Nevěsty z Mostu 2009. Kdo se hlásí?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky:) Tak kdo se hlásí na rok 2009?
Odpovědět
Profilova fotka
grafka: Tak to začínáme mít stejné pocity, začínám být nervozní z toho, že něco nevyjde, tak jak má, že mi někdo něco těsně před svatbou odřekne. Jinak my už také máme všechno, čeká mě ještě líčení. Jak mám u sebe v albu zkoušku účesu, tak jsem se zkoušela nalíčit i sama, jen nevím, jestli by to bylo dobré. Tak zkusím ještě vyzážistu, jak by to vypadalo od něj.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný dobrý večer :) Tak jsem dnes byla na poslední zkoušce svatebních šatů. Šatičky už opravdu nikdo mít do té doby nebude,tak jsem v klidu :-) Koupila jsem si v Asasu rovnou i ten vlizelín (1 role=10 metrů) za 145 Kč a rovnou i ty samodržící punčošky :-) Tak snad mi budou, ještě jsem je nezkoušela. Na zkoušce jsem zkusila komplet jak vše bude vypadat dohromady - šaty s bižuterií,závojem, boty a čelenkou :-) ségra i svědkyně byly nadšení, vše dohromady skvěle padne :-) Už se hrozně moc těším, až ten den D nastane. Ale stejně jako vy mám více obavy, aby se něco nevyvedlo - nějaký konflikt na hostině, že se na něco zapomene, že mi odřekne nějaký dodavatel atd. je pravda, že se mi o svatbě i často zdá. Chtěla bych i možná,aby už bylo po (i když je to krásný čas a pak týden po svatbě si budu řikat já chci znova), těším se, až si na svatební cestě odpočineme :-) Kimby: děkuji za krásně strávené odpoledne, bylo to opravdu fajn. Luky byl také nadšený.Moc ráda jsem poznala tvého MANŽELA. Jste opravdu krásná dvojka :-) Doufám, že to brzy zopakujeme. Byly bychom rádi, kdybyste někdy dorazili do Prahy, třeba byste mohli i přespat a mohli si udělat pěkný víkend třeba s výletem :-) Minulý prodloužený víkend jsme byli třeba na projíždce lodí po Vltavě a nádhera...50 min. takový poznávací i s výkladem :-) nebo je také pěkné (jsme byli loni) jak dělají rádia parník s hudbou...je to cca od 19 do 24 hod., může se tam i tancovat atd. a cena super, cca tuším 150 kč za osobu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No halo, kdepak všichni jste?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, dostala jsem echo na koláčky na 140 korun kilo, jsou to ty malé, ve čtvrtek si jdu kilo koupit na košt, tak pak vám dám vědět.
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem se tu chvíli neukázala, ale za to jsem makala na přípravách. Včera jsme konečně pořídili oblek. Skoromanžel říká, že to byla láska na první pohled. Koupili jsme ho v Pietro Filipi za poloviční cenu, což je taky příjemné. Dnes jsem šla (konečně jsem se k tomu dokopala) do květinářství u 2květinek, což bylo na vaše rady a zpětnou spokojenost našich vdaných paní :-D Bylo mi tam opravdu příjemně!!! Budu mít kombinaci bílých frézií se sv. zelenými růžemi a hortenziemi. A rozpočet mne taky překvapil - 1x pro mě, 1x házecí, 2x maminky, 2x svědkyně, 1x do klopy, 30x myrta s mašlí, 4x volně růže do vázy a to vše za 1900. Tak to jsem koukala!!! No a cestou zpět jsem zašla do Prioru omrknout krabice na výslužky a měli, takže jsem se s nima táhla domů...teď ukuchtím něco rychlého a jdeme do cukrárny objednat dortík! Lien: to echo zní moc dobře, takže až budeš mít po degustaci, tak dej prosím vědět!!! a taky jestli můžeš říct kolik cca koláčků v tom kile je. Budeš moc hodná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jitul, tak to jsme moc rádi, že jsme ti mohly s holkama pomoci. U 2květinek je to opravdu prima a ceny jsou báječné. Nemáš někde fotečku té kytičky, co budeš mít? nějak si to nedokážu představit,ale musí to být krásné. Také mám frézijky :-) Jinak mi řikala kamarádka, že kilo koláčků je cca 140 kousků. Tak jsme objednávali 10 kg koláčků = 1400 ks
Odpovědět
Karmi: fotku bohužel nemám, potom jedině až ta svatební... ale vycházely jsme z té, kterou máš v albu (tu poslední fotku). A chtěla jsem to mít trochu do zelena, protože tak ladíme celou svatbu a nechtěla jsem mít kytku komplet bílou. Tak paní chodila s návrhy a já je odsouhlasovávala. V podstatě jsem jim nechala dost volnou ruku :-) Jsem na to moc zvědavá...frézie budou uprostřed, mezi ně 3 růže a okolo ty hortenzie...no uvidíme!!! Mám překvapení do dne D :-) Už se mi to krátí, mám to za 25 dní :-) A jinak díky kolik je v tom kile kusů...neuměla jsem si to představit... Jo a jak jste tady řešily tandemový seskok padákem, tak já jsem pošuk ( :-D ) a nadělila jsem si ho za státnice :-) Adrenalinové svatební dárky by nás dva fakt potěšili :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jitul.ka: Neboj, ve čtvrtek večer nebo ráno v pátek ti dám vědět. Ty koláčky vozí každej čtvrtek, dají se i objednat. Je to někde u krymu, mamka byla na dovolené ve Španělsku, kde se seznámila s pani, která dělá v tý prodejně. Takže se domluvili, že má přijít v pátek mezi 10 a 11 hodinou, to jim je mají přivézt.
Odpovědět
Lien: no ještě že ta mamka jela :-D To je fakt super cena, já ještě koláčky neobjednávala, furt to odkládám...potom co mi vybouchly ty Ledvice(kolegovi jsem vyčinila a pak zjišťoval a fakt to zrušili) Jinak jsem dostala tip na cukrárnu v Bílině, kde mají minizákusky 80ks za 400 Kč, tzn. že jeden vychází na 5kč. Což si myslím, že je docela dobré. Jsou teda namíchané, tak to asi obejdnám, protože jsem je zatím viděla všude dražší...teď jsem tam dokonce volala, takže potvrzuji, že cukrárna existuje, tak kdybyste některá chtěla číslo, napíšu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je bomba cena, to bych s těma minizákuskama neváhala, já mám objednané do práce za 8 kus. Nechtělo se mi nikde nic schánět, tak jsem to vzala tady u kahanu vedle pošty
Odpovědět
Lien: to je cukrárna Markétka?? ta druhá "pobočka"??? Tam se chci zajít zeptat zítra, ale jestli je to ona, tak tam asi nepůjdu. Jinak ta cukrárna je u Větrníka, sídlí v Bílině u zimního stadionu (webovky nemají) a číslo na ně je 417 824 333. A ta cena je fakt dobrá a taky si říkám, že Bílina není tak daleko (a my to máme v těch Braňanech, tak je to na půl cesty :-D ) Že bysme si vyměnily tipy?? Já tobě zákusky, ty mě koláčky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jitul.ka: jj, to je ono, nejsou nejlacinejší, to ber raději tu Bílinu, ta cukrárna o které píšeš znám, byla jsem tam a dorty tam mají super.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holky, kdepak všechny jste, se nám to tu nějak zaseklo. Já dneska od rána lítám, zítra nesu tu výslužku do práce, tak je to takové hektické, byla jsem koupit tácky pod dorty a vidličky, před prací jdeme s mamkou pro ty koláčky, zítra musím vyzvednout minizákusky a u mamky ty 4 harlekýny a cukroví. V sobotu mám rozlučku, tak jsem tam zajistila nějaké menší občerstvení a pak razíme na disko.
Odpovědět
Ahoj holky,dlouho jsem tady nebyla a dost se toho tady změnilo :-) lien82 - tak tohle hektické lítání ti ani nezávidím.....je toho opravdu dost. Ale proč už teď výslužky a ted rozlučku???? Asi to chceš mít brzy za sebou viď?
Odpovědět
Profilova fotka
okka: ahojky, výslužku do práce nesu dřív kvůli dovoleným, všichni se na mě skládali a chtějí mi to předat společně, je blbý aby půlka výslužku dostala a druhá ne. Máme totiž týden celozávodku celozávodku a k tomu si můžeme vzít ještě buď týden před a nebo po. Zítra je právě poslední den, co se sejdeme všichni. S tím souvisí i ta rozlučka, je to převážná většina lidí z práce a druhý den mnozí odjíždí na dovču, pak čeká ještě před svatbou dovča nás. Takže by jsme to jinak nezvládli. Z dovči se vracíme 2. 8. a 8. 8. máme svatbu.
Odpovědět
ahoj holky, taky jsem chtěla napsat, kde všechny jste?????? Lien: chápu že máš rozlučku teď. A zas tak brzy to není. Já jí měla vlastně před 14 dny...a taky kvůli dovoleným a stejně jsme se všechny nesešly. Nejde to prostš skloubit, aby vždy měli všichni volno. MOC MOC si to tu rozlučku užij, já na tu svou do dnes vzpomínám!!! a taky se těším, až dáš vědět, co ty koláčky!!!! Doufám, že dáš dobré reference ;-) Klidně můžeš udělat fotečku, abych je viděla :-) Kam jedete na dovolenou? třeba zaděláte na to mímo ;-) Jinak já včera byla v Deltě, vybrali jsme šatičky pro družičku (kamarádky dcerka). Byla z toho unešená, trochu se styděla, ale líbilo se jí to. Už máme i košíček, nasušené růžičky. Dnes ještě skočím pro ni koupit čelenku... :-D no bude to princezna!
Odpovědět
lien82 - Aha,tak to potom jo.....Já jsem měla rozlučku poslední víkend před svatbou a výslužku jsem donesla do práce asi v úterý když jsem šla naposled...už ani nevím. Hezky si užij rozlučku,pořádně blbni a ve zdraví to přežij!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju, už se na to těšim, nebyla jsem nikde ani nepamatuju, ale budu mazaná, mám v plánu, aby se zničili ostatní. Chtěj mě opít, ale já se nedám :-D
Odpovědět
Lien:také mě chtěli opít a také jsem se nedala!!! :-D vydržela jsem do půl 6 a v pohodě :-D A kde to máte???
Odpovědět
Profilova fotka
mamut a pak Manhaton
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek holky, neměla jsem nějak poslední dobou čas sem zavítat,ale už jsem tu :-) Lien: myslím,že jsi to udělala dobře s těmi výslužkami. Já teď uvažuju jak to udělat. Protože od středy před svatbou budeme už v Mostě a vracíme se do Prahy cca v úterý po svatbě, takže výslužky ze svatby určitě nebude možné dát do práce. Takže budu muset asi objednat další várku jen do práce, což nevím, zda objednávat v Mostě nebo v Praze. Možná jestli budou koláčky dobré,tak bych se domluvila s paní, že by nám cca 1kg pak ještě napekla v pondělí,abych to vzala v úterý nebo ve středu do práce :-) V praze bohužel nic neznám, kde by nám to udělali :-( Jinak u nás svatební přípravy nějak zatím nepokračují. Teď jsem si jen objednala parfém a pořád přemýšlím nad těmi tričky nevěsta a ženich, nevíte někdo kde se dají objednat či koupit v kamenném obchodě kromě internetového obchodu svatbadekor.cz?Radši bych si tričko zkusila. Nechce se mi to moc objednávat z toho internetu, platit za poštovné atd.,když už nic jiného nepotřebuji.
Odpovědět
Lien: tak co jak to dopadlo s koláčkama? Stojí to za to?? promiň, že furt otravuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jitul.ka: Ahojky tak ty koláčky mám už doma, jsou super malinké, jen přes tu dovoleno trošku zdražili, kilo je za 180 a je v něm 120 koláčků, takže kus vychází 1,5 a jsou dobré, můžeš si každý čtvrtek zajít pro ochutnávku, prodávají i třeba jen 20 dkg. A je to v krymu okolo 10 hodiny je vozí. Omlouvám se, že mi to tak trvalo, ale mám to tu doma jak ve výrobně, byla jsem si vyzvednout minizákusky, jsou super, jen ta cena mohla být lepší, 7 korun se mi zdá být dost. Lednice mi tu praská ve švech. Karminka: Koukám, že to máš taky hezky komplikované, já to taky nemám nejlehčí, převážet tohle všechno 20 v tomhle vedru taky neni prdel. Jsem zvědavá, jak to ty 4 harlekýni přežijou.
Odpovědět
Profilova fotka
Karminka: Jo tobě se zkusim na třička zeptat v květuši, dnes tam jdu, tak ti zjistim co a jak, jestli mají možnost je sehnat a kolik by stály.
Odpovědět
Lien: A nemáš náhodou číslo na ně?? A prosím Tě, to je nějaká cukrárna, pekárna nebo tak něco??? Jinak cena i po zdražení je dobrá :-) Nemůžeš udělat fotku?? Já se omlouvám,že takhle pořád otravuji :-) Pro mě jako nemosteckou je docela těžký říct, že je to u krymu když nevím kde to je :-D
Odpovědět
Jinak samozřejmě strašně moc děkuji!! A koukala jsem do alba, účes je moc hezký!!!
Odpovědět
Profilova fotka
jitulka: Dnes jdu k mamče, tak ti zjistím, jestli nemá náhodou číslo, je to normální večerka, ale tohle jim vozí nějaká pekárna. Kde to je, tak to neni problém, to ti poslat, zkusím koláčky odpoledne nafotit a přihodím to sem. Teď musím letět s naší uštěkanou slečnou stříhat.
Odpovědět
Profilova fotka
Lien: moc dekuju, az budes vedet neco s tou kvetusi,tak dej vedet.
Odpovědět
Profilova fotka
karminka: ahojky, tak jsem tam včera jak bolbec letěla a před květuší, jsem zjistila, že tam pátky nejsou, málem mě odvezlo, jak jsem na to mohla zapomenout. V týdnu tam ale chci skočit, tak se ti optám.
Odpovědět
Profilova fotka
Lien: to budeš moc hodná, myslím si,ale ze spíse to tam mít nebudou. uz jsem se divala po nejakych reklamkach,tak kdyz to nebude moc drahe si tricko navrhnout,tak mozna objedname tak. Holky,je tu nejake mrtvo,kde jste vsichni. Nevíte,kdy se bude vracet Andrejka ze svatební cesty? Kmotri,myslime na Tebe, asi jsi ted na te svatebni ceste,vid? Holky, doufam, ze na tento web pak nezanevrete po svatbe. Uz se to blizi, my uz to mame za 5 týdnů :-) a od 1.-11.9. pak budeme na svatebni ceste :-) Jupíííí
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?