Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný páťulínek, snížku už dost !!!!! ]-( Když mělo sněžit, nesněžilo, já myslela, že už se bude oteplovat.... :-N Kačenko, tak domluvené, příští pondělí v 17:00 na lipovce, zásobu kapesníčků se sebou.... :-D heli-ty chceš být asi sexica ještě větší než jsi, co???? ;-)
Odpovědět
Markétko, ano, já by sem chtěla a mooooc :-D Ivášku, naši účast zítra ruším. To nebudem riskovat :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Hel, v poho, vypadá to tam brutálně a takových tréninků bude ještě spousta. My uvidíme, jak se to vyvine, ale jestli nepřestane do večera, tak to rušíme taky a necháme to na jindy ;-) Venku už to vypadá jak v ledovém království, ani nevím jestli se prohrabu domů, přinejhorším pro mě Tonda dojede s traktorem :-D
Odpovědět
Ivi, tak až vyjede, dej mi echo, já se na nějk konečně podívám na traktoru :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek děvčátka po čase :-D jakpak se máte? já vás poctivě dočetla.....dneska se nám zhatilo sánkování :-D teda pokud nepřestane sněžit, ale včera jsme si krásně zalyžovali, a zítra jedeme i s Filípkem, bude to jeho POPRVÉ :-N .........ale venku je krásně 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, koukám, že jste asi celý víkend odhazovali sníh a na psaní nezbyl čas ;-)
Odpovědět
dobré ránko raníčko, jen zdravím a jdu pracovat
Odpovědět
Bré ránko, jak se máme holky? Víkend nám utekl jak voda, tak zasej makáme no :-D O víkendu to bylo nějaké náročné, ještě by to chtělo nějaké to volno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré dopoledne, tady to vypadá, že zamrzly i klávesnice. ;-) Možná to zní divně, ale trošku vám tu práci závidím. Když jsem chodila do práce, tak jsem se těšila jak jim po 9 letech zamávám a teď bych brala poloviční ůvazek. Škoda že to nejde. Byly jste někde lyžovat o vékendu?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Blani,já se v práci taky musím stavovat nebo by jsem zcvokla. Co to cvíčo? Jdeš zítra se mnou?
Odpovědět
Profilova fotka
Katy já ještě nemůžu, nemám vycházky. Jinak by jsem šla. Katy to je natom bývalém dětském středisku? Nemají i nějaké webovky? Jak budu mít vycházky tak určitě půjdu cvičit, ať se dostanu mezi lidi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani,ip.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Katy odpověď IP :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, dneska jen tak narychlo zdravím a za chvilku odjíždím na školení do Uh. Brodu, vůbec se mi tam nechce... Zítra máme kováře, tak na vás nakouknu až ve čtvrtek. Mějte se fajn, pá I. ;-)
Odpovědět
dobré ráno holky, jsem tu poprvé v tomhle roce... :-) o víkendu jsme chtěli jít lyžovat, ale nakonec jsme to odvolali. 19. jdu na poslední zkoušku, tak snad ji zvládnu a pak plánuju, že když bude sníh, tak budu jezdit lyžovat co chvíla. včera jsem dala lyže do servisu, ať jsou na to moje řádění náležitě nachystané ;-) a jak se holky máte? nemám dneska čas vás dočíst... tak snad se na to vrhnu večer, až skončím s učením :-) mějte se krásně, mějte hezký den. papa :-*
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko. Tady na to všichni prdí,že? Tak vám aspoň popřeju všem hezký den,úsměv na tváři a sílu až do večera. :-)
Odpovědět
Ahoj holkyyyyy. Kači, Blani, Ivi, Jani a další tady....včera jsme si psali s Barčou, Helčou a Vlaďkou, že máme chutě na bramboráky. Tak nás napadlo udělat erteplový sraz, ještě než Káťa porodí. Co tak 5.2. ? Měli byste čas? Třeba na Centrále, nebo někde, kde nám udělají něco z erteplí :-D :-D CO vy na to?
Odpovědět
Profilova fotka
Kdekoliv a kdykoliv. Já bych zase jedla pizzu jak na běžícím pásu :-D
Odpovědět
taky jsem pro ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Blani,právě mám pizzu v troubě. 5.2 bych mohla. To mám v diáři zrovna večer volno :-D :-D :-D Bramborák nemám ráda. Ale třeba latky- patenty -přesňáky nebo jak se tomu u vás říká,ty miluju. A taky šulánky se strouhankou. Asi budu hladná ;-) Sylvi a kde vy jste si to včera psaly,když tady není žádný záznam ]-( Na nějakém ícekvé nebo facebooku,že? Pak tu nemá být mrtvo!!! Jak to jde Barči v práci?
Odpovědět
Katy joo na facebooku :-D
Odpovědět
A kam teda pudem? :-) nějaké návrhy? Katy neboj, si vybereš něco jíného však na papu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
S váma půjdu kamkoliv :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky..tady to vázne... :-| holky já můžu kdykoliv a toho 5.2. se to dá:-), ale ted jak slyším o pizze...tak i ta pizka by bodla:-) Katy v práci zatím pohoda...zatím :-)moc práce že nemám čas jít ani na net...ale aspon mi to rychlejš utíká x-)
Odpovědět
Holky já taky můžu pizzu, dobře teda, tak co říkáte na Casa Miu? :-D 5.2. Kdo je pro? :-D
Odpovědět
http://www.pizzacasamia.cz/ Kdo je pro ať napíše.
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem pro.
Odpovědět
Ahojky holky, a co takhle Plechárna? Tam mají skvělé pizze a na casamiu jsem slyšela v poslední době kritiku.. :-| :-| :-| Já tento termín 5.2 jsem ve škole, ale budu se snažit dojet nějak rozumně a dorazit na srazík.... ;-) A tady to fakt jaksi vázne, kdežto na FB se to zase zajímavě rozjíždí... :-N - viz ten včerejší erteplový srazík... :-D :-D Mějte se krásně, já si jdu dát vanu a pak k televizi. Helča se asi ještě morduje v posilce, já to dneska musela stihnout odpoledne....
Odpovědět
Plechárna má nic moc pizzu, tam nééé. Tam si teda ani nepochutnám, to raděj CasaMiu a vím, že ji maji dobrou.
Odpovědět
Plechárna né, tam jsem měla tu čest, raděj bych fakt tu Casa Miu 5.2. jen teda čekám kdo se přidá? Vladi ty snad, Katy ty taky, Já, Janča...a dal?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?