Nevěsty z Karlových Varů a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pavczo doufám,že se najdeme. Měla jsem dotaz ohledně dobré koupě prstýnků v Karlových Varech (ukázkový text pro admin). admin dodává: toto je téma na pokec o všem pro nevěsty z KV a okolí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Bůhvíjaká bude moda za ty roky. :-) Jsem si rejpla před manželem, že třeba ho ještě někdy použiju já :-D To bylo ze srandy. Ale přijde mi to jako včera, když jsem si ho nadšeně přinesla z pošty, zavřela Tobiho vedle a zkoušela a těšila se, až ho budu mít v den D a příští víkend to už bude půl roku po. Jenom pokud budeš chtít od nich knihu k Vánocům, měla by sis pospíšit, nedávno mi psali termín na mail, do kdy je vhodné objednat nejpozději, aby to došlo včas. Ale už si to datum nepamatuju a smazala jsem to, nevim, jestli to mají na stránkách, nebo zkus jim poslat mail, mně vždy v poho jeden pán odpovídal bez problémů a rychle.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, tak jak nje u nás na západě :-D já ani nemám čas sem chodit, jelikož furt smrdim v práci, kde po nás chtěj aby sme dělali přesčasy zadarmo - jo to určitě ]-( potřebuju pořádnou práci a né furt tohleto, ach jo ke knížkám, já mám dobrou zkušenost s Happy foto - knížky na vánoce s fotkama Jiříčka se u babiček velmi osvědčili :-) a ted´trochu radostnější zprávu, má kamarádka co nemohla dlouho otěhotnět a zkoušeli to všelijak, nakonec i dlouho umělé oplodnění před 3 dny porodila krásná dvojčátka - holčičku a chlapečka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
p.s. - skoro vše ze svatby bych ráda prodala ale ještě sem se jaksi vůbec nedostala k tomu to nafotit a hodit na net :-D, tak to mám zatím položený u Jiříka v pokoji na půdě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já se rozhoduju právě mezi Happy foto a HeySmile, ale chci to o víkendu udělat, abych to opravdu do Vánoc měla. Pavlí dík, radši tam ještě písnu...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak mimísek nám roste, už mám pěkné bříško, že si toho všichni všímají :-) Příští týden v úterý jdeme na velký ultrazvuk, jde se mnou i budoucí taťka, takže se moc těšíme x-) Doufám, že bude vše v pořádku, protože ve středu odlítáme na dovču, tak aby jsme neměli nějaké stresy, ale zatim je všechno super, hrozně si těhu užívám, vůbec mi nebylo špatně a je mi fakt krásně....ťuky ťuk, ať to tak zůstane. :-) Jinak šatičky mám ve fusaku ve skříni a asi je neprodám :-) Co se týče fotoknih taky jsem se rozhodovala mezi Happy fotem a HeySmile a nakonec jsem udělala fotoknihy u Happyfoto, ale hlavní důvod proč jsem se takrozhodla byla 50% sleva na fotoknihy a protože jsem jich dělala víc, byl ten finanční rozdíl docela velikej...jinak klad u Happy fota je určitě kvalita tisku, s tou jsem moc spokojená , ale zápor je určitě nedostatek různých pozadí a obrázků, které se dají vložit, což mi třeba u fotoknihy od moře nevadilo, protože jsem dávala jako pozadí moře a přírodu, takže fajn, ale třeba u fotoknihy z Pařížě, kde máš samé památky a nemáš dostatek fotek jako pozadí jsem byla docela zoufalá....a toho bych se trošku bála i u svatby, tak omrkni, jestli v HeySmile na tom nejsou trošku lépe. Jinak mě kamarádka udělala takovou "kabelkovou miniknížečku" ze svatby u "Tiskproradost" je moc krásná, co se týče různých pozadí a obrázků typu srdíček, kytiček, motýlků, notiček a atd,ale kvalita tisku oproti Happyfotu podstatně horší, takže nedoporučuju :-| Jinak další kamarádka je trošku blázen do fotoknih a dělá si jí z každé dovči a má nádherné knihy od Fotolabu, ale cenově mi přišly dražší. .....já jsem se ale nějak rozepsala :-D Pa holky, písnu, jak jsem dopadla u doktora :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky moc dík za rady postřehy, já nad tím sedím, právě přišla blesková odpověď z Heysmile, že nejlépe objednat do konce týdne. Udělám to u nich, protože jak píše Martinka, u Happy fota je volba pozadí a design opravdu bída, i když jinak je ten prográmek a vše ok, dokonce lepší výběr písma atd.. Ale jde hlavně o ty fotky a aby to vypadalo jako svatební album :-) Marti, v úterý budu držet palce, je to supr, že si těhu užíváš. Dovolená bude určo v pohodě! Tak pak písni, co a jak... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, to je krása, hlavně, že nemáš žádné problémy, moje kamarádka čeká dvojčátka a ta ty první měsíce měla strašně nevolnosti, co se těžko zvládaly. Držím palečky na ultrazvuk, to bude něco, tak ať si to užije i taťka. A ani se ti nedivim, že šatečky nechceš prodat. ;-) Já ty knihy jinde ani nezkoušela, bála jsem se, že bych litovala, kdyby vypadaly hůř, to Heysmile už bylo ozkoušené a i když máme album svatební do růžova, nevypadá to zle.
Odpovědět
Ahojda po delší době a hezkou první adventní neděli. K tématu fotokniha- já je dělala taky u happyfota a jsou nádherné. Jewn mě mrtzí, že jsem se s nimi nemohla ještě pochlubit u rodičů, dostanou je totiž k Vánocům, ostatní jsou z ní ale nadšení. Marti: Tak si hezky s mimískem užijte dovču. Jinak já až na výzdobu auta prodala ze svatby všechno, jen podvazek jsem si nechala. Taková milá památka.
Odpovědět
Profilova fotka
pukanka - tak to moc ráda slyšim a že nemáš žádné problémy taky - já měla taky krásné těhotenství, kdyby mi nerostlo bříško, tak ani nevim že sem těhotná :-D naopak mi bylo ještě krásněji a zdravotně líp než obvykle. bych potřebovala tento stav častěji :-D :-D a i porod sem měla rychlej a v pohodě, tak přeju at´ho máš taky takovej a at´je mimi krásně roste ;-) jinak já nic nestíhám, ze svatby sem ještě nestihla nic prodat a ještě sem ani neměla kdy zajít do banky změnit si podpisovej vzor od svatby :-D furt smrdim v práci, kdyby za to byl aspon pořádnej plat, ale ta almužna :-S :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem včera byla na kontrole, všechno je v pořádku, miminko nám pěkně roste, už měříme 6,5cm :-) byl tam i taťka, byl trošku vykulenej, ale moc se mu naše mimi líbilo, máme krásnou fotečku hlavičky, i s očičkama a nosánkem, tak jí pak vložim.......akorát jsem se zapoměla zeptat, jestli už neni vidět, co to bude (mojí kamarádce už to takhle brzy řekli), ale nevadí aspoň budeme ještě chvíli napnutý :-) Jinak se teď s vámi na 3 týdny loučim, už máme zbaleno a odpoledne letíme za teplem, tak si hezky užívejte advent a přípravy na Ježíška bez shonu a spěchu :-) jinak jsem slyšela, že nám tady přibyde jedna těhulka :-x .....ale zatim je to asi tajný, tak snad nám to dá brzo vědět ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Marti, zrovna jsem ti psala do IP, protože jsem viděla albíčko na koníku s fotečkou :-) Tak si to krásně užijte, odpočívejte, to se mimi má, že místo mrazů bude v teplíčku. Jéje, která pak mladá paní? Mám svůj tip, tak jsem zvědavá, holky, já když vidim, jak přibýváte, tak mám skoro slzy dojetí. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já se vám holky teda přiznám :-D - jsem ve 12. týdnu. Bylo to opravdu tajné, původně jsme chtěli rodičům nadělit vánoční dárek, ale vzhledem k tomu, že bříško roste a nevolnosti mě provázejí od začátku těhulkování, tak jsme to oznámili dřív. Radost byla veliká :-). V pondělí jsme byli s manželem na tom samém ultrazvuku, co píše Martinka, bylo to dojemné. Máme 6,1cm a máme 2 ručičky a 2 nožičky, očička, nosánek a pusinu jsme taky měli možnost vidět. Vše je u nás naštěstí taky v pořádku, tak teď jen aby to tak vydrželo. Na pohlaví jsme se neptali, nechceme to vědět. Je to úplně jedno, hlavně, ať je to malý zdravé. Jméno máme připravené jak pro chlapečka, tak pro holčičku ;-).
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Marti, Katko, moc Vám gratuluju k úspěšným UTZ a přeju ať mimča pěkně rostou!!!
Odpovědět
Profilova fotka
jé holky, to je úplně super, tak at´mimíésci hezky rostou a jsou zdravé ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kačí, myslela jsem si, že jsi to ty. Moc ti gratuluju (vlastně oběma) a přeji bezproblémové těhulkování a radostně těšení. :-)
Odpovědět
Ahoj, po delší odmlce sem juknu a koukám, že se to tu opět rozjelo...Kačí moooooc gratuluju...Marti přeju krásnou dovolenou "ve třech"....tak kdo bude mít mimi jako třetí? :-)
Odpovědět
Vlastně omyl..promin Péťo, zapoměla jsem....takže kdopak bude čtvrtý v pořadí?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, děkuju moc, jsme moc šťastní :-D . Posílám obrázek mimíska: http://www.fotolub1.wz.cz/ruzne/ultra...
Odpovědět
Jéé, Katko, velká gratulace x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kačí, to věřím, že jste šťastní, fotečka pěkŇounká :-) Ať vše probíhá bez problémů a doufám, že brzy přibudem další
Odpovědět
Gratulace Kačí, jsem tu po delší době a nestíhám se divit, jak se "to" tu množí x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no téda holky, to je rychlost, to se tak někdo má!!!moc gratuluji!! my jsme v půlce umělka museli ukončit léčbu, stala se mi hyperstimulace-což zkráceně znamená vodu v břiše, dostávala jsem třikrát týdně infuze, takže hnus, teď už ale dobrý a po novém roce pokračujeme dál...
Odpovědět
Profilova fotka
nedy to mi je líto, že máte furt takové komplikace, ale věř, že určitě v novém roce se vám zadaří, moc vám to přeju a držim palečky. :-)
Odpovědět
Ahoj holky, já teprve svatbu chystám, budeme se brát na farmě Hory, vše na jednom místě, obřad i hostina. Teď hledám opravdu dobrého fotografa. Moc se mi líbili fotky e.vika, ale koukám, to nejsou Varáci, že? Mohla by jsi mi do zprávy napsat, na kolik Vás fotografie vyšli? Holky pokud máte jiné dobré zkušenosti s fotografem, kterého ho by jste doporučili, tak sem s ním:) Byla bych vděčná. Špatnou volbou fotografa jsem už přišla o fotky z maturáku, takže tohle bych nerada propásla.
Odpovědět
holky ještě jsem se chtěla zeptat, říkáte, že máte věci ze svatby, co by jsste klidně prodali..mě by se hodil dlouhý závoj a podvazek, takže pokud máte a prodáte, určitě mi napiště zprávu do profilu :-D
Odpovědět
Ahoj holky, přistěhovala jsem se nedávno do Karlových Varů, tak to tady ještě moc neznám... budu se vdávat 9. dubna v Lokti, tak bych s pár věcma potřebovala poradit... hostinu budem mít v Královském Poříčí na Statku Bernard, kapelu Big Beat 69 ze Sokolova a fotografku Petele, je to všecko OK? máte s nimi zkušenosti?... ještě nevím, kde si objednat dort a kytici... viděla jsem tady, že na Cukrárnu Ondra jsou takové smíšené názory, spíš hodně lidí chválí cukrárnu v Sedleci... kytici vůbec nevím, nemám zkušenosti s žádným květinářstvím tady zatím... a taky nevím, který svatební salon v Karlových Varech je nejlepší... asi jich projdu víc, ale přece jen, když mi napíšete svůj názor na ty místní svatební salony, tak budu ráda... Budu vděčná za každou radu...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, posilam vam slunickovy pozdrav od more....koukam, ze doma je zima....brrrr. My se mame fajn, hezky jsme se ohrali, povaleli se u more a za 3 dny frcime domu. Vitam nove nevesty, preju hezke pripravy........jinak fotografka Petele je urcite super, kdyby muj znami nebyl profi fotograf chtela bych urco fotky od ni ;-) :-) o Bernaddu ti Yani pisne Pavca a Beat 69 neznam, kyticku jsem mela ze Stare Role a byla jsem spokolena, dort Sedlec....dobrouckej :-) Holky papa, hezke Vanoce a bohateho Jeziska :-)
Odpovědět
Ahoj Marti, tiše závidím to teploučko, ale mimískovi se tam určitě líbí...Jinak taky vítám nevěsty.....já měla kytičku z floristické dílny na Moskevské-spokojenost, šatičky z Drahovic Vítězné- sice menší výběr,ale fajn ceny a spokojenost, fotografku jsem měla svou tetu, takže do toho mluvit nemůžu, jinak fajne dorty peče taky paní Ludrovská z Vintířova (lituju, že jsem ho nakonec od ní neobjednala)....
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky již vdaným paním i těm, co svatbu chystají. Marti zdravim do dáli a do toho teploučka, taky je teď -16 fakt zima. Budete tam i přes Vánoce nebo se vracíte? Yaninka, my měli hostinu na Bernardu a byli jsme spokojení. Jídlo nám tam vždy chutnalo a nezklamali a myslim, že i cena byla velmi příjemná. A teď už tam mají i v přízemí větší prostory pro velkou svatbu, my byli v patře a bylo nás 22, vešli jsme se tak akorát, ale jelikož jsme měli oslavu jinde, tak nám to po čas oběda nevadilo. Určitě už jsi to tam viděla. Já tedy ty nové prostory ještě neviděla. Jen jsem teď slyšela, že snad vyměnili kuchaře a není to ono, ale nevim, co je na tom pravdy. Tu kapelu neznám a paní Petele je jediná, kterou jsem jako dobrou fotografku tady znala, ale bohužel na náš termín měla už půl roku dopředu plno, takže jsem zvolila jiného fotografa a ne zrovna nejlépe, takže myslim, že s paní Petele budeš určo spokojená. Kytičku jsem také měla z floristické dílny na Moskevské, paní Štěpánková, chodím tam dlouho a kytka byla podle předlohy, jen nevydržela usušení. Salony jsem prošla ve Varech tři - Na Vyhlídce, v Rybářích a ve Staré Roli, vybrala jsem si nakonec v Rybářích a byla tam spokojená jak se šatama, příjemnou obsluhou a ani nebyl problém při vrácení šatů, které byly docela špinavé, protože nám pršelo. Šatky mají krásné všude, záleží na tvém vkusu, určo si někde vybereš.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky. Marti, to je supr, ze si uzivate slunicka, tady je opravdova zima a ja jsem jeste k tomu nemocna, dnes jsme meli jet lyzovat, strasne jsem se tesila a misto toho se potim. Taky zdravim nove nevestinky! Leskot, fotili me Potůčkovi, jsou sice z Plzne, ale jezdi i mimo. Vybrala bych je znova, i kdyby byli drazsi. Cenik maji na strankach, myslim, ze letos zdrazili, ale presto je to dost prijatelna cena za to, co dokazou predvest. Jsou proste supr. Za sebe muzu doporucit cukrarnu v Sedleci, Ovobar, kytky nam vazala pani Zamrzlova. Ve varskych svatebnich salonech jsem nebyla, takze nemuzu posoudit.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?