Menu Forum

Nevěsty z Hodonínska

23. kvě 2014  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
doorka
Registrovala se 27. října 2007 na beremese.cz. Přidala 507 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
doorka
Registrovala se 27. října 2007 na beremese.cz. Přidala 507 příspěvků a 2 alba. Má 3 přátele. Region Hodonín.
 Dobré ráno.
Helenko,moc děkuju. Opravdu bys měla trošku relaxovat a dávat na sebe pozor,ať se ten princ na bílem nebo nepolíbený žabák nelekne! Foukám na močák. Hm,to zní divně,ale přesto foukám. emoticon
Ivi i tobě děkuji za přání.
Jdu odstrojit stromeček,pak s mužem na oběd a pak k mudrovi.
5. led 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
Registrovala se 4. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 3249 příspěvků. Má 23 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
Registrovala se 4. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 3249 příspěvků. Má 23 přátel. Region Brno.
 a co dostanu, Ivi?

Katy, i já děkuju, měla bych se polepšit...no až bude princ nebo žabák, tak já se polepším, teď nemám kvůli komu být fit a svěží emoticon
Čekáme na žhavé info od mudra a držím pěstičky.
5. led 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
Registrovala se 6. června 2007 na beremese.cz. Přidala 1155 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Josefov, Region Hodonín.
  • Svatba byla 15. září 2007
    V Josefově a Prušánkách, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
Registrovala se 6. června 2007 na beremese.cz. Přidala 1155 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Josefov, Region Hodonín.
 Hel, když nebudeš dostatečně relaxovat tak dostaneš do drštičky, nebo přes prdel bičíkem emoticon A když se naučíš relaxovat, tak dostaneš ode mě (myslím že nejen ode mě) veeeelkou pochvalu a tvé zhunotované tělo ti to jistě taky rádo vrátí emoticon
5. led 2010 v 11:53  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
 Auuuuuu, tak já se polepším emoticon
5. led 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
doorka
fotoportrét
fotoportrét
doorka
 Už jsem doma.U mudra docela dobré,až na to,že se zase otvírám,ale teď pomaleji,takže podložená postel zůstává,magnesko taky a odpočinek ve větší míře emoticon
Helenko,fit a svěží musíš být kvůli sobě,pak teprve ten žabák na bílém emoticon
5. led 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
 Tož takto mě nenapadlo nad tím přemýšlet, pravda...krom toho jsem se před půl hodinou vrátila z fitka emoticon

Katy, to je dobře, že je to v rámci možností dobré, držím pěstičky, ať to spolu ještě těch 10tt vydržíte emoticon
5. led 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
doorka
fotoportrét
fotoportrét
doorka
 Aspoň 7tt. Pak už můžu. emoticon
5. led 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
 Dobré ranko kočky emoticon

To byla brutal cesta do práce, dojela jsem pozdě, ale hlavně že bez karambolu, jediná silnice nebyla upravená.

Hel, kde ses včera večer toulala, nemohla jsem se ti dovolat, nejdřív nedostupná a pak to zvonilo a ty nic?
6. led 2010 v 06:13  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mannie.mannie
Registrovala se 4. října 2008 na beremese.cz. Přidala 313 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
mannie.mannie
Registrovala se 4. října 2008 na beremese.cz. Přidala 313 příspěvků.
 Holky, tak jsme se do rána probudily........a úplně bílo je všude. Vypadá to velmi hezky, romanticky, ale věřím,že pro řidiče už to žádná romantika nebude emoticon Tak se jeďte opatrně.

Helenko - opatruj se, doufám, že brusinky zabraly aspoň trošičku. No já ty svoje chuděrky ledviny rozdýchala bez větší újmy, takže teď už jen teplíčko a žádné prochladnutí.

Katy - tak to je fajn, že kontrola dopadla v rámci možností dobře. Vidíš, vidíš, ten odpočinek by sis měla dopřát konečně, protože s malým prdýskem pak už žádný odpočinek mít nebudeš, takže toho využij teď emoticon

No nic, kočenky, já se jdu pomalu chystat do práce. Mějte hezký den.
6. led 2010 v 06:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
 dobré ránko

Ivi, já byla po fitku kaput a šla jsem brzo spát:( copak?

Vladi, zabraly, fakt mě to překvapilo, dneska se cítím daleko líp emoticon
6. led 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
 No, chtěla jsem, jestli počítáš s tou sobotou. Domluvili jsme to v kasárnách, v sobotu kolem druhé sraz a zase si postavíme nějaké dva parkury a cvičně si to přeskáčeme. Tentokrát to bude asi komornější akce a večer od sedmi hodin objednám bowling. Ten je zatím s otazníkem jestli bude volno. Už se těším, bude to zas fajn emoticon
6. led 2010 v 08:21  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
 Řekla bych, že v tuto chvíli je to s otazníkem, já mám toho v práci na připoserkání a Honza sice jezdí Kamilu, ale nevím, jestli zvládnem koně aspoň trochu ochodit. Komornější? Že nás bude míň?
6. led 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
 No co se týče počtu koní, tak to asi bude zhruba na stejno, bude se účastnit i Nikol a my už vezmem Titana a zbytek asi zůstane stejný. Ale bude tam míň lidí, jako obecenstva a nebude se to dělat v tak velkém, jako posledně. A místo zvěrečné chlastačky tam by bylo to posezení na Merlinu. Uvidíš, jak se s Honzou domluvíte a dej mi vědět emoticon
6. led 2010 v 09:07  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blani81
Registrovala se 3. června 2009 na beremese.cz. Přidala 500 příspěvků a 2 alba. Má 13 přátel. Region Hodonín.
  • Svatba byla 19. září 2009
    Na zámku v Čejkovicích, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
blani81
Registrovala se 3. června 2009 na beremese.cz. Přidala 500 příspěvků a 2 alba. Má 13 přátel. Region Hodonín.
 Ahoj holky. Dnes ráno jsem se vzbudila s úsměvem na tváři, ale po snídani následoval úsměvný šok. Zazvonili v nás měšťáci a prý jestli ten Passat není náš emoticon . Když jsme řekli že jo, tak se nás ptal kde máme anténu ze střechy, načež jsme zjistili, že jsi ji někdo půjčil bez optání emoticon ! Tak si zapsal spzku a opsal so občanu a řekl, že jsme dnes už 24 v pořadí! Prý je chytli hned ráno, tak po vyšetření nám ji vrátí emoticon .
Jinak jsem doma třetí den a šíleně se nudím. Kdyby tady bylo aspoň cvičení, nebo břišní tance pro těhule emoticon . S takovou za chvilku neprojdu dveřma emoticon
Katy- tak ležet a pěstovat blahobyt, aby se nehrnul ven!
6. led 2010 ve 13:49  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mayo
Registrovala se 4. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 39 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
mayo
Registrovala se 4. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 39 příspěvků.
 holky nemáte někdo zkušenosti s nějakým dobrým DJ na svatbu který by nám hrál ve Strážnici? prosíííííím...
6. led 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
 ahoj berušky

tak jsem dneska zvládla odjezdit, do fitka zajet a solárečko sem si střihla taky...se ze mě tuším stává pěkná fifla emoticon

blani, tak to je blbý, ještě že mám anténu, která nejde odmontovat emoticon a zjistila jsem to zrovna dneska bo sem měla kupon do myčky, který dneska končil, tak jsem jela umýt auto emoticon

mayo, tak já neporadím emoticon

ivi, dám ti vědět zítra - ale Honza by měl jet do Tišnova v sobotu a já bych potřebovala fotit, zítra to poladíme a já ti zavolám nebo Honza.
6. led 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
 Dobré ranko, dneska se absolutně nemůžu probrat, to bude den...

Hel, jasan, domluvte se co jak, a dejte mi někdo vědět. Focení si nech na neděli a doraž, bude to určitě fajn, jak posledně emoticon
7. led 2010 v 06:06  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
 Ivi, to není tak jednoduché, je to jediný víkend, kdy můžu fotit a ty fotky musí stát za to, takže tak. A je to hodně důležité. Někdo z nás se ti dneska ozve.

dávám si dobrý turecký zelený čaj a už mám i cosi porobeno emoticon

všem přeju krásné dobré ráno
7. led 2010 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
 Vždyť jo, to bylo myšleno ze srandy emoticon, hlavně ať se fotky zvedou co nejlíp. Takových tréninků ještě bude habakuk než skončí zima.

Taky už mám nějakou tu práci za sebou a hoooodně před sebou. Konec roku, tak mě začínají trápit žádosti o dotace...
7. led 2010 v 07:30  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
Registrovala se 6. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1483 příspěvků a 1 album. Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
Registrovala se 6. září 2008 na beremese.cz. Přidala 1483 příspěvků a 1 album. Region Hodonín.
 Dobré ránko holkyy, teda dnes jsem myslela, že nevstanu emoticon

Holky tak víkend pomalu za dveřma, jdeme na 90-tiny, takže oslava, a jinak odpočinek emoticon
7. led 2010 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
fotoportrét
fotoportrét
sylvik_01
 Kde je zbytek? Lucka, Káťa, Blani, Majky a další ... emoticon
7. led 2010 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
Registrovala se 8. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 4228 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Hodonín.
  • Svatba byla 28. června 2008
fotoportrét
fotoportrét
majky82
2
Registrovala se 8. srpna 2007 na beremese.cz. Přidala 4228 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Hodonín.
  • Svatba byla 28. června 2008
 Ahojky děvčátka, nestíhám v práci, potřebuju dodělat ještě resty z minulého roku, ale do ničeho se mi nechce.
Jinak mám pořád rýmu a kašel, už mne to drží od vánoc, to je fakt děs !!! Nevím, čím už bych se léčila...? emoticon

Kači-super zprávičky, jen odpočívej a šetři se. emoticon Za chvíli máš mimíska u sebe, to bude zase jiný druh "odpočinku".

Blani-to je nějaký "geng", co krade po činžákách antény? emoticon
A jak ti jinak je? Už nevolnosti opadly? A až ty neprojdeš dveřma, tak já se na to přijdu podívat. Tobě by neuškodilo, kdyby jsi aspoň 10 kg přibrala !!! Stejně jak porodíš, tak budeš jak vyžle. emoticon

Vladěnko, od pondělka jsem chodila na dopravku, tam jste zase měli "puch" emoticon Vždy si na tebe vzpomenu, jak tím procházím. Slyšela jsem, že chodíte s Helenkou do posilovny, taky bych se tam měla ukázat, tělo to potřebuje, ale to bych musela mít tři ruky, abych si přidržovala kapesník u nosu. emoticon

Helenko, jsem ráda, že je ti už trošku líp.
7. led 2010 v 08:39  •  Svatba byla v červnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
doorka
fotoportrét
fotoportrét
doorka
 Ahojte.Jen vás pozdravím a zase letím. Včera jsem gruntovala ve skříních a pak jsem měla návštěvu no a v 6 jsem děcka z práce pozvala do Steakhousu na baštu,takže jsem si ani neoddechla.
Teď už mám nahozenou 4 pračku,jdu na nehty,pak něco za majitelem budovy,kde mám kadeř a odpo ke tchýni-měla narozky.
Snad se tady ještě ukážu.
Jo a zítra se jedem podívat po nějakém vozidle-kočárku emoticon
Markétko,já bych ti šla do toho fitka ten sopílek utírat,kdybys chtěla emoticon
7. led 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
 Holky, viděly jste už vyhlídky na víkendové počasí emoticon Bohužel to potvrzují i všechny mé radary, takže nakupte dostatečné zásoby potravin a lihovin, ať tu kalamitu snáz přetrpíme. Navíc při sněžení má brutálně foukat, tak se budou tvořit jazyky, tak pokud nikam nutně nemusíte, tak do auta nesedejte. A aby to nebylo málo, tak potom přijdou opět tuhé mrazy, takže ta sněhová nadílka vydrží asi dýl...

Hel, obávám se, že jestli fakt napadne tolik sněhu, tak se sobotní akce bude muset zrušt, protože by bylo hodně riskantní jet s vozíkem v takovém marastu... emoticon
7. led 2010 ve 12:02  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
 Ivi, to je jasné, to by bylo o hubu emoticon
7. led 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
blani81
fotoportrét
fotoportrét
blani81
 Jejda holky já bycg se taky šla někam protáhnout do posilovny, nebo do nějakého cvičení! Ale ještě jsem nenarazila jestli je poblíž cvičení pro postižené(těhotné) emoticon Teda aspoň na internetu nic není.
Majky- nevolnosti už pominuly, ale jsem doma 4 den a už se strašně nudím.
Kači- ty si nedáš pokoj, co bude s tím odpočíváním!? emoticon Ale není jak tobě, aspoň se nemáš čas nudit emoticon
7. led 2010 ve 13:25  •  Svatba byla v září 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
doorka
fotoportrét
fotoportrét
doorka
 Blani,v Hod. je každé uterý v 17 hodin cvičení pro těhule v mateřském centru na ul. Pravoslava Veseleho-vedle školy na Mírovém náměstí
7. led 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
 Blani, já myslím, že v Hod. tooho bude víc a možná i v Dub. něco najdeš. V Kyjově je určitě. Záleží jak daleko se ti chce jezdit. A u vás v lázních je plavání pro těhotné.

Sem dneska dala fitéčko a solárečko a kudla, už su jak černota na boty emoticon
7. led 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
fotoportrét
fotoportrét
lump
2
 Dobré ranko, tak už se to počasí pomalu začíná ukazovat, cesta do práce byla ještě jakš takš, zpátky domů to už asi bude horší...

Koníci mají za sněhu radost, včera tak blbnuli ve výhěhách, že šimlík sebou pěkně liskl o zem emoticon
8. led 2010 v 06:10  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
fotoportrét
fotoportrét
helisek84
10
 dobré ránko

tak to vypadá, že předpověď vyjde emoticon
8. led 2010 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš