Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Heli - no vidíš a pak že nechtěla vykvést ;-) ;-) ;-) Já jdu taky do pelíšku, přeji krásné snění....... ;-)
Odpovědět
a mně se zrovna nechce spát...ani teda nemám kde, když jsem si zaskládala postel kravinama ]-( Vladi, víš jak to je - pro jedno kvítí.... :-|
Odpovědět
Heli tak co víš, do roka bude svatba, neee? Když už pučí :-D
Odpovědět
No, a kdyby blbost kvetla, tak já jsem jak botanická zahrada :-D
Odpovědět
Tak dobrou noc, třasořitky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Helenko,no vidíš,že rozkvetla. :-) To je príma. Dobré dopoledne.Udělala jsem čočkovou polévku a pojedem ke tchyním. Zatím papa
Odpovědět
Ahoj ženy, tak manža dozdobil stromeček, a mamka taky dělá čočkovou polévku :-D
Odpovědět
Ahojky holky, akorát jsem douklízelo, nachystáno mám taky vše, takže teď už jen veget u pohádek v telce. Odpoledne mě tedy čeká transport do Kyjova, ale to se zvládne, jsme na to se sestřičkou dvě :-D :-D :-D Katy - akorát jsem uklízela na balkoně, když jsi odjížděla k těm tchýním...viděla jsem tě v autí.. ;-) Sylvi - už vám to tam taky tak hezky voní po jehličí?
Odpovědět
Vladi jasné, teď jsme balili s mamkou ségře cukroví, no krabica jak hrom, fuj :o) jinak manža nazdobil stromek tak tu máme mega vůně po jehličí :o) úplně mne to svihne přes nos, jak vejdu :o) Mamka už aj nachystala salátek aby se naložil, a tak v 13hod si dáme tu čočkovku..a pak budem čekat na ježíška, zda něco přinese teda i letos :-D
Odpovědět
Já byla celé dopoledne u koníků, teď dodělávám jeden dárek a ještě jeden musím zabalit...snědla jsem zavináčka a u koní kupu švestech v čokoládě, ty já můžu. Mamka kuchtí, toho já se nezúčastňuju, jen jak jdu kolem, tak degustuju :-D
Odpovědět
Tak já jsem si dala polévečku, a mám tu sušené ovoce, tak sem tam zobnu sušenou meruňku či švestku :-N , ale jinak chci vidět zlaté prasatko :-D
Odpovědět
HOlky, tak já za půl hodinky už budu vyrážet směr na zastavku..... Heli - na degustování se taky těším, já se moc v kuchyni nemusím vidět, ale degustaci si nenechám ujít...a navíc, proč bych se měla někomu motat v kuchyni, když bych tam byla prd platná, že? :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Vladi měj hezký den a večer, a já budu taktéž degustovat :-D já v kuchyni dělám akorát tak chlebíčky :-D
Odpovědět
Sylvi - nápodobně! :-D Dneska jsem udělala chlebíčky, aby měl můj muž zítra co papkat - on je totiž děsně chlebíčkový a mohl by je snídat, obědvat i večeřet. Já se loučím, ještě jednou přeji krásný zbytek dne a užijte si štědrý den podle svých představ. Zítra na vás nakouknu.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky přeji Vám všem krásné svátky plné pohohy, hodně dárečků!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-) :-) :-)
Odpovědět
Blani tobě taky krásné Vánoce :-)
Odpovědět
myslím, že ty dárečky, aspoň ty materiální, nejsou tak podstatné.... kočenky, mějte krásný štědrý večer, prožijte ho především s tím, s kým je vám dobře a užívejte si krásné chvíle... x-)
Odpovědět
Ahoj berušky, tak co Ježíšek, nezastřelil se ani letos, že jo? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den. Čekáme na návštěvu,tak vás jen pozdravím. U nás Ježíšek taky byl. A já jsem byla moooc hodná. :-)
Odpovědět
ahoj holky, teď jsem se vzbudila... ježíšek sice byl, ale já teda asi hodná nebyla, pže to jedno jediné přání, po kterém jsem toužila nejvíc, tak to zapomněla vyplnit...a tož tak
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko, dneska se hlásím z pracovního procesu. Tak jak jste si užili štědrý den a večer a ostatní svátky? U nás paráda ve všech směrech. Ježuch byl letos vcelku bohatý, to jsem ani nečekala, mamča nám např. nadělila poukázku na čtyři dny lyžování v Alpách a tchýně foťák a tak různě... Na štěpána se u nás sjela skoro celá rodina a sedělo se a popíjelo až dlouho do noci, fakt super svátky x-) Heli, nezoufej, někdy bývá ježíšek opožděný, ale dorazí, pozdě, ale přece ;-)
Odpovědět
ahoj Iváááášku, tak spokojenost? pak dej echo, jak jsme se bavili a já tě přijedu navštíviti a splknem, ju? já měla už tři dny venku kastráta a asi ho zabiju, hada, má tendence se převracet, že sem se naučila ručkovat a převažovat ho až tak, že mu visím za uši a v hubě, fakt super magor. no snad ho to brzo přejde a pochopí, že už nemá jajka. dneska mají přivézt Fargona, tak už se těším, páč jsem vyhrála obsedání :-D až budete plánovat tu lednovou akci, tak prosím tě, hlásím zrovna, že 16. a 23. nemůžu, ale jinak se mnou můžete počítat kterýkoliv den ;-) doufám, že mi zasypeš teď mejlíka fotkama, se těšíííím x-) a s tím Ježíškem - jako třeba o Velikonocích, že by dorazil? no nevím nevím, fakt si říkám, že Čekání na Godota je prostě moje životní motto...
Odpovědět
Profilova fotka
Fotkama tě ještě prozatím nezasypu :-D, pofoceno by něco bylo, ale není staženo v PC, neboť kiksly baterky a náhradní zatím nikdo neopatřil :-D Taky jsem měla radost, že rozmrzlo a trávila jsem všechny dny v sedle šimlíka. Včera jsme byli s Leňou a Hančou na dvouhodinové vyjížďce a paráda. Ze začátku jsem měla trochu adrenalin, ale v půlce zvadl rarach jeden. Na vašeho nováčka jsem zvědavá, jaký bude, budem se vzájemě podporovat v obsedání ;-). Včera jsem lonžovala hřebca se sedlem a zkusila ho zatížit a tvářil se v klidu, tak jsem zkusila vyskočit na něj břichem a v tu ránu byl tři metry ode mě s vytřeštěnýma očima :-D Zatím to vypadá na další kasárňácký veřejňák na ten víken 9.-10., ale určitě upřesním, až to bude na stopro. Určitě se objev, možná se trefíš zrovna, když u mě bude Sajmonek :-)
Odpovědět
no však dej vědět, jak budeš mít časík a já dohrčím se těším, jestli taky budu lítat. ale já na něj zkusím jít fikaně, už jsem si včera nachystala inštrumenty Montyho Robertse, tak to zkusím po dobrém :-D
Odpovědět
prchám jezdít ;-)
Odpovědět
Dobré ránko všem... já se hlásím z tepla domova, celý týden si budu užívat dovolenky.......doufám, že vás tu není moc, které jste v pracovním procesu - pokud ano, tak vám přeji at vám to rychle uteče ;-) Já se jdu ponořit do psaní diplomky, takže hezký den všem....já sem na vás budu nakukovat.
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem celý týden v práci, takže doma bývám od půl třetí, ale ve čtvrtek si beru volno, tak budu doma celý den ;-), tak jak se ti to hodí. Dobře si zajezdi, já jim dneska nechávám oddych, dojede vetka zkouknout Titanovu nožku,hojí se to pomalu, ale konečně nějaký posun. Ve středu nám asi dorazí zubař.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, já jsem v práci, ale není mi dobře, něco na mne vlezlo, chrchlu jak tuberák, hlava mne třeští jak střep, tak dodělám práci a jedu domů, odpočívat.
Odpovědět
Jej, Markétko - tak ať ti to v práci rychle uteče a doma si hezky odpočiň.
Odpovědět
Tak já dneska zvládla spacifikovat tři koně a jsem KO :-S Ivi, tak třeba v ten čtvrtek? Odvezla bych si zrovna to Pájovo udidlo bo mi chybí. Na olivě je na zabití =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?