Nevěsty z Karlových Varů a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pavczo doufám,že se najdeme. Měla jsem dotaz ohledně dobré koupě prstýnků v Karlových Varech (ukázkový text pro admin). admin dodává: toto je téma na pokec o všem pro nevěsty z KV a okolí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D ony jsou teď in taková volná trička, že :-) ?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, díky moc za gratulace x-) tak nám držte palce a budem se těšit, až nás tady bude za chvíli víc! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pugie - no super zpráve, se holky hezky rozmnožujete - tak hlavně at´je vše o.K. a mimisci jsou zdraví a dělají jen radost ;-)
Odpovědět
Petí taky moooc gratuluju k miminku v bříšku....to jsou moc krásný zprávičky, co se tu objevují. Pavlí moc hezké barvičky máte doma po vymalování.
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, jak bylo u doktora? Už máš fotečku?
Odpovědět
Profilova fotka
puggie - gratuluju a přeju, ať je vše v pořádku. U nás zatím mimi není aktuální téma, i když mi přijde, jak se někdo vdá, ty otázky na děti se najednou vyrojí.... sotva si povzdechnu, že mi třeba není dobře, užuž přiletí dotaz, jestli nejsem v tom :-) Pavczo - máte moc pěkný barevný byteček
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem byla včera u pana doktora a je tam!....malej mimišáček x-) x-) x-) všechno je v naprostém pořádku, nemáme žádná omezení a pan doktor nám udělal fotečku, takže první fotka našeho miminka do alba je na světě.....akorát holky nevim, jestli ta podoba je spíš na mě nebo na taťku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, nádhera, je tam jasná podoba na tebe :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, dcera bude na taťku a syn na tebe :-D tak to je krásný tak ať vše probíhá tak jak má až do narození a i potom :-) Jinak holky děkuju za chvály bytečku :-)
Odpovědět
Ahoj holky..... Martí, na fotečce - to jsou jasně ženský boky :-D bude to baba ;-) Jsem tuhle říkala Tomovi, že už z beremka jsou dvě v očekávání....tak jsem se ptala, jestli si taky neuděláme miminko x-) .......se mě zeptal, kam teda pojedeme pro toho psa :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Náhodou pejsek je dobrej trénink na mimi :-) jeden by neřekl kolik toho maj společnýho :-D Jen naštěstí mimi nemá tolik chlupů všudeřítomných ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, tady je nějak mrtvo.......co máte nového? Já ani nic, vše je v pořádku....ťuky ťuk.........minulý týden jsme byli s manžílkem v pivních lázní, tak jsme si tam hezky odpočinuly, bylo to moc fajn, akorát s manža přivezl domů nějakou chřipajznu a samozdřejmě mě nakazil, tak jsem se celý víkend léčila, ale už je to OK .....holky to hnusný počasí mě ubíjí, já chci sluníčko a teploučko....nebo ať aspoň napadne metr sněhu, ale tohle nesnášim :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj, jojo, je po svatbičkách, tak už tu není tolik živo ;-) Počasí je hnusný, ale ty máš Marti sluníčko pod svým srdíčkem 8-) . Chřipka s vysokejma teplotama teď řádí všude, u nás jsou z našeho oddělení nemocný 4 ze 7. Já se zatím držím, jen mého manžílka klátí bolest zad, dneska dostal injekce a prášky, prej má hnuto s nima a měl být měsíc na neschopence, jenže přeci by to v práci neudělal, když už tam marodí jiní, kdo mi makal, že. Ještěže má směny a dva dny volna před sebou, snad zvládne dnešní noční. U nás zatím nic nového, jen si uvědomuju, že nemáme klidnou pohodu, když furt řešíme problémy jiných členů rodiny, dá se říct od svatby samý jobovky, ať z mé strany nebo z Tomovo, na jedný se to zklidní, na druhý vyjede.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, pukanka teda si takhle užíváte :-) pivní lázně, hm 8-) jinak se šetři, at'máš pak dost síly dět´átka dají občas dost zabat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, pukanka teda si takhle užíváte :-) pivní lázně, hm 8-) jinak se šetři, at'máš pak dost síly dět´átka dají občas dost zabat :-D no já sem zas sama v žatci :-N tak trošku od těch mých raubířů odpočívám :-D, ale stejská se mi :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jé co to píšu, no to je ten jejich předpotopní internet, je to děsně pomalý a seká se to :-D - už abych byla doma.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak my jsme ve fázi příprav (píchání injekcí) na druhé umělé oplodnění :-. kdyby se to povedlo, tak si dáme krásný dárek pod stromeček x-) koncem měsíce plánujeme víkend v grand hotelu Zvon v Českých Budějovicích-dostali jsme svatebním darem, tak už se moc těším, že to bude zase něco jiného...
Odpovědět
Profilova fotka
Nedy, držim palečky, ať to tentokrát vyjde :-) na Vánoce by to bylo krásný. A užijte krásný víkend
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlí: pořád řešíte něco rodině :-| ....to je nepříjemný, tak snad se to brzo srovná a bude pohoda, když už se kvapem blíží ty vánoce :-) Brum: včera jsem byla u našich v Brandejse, mamka má 3 dětičky a řeknu ti, že jsem ráda, že čekáme jen jedno, je to chvilkama pěknej šrumec :-) ale jsou to zlatíčka x-) Nedy: moc držím palečky, ať to tentokrát vyjde a máte krásný vánoce a užijte si víkend v Budějovicích.....my jsme ty pivní lázně měli taky jako svatební dar a bylo to moc fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, teď je to zase rodina z druhé strany, spíš bychom to řešit nemuseli, ale zatahujem se do toho a stejně rozebíráme. Ale rozhazuje nás to a nesoustředíme se a pro snažení je třeba psychickej klid ;-) U mamky žádná změna, ale je klid, alespoň my nic nevíme. Ale rozhazuje nás to a nesoustředíme se a pro snažení je třeba psychickej klid ;-).
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ať se to Pavlí brzy vyřeší, aby jste nebyli zbytečně rozptytováni a měli jste pohodičku.... .....holky já už jsem 10. týden...to tak letí, už se mi i vypouklo bříško x-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky http://www.youtube.com/watch?v=5uv6C0... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nedy nádhera :-) úplně mi šly slzičky do očí.
Odpovědět
Profilova fotka
děkuji, původně si jako ze mě kolega-kameraman vystřelil, ale taky se mi to líbí :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Nedy: moc krásný video, máte nádhernou vzpomínku na svatbičku ;-) :-)
Odpovědět
Krásný Nedy x-) Pak jsem Martí dej nějakou fotku tebe a mrňouse v bříšku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem si nostalgicky prohlížela svatební alba nás všech z diskuze... Toto stejně všechno uteklo, už tu máme za dveřmi Vánoce, první manželské :-) a co, nepřibyla nějaká nastávající maminka? Já zatím ne. A co Marti, jak roste bříško?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Pavlí, když se tak s odstupem času probírám fotkama, taky si říkám, že je škoda, že to tak rychle uteklo a jak se mi ze začátku zdálo, že ne vše bylo dokonalé, teď mám pocit, že to nemělo chybu. Chystám se udělat rodičům fotoknihy ze svatebních fotek, ale ne a ne se dočkat nějaké zvýhodněné akce, asi nakonec udělám u happy fota, nemáte někdo zkušenost? Jinak jsem prodala šaty, ach jo, začíná mě to mrzet, možná jsme si je měla nechat. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Eví, já dělala několik fotoknih u Heysmile, po svatbě dvě pro mamky menší rozměr a ještě pro tchána pracovní a s tím jsme dostali slevu 200,- Kč na větší, takže jsme si nechali udělat pro nás fotoknihu velkou teď nevim rozměr, ale je větší než A4. Byi jsme vždy spokojení, objednávali jsme u nich už před svatbou dvě knihy. Jinak mamky byly dojaté, projížděla jsem i ostatní firmy s nabídkama a tohle se mi líbilo nejvíc. Jen teď maj nový ten program na tvoření a v tom jsem to ještě nedělala, a zdál se mi na první pohled horší než ten předchozí, který už jsem měla pěkně vychytaný. Asi by mi taky mrzely ty šaty, mně zbyl závoj, zprvu jsem taky říkala, že ho prodám, ale teď ho mám doma a nechci ho prodat. Abych řekla pravdu do včera byl v tašce odložen a nebyla jsem se schopna na něj podívat, abych ho případně vyčistila a koukla se, jestli neni poničen (vim, že jsem ho pokládala do keřů s trny), včera jsme uklízely naše odkladiště a závoj jsem si nandala (tedy pěkně zmuchlaný), poškozen ani špinavý nebyl, tak jsem ho složila na malý rozměr a uložila do krabičky, kterou jsem nazvala "pro mou dcerušku" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pavczo dík, právě na to koukám a nemají špatnou nabídku, chci udělat alba rodičům k Vánocům a možná že vyberu od nich. S šatama jsem dlouho váhala, ale on byl docela problém je i někde uskladnit. Skříně jsou na ně malé a přišlo mi škoda, aby byly někde zmuchlané v krabici po dlouhé roky :-) Takhle udělají radost ještě další nevěstě. Ale nestihla jsem si je už ani oblíknout na rozloučenou :-N Závoj bych si ale taky nechala, to je hezký, třeba se v něm jednou Tvoje dcera opravdu vdá :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?