Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda,bambulky. Markétko,tak se uzdrav co nejdřív. Uvař si majoránkový čajík. Je na vykašlávání.
Odpovědět
aj kontrolku na chichirdě jsem zvládla x-)
Odpovědět
Profilova fotka
A v poho,Helenko?
Odpovědět
Katy, jooo, ale dr. neví, že už jezdím a cvičím :-N Ale zůstala mi jen taková asi 2 cm bulka u páteře...pokud by se nevstřebala, musela by ven, takže to musím teď rozmasírovávat a doufat, že se to rozpustí ;-) Jakpak se máš s Venouškem, všechno v pořádku?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko všem :-) Hel, včera to bylo fajn, ale potřebovaly bysme ještě tak další dvě hoďky, a stejně bysme neprobraly všechno :-D. Vetka dorazila se zpožděním, byla u koliky, ale Titan už je na tom mnohem líp, dostal nižší obvaz a už jen tak týden a bude moct začít pomalu ťapkat.
Odpovědět
dobré ránko Ivi, tak to je supééér, to vás pak konečně omrknu i pod sedlem ;-) a Leontýna mě fakt hrozně mile překvapila, já čekala koně s hlavou u země, co odpočítává pomalu minuty a ona je čiperná jako by se vůbec nic nedělo. a ten box se chlapům fakt povedl x-) Víš, že já nemám problém přijet a můžem probírat třeba do rána :-D
Odpovědět
a já mám dneska brutální kopr a představa, že za chvíli polezu do sedla je naprosto děsivá :-o a to ten včerejšek bude mít ještě dohru :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ale nebude, neboj, v klidu si pracuj podle svých představ, ono se ti to stokrát vrátí ;-) Jj, Lea je divoška a na tu svou chorou nožku vůbec nebere ohledy :-D. Pochvalu za venkovní boxík vyřídím, určitě to potěší. Jinak mám též kopr jak vyšije a nejradši bych jela dom, v práci je to o ničem a ještě tu skoro nikdo není...
Odpovědět
dohra se nekonala, spíš "tichá domácnost", víceméně. hřebec-nehřebec relativně seká latinu, fšak já mu dám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, dneska tu moc nebudu, protože mám kopu práce a zítra chci dovolenou. Navíc jedu dneska domů už kolem dvanácté, přijede nám na koníky zubař.
Odpovědět
dobré ránko Ivi, kdo přijede, Pavel Havelka nebo máte někoho jiného? tak ať to dobře dopadne, já se jdu zkulturnit a valím do Hodecu
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, Pavel Havelka, kdo jiný :-) lepšího neznáme. Tak val ty kulturo ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Loučím se a odjíždím domů. Už se tu nejspíš neobjevím až po novém roce, tak všem přeju příjemně strávený silvestr a ať ten kulatý rok 2010 přinese všem jen dobré a pozitivní zprávy a události ;-) Užijte si to a v novém roce pá, I. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný nový rok všem. Ať se vám splní vše,co si přejete.
Odpovědět
Holky, přeji vám všem šťastný Nový rok a ať je ten Nový rok veselejší než ten předchozí a ať se vám splní všechna tajná přání.
Odpovědět
Profilova fotka
Vše nej nej v novém roce! Ať se vám všem daří splnit si své přáníčka. K tomu taky přeju hodně zravíčka i štěstíčka! :-)
Odpovědět
Holky, a je tu neděle - poslední volný den... :-| Já nevím jak vy, ale já bych klidně odpočívala ještě další týden kdyby to šlo, do práce se mi vůbec, ale vůbec nechce. :-| Tak si užijte krásnou neděli a zítra v pracovním procesu ať se daří.
Odpovědět
nazdárek babušky tak mně se do práce chce, mám k tomu své důvody a tím hlavní je samozřejmě moje hyperaktivita :-D těhulky, nepotřebujete některá koupací vaničku nebo přebalovací podložku? je to uplně nové, však víte, ptám se tu, než to hodím někam na bazara.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte. Ani nevíte jak vám tu zítřejší práci závidím :-( Helenko,já už vanu i podložku mám. Včera jsem myslela,že budu rodit,ale nakonec se mi to nějak rozleželo. Ani do nemocnice jsme nakonec nemuseli. Ale bylo mi fakt blbě. V úterý jdu k mudrovi,tak snad bude vše ok.
Odpovědět
Ahoj holky, taky vám všem přeji vše nej do nového roku. Teda Katy, co ti to ten Venca vyváděl?? Musela jsi být dobře vystrašená, že? V kolikátem jsi teď týdnu? Ještě by měl Venoušek pěkně posečkat, asi je nedočkavý trochu :-) Hlavně, že se ti udělalo líp. Opatruj se Katy. Hezky lež a odpočívej. A Vencovi vyhubuj trošku, ať tě nezlobká. Jinak zítra do práce spíš nevím jak se donutit vstát za tmy zasej ;-(
Odpovědět
Katy, proboha, teď jsi mě vyděsila. Jen si Venouše u sebe hezky nechej, ještě máš času habakuk. Dej pak vědět, co mudr, ju?
Odpovědět
Profilova fotka
Už jsem v poho,děkuju. Ráno mi bylo zase príma. Ale taky mě to vyděsilo. Ještě máme 10 týdnů do konce. Pokud budu rodit až ve 40tt,což nějak podvědomě nepředpokládám :-)
Odpovědět
Tak to podvědomě předpokládej, pže podvědomí je sviňa. Já jsem podvědomě tušila, že budou dvě a byli. Podvědomě jsem tušila, že to nedopadne dobře a nedopadlo. A před svatbou jsem podvědomě tušila, že se rozvedu a ještě před kostelem jsem seděla v autě a prosila, ať mě odvezou, že zklamu strašně moc lidí....A všechno se mi vyplnilo. Takže podvědomí si přetransformuj na jinou notu ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky babušky...vše nej do nového roku....2010:-) Já jdu zítra poprvé do nové práce už ted mám bobky... :-( ale snad to bude ok a neudělám ostudu :-x Katy tý jo...no asi jen dal znát jestli funguje poplašné zařízení:-) Blani a co ty těhulko?Vše je v pořádku? Mě se tak nechce zítra achjo... |-| Tak mi držte pěsti at to zítra trošku zvládnu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko všem. Baru, myslím na tebe, neboj všechno klapne a bude to fajn ;-) Heli, jj přesně tak podvědomí je sviňa, nic špatného si nepřipouštět, chce to pozitivní myšlení :-)
Odpovědět
dobré ránko ivi, to už jsem někde slyšela a četla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko,děvčata. Myslím velmi pozitivně,nebojte. Já to ani jinak neumím ;-) Barčo,zítra na tebe budu moc myslet. A nezapomeň-Pravou,Štěpánku :-D Kde máme zbytek manželek? Že by byli tak zabrané do práce? Markétko??? Sylvi??? Jani??? Vladěnka pracuje. Blanička taky??
Odpovědět
Bré ránečko holky, vidím, že je tu po nás sháňka :-D No jsem v práci, ale je to zatim takové mrtvé, no tento týden celý, takže pracujeme zlehka. No jen to vstávání bylo teda jak za trest, ale jak jsem v práci, tak už je to dobrý. Katy to je dobře, že jsi už v pořádku. říkáš ještě 10týdnů vydržet? TO už je vážně za pár :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sylvi,no to je fajn,že máš takový pohodový začátek. Pomalý rozjezd :-) Mám to za 69dní. ;-) Jdu se psíkem ven.
Odpovědět
Tak já mám nečekaně "studený" rozjezd a je to tu maso, asi to tu dneska rozkopu ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?