Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sylvi,pak to stojí za to. Já jsem teda pro Kyjov. Bylo to tam fajn. Všichni se snaží. Jsou příjemní,poradí... Venda roste o 107. Je to naše srdíčko krásné. :-) Jo a dnes jsem viděla Blanku. No,jako by ani nerodila. ;-)
Odpovědět
Katy, no Blani měla jen to bříško, takže na ní těhu vůbec nezanechalo stopy..ostatně na tobě taky ne, nebo si to hned dala dolů...horší já :-N To je dobře, že Venda tak roste a dělá vám radost. Zítra jdu na monitor tak jsem zvědavá co mi mudr. řekne pěkného :-D , už to slyším, nic se neděje, malé má se dobře :o)
Odpovědět
ahojky, zdravím po dovči, bylo to paarádní
Odpovědět
tak jsem na chvíli doma... Katy, práce super...ale vlastně nevím, jestli víš, že nejsem tam, kde jsem byla :-N Tenhle týden bych se měla stěhovat do Brna, tak už se těším. To dojíždění mě fakt neba :-S
Odpovědět
Ahoj holky, tady to teda žije :-D Heli, to je super, že se budeš stěhovat, aspoň to budeš mít do práce kousek, co? ;-) JInak jáá furt držím, do 18. je sice čas, ale když já už bych rodila až bych brečela :-N TO je nekonečné tento poslední měsíc. Katy ty víš o čem mluvím, co? :-)
Odpovědět
ahojka, tak já taky přispěju svojí troškou do mlýna... dneska jsem si od ježkové donesla pěknou nálož tabletek. Chytla jsem nějaké kvasinky či co a taky zánět. v noci mě musel michal odvést ze záchodu, do ložnice bych nedošla... te´d už jesm si dala prášek, tak je to lepší, ale dnešek určitě proležím... strašně mě to v tom horku štve... mám pocit, že co jde kolem, to chytnu...
Odpovědět
Profilova fotka
Aj, Jani tak ať jsi brzo fit. Já jsem dneska dobrala antibiotika na hnisavou angínu, taky paráda v tomto počasí... Sylvi, už se ti to zatraceně krátí :-)
Odpovědět
Ahoj Jani, ty jo chudatko, to muselo být hodně nepříjemné teda, no já se psychicky připravuju na ten náš den D :-D Ivi, teda v tech horkách angina? Taky nic moc teda, co?
Odpovědět
Profilova fotka
jani,to teda nic moc. Snad to brzy přejde a nebude to bolet. Ivko-taky jsem to tak kdysi měla. Venku 30°a já angínu- Tak ještě,že už je to pryč. Sylvi,vím naprosto přesně o čem mluvíš,chuďato moje. Tfuj,tfuj,ať už je mimi venku.Budu tlačit s tebou.Ty poslední dny jsou hrozné. Kdyby aspoň člověk věděl,kdy to příjde,že?Já jsem se poslední týden dost naplakala. A mimi jsem přemlouvala. Ale všechno má svůj čas. I když tyhle řeči mě tehdy pěkně sr..y :-D
Odpovědět
tak jedna perla k dobru... aby toho v baráku nebylo mála, to si tchýně zlomila nohu, jak šla z terasy... takže jsem s ní jela na pohotovost, má zlomenou pátou zanártní kůstku... 4 týdny sádra a klidový režim. v takovém horku, to by jednoho jeblo...
Odpovědět
Katy, víš jak, druhý termín mám 18., ale už to vyhlížím jak z rychlíku, a furt nic...ani příznak, jsem asi vadná nebo pokažená :-D dokonce se mi furt ještě dobře i spí, mám hodné mimi prostě :-D Ale jinak jsem už nanervy. Ještě ty horka, nehnu se z baráku, už radči ani nevylézám. Jsem zvědavá, kdy to dojde, a jestli to samo vůůůbec dojde! Jani chudato tchýně, to je teda pech, tak blbě si zlomit nohu, a ještě v horku, no podaří se no.....to je hrůza. A co ty, dnes už lepší trochu? Zabraly ti prášky? Ty se teď pár dní taky asi moc nevykoupeš v bazénku a tak...
Odpovědět
Sylvi, tchýně je vyloženě nas...á a nadává kudy chodí... no ona vlastně moc nechodí. každopádně se nedivím, že ju to štve, pač v tomhle pařáku je to fakt k zbláznění. no a já mám s koupáním utrum určitě do konce týdně a pak se uvidí. Jinak je už líp, bolesti povolily, ale dostala jsem nějaké super prášky, po kterých se mi chce strašně spat... takže jsem ze včerejška na dnešek naspala 12 hodin a přijde mi, že jsem vůbec nespala... jsem asi upadla do komatu :-D Sylvi, kamarádky se taky těšila, že určitě porodí dřív a nakonec týden přenášela. to ti určitě nepřeju, ale tohle si fakt člověk nenaplánuje a musí počkat, až si mimi zmyslí. V tomhle horku to musí být ale šílené, se divím, že tohle to malé nevyžene ven... anebo čeká, až se ochladí :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jani,to je teda mazec. To máte doma lazaret :-) Sylvi,no myslím na tebe každý den.
Odpovědět
Katy to jsi hodná, že na mě tak myslíš x-) Budu to pak potřebovat ;-) Jani, to se nevidim, že tchýně tak prská, já bych z toho nadšená taky nebyla jako ;-) Ty jsi ted teda jako spící princezna, co? ;-) , aspoň se vyspíš, já ted jaksi dobře spím taky :-) Jani taky jsem myslela, že to bude dřív, a nic...já jsem dobrý držák...to ani neni možnéééé :-N Tak už jste si naplánovali ten sraz? Kdybych byla v poho a měla možnost taky bych dorazila :-) , ale nikdo neví co bude, že :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sylvi,tož zatím nic? Pošli pak aspoň smsku. Jsem napjatá jak kšandy. Tobě se musí škytat,jak na tebe myslím. :-D
Odpovědět
Katy, už tu straším od rána, dnes mne v noci chytly mega křeče do břicha, bolesti dost intezivní, ale jen v leže na zádech, na boku lepší, a pak nic...mám dnes poslední monitor, tak uvidim, co křivka ukáže... No snad se něco už děje sakra :-|
Odpovědět
sylvi, držím pěsti, ať se miminko co nejdřív vyklube :-) tfuj tfuj tfuj já mám dneska promoce, takže to dostanu hezky černé na modrém :-D
Odpovědět
ahoj ...potrebovala bych nutne kontakt na nejakou pani z blizkeho okoli Hodonina,ktera by upekla dobre svatebni kolacky...svatba 28.8. Dekuji
Odpovědět
dalizza - v rohatci ti je neupečou?
Odpovědět
dalizza:Cukrářství Tomšejová Miroslava U Školky 415/1, 696 01 Rohatec 518 359 164
Odpovědět
Kontaktní údaje: Cukrárna Grufíková Jana č.206 69605 Milotice E-mail: Tel: 518619519
Odpovědět
Jani gratulace k promocíííím, v tom horku to muselo být mazec :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sylvi,tak třeba už pomalu..... dnes jsem a tebe opět myslela. Moje mamka má dnes narozky a ty termín,tak třeba......
Odpovědět
Sylvi, možná už jsi někde na hekárně, když se nám ochladilo :-) promoce byly vcelku v klidu pač aula je klimatizovaná, ale následná afterparty na zahrádce byla šílená v tom horku :-D ale přežili jsme
Odpovědět
Ahoj holky, nejsem nikde, jsem doma, včera mne chytla taková depka už....hrůza, no dnes je mi líp, zítra jdu do nemocnice tak uvdiim, už semnou něco udělat musejí snad... termín byl včera... nic se neděje, mimi vysoko furt, neklesá mi. JInak počasí aspon mi dělá radost, dnes je skvěle :-D
Odpovědět
jejda Sylvi, to je mrzuté. věřím, že tě to trápí. Snad se mimi umoudří. A počasí je fakt super, krásně se spalo. Otevřela jsem všechna okna, tak nám to tady krásně luftovalo :-) konečně nějaké schlazení...
Odpovědět
Profilova fotka
sylvi a okna máš umytá :-D :-D Já jsem je umývala před porodem 2x :-) ,maliník piješ? Mě teda moc nezabral,ale někomu třeba ano. Pár hodin před porodem jsem byla na rozhledně v Poddvorově-pěkně vysoko. Asi 40metrů,třeba zabralo i to. A nějaká prochajda,červené vínko a taťku přinutit k činnosti :-) i když Zdeněk už nechtěl-bál se,tak jsem ho musela trošku znásilnit :-D Těžko říct,co nakonec zabralo. Možná nic. Prostě chtěl být Venoušek beran a narodil se na první jarní den. Svatbu jsme měli první letní den :-D Tak ještě zbývá podzim a zima. Sylvi a klidně si poplač. Já jsem taky plakala,ať už je mimi venku.
Odpovědět
HOlky u nás každá rada drahá :-) , no prosím tě, vyzkoušela jsem všechno možné, i tonika jsem pila, maliník, lněné seminko jim, procházku v tech vedrech néé, protože bych zdechla, ted je už dobře, manžu jsem taky zkusila :-) ted hopkám na baloně, aby mi kleslo bricho,ale nic moc :o) Ono kdovi kdy to naše ditko to vzdá :-D no nakonec budu mít Lvíče misto Raka. :-) Dnes si kráásně větrám barák, to je parááááda, to jsem úplně potřebovala, to mi dělá dobře :o) MImi má doma vše nachystané, už by nemuselo dělat drahoty. Manžu jsem dnes poslala do práce, protože stejně se nic nekoná, tak zítra má dovolenku a jede semnou do nemocky.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky des jsem posel dobrých zpráv Sylvik nám dnes dopoledne porodila! Mají SEBASTIANA 3850g a 54cm. Oba jsou v pořádku, porod byl císařem! RODIČŮM MÓÓÓÓÓÓC GRATULUJI :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéééééé.to je supéééééér. Krásné datum. Jdu jí napsat. Díky Blani.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?