Nevěsty z Hodonínska

Zobraz úvodní příspěvek
Tak Vás tady dámy vítám, v našem druhém, doufám, že stejně úspěšném, témátku x-) Věřím, že k nám, kecalenám, brzy přidají další nové tváře a bude to ještě větší slepičárna :-D Hodně zdaru v manželství všem nám vdaným, i čekatelkám x-)
Odpovědět
Nevařííííím :-D A co má mamina v merku, to nevím. Ale jak to tak vidím, jdu ke Skořepům na špenát :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak špenát bych si dala taky, ale s tím by mě chlapi hnali, můj ho vyloženě nemá rád, dělám si ho jen když jsme doma s mamčou samotné. A zapečené maso s bramborama, šlehačkou a zelím jsme měli v úterý, asi bude klasika, pečené kuře na houbách buď s bramborama, nebo rýžou...
Odpovědět
Profilova fotka
heli-máš ráda špenát??? Dojdi, můžeš zároveň pomoct strejdovi se zdí :-D A jak dopadlo včerejší vybarvování štítku??? Jsem si ráno zapoměla všimnout Ivi-pečené kuře už jsme taky dlouho neměli, musím ho taky udělat. :-) Mňam, co je "ceckové" tak to je u mne baštové :-p :-N
Odpovědět
jo vlastně pipiku jsme včera s maminou kupovali, to bude v neděli :-D markétko, pšššššššššššššššššt, ať mě nepranýřují za vandalismus :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to vypadá na kuřecí (i jinak drůbeží) víkend ve více domácnostech :-D. A ještě mi zbývá vymyslet neděli, zatím mě napadlo jen uzené s bramborama na cibulce, potřebuju něco málo pracného...
Odpovědět
V tom případě udělej nočky s vajcama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
heli- :-D :-D :-D nočky s vajcama !!! Víš, kolik je tam "chostelerolu" (by řekl Luk) :-D jj, mlčím, už jsem z ticha... nic jsem neviděla, nic jsem ti nepodala...ani dědečka jsem nečetla x-)
Odpovědět
Ivi, kde máš fotooooo? Markétko, ani tetičku? :-D Já nočky s vajcama nejím, tak nemožu vědět, co tam jééééé :-D A budeš vařit na novém čtyřplotýnkáči o víkendu? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky nočky s vajcame eee. Foto jsem smázla, neb jsem tam chtěla dát jiné a zjistila jsem, že na něm není vůbec nic vidět :-D. Tak budu chvilku hledat a když nic nenajdu, tak tam dám zas to původní :-D
Odpovědět
Ty jsi teda exot :-D Teď jsem šmejdila po netu po autech, už mám konečně trochu jasno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky kočky jak pak se máteee?Všecky fanfárově??bo jak se to říká :-D Blani ježíš mám husinu až na bradě to je úžasná zpráva aj mě to dojalo...tak ted pěkně všecko zklidni a pěkně se o sebe starej a ted už můžeš úkolovat manžela..přines mě to a to :-D x-) :-N Holky já můžu na sraz kdykoliv snad?Takže ted termín je který at si píšu do záznamu :-) Katuš a co ty a mimi?Co jsi kupovala pro prdoška? Heli si fijajová?Já mám vzadu dva prameny taky fijajové a su ošmikaná uplne na krátko :-D můj mě ani nepoznal (musí počkat než mi to doroste má mě rád s delšíma vlasama) su prej jak kluk :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a jinak jsem pro steakhouse v Bv tam víme že je to ok :-) a pak být naštvané na bejkárnu v Ho by bylo škoda :*-) když jsou ty Vánoce tak výlet do Bv náám nic neudělá :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Baruuu uka fotečkuu jak jsi nakratko :o) to bych tě moc chtěla vidět. Heli a ty taky ukaaaaa :o) Holky tak já bych brala ten termín pátek 4.12. to určo můžuuuu :-D
Odpovědět
Je mi jedno teda kde no. Ale Hodonín je kousek, mohli jsme jen někde tady posedět. Jak chcete holky no. ;-) Je nás poblíž Hodonína dost. Dejte návrhy kdo může 4.12. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já můžu to mám zrovna sváteček :-)takže sv. Barbora je pro :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, jo, jo Baru ukaž fotečku, vůbec si tě nedovedu nakrátko představit :-) Jdu si nahrát nějakou fotku do profilu, ale upozorňuju, že je to bída a jestli tam nepůdje zase nic vidět, tak se omlouvá :-D Jsem tragéd, fakt nemám žádnou fotku ksichtu...
Odpovědět
Profilova fotka
Stojí za vyliž pr...l, kdyby to nešlo poznat (jako že nejde :-D), tak tam kouřím doutník :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky fotky nemám ale su jak kuře ojeté :-D Ivi pěkná fotka , tady na těch mini fotkách nejde vidět nikdy moc:-/
Odpovědět
prej svatá Barbora, že tě huba nebolí :-D no, však uvidíš na srazu, jaké to mám číro :-D takové shora a zepředu blond a zezadu multikolorová :-D reference o bejkárně podám zítra, neb tam jdu dneska na véču 8-) takže bych toto téma nechala otevřené a doladila to v příštím týdnu.
Odpovědět
Profilova fotka
baru- =-) jak na krátko???? Ukaááááááááááááááááááááááááááááááááááááá fotku !!! Ivi-hezká fotečka, hádám u koníků ale nejde tě tam poznat !!! :-) heli-jasan... nový vařič "Lukeso" to jistí !!! Doufám, že se mi tam nic nepřipálí?! :-N
Odpovědět
marky.....ale rozpálí :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Budu se muset fakt necht vyfotit, je to hrůůůůza. Majky, jj je to u nás na dvoře, takže u koníků a je to focené ráno při zabíjačce :-D Na reference na bejkárnu jsem fakt zvědavá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
heli- :-D :-D :-D Ivi-jé zabíjačku nebrat !!! Já naposledy zažila zabijačku u bývalého, prase kvíkalo a já řvala do peřin.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
marky: :-D prase kvíkalo a já řvala do peřin.... já se z tebe asi počurám smíchy :-D :-D nemožu z té věty Holky šak mě na srazu uvidíte..jako mám to zespodu uplně vystřihané jen také cancůrky..copek udělám ale je jak myší ocas x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já se samotného "pichnutí" taky neúčastním... Ale jak už prase visí a je potřeba roznášet panáky a jinak pomáhat, tak to jo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
baru- :-D :-D :-D na tom ale není nic směšného !!! :-N Ty musíš být sexice s tím účesem, tě chci vidět, sraz je ještě daleko !!!! Ivi-tož na panáky bych se taky uživila.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No připadám si v tom účesu taká divná,ale musely vlasy jít dolů kvůli tomu jak byly v háji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
baruš a co manžel? Jak reagoval na změnu?
Odpovědět
Manža je nechce, tak otravuje se srazem na svátek, aby něco dostala :-D
Odpovědět
ahojka holky, dneska lezu skoro po zdi... od včera je mi zle... vypadá to na střevní chřipku... takže na oběd byla jen rýže s cukrem :-S Baru, to je o zvyku. já jsem taky ostřihaná a už je to nějaký pátek a pokaždý když jdu kolem zrcadla, tak tam čekám tu "starou Janu" a ona už je tam ta "nová"... a přitom okolí skoro nic nepoznalo :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?