Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to hledím. My jsme si daly jídlo a bylo moc dobré a rychle nám to přinesli. Sice servírka byla trošku zabržděná, ale kolega lítal jak vítr. To byl jen návrh, jinak jsem procokoliv (chuť mám pořát na tu pizzu) :-D
Odpovědět
Jsem raděj pro casamiu nebo plechárnu, popřipadě to nové misto irishu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já se podřídím většině, ale dávám hlas pro Casa Miu :-) Jejda dnes se mi daří! Ráno jsem se řízla do prstu, na nehtách to bylo jak naransfuzní stanici ( kde se mě dotkla pilnikem) tam bylo krve jak z prasete a teď semnou třepe zima. Ještě, že mám navařené ze včerejška a můžu se zachumlat do deky ;-) a dát si čajínek
Odpovědět
Já jsem taky pro CasaMiu, tak kdo se přidá? :-)
Odpovědět
Sylvi moc moc moc gratuluju, držím palce, ať je všechno v pořádku a užívej si to x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky babulky moje makové,....První než něco napíšu..tak zašla jsem na pc a azachvilku začnu na mojého křičet z pokoje kde je PC že na facebooku je jedna kamarádka těhotná a že čumím,že zrovna ona taková pubertačka a ted přijdu sem a ..:-) Takže Sylvuško si fakt dobbrá...na srazíku jsi nedala nic znát kurnik a to jsem seděla vedle tebe :-N Moc ti přeju abys prožila těhu v pořádku a s tvojím se dočkali krásného zdravého pokládku:-) Tak vidím, že se to tady krásně rozrůstá:-)Sylvuš a kdy máš termín? Heluš co blbneš nedělej fóry, tlaky...tak to říkám mojému vždycky...nikam se nevzdaluj..bez tebe tu bude věčné ticho :-( a pro sraz jsem pro casamiu nebo ten irish:-)
Odpovědět
Ahojky holky, já jsem pro Irish pub - je to nové, ničím a nikým zatím nepoznané, takže bychom to měly prubnout!! Jinak je pravda, že Sylvuš je takový náš tajnůstkář, já si taky ničeho nevšimla.. :-D Leni - nezapomen se pak ozvat na ten datumek, kdy se slezeme, ju? Jo a holky, dneska jsem viděla holčinu v Hodoníně, ta měla úplně crazy účes, ale fakt supeér a hlavně v tom měla růžové pramínky melíru - kurňa už vím, co si asi dám příště na hlavu - jen jestli to na úřadě rozdýchají :-D :-p :-p :-p Mějte se krásně.
Odpovědět
ahojka holky prvně Sylvi, veeeeeelká gratulace. hlavně hodně zdraví, ať jse oba v pořádku a ať si těhu užíváš ;-) a měla bys dostat oscara - takhle to tajit... já jsem sice taky tajnůstkář, ale tohle bych asi nezvládla ;-) jinak, klidně vyzkouším tu novou restauračku. mám někdo do ní i slevu - došla teda manželovi, ale v rámci SJM se to snese :-D Heli, rozhodnutí samozřejmě budeme respektovat, ale je to veliká škoda :( Blanka má pravdu, nebude to tu bez tebe ono... jinak já dneska zvládla 2 hodiny ve fitku a 8 hodin učení... a teď mi z toho solidně hrabe, takže končím a jdu odpočívat... zitra nanovo papa :-*
Odpovědět
Holky moje moc moc vám děkuji, jste zlatička. Včera jsem to oznámila kamarádce a málem spadla ze židle :-D Já jsem taky čučela, že jsem se udržela to tajit tak dluho :-) HOlky tak teda zkusíme CasaMiu? :-)
Odpovědět
Baruš termín mám 15.7. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sylvíííí moc moc gratuluju, to je mi ale novina, super, to mám zato, že tak pozdě dočítám 8-( :-N páni to jsi ale dlouho utajovala ty opico,i když všechno chápu.... ;-) Helííí co jsou to zase za řeči.....nemám pocit že by se tu řešilo jen manželství a těhotenství...........nehledě na to, že ty jsi již jednou nevěstou byla, a zase budeš!
Odpovědět
Lucí děkuji ti moc :o) doufám, že s tebou můžeme počítat toho 5.2. na srazík, zatim asi CasaMia vede, co ty na to? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Luci a ty nás nějak prdíš posledni dobou, někdy se sem tam aspoň ukaž, ať víme, jak se ti dařííí kočko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sylvi já vím, už sem moc nepřispívám ale vždycky si vás dočtu, nemám tolik času abych seděla dýl u compu... ;-) a na srázek určitě pujdu pokud se nebude s něčím krýt. Jinak, mám z tebe radost, a podle data ti vychází ráček že? krásné znamení s krásnou povahou x-)
Odpovědět
:-) ano Luci ráčka bysme měli mít, no uvidíme :o) už máme nějak 12cm :o) mazec, a docela to letí, jsem ted v 15TT :-) pamtuješ moc dobře jak ti to utíkalo s Filípkem, že? To už je ted ale velkej klučík :-D a šikovnýýý!
Odpovědět
Já žádného Raka ani neznám právě :-) my jsme všichni narození na zimu, takže ty letní znamení moc neovládám, můj je panna, a já kozoroh :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já taky kozoroh, já znám raků docela dost a jsou to lidi plní lásky a hlavně mají strašně rádi rodinu, rození milovníci :-D :-D :-D
Odpovědět
:-) jééééé to budeme mít takové hodné dítko? No to je hezkéé vědět, že aspoň tím znamením jsou to dobří lidéé ;-)
Odpovědět
Holky, přeji vám všem krásný a pohodový pracovní týden....snad nám rychle uteče, bo ten víkend vždycky strašně rychle uteče :-| ,tak by mohl tentokrát i ten pracovní týden. Dávejte na sebe berušky pozor, asi to tam dneska bude dobře klouzat.... Já se jdu brodit snížkem do práce... Páááá večer.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, to je zase počasí, dávejte po cestě do práce pozor. Jak jste se měli o víkendu, my paráda, byli jsme trénovat v hala a v sobotu večer na pyžamovém plese. Super jsme si to užili a v tombole jsme vyhráli rýč :-D
Odpovědět
Dobré ránko, no to bílé co venku létá mne teda nepotěšilo ]-( kdo se v tom má brodit sakreš :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ale za oknem je to nádhera :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky ženky... to je ale sněhu co???Už abych byla na horách a užívala si horskou pohodu:-) At vám to rychle v práci utíká a ženušky co jste doma pěkně odpočívejte:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, jsem totálně zničená ze včerejšího odhazování sněhu. Dneska mě čeká školení opět v Uh.Brodu, takže tu nebudu, mějte se ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Teda,jak tu není Helenka a Markétka,tak je to tu úplně v pr..... :-( Děvčata,copak? Všechny tak moc pracujete?
Odpovědět
Ahoj Katy, no my makáááme nooo. Holky asi taky makají a nemají čásek na nás. Jak ty se mááš? CO Venoušek, je hodný? :-) Doufám, že aspoň na tom sraze se nás sejde víc, ať pokecáme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No taky doufám,že se nás sejde co nejvíc. :-)
Odpovědět
Ahojky kočenky, hlásím se.....s rýmou jak šráky jsem dneska byla vypotit špeky 2 hodiny v posilovně, potkala jsem se tam i s Helčou, takže jsme si byly vzájemnou oporou. OHledně srazíku - obě víme termín, ale nevíme konkrétní čas a konkrétní restauraci, takže prosíme o sdělení kde a kdy, aby jsme věděli, kdy se máme dostavit. Já sice budu celý den v Olomouci, máme odpolední blok, ale dojedu určitě tak, abych se na vás došla podívat... ;-) JInak já se přes den z práce napojit nemůžu, sledují nám, kam chodíme a jaké stránky navštěvujeme, takže ode mě tu Kačenko žádný příspěvek přes den určitě nenajdeš... :-( Tak se mějte hezky.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale aspoň večer,Vladi. :-) Myslím,že na konkrétní čas ani místo jsme se ještě nedomlouvali. Takže víme všichni,že je to 5.2. a to je zatím vše :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ranko, chtělo by to tu trochu víc postavit na nohy ;-) Školení mám úspěšně za sebou a teď se musím vrhnout a resty jako dph a dotace, fuj...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?