala do Asasu, tak mi řekla, že šatičky už do mé svatby nikdo mít nebude, takže můžu přijít tento víkend na poslední zkoušku šatů,tak tam jedu v sobotu mezi 19-20 hod, bohužel dříve nemůže, protože je teď sezóna a všichni chodí zkoušet, ale tak mě to nevadí,že je to až takhle později :-) Vezmu si sebou už i boty, bižuterii, zkusím komplet i se závojem,jak to bude vypadat ve finální verzi :-) Mám naštěstí velkou vůli na šatech,takže kdybych za ten měsíc a půl náhodou ještě přibrala (což doufám,že ne),tak mi i přesto budou. Andru: tak to je fajn, tak ať se vyvede co nejdříve :-) jak dlouho jste se snažili u Adrianky?
Odpovědět
Profilova fotka
A zamilovala jsem se do jednoho účesu,který jsem tu našla jedné holčině v albu: http://www.beremese.cz/album/view.php... Takže možná ho pozměníme na tento (stejně to není velký rozdíl od toho původního). Co řikáte?
Odpovědět
Profilova fotka
janicka: Tak to jsem ráda, že jsem alespoň někoho něčím potěšila, já ten korzetek mám asi jako ty, jen na tu svatbu a pak ho střelim. Dám ho za půlku ceny, ať se mi tu neválí. S přijmením si polepším, asi jako ty, máme germánské předky, moje přijmení mi každej druhej napíše blbě. Vysvětlovat G přehlasované U a ještě ntherová, to je taky umění. Jinak mě se podařilo zhubnout 14 kilo, kvůli tomu jsem byla znova na zkoušce šatů, teď už si jen hlídám váhu, dělám to kvůli sobě, ale taky i kvůli tomu mimču, jsem zklamaná, každej okolo mě do toho hned vlítnul a já už asi přes půl roku neberu prášky a nic. Slavka: Tobě letí velká gratulace. Jitulka: Vývazky mám koupené už hotové i se špendlíkem a kytičkou, mirty vypouštím Andru: užij si líbánky, až dorazíš, tak se tu na tebe budeme těšit. karminka: účes je pěknej, chce to ale zkusit, mě to čeká zítra, taky mám jeden účes vybranej, co bych chtěla zkusit, zkusím ho taky najít a hodit jsem odkaz, jsem zvědavá na vaše názory.
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak tenhle účes nadchl mě, co vy na něj? http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Holky, díky, snad vše proběhne v pohodě a užijem si to tam bez nemocí. Adí jsme "zadělali" hned po 2měsících snažení a to na dovolené v egyptě :-D
Odpovědět
Karmin, krásný účes, Lien, to červené se mi zdá na svatbu už mmoc...volila bych určo jemnější melír, jinak účes jako takový je moc hezký.
Odpovědět
Profilova fotka
Andru: Já myslela, čistě ten účes, o barvu mi nejde, tu asi nechám takhle tmavě hnědou, jak mám, červená se hrozně vymejvá. Líbí se mi, jak to mám upravené, jen jestli by to k tomu mému ksichtíku šlo.
Odpovědět
Profilova fotka
Andru: tak třeba se Vám i letos zadaří a z dovolené si dovezete dáreček. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lien: neboj, ono se vám to podaří to mimčo, nesmíš na to tolik myslet, já vím, těžko se to řiká, ale vím že když nám to také dlouho nepůjde,tak budu nervózní. My se zatím ještě nesnažíme, až po svatbě začneme pracovat. Teď je to spíše takové "dávání si pozor". Ale prášky už vlastně neberu 8 měsíců, to to letí. Tak aspoň můj organismus bude krásně pročištěný :-) Lien:Jinak ten účes už jsem zkoušela, je to jen o trošičku menší změna (cca o ten copánek nahoře).Na další zkoušku nepůjdu. Kdyžtak jen fotečku pošlu kadeřnici mejlem, pak to zkusíme ve svatební den (je to opravdu jen malá změna od zkoušky,tak se toho nebojím). U kadeřnice budu ve svat.den v 10 hod. a řikala,že má účes za 30-45 min. Mám ho opravdu jednoduchý, bude mi žehlit vlasy (žádné natáčení apod.). Andru: no tak vidíš, to šlo tak rychle u Adí,tak by to mohlo jít i u druhého mimča. Tak teď byste si také přivezli překvapení ze zahraničí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, já koukám jak blázen =-) vás obdivuju, že máte tolik času...já se sem dostanu jednou za čas a vždy takovou dobu dočítám, ale je to fajn, že se to tak rozjelo :-D janicka006: souhlasíms holkama, že v deltě bylo vše na 1....také jsem si vybrala hned ty první co mi zkoušeli, už to mají prostě v oku :-) ........k té zkoušce: já tam půjdu tak 10-14 předem slavkap.: moc blahopřeju :-) .... u nás zatím nic ale já doufám, že na líbánkách to snad příjde, to opadne stres a všecky ty přípravy....člověk má furt v hlavě jestli má všechno, jaký bude počasí atd.....mám vývazky hotové a myrty jsme objednávali s květinami Lien a Karminko: oba jsou moc pěkné ;-) andru:přeju pěkné líbánky, užíjte si to a určitě nám přivezte nějaké to sluníčko, už je na čase aby nějaký dorazilo
Odpovědět
Profilova fotka
panochovi: mrkla jsem k tobě do alba a šaty máš pěkné....co se vývazků týče tak si myslí, že jsou akorát pokud nebudeš mít myrty ;-)
Odpovědět
Pawli a jaké sis tam vybrala ty šaty???Koukala jsem Ti do albíčka,ale u žádných nemáš napsáno,že to jsou ony.....nebo to necháváš jako překvápko?? ;-) ;-) Slavko já jsem taky na chvilku myslela,zda vůbec byla v Deltě....protože vidíte iuž i ten rpzdíl mezi fotkama z Květuše a Delty.....no to je jedno,hlavně že jsme si vybraly dobře my tady ;-) Dneska má Pepča noční,v práci jsem dostala obrkartáč od majitele...takže mám depku jako blázen.Ach jo. Ale alespoň kamarádka z koníka...shodou okolností taky jako vy slečna z Mostu mi napsala,že je těhotná...je jí už 40 a předtím to taky nedopadlo jako u nás,tak z ní mám moc velkou radost :-) :-) :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?