Nevěsty z Mostu 2009. Kdo se hlásí?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky:) Tak kdo se hlásí na rok 2009?
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné dobré ráno. Tak už jsem asi vymyslela,co budeme mít na převlečení (opravdu jen kdyby náhodou),ale převlíkat se chceme co nejpozději. Máme oba doma zelené 3/4 kalhoty - já světlé a Luky tmavé a koupíme si k tomu ty bílé trička nevěsta a ženich a máme to vyřešené. Nevíte,kde je prodávají kromě stránek www.svatbadekor.cz? Kdyby se už jinde nesehnali,tak je objednáme z těchto stránek a objednala bych tam rovnou tu stuhu na auto. Lien: chtěla jsem se zeptat, co jsi psala,že je lepší na to auto, organza nebo vlizelín? a kolik metrů toho potřebuješ na auto ženicha a nevěsty? A kupovali jste na ty výslužky celofán? asi jen na košíčky,co? prosím poradte,díky moc
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky, kde jste...my jsme se ted vrátili z procházky. byli jsme se podívat u muzea, pak jsme jeli na staroměstskou, prošli karlův most, pak jsme chtěli na petřín,ale začalo poprchávat,tak jsme šli na výletní plavbu lodí na 50 min. no a pak z malostranské zpět domů...opravdu to bylo krásné a romantické..kdyby nepršelo,tak se ještě někde procházíme.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky ted jsem se vrátila z práce nemohla jsem se tam vůbec soustředit pořád myslím na to jedno :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Karminka: Ahojky, no na to autí máš lepší ten vlizelín, vypadá to honosněji a líp to drží tvar. Já mám na to koupenou tu jednu bílou roli, v tom je přes 9 metrů, to by na dvě autí mělo stačit. A co se týče výslužek, tak nemám košíčky, ale mám krabice, aby se to dalo celé zavřít.
Odpovědět
Karmi, nestíhám....včera večer po práci jsem už jen vlezla do vany a do postele, je toho stále ještě nějak moc, nyní nebudu 2dny na netu, ale neboj, vše ti pošlu :-) závidím procházku, takovou pěknou, my jsme teď tak pracovně vytížení, že na toto nezbývá vůbec čas. Kmotři...se nedivím :-D Andru, to je hezký rozpočet, a že to celkově tak vyšlo, perfekt! Na prstýnky jsme oba lajdáci :-N ale třeba dnes ho mám :-D Karmi, nyní z mé zkušenosti je lepší tvrdší vlizelín, než organza...ta vůbec nedrží tvar a je taková fuj (zkoušeli jsme obojí a organza pak letěla...nastříhali jsme z ní jen pruhy a na zrcátka) Ten tvrdší vlizelín (pokud nezmokne) hezky drží tvar, udělali jsme z něj i tu mašli na zadek auta, co se spotřeby týče...tak na mé auto, kde byl do cípu a uvázán za zrcátka a vzadu něco obdobného- to v albu nemám, tak padlo 10m a na druhé autí, kde byl také do cípu a zadek velká mašle, dalších 10 m....celkově 20m, což jsou 2 role, koupila jsem ho v Assasu v tom svat. salonu. a zase letím...
Odpovědět
Nepíši z domova...tak proto ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kmotrice: Není divu, máš to už za pár, snaž se být v klidu, bude to dobrý, všechno ti vyjde.
Odpovědět
Profilova fotka
Kimby: uplně v pohodě, nemusíš spěchat. Holky, tak jste mi dali s tím vlizelínem, teď nevím, zda mám koupit 1 nebo 2 role. Přemýšlím,že vlastně když nebudu mít tu mašli, bude to jen zaháklé pod kapotou,tak se toho spotřebuje méně. Kimby a kolik jste dávali v tom Asasu? Na tom svatbadekor je to přibližně 130 Kč za roli (10m).
Odpovědět
Profilova fotka
no jestli budeš dělat i ten zadek auta, jako dělala kimby, tak budeš potřebovat dva, jestli jenom vepředu, tak si myslím, že by mohla stačit jedna role. Jak si představuješ zdobit autí, máš představu?
Odpovědět
Profilova fotka
Karminka: Tady ten vlizelín koupíš taky, za 130 korun v květuši
Odpovědět
Karmi, tak účet mám doma, nedokáži říci přesně, ale bylo to asi za 2 role, 236kč, nebo 226, abych nekecala, nějaké takové číslo :-) no a přesně jak píše Lien, chceš li zdobit jen předky (u 2 aut), kup 1 roli, což je na 1 předek auta cca 5m, jako u nás, chceš li i zadek, tak 2 role... stačí to bohatě. pokud budeš na svatbadekoru ještě něco objednávat, tak to je v poho, pokud ne, tak je zbytečné platit k tomu ještě poštovné, i kdyby to tu vyšlo na těch cca 130 kč za roli...ať už Květuše, nebo Assas
Odpovědět
Profilova fotka
budeme zdobit pouze předky aut...bude tam ta stuha z vlizelínu do tvaru V a já tam budu mít kytku a ženich cilindr. pak budou zdobené takovýma kytičkama zrcátka aut. Takže budu potřebovat pouze 1 roli a to asi bílou. No v tom svatbadekor právě budeme asi objednávat ty svatební trička,tak proto bych tam vzala i ten vlizelín,jinak by to bylo zbytečné jak píše kimby zbytečně dávat poštovné. holky,nemůžu jinde než na tom svatbadekor sehnat ty svatební trička,neviděli jste je ještě jinde? kdybych je sehnala jinde,že bych si pro ně sjela,tak bych vlizelín koupila někde v kamenném obchodě.
Odpovědět
Článek se načítá
Karmi a na kolik tam vyjdou? Napadlo mne totiž, že my si necháváme vždy dělat trïčka - pro jednu příležitost--to tu nechci psát a jenom v reklamce tady v Mostě, je to velmi kvalitní, navíc si vybereš velikost trička, barvu a obrázek stačí stáhnout na netu, chcete-li tam obrázek, nebo jen nápis - to stačí domluvit v reklamce, dají ti návrhy velikost, písmo atd...nebo v Praze třeba, to je můj návrh, netuším kolik stojí tedy tam. (jsem v pracovním procesu, tak nemohu otevírat různé weby, jinak bych se mrkla sama) a Karmi,mám jeden dotaz na tebe....nepojedete někdy zase do Mostu výhledově? Jedna Pražanda ode mne chce koupit závoj, ale já se bojím ho poslat poštou, že by utrpěl, asi určitě, my se do Phy momentálně nechystáme a jen kvůli závoji tam jet....., myslíš, že popř. bych ho mohla po tobě poslat? Ona by si ho v Praze vyzvedla? Nepospíchá to, a jen se ptám, nerada bych zase otravovala, to ne. Kdybych věděla, že budeš chtít vlizelín, dala bych ti ho, protože u nás přežil, tak jsem ho namotala zpět do role 2x 5m a protože v garáži překážel a co s ním, tak jsem ho tu na BRMS nabídla za pár kč. Už je prodán. Tobě jsem ho mohla dát:-/
Odpovědět
měli jsme ho právě tak, jak píšeš..prostě do V a zachycen pod kapotou
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, mám tady dnes premieru, ikdyž jsem vás některé už bombardovala o pomoc, rady a porady :-) příští týden bychom měli předat 4 písničky na obřad na Hněvíně a stále nemůžeme najít to nej..... můžete mi, prosím, napsat nějaké tipy? Nechceme české písničky, to je jediné omezení.
Odpovědět
Profilova fotka
taky jste měli ten pocit že nekde spadnete na scjodech a podobné hororové scény??? Já se bojim jít jen ze schodů už jen proto že si neuvidim na nohy :-S
Odpovědět
Kmotři, měla jsem takové pocity a neboj...nespadneš, nezakopneš, dáš si sakra pozor :-D to mi věř :-) já tedy šla také pár schůdků, šatičky jsme si maličko přizvedla, stejně jsem skoro prd viděla, ale dobrý :-) Panu - já tedy měla i české, takže se ti asi líbit nebudou: nástup ženicha a svatebčanů - cca 3,5 min - Stín katedrál z Rebelů nástup nevěsty - cca 3,5 min - od Hapky Panna a netvor (jen melodie) proslov - J.S. Bach předání prstýnků,polibek, podpisy až do gratulací - tenkrát na západě (jen melodie) je krásná, dlouhá, takže vyšla :-) na odchod - píseň od Verde
Odpovědět
Ahoj, Panu, my měli jen instrumentální, korejskou houslistku, bohužel už zrušila účet na youtube.com, takže to už není nikdy ke stažení...a na Hněvíně jsme měli písniček 6-7, nástup ženicha, nástup nevěsty, 2 písně pod mluvené slovo, 2 písničky na gratulace a 1 písen odchod..... A jak dopadli vývazky? už jsi je udělala? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja se o hudbu bojim že to nevyjde když to bude pouštět někdo z našich
Odpovědět
Kmotři...je opravdu důležité, aby jste řekli nějakému kamarádovi, měli připravené CD s mp3 tak, jak půjdou písně za sebou a došli si to tam vyzkoušet, prostě nacvičit a udělat takový...návod, doslova, co kdy, popř. kdy ztlumit, kdy i klidně přidat....my ale nechtěli nikoho ze svatebčanů k tomu, protože jsou to svatebčané a mají být na svatbě, ne zaúkolovaní tímto, tak jsme poprosili našeho DJ, zda-li by přijel o hod dříve, než bylo původně domluvené a nezahrál nám to a dali mu nějakou kč navíc a bylo vyřešeno.
Odpovědět
Profilova fotka
jenže m i hudbu zajištujeme sami přes notase takže to snad zmákne jeden znamý
Odpovědět
přes noťase do těch jejich beden? není jednodušší udělat cd a pustit to tam? Protože to pustíš, velkým knoflíkem utlumíš-je li potřeba, u noťase někde myší klikat..nevím no, je to tedy jinak krásně ozvučeno...to si myslím, tím, že kaple je taková jaká je..zní to tam krásně
Odpovědět
Profilova fotka
joto k kapli budeme mít přes ten jejich přehávač ale jinak ostatní hudba bude reprodukovaná
Odpovědět
jo tááááák :-D mě někdo asi seděl na vedení :-) tak už chápu :-) no hele, je to vlastně jako DJ, ten má (měl) také PC a napojený na bedny, takže toho bych se nebála,jen je asi potřeba udělat jakési skupinky písní, rychlé, pomalé,české, zahraniční...starší vypalovánky apod...
Odpovědět
noťasu bych nevěřila, nikdy nevíš kdy se kousne!
Odpovědět
Profilova fotka
nic lehciho doma neni a přehravač tahat sem tam???? písničky budeme mít michané ale hlavně coutry chtěli jsme oslavu v tomto stylu takže zahrada bude plná kovbojů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kimby, to nevadí, tak já si to pořídím někde přes ten internet ten vlizelín. na tom svatbadekor to mají cca 120-130 kč. jinak já v praze moc nechci nic zařizovat, takže by pro mě bylo lepší zařizovat v mostě, lépe řečeno sama bych to objednala a třeba mamka by mi to vyzvedla nebo tak,víš? kdyžtak mi můžeš poslat do IP kontakt nebo stránky na tu reklamku. Ted jde o to,aby to stihli nějak v termínu, aby nebyla dlouhá čekací lhůta. Jsem si taky na to vzpomněla pozdě :-( Myslíš, že by to jedno tričko vyšlo nějak cenově podobně (na svatbadekor je 1 ks za 290 kč)? Jinak s návštěvou Mostu to pravděpodobně vypadá na 80% na tento víkend. Byli jsme tam teď dva víkendy po sobě, jen tento víkend jsme chtěli být v Praze. Takže teď ten víkend,co bude, jedině bysme nejeli,kdyby se zítra Lukáš dozvěděl,že bude mít o víkendu pohotovost. Ale jinak opravdu není problém, ráda tě uvidím a můžeš mi předat závojík. S tou holčinou se v Praze klidně sejít můžu. Si představte, že jsem ani nevěděla, že jsou v Mostě motokáry...jsme tam byli minulý víkend..je to ve Vtělně za kostelem a fakticky pecka. Myslela jsem,že mě na to nikdo nedostane,ale taky jsem jela a už se mi chce zase :-) Holky, co udělat zase nějaký srazík? vdané by mohly předat nějaké rady, zkušenosti nastávajícím nevěstám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zkusit se to muze ale u me je to zabity hned v pondeli odjizdime
Odpovědět
Karmin, srazík není špatný nápad :-D jen my jedem ted v pátekn a 12dní na líbánky....tak případně potom... Holky do alba z příprav jsem přidala pár dalších fotek dortu, výzdoby auta, výzdoby hostiny...
Odpovědět
Kmotři...tak přehrávač...ten je horší v tom, z mého pohledu, že tam nemůžeš připravit remix písní dopředu (nebo jak to popsat), ale jak píše Andru, může se kousnout, či padnout...vypnout program, takže to chce promyslet, ale asi než přehrávač, tak bych dala přednost notebooku, když už tedy to řešíte takto. Karmi, jsem pro to se sejít, myslím jako nevěsty..minulé, současné i budoucí, ale spíše to vidím na konec července, začátek srpna...fakt je nyní hodně práce - mluvím za sebe. Ráda vezmu foto a popovídáme, nebudu už muset spěchat :-) Co se týče závoje, tak pro mě byl byl víkend fajn, na předání, to bychom se domluvili, jen co budu moci, písnu ti ten mail i s naskenovanými věcmi, jak jsme domluveni. A také jsem klidně pro...vyrazit společně na motokáry, s chlapama, my se tam totiž chystáme už dost dlouho a ještě jsme se nedokopali, já se toho vždy trochu bála, minulý rok mě přesvědčil...a už mě to baví :-) je to legrace :-) ale tyto u nás jsme právě ještě nezkusili :-) tak kdyby jste třeba oba chtěli.... Jinak tě nebudu otravovat běháním po Praze, ona si ho ta holčina vyzvedne, kde řekneš, dojede, dojde, jsi moc hodná, že by jsi ho tam vzala. A i kdyby ne tento víkend, tak třeba některý jiný, to je jasné :-) co se triček týče, vyjde to tedy nastejno, tak je myslím v tvém případě jednodušší objednat vše "pod jednou střechou" a nechat sem poslat...i s tím vlizelínem, ale škoda, mohla jsem ti ho dát, no nenapadlo mě, že by se zrovna 2x 5m mohlo vám hodit :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?