Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
To bude do roka a do dne od svatby,ne?
Odpovědět
Já už to taky věděla, že jsem těhu v té době, co byla Blani, ale čekali jsme na výsledky z NT+ z brna, a naštěstí to dobře dopadlo, naši to ví teprve týden :-)
Odpovědět
No měsíc po výročí až :-) 15.7. asi tak nějak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vy jste ale tajnůstkáři. Teda,snad si dám panáka. Teda deci vínka,ať jste zdraví jako rybky.
Odpovědět
:-D JJ Katy, tak se mi ulevilo, ty první 3 měs. jsem se fakt bála co bude, ale myslela jsem pozitivně, a zatím je snad vše tak jak máá. Jsem zitra 15TT :-) celkem se mi zdá, že to letí.
Odpovědět
Katy a kdy vy máte termín? uspíšili vám to nebo pořád platí ten zač. března? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pořád platí ten březen. Podle mens ho mám až 21.3. ale v Brně na NT mi řekli,že 14.3 a to je prý nejpřesnější. No a pak ještě můj mudr říkal,že možná 9.3. Tak jsem zvědavá. Uvidím,co v út. na kontrole a velkém uzt. Teda Sylvi,fakt mám radost. Jen,aby nás bylo pořád víc.
Odpovědět
No Katy, jen aby to dobře dopadlo hlavně, víš. JInak radosti mám moc taky :-) Dobře ti s těma datumama hážou :o) , ale prcek se rozhodne prostě sáám, kdy se mu ven zachce :-) Kdo bude další těhu v diskuzi? :-) :-)
Odpovědět
Zatím se loučím,nějak to tu nejde, dobrou ;-) hezké sny. x-)
Odpovědět
ahojky, hlásím, že ještě žiju :-) . Vidím, že organizujete srazík, jestli můžu, tak bych se přidala, na tom prvním to bylo moc fajn. Sylví, moc gratuluju k mimíškovi, to je teda překvápko.
Odpovědět
smudli, díky moc. Určitě se přidáš, počítáme s tebou :-)
Odpovědět
Sylvi - tak moooooc, moooooc gratuluji. Jsi taková malá tajnůstkářka, víš to? Však jsme se spolu bavili už někdy v prosinci a ty jsi zarytě mlčela... :-N :-D Ty ty ty... :-D Ale na druhou stranu chápu, že má mamina ty první tři měsíce opravdu strach. Tak držím pěstičky, aby vše šlo jak po másle a byli jste s mimísem zdraví. Jak tě uvidím, tak si tě musím pořádně omrknout ;-) :-N JInak já hlásím, že jsem stále "nezúčastněná" a jsem tomu nesmírně ráda... :-D :-p alespoń prozatím tedy.
Odpovědět
Článek se načítá
:-) Vladi, no však ty víš nejlip, v tom říjnu, pamatuješ? Mělas pravdu :-) Jinak na mě nic nepoznáš, mám jen špeka :-D
Odpovědět
Sylví a kdy ten sraz máte?
Odpovědět
Jinak Vladi děkuju. ;-)
Odpovědět
5.2. ale ještě nevíme kde jestli Casamia, Varta...místo určení se upřesní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sylvi,teď mě napadlo teda,že my dvě těhule jsme jediné na srazu pily. No,to je sranda :-D Jdu odpočívat. Dobrou noc,krasavičky. smudli,sraz je 5.2.ale ještě se neví kde.
Odpovědět
Sylvi - nemáš zač! A stejně si tě omrknu, s tím počítej! ;-) No krásně vám to tedy tehdy vyšlo, jen co je pravda... x-) Tak se hlavně opatrujte teď, nikde nespadni na prdel na tom sněhu atd....však víš.. :-D Heli - smudlinko - no srazík by se měl konat asi 5.2, místo je zatím neurčeno...ale hlavně někde tam, kde dělají erteple, protože tento sraz je pojmutý jako erteplový sraz, páč Babs - Baruška dostala chuť na bramboráky :-D x-)
Odpovědět
jsem zpátky, byla jsem za tatinem Sylvi, jen bych ráda upřesnila, že Blanička tě nepráskla a to můžu odpřísáhnout, ale i lidi, co nepříspívají do diskuze, tak tu diskuzi můžou číst a neuchrání tě ani jiný nick ;-) Každopádně ti z celého srdíčka gratuluju a držím pěsti, ať všechno dobře dopadne a je bez komplikací, hlavně ať jste zdravoučcí. Jsi teda ale kalič jako blázen, když jsem tu narážela na to, jestli jste změnili plány, tak jsi už těhu byla a nic jsi neřekla. No já myslím, že vás bude už jenom přibývat, vás těhulek, maminek...vdané už jste všechny, takže postupujete do dalšího levelu. Já bych se s váma teď chtěla na nějakou dobu pro změnu rozloučit. Neberte to ve zlém, ale pro mě je tady teď "game over" a moje častá absence spočívá v tom, že vlastně nemám čím přispívat do mlýna. Třeba se potkáme ještě v Dámách nebo někdy někde v jiné diskuzi, každopádně se srazíkem počítám a vy počítejte se mnou, budete-li mě tam chtít. IP na mě máte, číslíčko taky, kdyby vám bylo smutno a na facebooku mě taky najdete. Dočítat vás snad budu stíhat. Děkuju za příjemné chvíle v diskuzi a věřím, že to že tady nebudu psát, nic nezmění...Opatrujte se.
Odpovědět
díky, jdu do postele, zítra mám zkoušku ve škole a celkově náročný den. Mějte se, papa
Odpovědět
Heli kdo práskl či nepráskl, vždyť to je jedno, stejně jsem to chtěla říct, tajit to nebudu věčně :-D A děkuji, já ti taky přeji abys byla znovu šťastná, zamilovaná, a hlavně spokojenáá. HOlky v práci mi říkali, že jsem herečka, že prej semnou do národního :-) NO Helííí, to není pravdáá, ty sem přece patříš kočko. I když nejsi teď vdaná nebo těhu, vždyť sama víš, že o tom ta diskuze není. Ale záleží jen na tobě. Určitě jsi tu z celého srdce vítanááá, a se srazíkem jako s tebou počítáme!!!! Všecí ! A nekecej , že ty nemáš sem čím přispívat, ty která jsi nejvíc vytížená, v akci, v posilce, furt někde, a máš kopu jiných zájmůůů ! Ale jestli si chceš odpočinout tak to chápu, někdy je potřeba vypnout nebo hodit restart.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, konečně mi naskočil net a hned čtu takovké příjemné krásné novinky. Sylvi moc, moc, MOC gratuluju x-) To je super, jak se nám to tu rozrůstá. Heli, patříš sem, tak jako všechny ostatní z nás, já taky ještě zdaleka nemám v plánu těhulkovat, tak neboj, že bys tu byla jedniná, kdo nepostoupí do "dalšího levelu" ;-) Dneska jedem na trénink do haly do Hodonína, už se těším.
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné ránko, než se zapojím do pracovního procesu, tak chci gratulovat Silvince k těhotenství a jsi dobrá, že jsi to tak dlouho dokázala utajit. Přeji ti, aby vše probíhalo v pořádku a ty si těhu užívala !!!! Vladěnko-letěla jsem včera na ouřad 2x a po každé hafo lidí. Chápu, že jsi nechtěla volat snad se brzy potkáme třeba ve fitku, už bych tě ráda viděla.
Odpovědět
Holky díky, jste hodnéé, opravdu. TO víte, měla jsem ty první 3 měsíce fakt strach, tak proto to tajemství :o) Holky, tak co s tim srazikem? Kam teda půjdeme? Hlasujte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Půjdu kamkoliv. Třeba na kraj světa.
Odpovědět
Katy nepřeháněj, tak daleko v tvém požehnaném stavu nemusíš :-D stačí někam v Hodošu :-D , katy a co výbavička, už máš myslim všechno nakupené, co? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A co zkusit tu novou hospodu, jak psala Katka? Tam ještě nebyl nikdo, takže žádné ani dobré ani špatné reference... Právě jsem se vrátila z Hodonína, byly jsme si s mamčou opatřit "róbu" a doplňky na sobotní josefovský pyžamkový ples :-D Sehnaly jsme fakt parádní kousky u Tomečka a ještě jsme se při zkoušení v kabinkách parádně nařehtaly. Prodavačky si musely myslet, že jsme snad požily :-D Baru, budete se účastnit taky?
Odpovědět
Ivi, tak mohli jsme tu restauračku zkusit, nevíme o tom nic no :-) , ale to nevadí, však uvidíme, já v tom bývalém Irish pubu stejně nikdy nebyla, tak klidně můžeme zkusit něco nového. ;-) škoda, že nemají web. stránky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda člověk tady chvilku není a nestačí se divit! :-D Sylvi ještě ještě jednou veliká gratulace a zbytek osobně...... však ty víš ;-) Holky na srazík se moc těším a co ta restaurace na Nautilusu. Minule jsem tam byla s kamoškou a byly jsme moc spokojené, ale nevím, jestli tam dělají erteplové placky. Helenko- ty jsi prostě obrovský článek téhle diskuse, ale (holky neuražte se) bez tebe to nebude ono! :-( Samozdřejmě tě chápu a respektuji tvoje rozhodnutí. Snad brzy zase příjdeš za náma a nebo se sejdeme v jiné diskusi, ale chybíš mi už teď! Přeju ti moc moc štěstíčka, protože si ho zasloužíš :-)
Odpovědět
Blani tak to hledím, protože mi psala na face mezi svátkama kamaradka, že na Nautilus nikdy nejde, udělali jim 4 lidem a vedlejšímu stolu spálené jídlo, a dělali prej problémy...oni to samo nejedli a šli pryč ;-) Tak kdovi co měli za den. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?