Nevěsty z Karlových Varů a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pavczo doufám,že se najdeme. Měla jsem dotaz ohledně dobré koupě prstýnků v Karlových Varech (ukázkový text pro admin). admin dodává: toto je téma na pokec o všem pro nevěsty z KV a okolí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky děkuji moc, už začínám vymýšlet jména :-D Včera jsem to řekla svojí dobré kamarádce a ta měla šílenou radost, protože ona je ve 3. měsíci, takže budeme vozit spolu.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti a už nějaká jména vedou? My sice nečekáme, ale už jsme si pořídili knížečku Jak se bude vaše dítě jmenovat? Je tam 11 000 jmen možných, nemožných, tedy všech možných, ale některé jsou nepředstavitelné jako např. Kunigunda, ta vede v hrůznosti :-D Já nechápu, když vidim, že narozený dítě ještě není pojmenované (u nás v práci je ta možnost), tak si říkám tolik času a nevymyslí to? Proto je to dobré zavčasu vymýšlet ;-) . Eví to já doufám, že až to bude fakt, tak rádi uvěří, kdyžtak jim pak už můžu mávat fotkou z ultrazvuku. Když my to možná podpořili tím, že jsme říkali, že jsme v Kice viděli pěknou komodu, která má navrchu vaničku a přebalovák, že by to pro nás bylo praktický, ale zároveň jsem zdůraznila, že do budoucna.
Odpovědět
Profilova fotka
Snad holky nějaká brzy přibudete ....držim palečky....Pavlí to je fakt zvláštní, že se začalo povídat, že jsi těhulka, když to tak neni....přijde mi, že na vás okolí začalo až přílišně tlačit, tak se toho nezalekněte a snad vám to brzy vyjde. ;-) :-) Co se týče jmen.....mě se vždycky líbila Natálka a Amálka....ale Natálek je teď hodně (jednu má i sestřenka) a na Amálku, mi manžel řekl, že mu to přijde jako "Análka"!....tim mě teda totálně rozsekal, ono asi něco na tom bude, že chlapy mozkem moc nepřemýšlí....tohle byla klasická ukázka.....mě by to teda ani ve snu nenapadlo a z něho to vypadlo okamžitě =-) Teď se mi pořád vkrádá do mysli Sofie - Sofinka a přijde mi to docela hezký a zároveň to nebude mít asi každá druhá holčička. A co se týče jmen pro chlapečka, tak mě se třeba líbí Tomášek, ale to je taky taková klasika, ale jinak mi přijde, že neni moc chlapeckej jmen, který by se mi líbily? Máte nějaký tipy?
Odpovědět
Profilova fotka
Natálka a Amálka jsou krásná jména, ale máš pravdu, s Natálkama se roztrh pytel, Amálku teď dala jedna kolegyně a moc se to všem líbilo, hned se všem vybaví víla ;-) v diskuzi jmen dětí jsem četla, že malá dítko taky říkalo místo Amálka - Análka. Když ono se dá vymyslet asi na každé jméno něco vtipného či nelíbivého, to je těžký, to by pak těch jmen moc nezbylo. Sofie se teď líbí mojí mamce, mně to jméno nevadí, ale osobně bych ho asi nedala. Ono je taky důležitý si to říct i s tím příjmením. Jak to bude znít v dětství, jak v dospělosti. Jinak máš Marti pravdu, to je furt někdo, kdy bude mimi, mamka moje, že čeká každým dnem, kdy jim taky řeknem, oni si všichni mysli, že to je raz dva. Nedivim se kamarádce, že to tajila rok, že vůbec mimi chtějí, i když já taky těm ostatním neřekla, že plánujem, ale berou to jako, že jsi se vdala, máš věk, tak kdy bude? Ono ze začátku je to sranda, ale kdyby to nešlo a byla to už delší doba a furt bych měla poslouchat "tak kdy", tak to pak bude mrzet.
Odpovědět
Teď jsem teprve objevila Kačí fotky, no úžasný jsou fakt, hlavně že vyšlo to počásko :-) x-) Hlavně se Pavlí kvůli tomu nenervuj, až to příjde tak to bude, ostatní holt musejí počkat ;-) Mě se Martí pro holku líbí Erika nebo Emily, jedno z toho bych si chtěla do budoucna prosadit a pro kluka Sebastian, zdrobnělina Sebík se mi líbí a k příjmení by to taky šlo.....ale přesně jak psala Pavlí, musí to k tomu příjmení ladit. Hezkou neděli baby. :-D
Odpovědět
Ahoj, tak jsem tu chvílku nebyla a koukám a nestačím se divit....Marti moooc gratuluju a přeju ať si to těhu užíváte a mimi ať už to bude holka nebo kluk ať je hlavně zdravé...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už vím, kdo ten blud o mém těhotenství vypustil do světa. No, nemá cenu to řešit, dotyčná nemůže za svou blbost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Máji, díky. Pavlí, každý holt dostane naděleno něco jiného, někdo bohužel blbost :-D to asi nemá cenu řešit. Kde jste koupili tu knížku se jménama? Veru: Sebastian by doma asi neprošel, stejně jako asi neprojde Dominik (to by se mi taky líbilo)....teď mě ještě napadl Patrik, to se mi líbí....to by eventuelně mohlo být.....a co třeba Julie....to neni špatný, akorát si hned vybavim tu žížalu....ach jo....to bude ještě těžký.
Odpovědět
Profilova fotka
Marti koupili jsme ji v knihách ve Sparu. To je ona: http://knihy.abz.cz/prodej/jak-se-bud... Patrik se mi taky líbí, i Julie ta u mě jednu dobu vedla, ale zní to takhle hezky, ale když se řekne Julča, přijde mi to ještě horší než ta žížala. :-D Jinak pro kluka u nás jednoznačně vede Tadeáš a u holky jsem furt na vážkách, hodně se mi líbí Rozár(l)ka, jak to zní, ale když mi doma rádi řeknou Růža nebo až bude velká, tak Róza, to už se mi moc nelíbí a prý, když bude po nás rozměrnější tak prý už vůbec se to nehodí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlí....včera jsem na tu knížku koukala, ale těch jmen je tam moc....to bych už vůbec nevěděla, takže jsem jí nekoupila :-) Tadeáš je hezké jméno, ale taky jich je teď dost....Rozárka pro malou drobnou holčičku je pěkné, ale v dospělosti nevim, přesně jak píšeš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mně se Tadeáš líbí už několik let a Tomovi naštěstí taky a já žádného zatím neznám, to taky musíme vynechat jména, co už jsou v rodině, jména těch, na které nemáme dobré vzpomínky nebo vůbec si nesmim pod tím nikoho představit :-)
Odpovědět
Je fakt, že to hodně ovlivňuje, že i když se ti to jméno třeba líbí, tak ho nedáš, jelikož dotyčného/ dotyčnou nesnášíš, je to holt těžký, ale Tadeáš je fajn - Tadík je roztomilý Martí, mě Sebastian taky neprojde, Tomáš je spíš pro typičtější jména, klidně bych dala "Tomáše", ale mít doma dva, to asi ne. Ještě mi napadlo Petr, po tchánovi, jenže to by zas nerozdýchal můj táta :-) ....ale já mám času ještě dost o tomhle přemýšlet. Jednodušší to bude až budete vědět pohlaví, pokud to tedy budete chtít vědět.Ale hlavně ať je to zdravoučký, to je nejdůležitější :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, Pavli no tak vidíš, už víš kdo to vypustil a víš jak to je Nikdo učenej z nebe nespad, ale blbce jako kdyby schazoval :-D pukanka - Natálek je spousta, jednu má švagrová; a Amálku má zas moje kamarádka žijící střídavě v Aši a v Německu, jinak u nás je to jasný - Holčička bude Viktorie (děda bude v sedmym nebi, tak trochu i po něm), a taky se mi hodně líbí Lucie, u dalšího kluka nevim ale líbí se mi Petr nebo Ondřej (ale to moc nejde k našemu příjmení) - Jirka řek, že do toho mi kecat nebude at´si holce dám jméno jaký chci a že prej stejně druhý nebude, že je moc starej - zas na něj leze ta krize středního věku :-|, tak snad ho to přejde :-N Tomáš je krásné jméno, ale jmenuje se už tak můj synovec od jedný sestřičky a navíc můj bejvalej na kterýho můj muž občas žárlí - takže to by asi neprošlo :-D :-D verunka - přesně tak, hlavně aby bylo zdravý ;-)
Odpovědět
Ta zima je hrozná....... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Skok z léta do zimy :-| taky máte sníh? Už aby byl aspoň březen :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pav - jo máme sníh a letní gumy :-p :-D - takže o vejkendu se přezouvá a zatim jezdíme autobusem ver - jo to mi povídej, jsem neustále zmrzlá jak psí hovínko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, příští týden hlásí oteplení....juchuchu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No téda, tady to frčí, stačí jedna těhu a už to tu žije ;-) moje kamarádka dala jméno Šimon, nejdřív se mi to vůbec nezdálo, ale teď když malej Šimi přicupitá, tak to přesně sedí x-) podle mě, holek je víc hezkých, to už mám také vybrané, ale kluka ne. hnusné počasí FUJ FUJ FUJ
Odpovědět
Jééé, Marti velká gratulace x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Konvali koukala jsem tvé album přípravy a skutečnost, krásnej dortík, zapomněla jsem, odku jsi ho měla ty? Taky máme kamarádku se Šimonem a starší je Štěpán.
Odpovědět
Pavlí, díky. Měla jsem ho od Ondry. Byl výborný x-) Ale na fotce už je trošku rozteklý
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, koukám, že jsme všichni pořádně zmrzlý :-x naštěstí sníh tu ještě nemáme, ale zato nepřestává pršet - ale zimní bundu už jsem vytáhla x-) Hlásim, že pokud půjde všechno dobře, tak by nás mělo být v květnu taky o jednoho víc :-D tak držte palečky.. Marti, mooc gratuluju - kdy máte termín?
Odpovědět
Profilova fotka
Nedy: nad Šimonkem jsme taky dneska uvažovali.....hezký jméno :-) Konvali: děkuji, jak se daří v nové práci? Pugie: moc děkuji a zároveň gratuju k mimču....skvělá novina ;-) :-) x-) My by jsme měli být 3 až v červnu, ve středu jdu k doktorovi, už se nemůžu dočkat, až to maličký uvidim na ultrazvuku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pugie také moc gratuluju, hezky se nám tu rozmnožujete ;-) doufám, že se taky brzy přidám, zatím bohužel. Jinak my jsme v týdnu malovali, tak kdo by chtěl vidět, jak se nám to povedlo, může zde (první fotečky jsou ještě před): http://www.modrastrecha.cz/album/albu...
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlí, docela změna, jak jste byteček vymalovali, na mě sice až moc výrazné barvičky, ale hlavně aby se to líbilo vám, a aby se vám tam hezky bydlelo. Nás taky čekají v našem 1+1 stavební úpravy spojené s přípravou na miminko, budeme dělat sádrokartonovou příčku, aby jsme oddělili ložnice s dětským pokojíkem od obýváku a loni jsme malovali na takovou tlumenou oranžovou, tak to asi necháme ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pugie - moc gratuluju, úžasná zpráva! Marti - tak přeju, ať se ti obrázek malého tvorečka líbí. Určitě to bude skvělý. Já mám naštěstí jména jasná ;-) . Pavlí - byteček teda fakt skvělá proměna. Mám ráda barvy, takže mě se to rozdodně líbí.
Odpovědět
Profilova fotka
Kačí: asi tak od patnácti jsem chtěla Natálku a Patrika a teď když čekám mimi mi ani jedno z těch jmen k našemu prckovi nějak nejde :-D asi jsem si na ně tak zvykla, že už mě přestaly bavit ;-) :-) takže výmýšlíme dál....
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - určitě vyberete to nejvhodnější ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Konvali - super, že ten dort od Ondry byl dobrý a vzhledově mně se líbí taky, na to, že dost lidí zrovna o jejich dortech nemluvilo moc pozitivně. Marti, už se ti to krátí, ve středu to bude určitě krásná chvilka, tak si to užij
Odpovědět
Gratuluju Pugie. Já byla v sobotu zapařit a tři lidi se mě ptali, jestli nejsem těhotná, měla jsem tílko upnutý pod prsa a pak volný, takže jsem vyhrnovala triko a říkala, že ne :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?