Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Dobré ránko holky, dnes jsem jakási utahaná, no aspoň, že se půlí týden :-D Venku přituhlo a pěkně to pod nohama křupkalo :-) Ivi, to máš teda práááce. Holky, tak toho 5.2. s tím srazem taky počítám, stačí říct kde. Jestli teda platí ta CasaMia :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno tak jak pak se máme? Holky je to smutné, ale přesně jak jsem předpokládala bez Helenky to tu není ono :-( Sylvi- kéž by to chtělo venku vydržet! Jak to začne tát, tak je to o držku. Se srazíkem počítám a už se moc těším. lump- dph a dptace to jr opravdu fuj fuj, tak ať se ti daří. Doorka- jestli půjdeš příští týden na cvičení, tak bych se ráda připojila jestli můžu. Včera mi to nevyšlo, měla jsem tady stolaře a stejně to není hotové, se skříní budou pokračovat v pátek, nebo až po neděli. Markétko- taky se přijď za náma podívat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko. Tak dnes ani Ivka? Mějte hezký den. Já půjdu na chvíli do práce,abych to náhodou nezapoměla :-)
Odpovědět
Ahoj holky, makám makám. Katy tak jdeš do práce mrknout, jo? Je ti myslim aj smutno, že? Taky měj hezký den ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Udělala jsem 2 zákaznice a jsem spokojená. Tak by se mi to líbilo. :-D
Odpovědět
Tak jsem děvčata ochuravěla....trápí mě mega rýma a bolí mě v krku, takže jsem dneska ani nešla cvičit a radši ležím doma a kulýruji se...Jdu si ohřát další čaj a zalehnout... Katy - ty si nedáš pokoj... :-N Sylvi - ty hodláš makat v práci jak dlouho? až do porodu nebo půjdeš dřív?
Odpovědět
Vladi mám psáno MD na 3.6., takže v práci bych měla být do 31.5. a vyberu si dovolenku. Snad budu pořád celkem fit, chtěla bych do toho konce května vydržet. To budu pak 31TT. ;-) Ale kdovi, jak to všechno bude že. Vladi to je naprd, že jsi marod, snad tě to brzy přejde. Aspoň, že bude víkend, a můžeš to vyležet. ;-)
Odpovědět
Sylvi - no lehl na mě nějaký bacil.......když už na mě nelehl chlap, tak aspoň ten bacil :-D :-D :-D :-D , s tou rýmou je to pořád blbé, ale v krku už mě tak nebolí a i hlasivky se mi vrací a nemluvím jak nějaký prokouřený tuberák :-N Tak uvidíš, jak se budeš cítit ty....já vím jedno - až zjistím, že jsem v tom, tak jdu okamžitě marodit, protože mezi tou naší klientelou já sedět nebudu :-p Tak se berušky opatrujte, já se jdu nachystat a vyrážím do práce, ještě že je pátek. Sice mě čeká učení, ale aspoň se budu moct vyspat a sem tam i polehávat...Tak páááááá
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko. Vladi,ty jsi takový marodek? Tak čajík a víkend v posteli. To není špatné. Hlavně,ať se to lepší. sylvi,ty to máš teda pěkně naplánované. To je fajn,že ti vyjde začátek mateřské v takovém teploučku.
Odpovědět
Katy, jojo já mám léto ráda, ani teplo mi nevadí, to miluju, takže mi to super vyšlo ;-) tak jsme to chtěli nějak na to léto :-) NO jen doufám, že v práci to do toho konce května nějak dáám, snad nebudu mít moc velký pupík, abych mohla v poho chodit :-D zatim je to super, ale vím, že poroste :-D Vladi to je naprd, že nemáš manžela doma, co? Nemůžeš se pořádně vypotit :-D , ale on i ten teplý čaj a postýlka dělá divy. A chápu, že až budeš těhu tak zdrháš, u vás v té práci co tam chodí za lidi, to je děs, co? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska nic? Tak hezký večer,slečny a paní. :-)
Odpovědět
a v neděli taky nic....jo Katy, budeš se muset přidat za námi na FB.... ;-) Holky, přeji vám příjemný start do nového pracovního týdne....a má opět sněžit a já mám mít úklid před domem, tož doufám, že nenapadne půl metru sněhu :-x :-x :-x Dobrou noc, babulky.
Odpovědět
Článek se načítá
Dobré ránko holky, Vladi už jsi zdravááá? Teda já doufám taky, že už nebude sněžit, a to nemám úklid :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi,můžu ti pomoct :-D
Odpovědět
Holky kde jste všechny? CO je to s vááááma? ]-(
Odpovědět
Sylvi - zdravá jsem jakžtakž, ale bohužel jsem stačila nakazit moji sestru milenou, která mi to nemůže zapomenout :-D :-D :-D , tak se kvůli mě ted kulýruje ona. A sněžit prý má v tomto týdnu požehnaně, takže doufám, že když už jsem zdravá, tak se u toho odklízení zase nenachladím.... Kačenko - ty jsi hodná, ale hezky budeš doma a dívat se na mě maximálně z okna!!!!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi,no dívat z okna se můžu,ale to bych ti moc nepomohla. ;-)
Odpovědět
Dobré ránko holkyy. Vladi to se dělá nakazit vlastní sestru? :-D :-D No s tím sněžením nestraš, vím, že mají být teď ty mrazy, a ve čtvrtek jdu na krev, a nechce se mi brodit ještě sněhem. Katy, jak se máš? Tak holky se tu ani neukážou tak nevíme co s tím srazikem, včera jsem byla s Blani venku, a určitě toho 5.2. plánujeme ten sraz v té CasaMii. Asi to tam rovnou zarezervujem. Tak holky ať víme pro kolik osob, zhruba. Hlaste se!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, mám teď trochu nestíhačku v práci, ale dočítám poctivě. Krom práce teď byli trable s jedním koníkem, měli jsme ho v Brně na veterině s kolikou a dneska ráno jsem si hrála na hasiče, neb nám začal hořet hnůj... Doufám, že podobné příhody jsou zase na dlouho vybrané a bude chvilku klid. Já zatím srazík potvrzuju, ale u mě bohužel není nikdy nic na 100%.
Odpovědět
dobré ráno, kočky, jakožto tisková mluvčí dua "H/M" vás po ránu zdravím a chci jen písnout ohledně srazu. takže helísek ani majky se dne 5.2. srazu nezúčastní. neodolaly jsme totiž lákavé nabídce od šarmantních gentlemanů a tudíž tento večer strávíme v jejich milené společnosti a necháme se rozmazlovat.... děkujeme za pochopení a přejeme příjemnou zábavu všem zúčastněným ;-)
Odpovědět
Ivi jasné, to chápu, ale předběžně s tebou na 99% počítáme :-N Jejda, ty jsi teda hasič, to muselo být zajímavé , když hořel hnůj =-) Hlavně, že to dobře dopadlo. ;-) Chudák koník, snad se brzy uzdraví. Tak mám potvrzenou, Blani, Janču, Ivku...a dál? :-D
Odpovědět
H/M to je škoda |-| Chtěli jsme vás po dlouhé době vidět. Ale jestli máte něco lepšejšího tak to chápu x-) To se nedá nic dělat, ale bude nám chybět, to teda na 100%
Odpovědět
Profilova fotka
Sylvi, bylo to vzrůšo, dojela jsem do práce a manžel mi volal, že hned musím zpátky a hasit, jemu totiž nikdo z práce omluvenku nedá :-D. Naštěstí mi přišel na pomoc soused a taky štěstí, že máme ve stáji hydrant a hasičské hadice. Poučení na příště, popel z krbu první prolít vodou a pak až ho hodit do hnoje... Koník už je naštěstí doma a ok, ale "poležel" si ve špitále tři dny na kapačkách, s největší pravděpodobností se ve výběhu napapkal sněhu a nachladil si žaludek. Teď má ještě antibiotika, ale už se tváří zdravě a žravě až až :-D Hel, to je škoda, že se nezúčastníte, snad příště, užijte si to pořádně ;-) A kde máme Barušku? Že by moc práce...
Odpovědět
Takže máme potvrzenou i Barušku na srazik :-) Ivi teda ty jsi měla akční den, jen co je pravda :-D No na popel opatrně, je žhavýý :-N Chudák koník, taky mu ta zima nějak nesvědčí.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno :-) Copak to tady čtu!? Heli, Majky to je obrovská škoda. Ale kdyby jste si rozmysleli, tak vás moc rády uvidíme. Dámy tak honem hlaste se kdopak se účastní srazu!? Ať se můžeme dohodnout kam a v kolik. Já už se moc těším Lump-ty se opravdu nemáš čas nudit! :-D Nepřihlásíš se do dobrovlných hasičů ;-) :-D
Odpovědět
Blani, tohle si rozmyslet nejde ;-) A nemyslím, že bychom si to rozmýšlet chtěly :-N Ale vy si to užijete i bez nás, z toho strach nemám ;-)
Odpovědět
Ahoj dámy, tak vidím, že se tu řeší srazík.... Já svoji účast zatím nemůžu ani potvrdit ani vyvrátit...v ten den budu v Olomouci ve škole, takže vše bude záležet na tom, kdy se vrátím a taky v jakém stavu se vrátím. Pokud to jen trochu půjde, tak se na vás dojdu aspon na chvilku podívat a pozdravit vás. mějte se krásně. V. ;-)
Odpovědět
Jo a Katy - v noci ze středy na čtvrtek prý má napadnout až 15 cm sněhu, takže jestli se nechceš jen dívat na mě z okna, tak si můžeš udělat hodně brzkou ranní prochajdu s hafíkem a dojít se na mě v 6 ráno podívat jak mi to odhrnování sněhu jde :-D :-D No budu doufat, že to nebude taková katastrofa...a když má sněžit, tak mám samozřejmě muže v práci, takže to zůstane na mě... :-p :-S
Odpovědět
Dobré ránkooo. Vladi, doufám, že sněžit nebude. Tobě nepřeji ranní úklid před barákem a sobě, že se mi nechce chodit v tom sajrajtu. A navíc až k Mudr. na odběry. Katy, jaké bylo cvíčo? Blani mi psala zážitky :-) Tak fajn. Těším se, až vás všechny uvidim. ;-)
Odpovědět
Srazik potvrdily: Já, Barča, Janča,Blani, Ivka,Káťa-doufám,Lucka, možná Vlaďka a Lenča ...snad jsem nikoho nezapomněla. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?