Nevěsty z Karlových Varů a okolí

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Pavczo doufám,že se najdeme. Měla jsem dotaz ohledně dobré koupě prstýnků v Karlových Varech (ukázkový text pro admin). admin dodává: toto je téma na pokec o všem pro nevěsty z KV a okolí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kačí, před ostatníma už se snažíme držet, Tomáš to chtěl říct babičce a dědovi a těm jsem nepovolila, protože vim, že by to vědělo celé Poříčí a to fakt nechci. Nemluvě o tom, že mám trochu strach, jestli už jsme to nezakřikli, protože každej den trochu špinim, moje gynekoložka celej tejden neni a na pohotovost to prej neni, když nekrvácim, někde píšou, že špinění je běžné, někde že by to měl hned kontrolovat lékař. A ještě jsem nastydlá, takže pokašlávám a hlavně šíleně smrkám. Celou dobu nic a teď jak naschvál. Brum, to mi je líto s tou prací, ale zase jestli jsi furt byla pryč a jak sama říkáš otročina tak sis možná oddychla a držim palce, ať seženeš lepší.
Odpovědět
Profilova fotka
Brum - aha, tak to mě moc mrzí :-( . Přeju, ať najdeš brzy další práci, která aspoň bude stát za to. Škoda, že ti to teď tak zkomplikovalo Vánoce a nemohla jsi být s rodinou tak, jak sis přála. Album mi koukám promázli, chtěla jsem udělat srovnávací album - představy versus realita a bohužel mi nechali jen ty svatební fotky, předlohy mi vymazali. A ze svatební cesty mi vymazali skoro úplně všechny, takže budu muset dát fotky jinam a pak vám sem hodit odkaz. No Pavlí, nevím, tak jak píšeš. Koukala jsem taky na net a někde píší, že je to běžné a někde, že máš jít k Dr. Je to těžké, takové rady. Já bych to asi i tak riskla na tu pohotovost, nebo bych zkusila zavolat někam na jinou gynekologii o radu. Ať něco nezanedbáš.
Odpovědět
Profilova fotka
Katko, to album sny versus realita si udělej v přípravným albu, tam by to měli nechat, mám taky. A ze svatebky nechávají asi max. 2 fotky. Když jsem se začetla víc, tak tam to bylo i jako počínající potrat nebo jako menší zlo hematom, což bych se nedivila, jak furt smrkám a pokašlávám, holky na koníku ho taky měly, chce to klid a časem zmizí. Je dobrý, že jsem do neděle doma, tak se snažim být v klidu, nedělat nc namáhavého ani nic netahat. V časopise Maminka, který jsem si teď koupila píší: Během prvního trimestru špiní dokonce každá třetí žena, zvláště v období očekávané periody. Ale, že je lepší jít k dr. A kontrolu běžnou mám až 21.1. A chtěla jsem se zeptat, platila jsi něco při vyšetření? Že budu dávat za fotku 100,- mě doktorka upozornila, tu jsem chtěla kvůli Vánocům, ale ještě 300,- za ultrazvuk (aspoň tak to řekla sestřička) a 90,- kč dávám pokaždý na gyndě, takže jsem tam vysolila 490,- ani jsem nemrkla. Možná by taky stačilo, kdybych začla myslet víc pozitivně a těšit se, protože nám oběma trvalo dlouho, než jsme začali věřit ;-) Uvidim zítra ráno, kdyžtak zkusim zavolat na polikliniku, jestli tam neni někdo, kdo by zastupoval, přeci v akutních případech by tam někdo takový měl být.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, holky......dneska jsem byla u doktora a máme úžasnou novinu, už víme co to bude? :-) Chcete to vědět? :-) Brum: to je mi líto s tou tvojí prací, vím jak dlouho jsi nějakou sháněla a teď tohle :-S Káťo hezké fotečky se svatebky ;-) :-) a přeju ať tě ty nevolnosti už přejdou.....za pár dní bude nový rok, tak snad ti bude líp...... ;-) :-) Pavlí hlavně se Pavlí nestresuj, to miminku neprospívá a všechno bude v pořádku ;-) :-) ....já jsem musela novinu o našem mimi vyhlásit do celého světa ještě než jsem šla prvně k doktorovi, prostě jsem se musela o tu radost s někym podělit :-) a když mi sestra po prohlídce řekla ať to do konce prvního trimestru nikomu neříkám, tak jsem se rozesmála, že už to každej ví :-D Jinak co se týče plateb máme hrazeny 3 UTZ od pojišťovny a ostatní si musíš zaplatit, já dneska platila 250,-Kč za něj a to jsem si o něj musela říct jinak by mi ho ani neudělal. Za fotku platim 50,-Kč a pak nějaká ta plastová zrcátka a štětičky, ale to jsem dneka neměla. A tvůj doktor má teď dovču? Holky pa, nevim, zda se tu objevim do konce roku.....kdyby ne, tak přeju všechno nej do nového roku, ať se vám v příštím roce splní vše co si přejete a nám těhulím přeji bezproblémoé těhulkování a krásna a zdravá miminka x-) P.S. čekáme holčičku x-) x-) x-) ..........juchuchuchu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, to je super, holčička, taky bych si ji přála :-D jen manžílek by radši chlapečka, ale zdraví je nejpřednější, že. A už máte jméno? My máme připraveny holčičí i klučičí, ale nevim, jestli se ještě nezmění zvlášť ta holka. Já právě taky měla nutkání to všem říkat, ale vzpomněla jsem si, jak to bylo s šatama svatebníma, všem jsem poslala (krom ženicha), jaké budu mít a nevyšly, totéž jsem udělala s druhýma a nevyšly, u těch třetí jsem byla opatrnější. Aha, tak aspoň vim, že to nejsou extra pálky od mé doktorky, protože jí jsem platila i 500,- když jsem se k ní registrovala. Teď celej tejden neordinuje. I když fotku máš za polovičku. Krásného Silvestra a šťastné vkročení do nového roku.
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlí, já mám fotku taky za 50.-Kč, jako Martinka. Za UTZ jsem zatím nic neplatila, ani mi Dr. o žádných poplatcích neříkal. Mám dva obrázky, tak uvidíme, jestli to bude třebas jako u Martinky, kdy tři jsou zdarma. O tom srovnávacím albu jsem si taky už říkala, že to asi bude nějak jinak. Jen si vybavuju, že jsem zase někde viděla, že měla některá uživatelka problémy s tím, že dala svatební fotky do přípravného alba, tak jí je vymazali. Tobě, Pavlí, přeci taky vymazali tu bráškovo svatbu nebo kdo se to ženil :-) . To je jedno, nebudu řešit. Hodim na rajče nebo někam. Pavlí, zkus si radši někam zavolat, pro tvůj klid. Marti - gratuluju k holčičce. Hlavně, ať je zdravá. Taky přeju všem krásný konec konec a hlavně hezký začátek toho nového.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, hezky si užijte dnešní večer, ty, co nemají pupek, ať se pořádně vožerou i za nás :-D hlavně hodně zdravíčka a pohody do dalšího roku!!! ;-) mějte se, Peťa
Odpovědět
Profilova fotka
Katko, když jsem dala do svého přípravného alba před svatbou fotku ze svatby švagra, tak ji smázli (možná tušili, že to manželství už jde do záhuby), ale po svatbě, když mám fotky před a v den svatby, tak to nechali. Jinak hlásim už druhej den bez špinění, tak snad to bude dobrý, hned mám lepší náladu. Tak holky krásnou noc, ostatní těhulky už asi vykoupili všechny dětstký nealko šampíčka, chtěla jsem mít čim si připít a nikde už neměli :-D , a hodně zdraví, štěstí, lásky do nového roku, bezproblémové těhulkování a krásná zdravá miminča. A speciálně Nedy přeji, aby už se i Tobě brzy štěstíčko do bříška naplnilo. :-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, díky, mám z holčičky obrovskou radost. x-) Bude to Sofinka x-) Pavlí: co je s tvym švárou a s Monikou....jim to spolu neklape? :-S ........to víš, že to bude dobrý, ještě pár týdnů a z toho nejrizikovějšího jste venku ;-) Kdy vlastně máte termín porodu, někdy v srpnu? Jak jste oslavili Silvestra? Nám se někam nechtělo, tak jsme byli doma, hráli jsme hru "Doba kamenná" :-D rozdrtila jsem manžílka ;-) :-) , pak jsme si o půlnoci připili, chvilku jsme koukali na ohňostroj za oknem a pak jsme šli spinkat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jé Sofinka, za tu se u nás přimlouvala moje mamka taky, u nás ale vede teď Valentýnka :-) Jáchym s Monikou jsou od sebe a je podaná žádost o rozvod. My na Silvestra spíš čekali na půlnoc, abychom šli do hajan :-) ke všemu jak to bouchalo celej večer, tak náš pejsek byl celej vyklepanej. Večer předtím jsme hráli člobrdo a dvakrát jsem vyhrála, takže se mnou už nechtěl Tom nic hrát ;-) A po půlnoci zatímco Tom fotil z okna ohňostroje, já se choulila s vystrašeným pejskem. Termín dle menstruace 16.8. a dle utz 20.8. zatím, to je ještě daleko.
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé, Marti, holčička, to je super x-) my pořád nevíme, myška se nám nechce ukázat.. Náš Silvestr byl strašnej, nudnej, radši bych byla doma, nějak mě to přestává ve společnosti brát, asi stárnem :-D Byli jsme v úterý objednat kočárek, tak jsem zvědavá.. museli jsme už tak brzo, je tam dodací doba až 12týdnů, tak aby to pak nebylo na poslední chvíli..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, zdravim západ v novém roce ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky, tak já jsem asi to své těhu zakřikla. Dneska jsem teprve byla na kontrole kvůli tomu špinění a nebylo vidět srdíčko :-(. Už by mělo být, čekáme do pondělí, když nebude, je konec. Ještě mi budou zítra a v pondělí měřit hladinu hcg, jestli roste. Ale vidim to bledě. Přitom jsem ráno říkala, že vim, že mimi je, protože mi bylo děsně blbě, nemohla jsem v busu ani dojet a v práci jsem hned zvracela.
Odpovědět
Pavlí, drž se a neztrácej naději
Odpovědět
Pavlí neboj určitě to bude dobrý, uvidíš. Držím palečky
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlí a v jakém týdnu by jsi měla být? Držím palce.
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlí, držíme taky palce...
Odpovědět
Profilova fotka
holky, díky, ale už to moc optimisticky nevypadá vzhledem ke všem příznakům.
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlí......to je mi líto :-( drž se, moc držim palečky ať tam to srdíčko v pondělí je ;-)
Odpovědět
Ahoj holky....tak zase koukám na novinky........gratuluju Martí k Sofince, moc krásné jméno x-) Pavlí to mě mrzí, co prožíváš :-( ........každopádně držím moc moc palečky ať to dobře dopadne, držte se!!!
Odpovědět
Profilova fotka
S psychikou na tom nejsem nejlépe, vzhledem k tomu, že každej den se objevuje krvácení, ne silné, ale je, tak jsem všechny pozitivní naděje ztratila. Nepřála bych to nikomu zažít. Nedokážu to jen tak přejít, stává se to i jiným a první pokus nevyšel, vyjde příště. Není to tak snadný. :-(
Odpovědět
Ahoj holky, mohly byste mi prosím doporučit nějakou karlovarskou cestovku? Chtěli bychom jet nejspíš na Madeiru nebo na Kanáry, ale možná že i jinam, ještě nejsme rozhodnutí... a chtěli bychom jet co nejdřív po svatbě, takže buď hned v dubnu, nebo v květnu... děkuji předem za tipy... Pavli, je mi to moc líto, co se ti stalo...
Odpovědět
Profilova fotka
pavli - to mi moc mrzí, co tu čtu :-( určitě je to pro Tebe moc těžké, ale neboj ty to zmákneš a zas vysvitne sluníčko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už to mám za sebou :-( Vyčištěná děloha, po miminku ani stopy. Jeli jsme ještě večer na pohotovost, protože už jsem začala krvácet hodně, narazila jsem naštěstí na milého a ochotného pana doktora (na pohotovosti mě to překvapilo). Vše mi vysvětlil (i jsem poznala, že má dr. je blbá, když nepoznala, že plod je téměř 3 týdny mrvý a balamutila mě, že příště třeba srdíčko bude a brala krev na hcg, jestli stoupá, ten dr. říkal, že by ještě stoupalo, i když už to nebylo živé), ukázal a mně se na jednu stranu oddychlo, než celý víkend jsem propadala do depresí, že je konec pak zase co když je naděje a opačně. Musíme chvíli počkat a věřit, že příště už to vyjde. Teď nebylo něco správně a miminko asi nebylo zdravé a silné, nedovedu si představit, kdyby to přišlo mnohem později nebo se nenarodilo zdravé. Takhle v počátku to zkrátka mělo být, je to těžké, ale nedá se nic dělat, než to přijmout a věřit v lepší zítřky.
Odpovědět
Pavlí, moc mě to mrzí. Hlavně se s manžílkem držte, odpočiň si a myslete na to , co bude. Ne na to, co se stalo.
Odpovědět
Profilova fotka
Pavli, nevím co na tvůj poslední příspěvek, říct :-N je to moc těžké :-( , na druhou stranu přesně jak píšeš pořád lepší takhle než kdyby se ti narodilo mrtvé dět´átko nebo kdyby nebylo jinak v pořádku |-| Ale věř, že všechno je jak má být. Nic se neděje náhodou a všechno chce svůj čas. Co se má stát, stane se. Ten čas kdy se mimi povede, přijde, neboj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlí, je mi moc líto, že to nevyšlo. Určitě to lehké není. Ale je pravda co píšeš, něco nebylo v pořádku, je lepší, že se to stalo teď, než později. Stává se to často, jen o tom spoustu žen nemluví. Budu ti strašně moc držet palce, ať si brzo fit a ať to podruhé určitě vyjde.
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlí to je moc smutné :-( mrzí mě to za tebe :-( ty smráďata mrňavý nám dávají zabrat!! slyšela jsem ale, že takový potrat to tam prokypří a podruhé to jde strašně snadno!! ale asi musíte mít pauzu viď?! Kamarádce takhle přišli na cukrovku... bylo jí zle, začla hubnout a o miminko taky přišla. Je toho strašně moc co se může stát, kdo nedělal děti jako já, neví co to je za štěstí když se to povede brzy, přirozeně, bez nervů a litrů prolitých slz...Možná by bylo fajn kdyby tě poslali na genetiku... mě třeba navíc ke všem problémům zjistili, že mám v genech potrácivost čili až půjdu opět na ISCI tak budu brát prášky, aby tomu předešli... Máš gyn tady z Varů??asi jí nechceš jmenovat?? (já jen že mám se svou také špatné zkušenosti...)
Odpovědět
Profilova fotka
Pavlí, to mě moc mrzí, že to takhle dopadlo...celý den jsem na tebe myslela a držela palečky a ty už jsi to měla za sebou :-( Ale přesně jak píšeš lepší teď než později.....a příroda ví proč to dělá, něco prostě nebylo v pořádku. Teď hezky odpočívej a drž se. Příště to vyjde. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky děkuju. Už jsem schopná to přijímat, i když asi ještě i ty chmury přijdou. Nejvíc, když si řeknu, že jiné třeba v těhu kouří, nebo si dokonce přály, aby potratily a porodí zdravé děťátko, někdo si ho moc přeje a pak to nevyjde. Ale je pravda, že se to stává hodně, někomu dokonce opakovaně, to by mě srazilo ke dnu, to se doufám nestane. Doporučují počkat 6 měsíců, aby prošlo pár menstruací (jak já je nemám ráda), říkal pan doktor, že tak možná už ten 4. měsíc by to šlo. Ale znám jednu paní, které se to povedlo a porodila už zdravé miminko, když otěhotněla hned po první menstruaci po vyčištění. Ale tak brzy bych se asi bála. Nedy je to doktorka Čejková z polikliniky, přitom, když jsem k ní přecházela, tak mi ji doporučovali. Ale přijde mi, že má i nekvalitní ultrazvuk, ta fotka (za přemrštěných 100,- když většinou se dává 50,-) byla k nepoznání, taková dohněda a žádný špuntík k poznání. Přitom jsem viděla fotky miminek taky tak prťavých jako jsme měli my před svátky a bylo víc vidět než na tom našem.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?