Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
su tu:) vladi, ve fitéčku sem byla, pohodička, zítra, čtvrtek a pátek dám taky a od dalšího týdne už trochu polevím (asi) :-D mám fantastické nehtíky x-) jestli v Hodoníně zase, tak je mi to buřt, salát mi snad udělají všude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, u mě malá změna, jsem v práci,protože nám kovář omarodil, tak jsme to museli odložit. Já prozatím též potvrzuju termín 5.2., zatím tam nic nemám a kde, to je mi vcelku jedno, auto mám, tak pokud zas nenapadne půl metru sněhu, dorazím kamkoliv :-D
Odpovědět
Dobré ránko, babenky. Přeji vám všem příjemný pracovní den a ať nám to všem brzy uteče... :-) Co se týče restaurace, tak já nemám vyhraněný tip, jen mi v poslední době na Casamii moc nechutná a co jsem slyšela, tak nejsem jediná, komu tam nechutná. Na plechárně jsem byla vždy spokojená, ale to je věc názoru....takže je mi jedno kam se půjde, a jak říká Helča, salát nám tam snad udělají, ne? A termín taky předběžně potvrzuji, sice mám školu, ale snad nějak rozumně dorazím domů.. Heli - takže říkáš krásné nehtíky, jo? A kdy jsi prosím tě do toho fitka došla? Já jsem už na 6 hodinu musela být u tý kolegyně, pořád jsem se po tobě dívala a ty nikde, takže počítám, že jsi dorazila až po mě kdy já už byla pryč... Mějte se krásně, utíkám do práce...
Odpovědět
krásné dobré ránko vladi, dojela sem asi deset minut po půl šesté, takže jsme se fakt museli minout nebo přehlídnout. bylo tam mrtě lidí včera, jsem zvědavá, co dneska 8-( když jsem obsadila nějaký stroj, tak jsem z něj odmítala slézt :-D
Odpovědět
Holky mě je to jedno jestli plechárna nebo casa mia, záleží co řekne většina :-) mě je to celkem jako fuk.
Odpovědět
a co třeba Varta? já tam dlouho nebyla teda...
Odpovědět
Profilova fotka
Na Vartu chodíme docela často na pivko, je to tam fajn i dobře vaří, ale teda poněkud dráž než jinde..., ale záleží na čem se shodne většina. Hel, mailík jsem rozeslala na všechny světové strany ;-)
Odpovědět
Varta klidně, ale holky chtěli pizzu :o) tam asi nemají, že? :-)
Odpovědět
Ale mají tam erteple :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Sylvi, pizzu tam nemají, ale erteple nějaké snad jo :-D. Uvidíme, ještě času dost, třeba někdo bude mít ještě nějaký originální nápad ;-)
Odpovědět
Joo, tak 5.2. se snad hodí všem . A místo nějak dohlasujeme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem pro Casa Miu mňam už se těším na žvanec, ale hlavně na Vás milé Dámy :-D Heli kde jsi byla na nehtíkách? Já jdu zítra a už asi vím co si nechám udělat ;-) Jdu vařit, pak na vás přijdu nahlídnout.
Odpovědět
Článek se načítá
Blani, u MK ne, protože ta mě dost hrubě zklamala svým přístupem.
Odpovědět
Profilova fotka
Jejda, tak to je mi moc líto :-( ! Já k ní chodím už rok a půl a jsem spokojená :-) To nevadí hlavně, že jsi spokojená s drápkama těď :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojda. Přišel mi domů nějaký leták,že se otvírá nebo otevřela nová restauračka na Národní tř.,jak byl Irish pub. Jmenovat se to má La Rivolta. Ale nevím,jak tam budou vařit. To mě jen tak napadlo. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky babeny... tak se přidávám ke srazu, snad mi to tentokrát vynde, bohužel dopředu nevím, co se může stát... a je mi jedno kam, hlavně, když tam budou mít kuřecí cecek !!!! :-N
Odpovědět
Ahojky holky, tak nám to dneska docela uteklo, že? markétko - dneska jsem tě zahlídla na úřadě, šla jsi na dopravku....bylo tam moc lidí, tak jsem na tebe nechtěla hulákat... ;-) Katy- co dělá Venca, jak se má? Sylvi - však snad nám ty erteple někde udělají, ne? jestli na vartě, casamii, nebo kdekoliv....zasej pokecáme a to je důležitý.. :-)
Odpovědět
To jsou mi ale novinky v těch Dubňanech :-D :-D :-D
Odpovědět
hmmm, taková velká novina ........ ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Vladi, neřeš erteple, kdoví, na co bude mít chuť zítra a ne za tři týdny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jaké novinky jsou v Dubňanech? Vladi,Venda se má asi dobře narozdíl ode mne. No musím ještě aspoň měsíc vydržať. Markétko,to bude fajn,že tě uvidíme. Už se těším :-)
Odpovědět
Katy, pozitivní a optimistické....ale nejsem si jistá, jestli ty tuto novinku už nevíš a jenom nám "nezúčastněným" nezůstala utajena...
Odpovědět
Heli koho se to týkáá :-D :-D
Odpovědět
Dobrá teda holky, všem nezúčastněným, oznamuji oficiálně , že čekáme miminko :-)
Odpovědět
JO a na erteple budu mít chuť pořád HELI !
Odpovědět
Profilova fotka
Syvííííííííííííííííííííííííííííííííí. Juchůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů. Moc ti z celého srdce blahopřeju. To je paráda. Tak podej další info. Visím tu na obrazovce :-D Ve kterém jsi? Teda já mám radost.
Odpovědět
Jsem ve 4. měsíci Katy :-) a díky :-) Blanička to ví, musela to tu některým osobam rozhlasit :-D
Odpovědět
Katy já mam taky radost, jen jsme to opravdu tajili, protože jsem se bála, aby se něco nepotento..znáš to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Znám to,Sylvi. Moc dobře. Ty brďo,tak to jsi jako Blanča?
Odpovědět
NO Blanča je o 3týdny víc myslim :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?