Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda na chvíli pustím Zdena k PC a vy mi tu vypíšete celou stránku. Musela jsem vás dočíst. Sylvi,já jsem na 3D byla a dalo se to. Je to zajímavé. Viděli jsme Podmořský svět.
Odpovědět
Jo katy, to bylo i v HO, ale total vyprodané tehdy. :-)
Odpovědět
Kámoška byla z 3D unešená, tak mne zajimalo, jaké to je právě. :-)
Odpovědět
Heli to stejně poznáme, když budeš mít chlapaka :-D :-D
Odpovědět
Katy, aspoň jsi měla co číst :-D Sylvi, a jak se to pozná? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Že by Helenka zářila ještě víc než obvykle,až bude mít chlapa? To snad ani víc nejde :-D
Odpovědět
To by mohli zavřít Dukovany i s Temelínem a já bych mohla svítit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Heli :-D :-D :-D
Odpovědět
Tobě je to k smíchu? Tak já chystám energetický převrat a ona se směje :-o
Odpovědět
Hel - :-D
Odpovědět
No cooooo? No joooo, tak mi trochu po tom pádu hráblo, no :-D
Odpovědět
ahojka, vidím, že tu máte veselo... u nás v jedna plus koupelna a chodba je nálada pod psa, pač manža je nemocný... takže to za chvilku tady balím a jedu s holkama na večírek :-P Heli, uka barvu, jsem velice zvědavá ;-) JInak vám děvčata přeju veselé Vánoce, šťastný lepší rok... a hlavně klid a pohodu :-*
Odpovědět
Článek se načítá
Jani, se stav omrknout :-D Zítra se blejsknu, to dostanete ode mě k Vánocům :-D Začíná mi být docela smutno z těch zas.... svátků |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Heli,nesmutni. Bude dobře. Uvař meduňkový čajík.
Odpovědět
Katy, děkuju...už mám v sobě grog, tak dám asi ještě jeden :-N Meduňkový čajík jsem zapomněla v práci. Já mám vždycky nesplnitelná přání, tak proto. Možná kdybych si přála koloběžku, tak je to lepší.
Odpovědět
Profilova fotka
I nesplnitelná přání se jednou splní. ;-) A koloběžka není špatná.
Odpovědět
Tak aspoň vím, co si budu přát příští rok ;-) Musím si to zapsat do deníčku, abych na to nezapomněla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Myslím,že ti to příští rok ještě připomenu. :-)
Odpovědět
Jooooo? Tak to by chtělo někam zapsat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zapisuju. Kdepak je Vladěnka? Co dělá? Balí dárečky?
Odpovědět
Kačenko - já už mám zabaleno, namašličkováno a nachystáno k zítřejšímu transportu do Kyjova :-D Akorát jsem vylezla z horké vany, naloupala si 3 mandarinky a přemýšlím co budu dělat....doufám, že v telce něco normálního je..musím jít zkouknout program... Helenko - s tou koloběžkou ti to příští rok připomeneme, ju? Zapíšu si to i já do nového diáře... ;-)
Odpovědět
A podtrhla jsi to? =-) No Vladi, kde tě máme?
Odpovědět
já jsem tadýýýýýýý ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
I já mám nový diář. Koupila jsem si Elle i Marianne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jdu ven s Dorkou. Zkontroluju,jestli je Vladěnka určitě doma :-D
Odpovědět
Já mám taky nový diář :-D Tak si tam jdu napsat "Vánoce, přej si, blbečku, koloběžku a všem to řekni, ať ji dostaneš" :-D
Odpovědět
Katy - no já doma jsem.......právě sedím v obýváku...ale na mě asi neuvidíš, jsem moc vysoko :-D Hel - to je super hláška do nového diáře :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ano,svítí se u vás,Vladi. Heli,abys těch koloběžek neměla moc :-D Jdu zalehnout. Nějak mi celý večer tvrdne břucho,tak se jdu podložit. Dobrou noc a sladké sny. Třeba o koloběžce :-D Pa zítra ;-)
Odpovědět
holkýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý, mně začíná pučat Barborká :-D :-D :-D :-D fakt, normálně z ní začíná čouhat zelené :-o
Odpovědět
katuško, opatruj se, nebo Venoušovi přijdu domluvit ;-) pozdravuj doma. no, budu královna koloběžka druhá....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?