Nevěsty z Mostu 2009. Kdo se hlásí?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky:) Tak kdo se hlásí na rok 2009?
Odpovědět
Profilova fotka
janicka: Ahojky, tak to jsem ráda, že jsi si šatičky vybrala, já jsem byla z toho přístupu také nadšená, cejtila jsem se tam příjemně. Měla jsi foták? Udělala jsi si nějaké fotečky?
Odpovědět
Jani:také moc gratuluji k šatičkám. Tak vidíš, že jsme ti skvěle doporučili a jsem ráda, že se ti tam opravdu líbilo. Je to tam opravdu moc fajn ;-) Andru: dovolenou si užijte, zasloužíte si to po tom shonu se svatbou!!! ;-) jedeš ještě na staré jméno nebo na nové, ty manželko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Andru: ta Vaše dovolená je uplně kouzelná, prohlídla jsem si fotky na internetu toho hotelu + pláže.A přes jakou cestovku jedete? my přes alexandrii,ale je to přes policii,takže policie měla zakoupené ty poukazy,takže my jsme to platili policii,ne přímo cestovce. My letíme na Krétu - Hara Ilios.
Odpovědět
Karmi, jedem přes CK ALEX, s nima jsme ještě nebyli, tak snad bude vše v pohodě, jinak díky, vybírali jsme to hlavně aby adí se tam nenudila a byla pohodička..
Odpovědět
Profilova fotka
Andru: se neboj, to dobře dopadne s tou svatební cestou. My poprvé s přítelem poletíme,takže to bude taková premiéra, doufám, že né derniéra, když teď všude vidíš, jak padají letadla.
Odpovědět
Karmi: neboj se ;-) my poletíme teda už podruhé, před dvěma lety jsme byli v tomu Bulh. a já letěla poprvé. Nesmíš si to tolik připouštět, páč bys potom ani nemohla jezdit autem, protože těch nehod je tolik....a furt se letecká doprava řadí mezi nejbezpečnější :-D Andru:jak jsi byla spokojená s kapelou DuoMane?? Hráli hezky??
Odpovědět
Jitul, byli skvělí, hráli všechny známe české i zahraniční vypalovačky, tančili i chlapi co normálně netační, můžu jen doporučit.
Odpovědět
Andru: tak to jsem moc ráda, už se těšíme :-) Máme tu nějak mrtvo, tak vám přeji krásný víkend!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holčiny tak jak se máte??? U nás to vrcholí a začínají malérky ale jinak v poho
Odpovědět
Profilova fotka
kmotrice: No ju, tobě už se to ale taky hodně rychle blíží. Jak to malérky, už Vám něco selhalo? Nebo jste na něco důležitého zapomněli?
Odpovědět
Profilova fotka
Blíží se to fakt rychle ale dva človíčkové kv ůli zdraví nedorazí a big problém je tchýně začíná se projevovat a v neposlední řadě nám u baráku dělají novej chodník :-( :-( takže díra a kus prkna u vchodu
Odpovědět
Profilova fotka
no to je hezký, samé lepší věci,ale jsou to maličkosti, které Vám přeci nezkazí svatbičku. Tak nebuď z toho smutná ;-) ono to nějak dopadne Vem si, co se stalo minulý týden tý holčině, co se zabila v autě mezi Mostem a Litvínovem, taky měla před svatbou. To pak je masakr :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ty jo to jsem nevěděla tak proti tomuhle je to moje prkotina. Už se moc těším
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím holčiny, tak v Praze před chvílí dopršelo, byla tu i dost velká bouřka :-( Kmotrice, to mě mrzí,že vám to takhle selhává. Uvidíš, že bude vše dobré. Hlavně si nenechej od tchýně do svatby kecat, vše záleží pouze na vás jaké si to uděláte. Já jsem teď s přípravami polevila, jen jsem v týdnu sehnala ty botky na přezutí a tu čelenku do vlasů. Teď mě čeká ještě sehnat raději nějaké věci na převlečení (svat.šatky bych chtěla mít co nejdéle),ale radši bych chtěla sehnat nějaké bílé kalhoty a korzet nebo tuniku (šaty ani sukni nechci). dnes nebo zítra budeme rozesílat lidem dary,které jsme si vytvořili tady na beremku. samozřejmě,že jsme si tam napsali peníze,ale i nějaké drobnosti,kdyby lidi peníze dávat nechtěli. vše budeme rozesílat elektronicky, všichni svatebčané chodí na internet. ještě nějaký parfém bych si chtěla koupit, a ještě přemýšlím, zda si koupit nějaké ty punčochy. botky jsem měla už dvakrát na sobě,takže se pokouším je rozchodit.ale silonky právě moc nenosím,tak aby mi nevadili a bojím se,aby mi v nich nebylo teplo na konci srpna. ještě jsem zapomněla koupit celofán na výslužky a košíčky :-( nevíte,kde to koupit a cca kolik to stojí? asi v papírnictví,co?
Odpovědět
Profilova fotka
kmotrice: Neni divu, že se těšíš, to se těšíme asi všechny, každá z nás chce jednou v životě být ta princezna.
Odpovědět
Holky, nevěstinky, vy jedete :-) tak vás alespoň po delší době zdravím, ale protože jsem se po krásném dlouhém volnu, svatbičce, líbánkách vrátila do pracovního procesu, do toho přesčasy, protože jsou dovolené,nemohu se nějak rozpracovat :-D jsem vás alespoň dočetla. Kmotři, ty už to máš za pár viď? :-p jen se těš, ty malé věci, stejně jako prkno před domem stejně nebudeš vnímat :-) hodně rychle ten den letí. také jsem vám moc chtěla poděkovat za přáníčka v albu, už jsem ho doplnila do konečného stavu. Karminko, nezapomněla jsem na tebe, ale chtěla jsem tě požádat, napiš mi do IP tvou mailovou adresu, pošlu ti tam i naskenovaný ten účet...jak je to pěkně rozepsané, takže uvidíš konkrétní ceny, včetně množství a i ty jiné věci, o kterých jsme psali, bude to tak jednodušší, dříve jsem ti sem nestihla písnout. Lien, ty jo, co se to stalo...zabila se při nehodě autem ta holčina, jo? =-) |-| to nevím, nikde jsem o tom nečetla, neslyšela, uf..pryč s takovými věcmi. Jitul, tak tak, letecká doprava patří mezi nejbezpečnější a navíc, airbusem asi určitě žádná nepoletíte :-) Já letos letěla podruhé a to už jsem se fakt těšila, min. rok jsem letěla prvně a byla jsem taková, ustrašená, netušila jsem co bude...je to moc krásné, létání se mi líbí a hlavně, co si budeme povídat, za 2- 2,5 hod je člověk u moře, v jiné zemi, někdy i déle samozřejmě, dle toho, kam letíte, ale vemte si to jet autem či busem apod. Janička už má nové šatičky vybrané, to je super :-) mají tam opravdu hezké šaty, to se musí nechat. Velká gratulace k titulu, už nastane klídek a pohoda :-) teď jsem určitě polovinu věcí zapomněla napsat a to jsem vás opravdu dočetla, tak příště. Mějte se hezky a kdo máte volno, užívejte volna a pohodové pokračující přípravy x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kimby, mejlíka máš v IP, moc děkuji. Jinak v té práci to máme podobné, my jsme se do toho ve čtvrtek a pátek v práci stěhovali - z Národní třídy na Muzeum nahoru za Václavák,takže práce stojí, do toho dovolené, přesčasy, do toho přípravy na svatbu atd. Kimby,Andru - fotečky jsou opravdu kouzelné, dívám se na ně skoro pořád :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky včera jsme měli generalku na zahradě bylo tam lidi protože měl tata narozky a bylo to supr už mam nerviky že zakopnu něco si roztrhnu apodob. ;-) ;-)
Odpovědět
Ahojky nevěsty! Zrovna jsem si tu pročítala Vaše příspěvky. Také jsem z Mostecka, svatba mě čeká v srpnu. Úplně se dokážu vcítit do toho, co tu posisujete, taky nám byli zváni hosté na svatbu bez našeho vědomí, které jsem navíc ani v životě neviděla. Ráda bych se Vás zeptala, jestli mi nemůžete doporučit nějakou cukrárnu. Stále nemůžu vymyslet, kde je bych sehnala kvalitní dort, svatební cukroví a koláčky. Jinak moc gratuluju všem vdaným a držím palce těm, které to brzy čeká. Mě už z těch příprav začíná "hrabat", pořád přemýšlím, co ještě, mám strach hlavně z toho, aby to klapo, z tapasů a chování někerýh hostů (včetně jejich nápadů).
Odpovědět
Profilova fotka
Zkuz cukrarnu na stalingradský stoji hned u zastavky bus 30
Odpovědět
Profilova fotka
Kmotrice: ahojky koukám, že to máte taky v Zátiší :-) můžu se zeptat co budete mít k jídlu a odpoledne na rautu? Toho se neboj určitě se nic nestane ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
my budeme mit pražskou pečeni a na rautík mini řízečky a bramboráčky jinak klasika jen nebude křen v rolce ale sýr a nechali jsme si tam dělat i dorty
Odpovědět
Profilova fotka
aha tak to ju :-) kolik budete mít lidí?dáš mi pak info na kolik vás přišla hostina ať víme s čím tak počítat? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nas tam budecca třicet info určo hodim jestli se nám to podaří zjistit kolik to bylo my to platit nebudem
Odpovědět
Ahoj Sandy, neboj, vše dopadne dobře, ale tím si projde asi každá nevěsta, která se věnuje přípravám:-) Já osobně řeknu něco k cukrárně: já sázela na cukrárnu Petra, vždy jsem s nimi byla velmi spokojena, když jsem tam nechávala dělat dortíky, při různých příležitostech, dokonce i dle vlastního návrhu, v pátek jsme šli pro rolády a dorta...rolády krásné (chuťove výborné), ale ten dort :-S nepovedl se jim, vypadal ošklivě, byl promačkaný, opatlaný a to dost ošklivě, mám to nafocené! a také hlavně malý a to jsem k tomu návrhu napsala, že je potřeba pro min. 30-35 lidí, což nebyl ani omylem, pani za pultem říká, to je na narozky? A já říkám, ne, to měl být svatební dort dle vlastního návrhu! tak mi řekla sama, že by to na stůl nedala, navíc, že je určitě malý, umíte si představit, jak nám bylo, my byli v šoku a to díky holky za to....že jste mne přesvědčili, aby se dort převezl již v pátek, takže jsme to přeobjednali na pátek, aby vše bylo v klidu, řešit toto v sobotu ráno, tak mě trefí šlak, doslova. následovali sálodlouhé telefonáty do výrobky, pak jsme se dočkali i vysvětlení, proč je takový, k čemu došlo....a to jsme chtěli naprosto z mého pohledu obyčejný dort, hladký, na koso posazená patra - 3patrový. pak jsme odvezli rolády, protože už chudinky trpěli a řešili co dál, já tedy i brečela se přiznávám. Pak telefon, že zálohu ale vrátit nelze! a já říkám,co budu mít za ty kč? A oni, můžeme vám dát ten dort, pěkné....ale já potřebovala hlavně nový svatební, pak tedy po prvotním odmítnutí došlo na nabídku upečení nového do druhé dne, já už jim nevěřila. odjeli jsme do cukrárny Markétka (u sedmistovek), na ní jsme též měli dobré reference, vysvětlili co se stalo a podotýkám, bylo 16. hod odpoledne, pátek. Pak pani cukrářka, co tam přímo peče, když asi viděla náš vyřízený pohled, řekla, že to zvládne, ustoupili jsme z našeho návrhu, protože nám řekla, že už nestihne sehnat bílý marcipán, že má krémový a stuhy šampaň látkové (které jsem měla v návrhu) už se nestihnou koupit, ať přineseme pár živých kytiček,....opravdu jsme ji nechali volnou ruku....v sobotu ráno mi spadl kámen ze srdce, protože dort byl nejenom krásný, chuťově výborný, ale prostě nás zachránila a to si tam musela vzít i svou dcerušku, do práce, aby to v pátek večer stihla a v sobotu jen dozdobila :-) Já tedy dortíka viděla až při oslavě, vyzvedával ho MM, ale říkal, ať jsem v klidu, že je fajnový. v cukrárně Petra jsme dostali tedy nepovedený dort za cenu zálohy, což bylo fajn, hodil se do rautu rozkrájený, také pro hosty doma a chuťově byl také výtečný, to se musí nechat, být to narozky, tak to neřeším,ale na svatbu dát na stůl tento, bych se styděla:-( věřím, že to bylo jen prostě chybička, která nakonec dopadla dobře, nechci nikoho odrazovat od cukrárny, protože jak jsem již psala, vždy jsem s nimi měla ty nejlepší zkušenosti, jen toto se prostě nepovedlo:-( Na koláčky, zákusky apod. tu dávali holky kontakt na paní...nemohu si vzpomenout na jméno, ve věžáku u 3 sýrů, určitě ti pomohou s kontaktem, na ní jsem slyšela dobré reference a ještě je dobrá jedna paní z Chomutova,kontakt mohu poskytnout. Kytičky...jednoznačně a jen U2květinech (u záchytky). Holky cena byla ještě nižší! a kytičky překrásné! a náš rozpočet? Co se hostiny týče, pro 34 lidí, 15 noclehů (z toho 1 nocleh 2dny) + přípitek, polévky, obědy, rautu, nealko, veškerý alkohol, kávy - hradili jsme vše a cena 45tis kč. Jsme spokojeni. A že se tedy pilo dost :-) no tak jsem napsala své poznatky :-) jen hezky připravujte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My máme také květiny od dvou květinek apaní nám to spočetla za velkou kytici, 2xmaminky 1x svědkyně 1x babička 1x korsáž na 2000 nejvíce což je myslím si dobrá cena. Jinak dorty a rolády máme obj. přímo na zátiší tak jsme zvědaví. U markétky jdu v úterý obj. dorty do práce
Odpovědět
Kmotři, budeš s kytí spokojená a cena bude možná i menší, u nás to tak oproti rozpočtu bylo a měli jsme 1x moje svatební (viz album), 1x svědkyně, 3 x pro maminky a babičku, korsáž pro ženicha....to vše bílé cally a smetanové růže, k tomu ještě do vlasů 2 růžičky a v pátek jsme od nich kupovali lilie do sv. dortu, jak jsem psala výše (placeno vše až v sobotu) a cena 1700kč.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je peknaá cena nám taky řekla že je to nejvyšší cena
Odpovědět
Ahojky holčiny, teď s přípravama trochu odpočíváme..tak jsem tak čmuchám a pokukuju po tom co na hlavu...Kmorti moc se mi u Tebe líbí ta brož do vlasů....nemáte holky nějaký tip,kde takové sehnat?????Dostala jsem na Harman-Art..ale chtěla bych ještě nějaký tip. Jinak se připojuji s prvním menším zklamáním.....objednala jsem si si je přes net....chtěla jsem obyčejné,strohé...žádné kytičky,růžičky ani nic jiného co připomíná spíš parte než svatební oznámení.... Ve čtvrtek dorazila..jenže jsou sice moc hezká,ale na slabším papíru,než jsem si představovala,takže se trochu ohýbají :-( A ještě jedna věc,která mne trápí....moje kadeřnice prý nepotřebuje zkoušku....ale to jsem ještě u nikoho nezažila...Kdybych měla nějaký hároš,tak si řeknu no tak ok,zvládneme to i bez zkoušky,ale nemám dle mého názoru zase až tak moc dobré vlasy..navíc jen na ramena a bude to bez závoje.....Čeká mne teda do svatby ještě 2 x melírování,tak se pokusím s ní domluvit.....ale neříkejte mi,že je normální,aby prostě kadeřince bez zkoušky vyšvihla za 45 minut účes na svatbu....to mne trochu odrazuje. Je teda v Lounech hodně známá,docela i drahá a chodím k ní už delší dobu,navíc je to mladá hočina,takže to není takový ten typ z Hygie,kdy ženský vycházejí s jedním stejným kastrůlkem na hlavě :-D :-D .... Nějakou představu mám..nemám totiž ráda vlasy do obličeje..takže žádné kudrlinky nepřipadají v úvahu..líbilo by se mi udělat vzadu takovou tu "americkou koblihu".....k ničemu jinému nejsem schopná to přirovnat...víte co tím myslím..??? :-D :-D :-D ...a k tomu dát nějakou tu brož do vlasů....to si myslím,že by bylo hezké....Nebo by se mi tam líbil živý květ,ale na to si moc netroufám....ale tohle všechno bez zkoušky...????
Odpovědět
Profilova fotka
janička: Tak to jsi asi fakt první, kdo nebude mít zkoušku, já jsem objednaná teď na 10. července a mám vzít sebou závoj i čelenku. Navíc se mi 45 minut zdá být málo, na to aby ti stihla něco pěkného vymyslet a vytvořit.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?