Nevěsty z Mostu 2009. Kdo se hlásí?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky:) Tak kdo se hlásí na rok 2009?
Odpovědět
1
50
51
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím všechny...jen se hlásím, že ještě žiju...u nás nic nového...a srazík žádný nebyl :-D
Odpovědět
Profilova fotka
karminka: Ahojky, no konečně se tu taky ozval někdo další, už jsem si říkala, co s vámi je. U mě je taky vše při starém, jen od příštího týdne začnu brát homony kvůli mimču, takže budu pěkně kynout, ale to neva, hlavně aby se zadařilo.
Odpovědět
Profilova fotka
lien a vlastě všichnipřeji hodně štěstí při zadělávání :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lien: ty jo...ono to hrozně letí...pamatuju,jak jsi psala,že se začínáte snažit...ty jo, kolik je to už měsíců,co se pracujete na mimču? takže jsi byla za gynekologem a ten ti poradil tohle? Já jsem se ho ptala také jaká je ta doba, kdyby se nezadařilo, tak že by začal něco dělat...tak řikal,že kdyby se nezadařilo do toho března,tak možná už bychom začali něco dělat, ale ten rok je tak běžná doba.Moc držím palečky, at se zadaří co nejdříve :-) my se snažíme 4 měsíce a zatím také nic :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Karminka: Tak koukám, že málo komu se to v dnešní době povede hned. Gynekolog mi vzal krev, aby zjistil, jak jsem na tom s hormonama v době ovulavce a Míša musí jít ještě na spermiogram. Už tu máme doporučení, jen se objednat. A co tvoje ségra, jak jí je, jak pokračuje s léčbou?
Odpovědět
Profilova fotka
lien: a jak dlouho se tedy celkově snažíte, už vás vás posílají na takovéto vyšetření... jinak ségra perfektní, je na to stále lépe...od září už nastoupila zpět do školy a teď jezdí každý měsíc dio Motola na odběry krve a nějaké testy...ale vše vypadá dobře...tedy zatím...nemoc se může do 5 let celá vrátit...ale ona je silná, všichni jí věříme :-) teď jí chceme splnit její velké přání...aby byla teta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
karminka: Pokoušíme se od ledna, gynekolog mi řekl, že největší pravděpodobnost otěhotnět je hned po vysazení prášků, jenže, to už jsem já prošvyhla. Takže proto asi tohle všechno, ve čtvrtek jdu s Míšou na ten spermiogram, jsme už objednaný, tak jsem zvědavá, jak dopadnem. Takže ty jsi ještě nikde nebyla, já jsem se hned gynekologa ptala, co a jak. Jinak to s tvojí ségruš je super zprávička, hlavně aby to bylo dobrý.
Odpovědět
Profilova fotka
lien: já jsem byla jen minulý měsíc u gynekologa na preventivní prohlídce, tak jsem mu nahlásila, že se snažíme od půlky července...a že jsem antikoncepci vysadila v listopadu (tudíž jsem také ty "nejlepší" měsíce prošvihla), protože jsme si nechali déle na "očistu"..u nás je to zatím "krátce", prý až kolem toho roka když to nejde,tak se to řeší dále...ale řikal, že mám dorazit v březnu (teda pokud budu mít pozitivní TT,tak dříve :-D ) a pokud do té doby nic, poslal by Lukyho na spermiogram a udělal mi nějaké vyšetření (nebo by mě někam poslal na vyšetření, to jsem zatím dále nezkoumala). přeji hodně štěstí a manželovi přeji hodně aktivních spermií :-D zní to zvláštně takové přání, ale je to tak :-D dej pak určitě zprávičku...držíme palečky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Karminka: No, tak to by vás čekal ten stejnej kolotoč, co teď podstupujem. Míša z toho začal bejt trošku nervozní, každopádně hned zítra budou i výsledky, tak pak dám vědět.
Odpovědět
Profilova fotka
leni, tak jak jste dopadli? doufám, že dobře...myslela jsem na tebe...určitě dej zprávičku
Odpovědět
Profilova fotka
Karminka: Ahojky, dopadli jsme výborně, spermiogram je dokonce nadprůměrnej. Teď je řada na mě, toho se o to víc bojim, když Míša dopadl dobře, v pondělí budu vědět svoje první výsledky, tak jsem fakt zvědavá.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Článek se načítá
j.dosedlova: hotovo ;-) Ahoj holky, tak se po dlouhe dobhe taky ozyvam, i po te dobe u nas neni nic noveho, mame se porad stejne dobre :-) Jen tu skolu uz bych chtela mit za sebou :-( Lien, drzim vam pesti at dopadnou vysledky dobre i u tebe, dej nam vedet, myslime na tebe.
Odpovědět
Profilova fotka
leni: tak jak jsi dopadla? doufám, že výborně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
karminka: Ahojky, no zatím nevím, byla jsem nemocná a tak se pro výsledky teprve chystám, ale byla jsem na pohovor na jinou práci, kéž by se mi chtělo poštěstit.
Odpovědět
Profilova fotka
lien: tak pak dej vědět, jak jsi dopadla, držíme palečky, jak s výsledky, tak s prací... :-p
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
Ahoj koukám že tady diskuze nějak upadla. To už jste všechny v koníkovi???
Odpovědět
1
50
51
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?