Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte. Cvíčo bylo jako vždy. příště bude lepší. Měla bys jít taky!!! Vladi,tak já se aspoň podívám z okna. No a jestli mě zrak nemate,tak máme úklid taky. Ale u nás je to jedno. Stejně to nikdo jiný nedělá!!!!!!! ]-(
Odpovědět
Katy kdyby nebyla taková kosa, a já byla doma a seděla doma na zadku, tak chodím pravidelně někam :-D , ale když dojedu z prace, vyhleděná z PC, tak su ráda, že su doma :o) Ale někdy s váma půjdu, až přejdou ty hnusné mrazy ;-)
Odpovědět
Holky tak stůl rezervovan, CasaMia 5.2. v 19 hod :-) nekuřácká část.
Odpovědět
Profilova fotka
Vladi,zametalas? Čučela jsem z okna ve 4 a ještě jsi tam nebyla. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky babulky...tak já přijdu na 99% pokud mi dotoho nic neskočí =-) ale snad to vyjde:-) Heli, heli ty máš přítele??Moc ti to přeju at ti to vyjde a jsi štastná:-) Těhulky tak co jak vám je při tom mrazíku? :-) A co jinak nového?
Odpovědět
kačenko - zametala jak zběsilá a hezky jsem si u toho i ponadávala...no ještě že jen pro sebe, protože moc slušná jsem rozhodně nebyla.... :-D :-D :-D Nebylo to ve čtyři ale v půl šestý.. :-S :-S No a jdu to trošku pozametat znova, páč to vypadá hrozně, je to zašlapaný...... 8-( 8-(
Odpovědět
Holky už se těším na ten sraz, protože tady komunikace trochu vázne posledni dobou =-) Baru s tebou jako počítáme, to víš, že ti do toho nic nevleze :-D Vladi ten sníh je pěkně otravný co? Kdy ti končí úklid , v neděli?
Odpovědět
Hezké sobotní skoro poledne ;-) já jsem tak ráda, že jsem se nevzbudila do hromady napadaného sněhu...Co máte v plánu kočky dělat?
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky holky, jak jste si užlili víkend? Já jsem řádně mrtvá, v pátek a neděli jsme byli s koníkama na tréninku a mezi tím v pátek večer posedět na Vartě, v sobotu do čtyř do rána na oldies a včera u nás byl známý na pokec a na pečeném kolenu a do postele jsem se dostala až o půlnoci. Jsem zralá tak jít spát a ne pracovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ivko,tak se na to vybodni a šupajda do postele :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak makám jak ďas :-) Holky víkend byl super, ale utekl jak voda. Tobě je to Katy jedno, ty už víkendíš kdy se ti zachce, že? Katy, co nespíš ??? Nějaké ranní ptáče , ne? :o) Holky tak v ten páteček v 19hod s váma všema počítám , už se těším !!
Odpovědět
Profilova fotka
Sylvi,ranní ptáče toho víc udělá. A já chodím spát se slepicema.
Odpovědět
Článek se načítá
ahojka holky. jestli chcete, tak pojedu autem, tak můžeu někoho v ten pátek vzít ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky ahooj..snad mi to vyjde ten pátek začíná se mi náštěvnost snižovat na 60%...snaaaad to vyjde!
Odpovědět
Baruš nezkoušej nedojet :-) I ivka dojede :-) Nedělej drahoty :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Baru, můžu tě vzít, a pojedu na sto pro. Manžel má noční a já aspoň nebudu trčet sama doma. Kdyžtak mi písni, kdy a kde tě mám vyzvednout ;-)
Odpovědět
Ivuško, tak zítra po té 19hod tě očekáváme s holkama. :-)
Odpovědět
Katy tak na tu 19hodinku tam budem, ju? :-)
Odpovědět
S Jančou se ještě musím domluvit, jen se co se domluvím s holkama :-) Tak Jani vydrž :-) Dám ti vědět.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko. Počítám s tím. Kdyby něco,ozvu se. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky ahoj tak tentokrát mi to nevyjde:-/ moc mě to štve :-| ,ale co už nemůžu být všude :-D.Tak se nezlobte a pořádně si to užijte!!!A dejte si pizzu i za mě :-)A budu se těšit na fotky.-) Tak paaaa
Odpovědět
holky, dnes to bylo moc fain, musíme brzo zopakovat ;-) já jdu směr postel... zitra musím fungovat a není mi 2x do skoku... hezké sny. papa
Odpovědět
Profilova fotka
Holky mě se ten páteček moc moc líbil. Perfektně jsme pokecaly a pořádně si nacpaly břůška. :-D Doufám, že si to zase brzy zopakujeme. Bylo to opravdu super. :-)
Odpovědět
Taky se mi páteční večer líbil :o) sice jsem dojela dom a vyžahla tak půl litru vody.. hihi :-D sušáček trošku :o) asi hodně koření :o) , super pokec :-) Zopáknem to zasej :-) Dobrá sestava byla, a kdo bude mit příště čas, určitě se zúčastní. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, jj taky se mi to líííbilo, bylo to fajn :-), těším se až si to zopáknem. Cesta dom byl opět malý horor, furt jsem si opakovala, jen nezastavit, jen nezastavit :-D nebo tě vykopou až na jaře. V sobotu jsme si byli potrénovat v hale a zúčastnila se i Helča, bylo to super.
Odpovědět
no, tak nám předsevzetí moc nevyšlo, že sem budeme psat častěji :-D nám dneska konečně zprovoznili wifi, takže už svištím na svém nojbuku :-) a michal říkal, že od teď budeme pařit nějakou hru po síti :-D tak jsem zvědavá :-D jaký jste měly den???
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den,princezny. Dneska jsem první..... a asi i poslední kdo píše,že? Dělám si brambory v troubě,posypané sýrem. Kdyby jste měli chuť,tak se do půl hoďky stavte. Je toho hodně ;-)
Odpovědět
Katy, nejsi poslední :o) teda ty si děláš takovu mňamku? Nedělej chutě :-D Já měla dnes grilované kuře a taky jsem si pošmákla. Dnes jsem potkala ve městě Vlaďku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
čauky, tak já vás v tom před koncem pracovní doby nenechám samotné a taky přispěju ;-) V práci toho mám teď docela hodně a ještě mě trápí jeden marodící koník, doufám, že dneska už bude o trošku lepší...
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem Vláďu potkala včera. Ivko a co máte s koníkem?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?