Menu Forum

Nevěsty z Hodonínska

23. kvě 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
doorka
Registrovala se 27. října 2007 na beremese.cz. Přidala 507 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
doorka
Registrovala se 27. října 2007 na beremese.cz. Přidala 507 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Hodonín.
 Sylvi,pak to stojí za to. Já jsem teda pro Kyjov. Bylo to tam fajn. Všichni se snaží. Jsou příjemní,poradí...
Venda roste o 107. Je to naše srdíčko krásné. emoticon
Jo a dnes jsem viděla Blanku. No,jako by ani nerodila. emoticon
7. črc 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
Registrovala se 6. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1483 příspěvků a 1 album. Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
Registrovala se 6. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1483 příspěvků a 1 album. Region Hodonín.
 Katy, no Blani měla jen to bříško, takže na ní těhu vůbec nezanechalo stopy..ostatně na tobě taky ne, nebo si to hned dala dolů...horší já emoticon
To je dobře, že Venda tak roste a dělá vám radost.
Zítra jdu na monitor tak jsem zvědavá co mi mudr. řekne pěkného emoticon , už to slyším, nic se neděje, malé má se dobře :o)
8. črc 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
smudllinka
Registrovala se 15. března 2009 na beremese.cz. Přidala 23 příspěvků. Má 30 přátel.
  • Svatba byla 26. srpna 2006
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
smudllinka
Registrovala se 15. března 2009 na beremese.cz. Přidala 23 příspěvků. Má 30 přátel.
  • Svatba byla 26. srpna 2006
    Region Hodonín
 ahojky, zdravím po dovči, bylo to paarádní
8. črc 2010 ve 23:47  •  Svatba byla v srpnu 2006  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
Registrovala se 4. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 3249 příspěvků. Má 23 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
Registrovala se 4. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 3249 příspěvků. Má 23 přátel. Region Brno.
 tak jsem na chvíli doma...

Katy, práce super...ale vlastně nevím, jestli víš, že nejsem tam, kde jsem byla emoticon Tenhle týden bych se měla stěhovat do Brna, tak už se těším. To dojíždění mě fakt neba emoticon
11. črc 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
 Ahoj holky, tady to teda žije emoticon

Heli, to je super, že se budeš stěhovat, aspoň to budeš mít do práce kousek, co? emoticon

JInak jáá furt držím, do 18. je sice čas, ale když já už bych rodila až bych brečela emoticon TO je nekonečné tento poslední měsíc.
Katy ty víš o čem mluvím, co? emoticon
12. črc 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
Registrovala se 9. června 2008 na beremese.cz. Přidala 1139 příspěvků. Region Hodonín.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
Registrovala se 9. června 2008 na beremese.cz. Přidala 1139 příspěvků. Region Hodonín.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
 ahojka,
tak já taky přispěju svojí troškou do mlýna... dneska jsem si od ježkové donesla pěknou nálož tabletek. Chytla jsem nějaké kvasinky či co a taky zánět. v noci mě musel michal odvést ze záchodu, do ložnice bych nedošla... te´d už jesm si dala prášek, tak je to lepší, ale dnešek určitě proležím... strašně mě to v tom horku štve... mám pocit, že co jde kolem, to chytnu...
12. črc 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
Registrovala se 6. června 2007 na beremese.cz. Přidala 1155 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Josefov, Region Hodonín.
  • Svatba byla 15. září 2007
    V Josefově a Prušánkách, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
Registrovala se 6. června 2007 na beremese.cz. Přidala 1155 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Josefov, Region Hodonín.
  • Svatba byla 15. září 2007
    V Josefově a Prušánkách, Region Hodonín
 Aj, Jani tak ať jsi brzo fit. Já jsem dneska dobrala antibiotika na hnisavou angínu, taky paráda v tomto počasí...

Sylvi, už se ti to zatraceně krátí emoticon
12. črc 2010 ve 13:52  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
 Ahoj Jani, ty jo chudatko, to muselo být hodně nepříjemné teda, no já se psychicky připravuju na ten náš den D emoticon

Ivi, teda v tech horkách angina? Taky nic moc teda, co?
12. črc 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
doorka
fotoportrét
fotoportrét
doorka
 jani,to teda nic moc. Snad to brzy přejde a nebude to bolet.

Ivko-taky jsem to tak kdysi měla. Venku 30°a já angínu- Tak ještě,že už je to pryč.

Sylvi,vím naprosto přesně o čem mluvíš,chuďato moje. Tfuj,tfuj,ať už je mimi venku.Budu tlačit s tebou.Ty poslední dny jsou hrozné. Kdyby aspoň člověk věděl,kdy to příjde,že?Já jsem se poslední týden dost naplakala. A mimi jsem přemlouvala. Ale všechno má svůj čas. I když tyhle řeči mě tehdy pěkně sr..y emoticon
12. črc 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
 tak jedna perla k dobru... aby toho v baráku nebylo mála, to si tchýně zlomila nohu, jak šla z terasy... takže jsem s ní jela na pohotovost, má zlomenou pátou zanártní kůstku... 4 týdny sádra a klidový režim. v takovém horku, to by jednoho jeblo...
12. črc 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
 Katy, víš jak, druhý termín mám 18., ale už to vyhlížím jak z rychlíku, a furt nic...ani příznak, jsem asi vadná nebo pokažená emoticon dokonce se mi furt ještě dobře i spí, mám hodné mimi prostě emoticon Ale jinak jsem už nanervy. Ještě ty horka, nehnu se z baráku, už radči ani nevylézám.
Jsem zvědavá, kdy to dojde, a jestli to samo vůůůbec dojde!

Jani chudato tchýně, to je teda pech, tak blbě si zlomit nohu, a ještě v horku, no podaří se no.....to je hrůza.
A co ty, dnes už lepší trochu? Zabraly ti prášky? Ty se teď pár dní taky asi moc nevykoupeš v bazénku a tak...
13. črc 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
 Sylvi, tchýně je vyloženě nas...á a nadává kudy chodí... no ona vlastně moc nechodí. každopádně se nedivím, že ju to štve, pač v tomhle pařáku je to fakt k zbláznění. no a já mám s koupáním utrum určitě do konce týdně a pak se uvidí. Jinak je už líp, bolesti povolily, ale dostala jsem nějaké super prášky, po kterých se mi chce strašně spat... takže jsem ze včerejška na dnešek naspala 12 hodin a přijde mi, že jsem vůbec nespala... jsem asi upadla do komatu emoticon

Sylvi, kamarádky se taky těšila, že určitě porodí dřív a nakonec týden přenášela. to ti určitě nepřeju, ale tohle si fakt člověk nenaplánuje a musí počkat, až si mimi zmyslí. V tomhle horku to musí být ale šílené, se divím, že tohle to malé nevyžene ven... anebo čeká, až se ochladí emoticon
13. črc 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
doorka
fotoportrét
fotoportrét
doorka
 Jani,to je teda mazec. To máte doma lazaret emoticon
Sylvi,no myslím na tebe každý den.
14. črc 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
 Katy to jsi hodná, že na mě tak myslíš emoticon Budu to pak potřebovat emoticon

Jani, to se nevidim, že tchýně tak prská, já bych z toho nadšená taky nebyla jako emoticon Ty jsi ted teda jako spící princezna, co? emoticon , aspoň se vyspíš, já ted jaksi dobře spím taky emoticon
Jani taky jsem myslela, že to bude dřív, a nic...já jsem dobrý držák...to ani neni možnéééé emoticon

Tak už jste si naplánovali ten sraz? Kdybych byla v poho a měla možnost taky bych dorazila emoticon , ale nikdo neví co bude, že emoticon
14. črc 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
doorka
fotoportrét
fotoportrét
doorka
 sylvi,tož zatím nic? Pošli pak aspoň smsku. Jsem napjatá jak kšandy. Tobě se musí škytat,jak na tebe myslím. emoticon
15. črc 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
 Katy, už tu straším od rána, dnes mne v noci chytly mega křeče do břicha, bolesti dost intezivní, ale jen v leže na zádech, na boku lepší, a pak nic...mám dnes poslední monitor, tak uvidim, co křivka ukáže...
No snad se něco už děje sakra emoticon
16. črc 2010 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
 sylvi, držím pěsti, ať se miminko co nejdřív vyklube emoticon tfuj tfuj tfuj

já mám dneska promoce, takže to dostanu hezky černé na modrém emoticon
16. črc 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
dalizza
Registrovala se 9. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 45 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 28. srpna 2010
    V Brně, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
dalizza
Registrovala se 9. dubna 2010 na beremese.cz. Přidala 45 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 28. srpna 2010
    V Brně, Region Brno
 ahoj ...potrebovala bych nutne kontakt na nejakou pani z blizkeho okoli Hodonina,ktera by upekla dobre svatebni kolacky...svatba 28.8. Dekuji
16. črc 2010 v 09:22  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
 dalizza - v rohatci ti je neupečou?
16. črc 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
 dalizza:Cukrářství Tomšejová Miroslava U Školky 415/1, 696 01 Rohatec 518 359 164
16. črc 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
 Kontaktní údaje:
Cukrárna Grufíková Jana
č.206
69605 Milotice
E-mail:
Tel: 518619519
16. črc 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
 Jani gratulace k promocíííím, v tom horku to muselo být mazec emoticon
16. črc 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
doorka
fotoportrét
fotoportrét
doorka
 sylvi,tak třeba už pomalu.....
dnes jsem a tebe opět myslela. Moje mamka má dnes narozky a ty termín,tak třeba......
18. črc 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
 Sylvi, možná už jsi někde na hekárně, když se nám ochladilo emoticon promoce byly vcelku v klidu pač aula je klimatizovaná, ale následná afterparty na zahrádce byla šílená v tom horku emoticon ale přežili jsme
18. črc 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
 Ahoj holky, nejsem nikde, jsem doma, včera mne chytla taková depka už....hrůza, no dnes je mi líp, zítra jdu do nemocnice tak uvdiim, už semnou něco udělat musejí snad... termín byl včera... nic se neděje, mimi vysoko furt, neklesá mi.
JInak počasí aspon mi dělá radost, dnes je skvěle emoticon
19. črc 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
shafrah
1
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Hodonín
 jejda Sylvi, to je mrzuté. věřím, že tě to trápí. Snad se mimi umoudří. A počasí je fakt super, krásně se spalo. Otevřela jsem všechna okna, tak nám to tady krásně luftovalo emoticon konečně nějaké schlazení...
19. črc 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
doorka
fotoportrét
fotoportrét
doorka
 sylvi a okna máš umytá emoticon emoticon Já jsem je umývala před porodem 2x emoticon ,maliník piješ? Mě teda moc nezabral,ale někomu třeba ano.
Pár hodin před porodem jsem byla na rozhledně v Poddvorově-pěkně vysoko. Asi 40metrů,třeba zabralo i to. A nějaká prochajda,červené vínko a taťku přinutit k činnosti emoticon i když Zdeněk už nechtěl-bál se,tak jsem ho musela trošku znásilnit emoticon Těžko říct,co nakonec zabralo. Možná nic. Prostě chtěl být Venoušek beran a narodil se na první jarní den. Svatbu jsme měli první letní den emoticon Tak ještě zbývá podzim a zima.
Sylvi a klidně si poplač. Já jsem taky plakala,ať už je mimi venku.
19. črc 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
 HOlky u nás každá rada drahá emoticon , no prosím tě, vyzkoušela jsem všechno možné, i tonika jsem pila, maliník, lněné seminko jim, procházku v tech vedrech néé, protože bych zdechla, ted je už dobře, manžu jsem taky zkusila emoticon ted hopkám na baloně, aby mi kleslo bricho,ale nic moc :o)
Ono kdovi kdy to naše ditko to vzdá emoticon no nakonec budu mít Lvíče misto Raka. emoticon

Dnes si kráásně větrám barák, to je parááááda, to jsem úplně potřebovala, to mi dělá dobře :o)
MImi má doma vše nachystané, už by nemuselo dělat drahoty.

Manžu jsem dnes poslala do práce, protože stejně se nic nekoná, tak zítra má dovolenku a jede semnou do nemocky.
19. črc 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blani81
Registrovala se 3. června 2009 na beremese.cz. Přidala 500 příspěvků a 2 alba. Má 13 přátel. Region Hodonín.
  • Svatba byla 19. září 2009
    Na zámku v Čejkovicích, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
blani81
Registrovala se 3. června 2009 na beremese.cz. Přidala 500 příspěvků a 2 alba. Má 13 přátel. Region Hodonín.
  • Svatba byla 19. září 2009
    Na zámku v Čejkovicích, Region Hodonín
 Holky des jsem posel dobrých zpráv Sylvik nám dnes dopoledne porodila!

Mají SEBASTIANA 3850g a 54cm. Oba jsou v pořádku, porod byl císařem!

RODIČŮM MÓÓÓÓÓÓC GRATULUJI emoticon
21. črc 2010 ve 12:26  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
doorka
fotoportrét
fotoportrét
doorka
 Jéééééé.to je supéééééér. Krásné datum. Jdu jí napsat.
Díky Blani.
21. črc 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš