Nevěsty z Mostu 2009. Kdo se hlásí?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky:) Tak kdo se hlásí na rok 2009?
Odpovědět
Profilova fotka
holky jakej názor máte na závoj přes obličej???
Odpovědět
Ještě jsem chtěla napsat Janičce...ohledně toho času, my měli obřad od 13 hod, skončil ve 13:25 hod, hodinu jsme fotili v okolí kostela a ve 14:30 odjížděli na hostinu, ve 14:45 hod jsme usedli ke stolu.
Odpovědět
Kmotři...můj - nelíbí se mi to
Odpovědět
Kmotří, mne to přijde také divný, půl fotek by bylo o ničem, že by nebylo vidět nevěstě do obličeje....ale závoj jakýkoliv dozadu se mi líbí
Odpovědět
Profilova fotka
Kimby,tak to jsem ráda,že by se ti to hodilo o víkendu, jsem přesvědčená, že bysme tento víkend měli dorazit, případně bysme jeli ten další. S tím předáním závoje také nebude problém, pracuju na václaváku,tak třeba tam bychom se mohli sejít, popř. když bude bydlet blíže mému bydlišti - praha 4,tak se můžeme sejít tam,vůbec není problém, popř. někam dojedu (spíše ale někde na metru,protože zas tolik prahu neznám). Kimby, tak jestli byste měli s manželem čas, tak Luky by byl určitě pro, už do mě zase hučí,že bysme mohli na motokáry. Jinak s tím vlizelínem se netrap, to jsi přece nemohla vědět, ale jinak moc děkuju, jsi hodná. Kmotri: myslím,že s tím závojem přes obličej se to dělalo spíše dříve, ale to je spíše každého věc, nejsem přímo proti,ale sama bych si to určitě nedala. Hodí se to spíše do kostela, než třeba na radnici nebo jak to máme my na hněvín, ale je to můj názor. Jani: my máme obřad ve 14 hod. a hostinu jsme objednali na 15.30 - bude to tak akorát, protože počítám že obřad nebude dlouhý,ale potom chceme dlouhé focení.
Odpovědět
tak tak, zastávám stejný názor, závoje se mi líbí, ať už krátké či dlouhé (bez ohledu na to, že jsem ho nakonec neměla, ale to kvůli účesu a šatům s bolerkem) chtěla jsem živé růžičky a závoj k tomu by byl už.... Někdy méně znamená více. bylo to hodně dříve, ale my spolu žijeme, spolu jsme se připravovali, před obřadem viděli, dávali si kytičku a tak by mi přišlo ..divné..se potom zahalit do závoje, navíc i fakt...fotky manžela a já vedle zahalený obličej.... na druhou stranu, každý má svůj pohled na věc a je to váš den, udělejte si ho tak, jak chcete vy, bez ohledu na cokoliv
Odpovědět
Karmi, tak fajn, domluvíme se přes mail, ráno tedy jedeme na 2dny dopryč, takže ihned poté splním, co jsem slíbila..mám den volna :-)
Odpovědět
holky, mizím, dobrou noc
Odpovědět
Profilova fotka
My se sice před obřadem neuvidíme (každý budeme u svých rodičů a kytičku předá mé svědkyni), ale až mě táta povede k oltáři,tak chci,aby ženich byl nadšený z toho,až mi uvidí do obličeje a né pak nějaké např. "zděšení",až mi závoj sundá :-D né,to byl vtip, doufám, že se nezděsí :-)
Odpovědět
brou brou a hezké sny např. o dovče ;-)
Odpovědět
nezděsí, bude nadšen...když jsme se setkali...až před kaplí...a tam mi předával kytičku...bylo to nádherné a ten pohled x-) to je na tom krásné x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kimby: ok, dej mi pak vědět na mejla. Mám to nastavené,že když mi dorazí mejl, přijde mi smska.Zatím na víkend nemáme nic v plánu - budeme asi jen u rodičů,takže zatím můžu kdykoliv. Užij si volna a odpočívej :-) Holky,také vypínám PC, doufám, že nám zítra už v práci zapojí PC,v pátek jsme se stěhovali a IT technik v práci zapojuje cca 200 počítačů,tak snad dorazí brzy,abych mohla co nejdříve napsat. Nebo kdyžtak až odpoledne nebo k večeru z domova.
Odpovědět
Článek se načítá
ahá tak jsem ještě na skok zde, admin mi vymazal další fota z příprav na svatbu, sice to už byli fotky od fotografky, ale nevidím na tom nic špatného..bože bože..že je to baví! radši kdyby udělalali Svatební album o 50 fotek větší.....nač jsou 3alba z příprava po 100 fotkách, když pak je album ze svatby jen 50!!!!
Odpovědět
Jo Andru, to je důvod, proč jsem odsud kdysi odešla, neměla ani album....pak jsem ho tedy sem udělala a to jen proto, že si tu píši z holkama, zase dala i foto, ale časem zase smažu, štve mě tady ten systém...že mi mažou fotky, bez upozornění a ještě k tomu z mého pohledu nesmyslně...důvod? Netuším, protože přeci svatební fotky jsou inspirací ne? Když si tě dám do albumu příprav, protože se mi líbila např. květina, co je na tom špatně? je to stále přeci svatbní fotka....
Odpovědět
album z příprav jsem již smazala..mě tedy stačilo 1až dost, k čemu 3, holky si tam ukládají kraviny, mě mazali fotky, že nesouvisí se svatbou, např. nazdobené auto!, nebo když někdo "nazdobil" psa.... svatební na 50fotek je nedostačující
Odpovědět
nazdobené auto...přeci nemůže být inspirací někomu jinému, jak stupidní. pak tady kolují jedny a ty samé fotky dokola, aby ne, když má někdo něco svého, originálního, tak se to maže ]-(
Odpovědět
Kimby, jojo, ale když je album svatební jen na 50 fotek, tak už se mi tam nevejdou takové ty fotky, jako nazdobené auta a další detaily...pak tu přesně jsou jedny a ty samé fotky jak píšeš...protože každý si do toho alba dá radši jen takové ty nej fotky od fotografů ale to okolo, co by mohlo být inspirací pro ostatní už se tam prostě nevejde...
Odpovědět
AHoj holky, tak vás zdravím. Zase jste se pěkně rozjeli :-) Jen si zanadávejte, máte pravdu. Souhlasím :-) Ráda se s Vámi podělím o info z mé rozlučky: Jedním slovem BOMBA. Holkám jsem připravila jmenovky, které jsem jim pověsila na krk protože se neznají (jsou to opravdu "srdeční" kamarádky a každá je odjinud, znají se akorát z vyprávění). V hospůdce, která byla ten večer jen naše, mi udělali překvápko a měla jsem to tam nazdobený - lampionky, balonky, konfety, atd. + foukačky, kloboučky a pro mě koruna Dále jsem dostala putovní brčko ve tvaru víte čeho Tak to bylo první...pak jsem rozházela na stole fotky (dětství, puberta, současnost + nějaké hlášky k tomu). Mělo to neskutečný úspěch, holkám se tom moc líbilo, na závěr si je rozebrali!!! No a tak jsme si tam tak kecali, popíjeli, baštili a ve 21:10 přišel ON Fakt objednali striptéra, který byl oblečený za policajta (toho mám doma) a dostala jsem od něj zednickou lžíci(protože jsem Zedníková) podepsanou od všech holek s heslem "Na zednická léta s tebou vzpomínají" a ve předu bylo ještě napsáno Veselé začátky a šťastné konce( to proto, že budu Veselá). No tak normálně tančil, se mnou, s holkama, svlékal se, já se neskutečně styděla. ALe prý jsem byla statečná No byl to opravdu zážitek Ty moje kočky si neskutečně padly do oka, potom mi zpětně chodily sms, že děkuji za super večer se super babama. Jsem z toho strašně moc nadšená, protože na té svatbě na sebe holky nebudou koukat a budou se všechny znát a mají si o čem povídat jo a ještě něco, přišla jsem domů v půl 6. Fakt super. Kamarádka z Phy u nás zůstala do dneška, takže jsme včera šly na místo činu a já obvolala všechny mostecký holky, že akce pokračuje. No sešly jsme se už ve 4... ale OK. Holky, fakt, pokud můžete, rozlučku si udělejte, já mám z toho do teď strašně dobrý pocit (nešlo o toho striptéra ) ale o tu zábavu, která se fakt vyvedla!!!!!! No....mám na co vzpomínat... Mějte se krásně a přeji pěkný pracovní týden a hezké dny. Jo a jinak se srazíkem souhlasím!!!!
Odpovědět
Jitul, no prima, že sis to takhle užila, taky jsem měla skvělou rozlučku, 10 ženských nás bylo,každá měla z úkol si donést princeznovskou korunku na hlavu, pily jsme gigantické mojita s 10ti brčkama, dobré jídlo, pití, striptéra jsem nechtěla ale dostala jsem erotickoou pomůcku, která kolovala z ruky do ruky a strašně jsme se nasmáli, pak jsme šli tančit a chlapi se nám na parketu svlékali do půl těla, takže i nahých chlapů jsme si užili, domů jsem přšila v po 6té hodině a můj manžel v 8.15!!! a to jsem si myslela že bude doma dřív, protože zapíjel s dvaceti klukama a říkala jsem si že takový nápar panáků nemůže přeci vydržet, ale on si dal antiethanol a vydržel!!!
Odpovědět
Andru: on se mě nikdo neptal, zda ho chci nebo nechci. Prostě přišel :-D mělo nás být také 10, ale nakonec 9 protože jedna kamarádka má čerstvé miminko a malé se nechtělo spát, takže ani na tu chvilku nedorazila...škoda. No ale fakt to bylo moc pěkný!!! Super zážitek, viď???
Odpovědět
Ahoj holky, zdravím z dovolené, je tu restaurace s wifi, tak jsem se na chvíli připojila na net. Co se týče závoje, tak já si ho asi nechám přes obličej, ale ješě nevím jistě. Ale s tím, že až mě táta odvede, tak mi ho přehodí dozadu, loni to tak měla švagrová a bylo to pěkný, při celém obřadu bych zahalená bý nechtěla.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím, tak už mám zapojený počítač v práci :-) Jitul: tak to je fajn, že se ti rozlučka takto vyvedla. My jsme se o tom bavili tento víkend s přítelem a on uvažuje,že jí asi dělat nebude,protože ty lidi máme opravdu rozházené, část v Praze a část v Mostě a vím,že kdyby se to udělalo v Mostě,tak pražáci nedorazí a naopak a dvě rozlučky se mu dělat nechtějí,ale zase jsem mu řikala,že je to jednou za život,tak ať si to užije. I když já sama ještě netuším,jak to udělat u sebe. Je možné,že když to udělám v Mostě,tak si půjdeme někam sednout cca ve 4 lidech, viděla bych to třeba na nějaký bowling a pak se přesunout někam do baru.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky moc děkuji za tipy na písničky na obřad. Musíme na tom zapracovat. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jinal teď jsem konečně vložila také nějaké fotky z příprav a představ Andy: vívazky už se dělají, mám jich 38, takže ještě 50 :-| zkusím to vyfotit a vložím fotky :-) akorát mám trochu obavu, jestli nejsou moc veliké....
Odpovědět
Ahojky holčinky, musím se vám svěřit s tím,co se mi stalo dneska...představte si,že jsem doporučila(po mé úžasné zkušenosti) salon Delta nastávající manželce našeho šéfa....takže tam byla a prý to bylo hrozné a nic si nevybrala....prý tam na ní navěsili cokoli a odkývali by jí i pytel na brambory.Šaty byly ošklivé,uválené a výšivky a kytičky otrhané.....teda já nevím jak vy,ale já jsem tam byla maximálně spokojená.... Kdo měl šaty z Delty můžete mi napsat,zda tam bylo něco pro vás negativního????
Odpovědět
janičko....žádné negativum....tomu nevěřím, nebyla jsem tam jednou a nezkoušela jedny šaty
Odpovědět
Kimby já právě taky...víš šla jsem tam s ooooobrovským mindrákem ze svých rukou...tam mi nejprve vysvětlili,že vyšiluju úplně zbytečně,ale zároveň se snažili mi najít takový styl šatů,abych byla spokojená.Viděli,že prostě jen v klasických korzetovkách to prostě nebudu já...takže jsme hledali nějaký jiný způsob...bolerko,šál,takový šál jako za šaty....bylo to tam nápadité,snaživé,ochotné...zkoušela jsem si cca 4 šaty(ale ani jsem jiné moc nechtěla,protože hned ty první..to byla láska na první pohled ;-) )ale všechny byly v perfektním stavu,žádné otrhané... A jsem sice od přírody takový důvěřivý blbec...ale na mne to jejich vystupování působilo opravdově a rozhodně mi nevnucovali cokoli co tam měli pověšeno....
Odpovědět
Profilova fotka
Janicka006: Ahojky, taky mi to k nim moc nesedí, byla jsem u nich absolutně spokojené, i mi vyšli vstříct, když jsem zhubla na další zkoušku, jestli šaty pořád dobře sedí. Připadala jsem si tam, jak princezna. Jinak jak říkáš, taky jsem vzala hned první šaty, do kterých mě navlíkli, taky asi láska na první pohled. Ostatní byli krásné, ale na ty první neměli, asi už ví, co komu zhruba sedí.
Odpovědět
Víš mě právě seděly všechny šaty,které mi tam dali...a to mám prsa velikosti 90E...takže v předchozích dvou půjčovnách jsem byla ztracená...však to tady moc dobře víte,jak jsem byla vykulená z toho předchozího zkoušení...ale tady to byla paráda.... Měla jsem takovou vysokou tmavovlasou paní,byla neskutečně milá a empatická. A tak každá máme jiné potřeby,nároky a požadavky...jen jsem se chtěla ujistit v tom,že nejsem "mimo mísu". Jinak mi tam nabízeli ještě šaty v barvě champagne..a s vlečkou...jenže já na sebe tak nějak nechci moc upozorňovat...jinak ale taky byly krásné... Holky nemáte tip kde sehnat bílou podprsenku 90E bez ramínek...nebo lépe s odepínacími ramínky..?????
Odpovědět
Profilova fotka
Janicka: Poradím ti, já jsem koupila v triumpu v centrálu, tam mají i větší velikosti, ale já nemám podprdu, protože ta nemá šanci mi moje poprsí udržet, ale korzet. Scháněla jsem kde se dalo a byl to strašnej problém.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?